„Jurbarko byla“: reikalaujame skirti Mantui Icikevičiui realią laisvės atėmimo bausmę ir ištirti, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei ir teisėjai

Tauragės apylinkės teismas, praėjusią savaitę paskelbė nuosprendį didelio atgarsio sulaukusioje „Jurbarko byloje“. Joje vietos politikų atžala, būdamas nepilnametis, buvo apkaltintas pasikėsinimu išžaginti nepilnametę, jos seksualiniu prievartavimu ir „nesunkiu sveikatos sutrikdymu“ (taip teismo ekspertai įvertino tai, ką patyrė paauglė, nors konstatavo: sulaužytas žandikaulis, išmušti dantys, patiriamas potrauminis stresas ir pan.). Teisme dabar jau aštuoniolikos sulaukęs jaunuolis apsipylė ašaromis ir buvo nuteistas trejiems metams ir keturiems mėnesiams nelaisvės, bausmės vykdymą atidedant … trejų metų terminui.

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio sulaukusioje byloje ir ištirta, ar nebuvo daroma įtaka prokurorei bei teisėjai.

Pritariantys šiam reikalavimui kviečiami pasirašyti peticiją (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rimantas

Kaip vakarykštėje LRT radijo laidoje ta tema buvo kalbėta, ši peticija niekinė, o teismais reikia absoliučiai pasitikėti. Deja, nebuvo oponento kaip jau įprasta LRT, kuris galėtų tiems teisininkams-mankurtams praradusiems teisingumo jausmą pasipriešinti.

tejsėjes

Babkės paimtos ir pasidalintos- apie kokį „kitokį” sprendimą jūs čia svaigstate?
Viskas. Ar žinote kad grąžinti paimtą kyšį būtų labai nemandagu?
Teisėjai turi rodyti pavyzdį, būti mandagūs.
Mes esame labai mandagūs žmogeliukai.

stasys

Antra : nepilnametis papuolęs pirma karta nusižengiant visais atvejais baudžiamas bausme be realios laisvės atėmimo .Tokia praktika Lietuvoje galioja ne pirmus metus ir tai viena tu sąlygų kuri realiai kovoja su nusikalstamumu jaunuomenėje . Vienok visada yra tas bet ? teismas galėjo ta jauna žmogų įpareigoti atlikti bausme (jau pilnametis) socialiniuose darbuose grąžinant skola ir bendruomenei ? juk padaryta žala buvo ir ne tik nukentėjusiai merginai bet ir visai bendruomenei . Teisingumas , kaip atpildas visuomenei , privalo būti matomas ir pamatuojamas ..to nevalia pamiršti . O tos peticijos .. ? ne tam jos skirtos .

stasys

Užkvaršinot man visai galva 🙂 copy : Pirmą į ką reikia sau atsakyti kas tai , ko mes siekiame ? teisingumo ar keršto ?

Peticija

neatidaroma dėl nesaugaus ryšio.

Taskas

Taigi Valantinas lietryti jau aiskina kad smerkt negalima-reik teismais pasitiket.O kaip pasitiket jei nesitiki? va tai koks LT teisinumas-as asmeniskai manau kad jo nera!

Košmaras

Vakar per lrt radiją kalbėjo visą valandą du teisėjai ir tik apie tą nusikaltėlį, kad reali bausmė jam tai būtų kerštas!Tai taip išeina banditams nebereikia nei teismų, nei kalėjimų, nei bausmių nes juk čia kerštas jiems. Visą valandą jį gynė, o laidos pabaigoj netyčiukas išėjo iš jų lūpų, kad jei tas banditas būtų be rūpestingųjų tėvelių, tai seniai sėdėtų ir būtų realios bausmės kaip ir kitiems, kurie neturi kas už juos pastovi!!! Tai ką tai galėtų reikšti? Bet jeigu ta mergaitė būtų to teisėjo dukra? Žodžiu turtingams banditams Lietuvoje atrištos rankos?

