Jurga Lago. Dienelė

1. Ateinate ryte į darbą. Čia Lygių galimybių lygintuvas įgalimybino tris naujokus. Pagal seksualinės orientacijos ir lyčių klasifikatorių. Visi džiaugiasi, nes nuo šiol turite 16-ą, 34-ą ir itin retą 66-ąją lytį. Jiems išskiriamas „Green sugar daddy“ tortas!

2. Per langus matote, kaip švyti begaliniai saulės panelių laukai. Tam reikalui iškirsta 99% šalies miškų. O likęs 1% yra invaziniai, šimašiniai fikusai, implantuojami į betoną už 7000 Eur/štuka. Groja apie mėnesį.

3. Einate į parduotuvę – jums supila kruopas į tašę. Ir sveriamas alyvuoges. Mėsa kainuoja labai brangiai, nes gyvuliai apibezda planetą. Bet jūs įperkate nugertą Sprite butelį – čia toks yra „stakeholders’ capitalism“ ir „green deal“. Pasibaigusio galiojimo keptą grybą gaunate už tai, kad pridavėte 2 kg makulatūros penktadienį planetai ir appsas jūsų telefone rodo, kad dar jums priklauso 20g liofilizuotų kirvarpų.

4. Jau vairuojate namo – aplink viena ekologija: dviračiai su medinėmis būdomis eko produktams ir neeko vaikams. Tokius vairuoja ne valstybės tarnautojai, kurie ir išlaiko valstybę. Jų veislė yra skirta mokesčiams mokėti ir Lygybės lygintuvui bei jo baterinėms ministerijoms išlaikyti. Jie 11 iš 12 mėnesių dirba valstybei. Nes turi white male privilege.

5. Jūs važiuojate elektromobiliu „GreenPZDC“ – jis neveža iki jūsų namo, nes trūksta socialinių kreditų – už sudaužytą ekologiško kefyro butelį sistema jums nurašė 15 žaliųjų kilometrų. Du salone esantys televizoriai kalbasi tarpusavyje – Žaliųjų vidaus reikalų ministrė kalbasi su Žaliųjų užsienio reikalų ministre apie žaliąją masturbacijos energiją.

6. Jūs grįžtate namo. Du jūsų namo kaimynai stovi su plakatais, kur nupiešta daug širdžių. Jie verkia, nes planeta žemė viena! Ir gaila būrio po langais susirinkusių, ginkluotų ir į namą norinčių pakliūti bomžų…

Toliau ši tikrais faktais ir „agenda 2030“ pagrįsta istorija yra dovana mano patronams. 🙂

Ir čia įkvėpimo semtasi ne iš lempos, o iš tikrų laikmečio faktų ir įvykių (kai kur pridedamos nuorodos) ir politikų, kuriais mes tikime, kaip mokslu. Ir kurie turi dar daugiau polinkio į fantastiką, nei aš, ar scenarijaus serialui „Squid Game“ kūrėjai.

Toliau va čia: https://www.patreon.com/posts/58540004

Nuotraukoje – #maskbabado.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mieloji, geroji Autore

Ačiū – seniai taip klykiau (žodis ,,juokas” čia pr silpnas)

Kis

kieno tokia seksova pigura?

bliauti reikia

nuo komunistinių išsidirbinėjimų
—-
negi neįmanoma sustabdyti tuos pizdukus ir jų durnelius?

puiku!

kažkas tarp filmo „Idiokratija” ir Marc-Uwe Kling knygos „Kokybės šalis”.

Tautvidas

Nelabai supratau tos torto metaforos 😕

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top