Jūratė Laučiūtė. Kokių nuolaidų darysim Lenkijai, kad mus apgintų?

Klausaus „Svarbi valanda“ per LRT, ir premjerės kvyktelėjimas apie tai, kad lenkai mūsų negins, ima įgauti kitą skambėjimą.

Ponia žinojo, ką kalba. Nes nejaugi „netyčia“ po to kvyktelėjimo ir audringų atgarsių į jį į Lietuvą atskubėjo Lenkijos premjeras su patikinimais, kad mes kartu, visada kartu. Ir tą pačią dieną laidoje, kurią jums paminėjau, kažkoks lietuviškai kalbantis, bet lenkiškai galvojantis jaunikaitis aiškina, kad žinoma, Lenkija gins Lietuvą. ir kad ponas UR ministras ponas Sikorskis tam neprieštarautų, tik… Tik jei Lietuva padarytų kokių nors žingsnių Lenkijai pamaloninti. Na, pavyzdžiui, dėl lenkiškų pavardžių rašybos…

Na, kad ponas Sikorskis iš Lietuvos ko nors pareikalaus – dėl to neabejojau nuo pirmos dienos, kai jis vėl įtūpė į UR ministro kėdę. Stebina, kad pareikalavo taip kukliai. Bet gal dar viskas – ateity? Gal dar pareikalaus Vilniaus krašto kartu su Vilnium?

A, prezidente Nausėda, ką jūs apie tai galvojate? Kokių nuolaidų darysim Lenkijai, kad mus apgintų? Nusileisim tik iki Vievio, ar iki pat Klaipėdos?

5 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top