Dar melavo kad jiems peticija niekinė

Bet lyg laidos lrt vedėjas pataisė, kad savivaldybėse, prezidentūrai, seimui kitose institucijose nėra niekinė ir greit nusuko šneką. Jiems apskritai ne niekiniai tik pinigai.

mozgajobui  režimo pakalikui

štazi, nekrušk proto- šiuo metu, paskelbta kita nutartis irgi nepilnamečiui kuris ne politikų, o paprastas vaikis
už 1 gr žolės nemilmingąjam ilgi metai kalėjimo, o politikų išperai sadistui tik 3 m lygtinai.
ką tu nori apipisti?

tiaisynė valstybė

vėezdė dabar tirs save ar nerinko kompromatų koncervų naudai
jau dabar pateiškė kad nerinko.
ir ką? „pasakė ir prisnigo”
kriminalinis režimas yra kriminalinis
tokio režimo teismai yra tiesiog represijų priemonė ir stogas valdžioje esantiems banditams
ir jokia suknista propaganda to nepaneigsi

anonime is parasciu

„Tegul gėris ir blogis lieka ant teisingumo svarstyklių, o ne anoniminių komentarų paraštėse. Tiesa ir teisingumas žengia koja kojon su neatskiriama teisinės valstybės dalimi – teismais. Nepriklausoma teismų sistema – esminis žmogaus teisių garantas“, – rašo Teisėjų tarybos pirmininkas A.Valantinas. 75,000 piliečių, pasirašiusių iki dabar peticiją, reikalaujančią nusikaltėliui teisingos bausmės ir visų kitų, kurie komentaruose išreiškė nepasitenkinimą bausme nuomonė yra nulis prieš „nepriklausomą” teismų sistemą. O kodėl ta sistema negina aukos, jos teisės nebūti sužalota, psichologiškai sugniuždyta, tragedijos pasekmes jausti visą likusį gyvenimą?

Palyginkim

Kas cia vyksta LT? Jurbarko nusikaltelis sugadines merginai gyvenima t,y. veida , gerkle, zandikaulius, dantis, padares merginai psichologini smurta kaip ir nenuteistas tik lygtinai. Trieju vaiku motina , kaip raso padalinusi tablete I dvi dalis , nei sumuse , nei apnuodijo tu vaiku , ten kaimynai prr kaimynus ir atsiranda vaiku teises, ziniasklaida nematem , kad rasytu ta tema. Ir teismas moteris nuteista trims metams kaleti. Motina atimama nuo vaiku. Net neraso kokio amziaus tie vaikai. Valstybe su dvigubais standardtais negali egzistuoti!

stasys

Gal gi viena karta išmokite dalintis ne tik savo nuomone bet ir inf. šaltiniais (nuorodomis) į savo viešinama žinia . Užklydo čia kokia jautri popa .. tai ana spėja čia visus kampus apverkti kol žmogus pagauni kampa kokios bėdos ja ten kankina ir apie čia porinama .

Tvankstas

Is Alko mano pasisakymo. Bandysiu kaip įmanoma trumpiau, gali atrodyti labai pakrikai, bet kas norės – supras. Pati demokratijos prigimtis yra prasigyvenusių plėšikų noras gyventi taikiai, be varguomenės riaušių ir jų metu sunaikinamo turtingųjų turto, tam naudojant samdinius iš žemųjų klasių. 507 m. Kleistenes panaudojo ‘demokratia’ sąvoką, kaip įsivaizduojamą liaudies valdžią, tikrovėje turtingiesiems tampant marionetes iš vargingųjų tarpo, be to valdančiųjų iškrypusioms aistroms tenkinti suveši paiderastija, ir štai pati demokratija susidoroja su Sokratu už jo paiderastiją 399 m. pr. Kr., jo mokinys Platonas neapkentė demokratijos, šio mokinys Aristotelis davė amžinąjį demokratijos apibrėžimą : ‘blogiausia iš visų galimų santvarkų yra demokratija, kurioje hienos valdo asilus’. Aristotelis davė ir kitokios santvarkos apibrėžimą – pilietija, kai žmonės užsiima savivalda ir viešumu sergi savo… Skaityti daugiau »

Alex Schadenberg

Canadian doctor: Kids benefit from seeing euthanasia (Link).
https://alexschadenberg.blogspot.com/2020/03/canadian-doctor-kids-benefit-from.html

grynai rusiškos vertybės

ruskeliai elgiasi kaip feodalizme
mūsų „teisėsauginiai” – ruskelių kgbistų auklėtiniai – to pačio rango
klaikiausia, kad nėra jėgos, kas tą brudą išauklėtų – paauklėtų.
(civilizuotų, kultūringų žmonių jie niekad neįsileis į savo tarpą)

stasys

Tvankstas savo argumentams pasiskolino net rusiškus informacijos autorius , plius Orwelas plius tai kaip jam atrodo ta demokratija iš šono .. koks rezultatas viso to ? teisėsauga kalta kad ta padauža nenulinčiavo viduryje aikštės . Galvų kapojimo mada pas mus vis dar temoje .. viena guodžia tai liečia tik ” tarpuvarčių patriotus” ir tas Graliavos moteris .

Dzeikas

Tvankstui
demokratija netinka. Va visai kas kita autoritariniai lyderiai.Pvz., Antanas Smetona pasigriebes kiek spejovertybiniu popieriu nese kudasiu is Lietuvos kai jo koriesai is TSRS ambasados pateike saskaitas uz suestus ikrus.Tiesa per paskutini vyriausybes posedi jis labai demokratisku patapo, tipo priesintis agresijai norejo, betkabinetas pries nubalsavo.
MP Voldemaras is tos pacios apkabos.Na tas isvis krutas vyras.Kai anarchistas Andrius Bulota taikesi Kauno Muzikinio teatro sodelyj revolveriu i MP kakta tas mikliais uz savo vaiku pasislepe, o minkstakiausis Bulota nedriso sauti.

Dzeikui

„Tvankstui demokratija netinka. Va visai kas kita autoritariniai lyderiai.” . Labai nesąžiningas kalbėjimas. Demagogija rūšies, kuri būdinga tiek sovdepiniam burliokynui, tiek euro-marksistinėms padugnėms neskaitant lietuviškų. Esi iš tų kuriems „demokratija” yra šventa karvė, t.y baigtinis dydis, konstanta? Civilizacija vystosi evoliuciškai. Pagal tave – civilizacijaos vystymasis baigtas? Buvo pirmykštė-bendruomeninė santvarka, buvo vergovinė, buvo feodalizmas, buvo diktatūros, dabar kapitalizmas, t.y „demokratija”. Ištrauk iš kišenės nors vieną nusususį argumentą, kad politiniu-socialiniu-ekonominiu atžvilgiu žmonija nebesivystys, nebesukurs naujų santykių formų. Tokių argumentų neturi ir nerasi- jų negali būti iš principo. Reiškia „diamokratija” jokia šventenybė o tik dar viena atgyvenusi forma kurią neišvengiamai pakeis kitos. Iš blogos snatvarkos visada galimas regresas į prieš tai buvusią dar blogesnę, bet neprivalomai, daugiau recidyvo forma. Bet įmanomas ir neišvengiamas… Skaityti daugiau »

blogai, partškoloje katekizmo nemokino

todėl ir klaidžioje patamsiais mūsų komentatoriai 🙂

Tvankstas

Matau, kad Dzeiką ir stasį sukrėtė iki širdies gelmių. Dzeikas gelbėjasi chucpa genitaliniu – ekskrementiniu pagrindu. Dėkingas už atvirumą.

Deivis

Taigi papirkta ta”teisėsauga”.

no way

Kai valstybės nėra, o po teisėtvarkos iškaba tūno krominalinės chuntos režimui tarnaujantys ubliudkai, kai paprastą žmogų užtarti nėra kam, Teisingumą turi ir privalo vykdyti patys žmonės.
Režimo buldozeris išsuko saviškių išperą. Šioje sitiacijoje privalu parodyti, jog niekšas neišsisuks, kad šansų išsisukti nebus.
Nesėdo į kaliūzę? OK, pagaut ir nupjaut kiaušus.
Vienam linčą, kitam linčą ir netrukus visi banditai teismuose patys prašys, kad būtų nuteisti pagal pilną programą.
Realiai kito kelio nėra. Tvirtinantys antraip yra arba pusgalviai arba režimo samdiniai.

Didžioji Paslaptis

Režimas gyvuoja ir klesti tik todėl, kad jūs tikite jog režimas visagalis, o jūs nieko negalite daryti.
Režimas ne jėgoje, ne betone, ne ginkuose, ne piniguose ir ne institucijose.
Režimas tik jūsų galvose.
Baimė ir yra režimas.
Jūs bijote nes negalvojate.
Pradėkite mąstyti, liaukitės bijoti, liaukitės save apgaudinėti, jog tai kas vyksta yra tikra.
Režimas yra tik halograma.
Dingus baimei, režimas liautūsi egzistuoti akimirksniu.
Tai tarsi išjungti kompiuteronę programą.
Paprasta jeigu nesi zombis.
Jūs zombiai?

Siekime reformų per NS ir kitus darinius

MANIFESTAS DĖL VISUOMENĖS DALYVAVIMO ATSTATANT TEISINGUMĄ ir FORMUOJANT TEISĖSAUGOS INSTITUCIJAS LIETUVOS RESPUBLIKOJE 2012-04-07 Kaunas Kaune susirinkę NVO atstovai nutarė pareikšti nuomonę apie Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos ir kitų valstybinių institucijų siūlymą įstatymu įvesti teismuose visuomenės teisėjų instituciją. Šią reformą planuojama įgyvendinti 2014 metais. Mes, organizuotos pilietinės visuomenės vardu, prieštaraujame pačiai pateikto įstatymo projekto esmei ir atmetame jį, kaip prieštaraujantį demokratijai ir viešam interesui, kadangi: 1. Projekte siūloma visuomenės teisėjų (VT) institucija yra visuomenės dalyvavimo vykdant teisingumą kompromitacija ir realaus visuomenės dalyvavimo imitavimas. VT pagal įstatymo raidę ir dvasią yra tik mažareikšmis priedas prie esančios teisėjų institucijos, kuri ir toliau lems visus teismų sprendimus. Projekto autoriai žinodami, kad piliečiai yra alergiški dar nuo sovietmečiu buvusios bereikšmės tarėjų institucijos restauracijai ir pačios… Skaityti daugiau »

copy paste

Merginą žiauriai sumušusiam jaunuoliui Tauragės apylinkės teismas skyrė trejų metų ir keturių mėnesių laisvės atėmimo bausmę, ją atidedant trejiems metams. . „Po skandalingo teismo sprendimo žmonės negali tylėti” 2020 kovo mėn. 04 d. 15:40:58 . Tauragės apylinkės teismo sprendimas, kuriuo nepilnametę jurbarkietę sumušęs ir išžaginti bandęs aštuoniolikmetis kikboksininkas išvengė realaus laisvės atėmimo, sukėlė audras visuomenėje. Žmonės piktinasi tokiu teisingumu, rašo peticiją, reikalaudami įkalinti jaunuolį. Savo nuomone ir asmenine patirtimi po tokio teismo sprendimo viešai pasidalijo ir dizainerė Anna Mangirdienė: . „Aš esu Anna Mangirdienė, moteris, kentusi tėvo ir pirmojo vyro smurtą, ir šiuo viešu laišku kreipiuosi į Lietuvos visuomenę, Lietuvos prezidentą, Seimo pirmininką, Vyriausybės vadovą, generalinį prokurorą, taip pat visas organizacijas, ginančias moterų teises. Kaip ir dauguma Lietuvos piliečių, esu… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Tvankstas, apie genitalijas prabilo. Susidaro ispudis, kad lytiniu iskrypimu minejimas vietoj argumentacijos ir irodymu, argumentai ad hominem (prisiminkim kaip Jota buvo patriotu smeiziama) pagrindinis tautinyku ir panasiu banderlogu argumentas.
Nors i mano kontrargumenta, jog jeigu demokratiniu paziuru zmones buna ydingi, tai autoritariniai tautinykai aplamai moraliniai issigimeliai, Tvankstas atsake patriotams budinga keiksmu lavina.
Dar ka nors , Tvankstai, turite paminet? Pageidautina normatyvines leksikos remuose.
PS. Dabar imu suprast kodel enkavedistai savo veiklos ausroj mego deveti odines striukes. Potekste BDSM (lytinio bendravimo stilius). Tvankstai, jums gal tokia nupirkt? Su issiuvinetais Gedimino stulpais?

Dzeikui

„prisiminkim kaip Jota buvo patriotu smeiziama”
.
Ar tamsta naivus kvailys ar suktas demagogas?
Prieš keletą metų, kai vyko maskolijos agresija prieš Ukrainą, daugybė šio portalo skaitytojų buvo pribokšti „ponios” jotos džiūgavimų, kad putleris aneksavo Krymą. Skaitytojai puikiai pamena daugybinius jotos skiedalus giriant imwperinės ruskijos politikos ideologą duginą.
Nematei, neskaitei?
Paskaityk, norint nesudėtinga surasti.
Panašu, jog pats esi nemenkas banderlogas ir dar neaišku su kokio kilmės uodega.

stasys

Bjauru skaityti tos dizainerės laišką . Suverčia savo gyvenimo bėdas kitiems ant sprando ir eina per baltą svietą kankinės miną nutaisiusį . Toks įspūdis kad visi čia tik ir siekia to jaunuolio reabilitacijos ? Keisčiausią tai kad tos bėdos suverčiamos ir Prezidentui , kuris net Konstituciškai neturi teisės kištis į teismu darbą . Jau kelinta karta akis bado tas faktas jog smurtas tokioms ponioms tampa teisingumo atpildu . Gal jas pačias reikėtu uždaryti ir patikrinti kiek jos pačios pavojingos visuomenei . ?

Dzeikas

Sakykim Jota koloradas pagal politinius isitikinimus.
Bet diskusija buvo RELIGINIU klausimu.
At jus ja iveikete siuo klausimu, ar pateikete irodymu ir argumentu?
Ne. Jus geriausiomis sovietines propogandos tradicijomis emete smeizti ir zeminti oponenta.Tai kas is jusu koloradas ir bolsevikas? Tas kuri vadina bolseviku, ar tas kuris elgiasi kaip bolsevikas?

Dzeikas

PS. Kilme irgi argumentas?
Tada „sprafke” pateikti del proteviu iki 5 kartos, ar kaukuole leist ismatuot?

bukam Dzeikui

Apsimeti ar tikrai nesuvoki, kad koloradinė ir apie religiją kalbėdama plauna naivuoliams smegenis putlerine propaganda? Agentei-trolei religija tik veiklos formatas-priedanga. Gal kokią nors šnipų elementoriaus abėcėlę pavartyk ar ką?

Dzeikas

Kad Jota koloradas girdziu is proto bokstu neistengusiu uzgincyti NE VIENO Jotos teiginio.O kad Jotos oponentai elgesi kaip enkavedistai, zarstesi neirodytais kaltinimais, is esmes smeiztais – maciau asmeniskai.
Tai dabar kuris cia trolis-puttinastas, tas i kuri pirstu rodo, ar tas kuris elgiasi taip, kaip iprasta putino troliams?

apie koki

teisinguma kalbame kai muitininkai su policija užsiima kontrobanda,policija platina narkotikus,teisejai fabrikuoja bilas.Tik Akis už aki gali išsprest problėmas.Lietuvėlė žlugusi.

Paulius

jeigu ji pasodins į kalėjimą jisai ten supūs, ir taps nusikaltėlių visam jau gyvenimui. O jeigu ji kažkas dar bandys perauklėti, tai gal ir išaugs iš jo kažkas.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top