Jurga Lago: Esu už atvirą, drąsią, sąžiningą Lietuvą, bet kol kas gebame tik pjautis, apsimesti ir vaikytis politkorektiškumo madų

Šiandien, rugsėjo 24-ąją, 2018-ųjų Anno domini dieną, Nepriklausomoje Lietuvos Respublikoje maždaug iki 11.00 pm yra kalama prie kryžiaus Eurika Masytė.

Suskubkite visi, kuriems reikia politinio ir socialinio kapitalo .Visi, kurie jos nekals, nerašytu susitarimu bus laikomi neprogresyviais.

Aš Eurikai nepritariu. Nesutinku su jos nuomone. Bet gerbiu jos teisę kalbėti ir žinau, kaip veikia mūsų žiniasklaida.

O tie visokie šiandienos feisbukiniai karžygiai ar kokia „krasavica influencerė“, rašanti, „kaip jai gėda“, galėtų eiti į jogą, manikiūro ar pedikiūro, nes tik tiek dažniausiai tos pridėtinės vertės, to „mąstymo“, tos „laisvės“.

Kai Eurika sudainavo savo „Laisvę“, buvo kiti laikai. Buvo labai pavojinga lipti ant scenos, reikėjo kitokios drąsos, nei papūtus lūpas meisntryminiuose portaluose ir ekranuose purtytis iš „pasišlykštėjimo“ šiandien visokioms pupoms, išgirdus kitaip mąstančio žmogaus žodžius, ar pasikėlus rašyti, kad „gerai, jog ji išvažiavo“, kad „tada nesuvokė, apie ką dainavo“…

Vadinasi, mes eksportuojame pasauliui blogus žmones ir tuo džiaugiamės?
Mes esame lengvai teisianti, neklystanti, žinanti, kaip gyventi tauta, ir kol kas vienintelis mūsų išskirtinumas – gebėjimas pjautis, apsimesti ir vaikytis politkorektiškumo madų.

Aš esu už atvirą (ar žinot, ką tai reiškia?), drąsią, sąžiningą Lietuvą. Kiekvienas, kuris rašo apie Euriką įžeidžiančius, pasibaisėjusius komentarus, šiandien tiesiog… maivosi ir skuba krautis sau socialinį kapitalą. Dažniausiai.

Galima tiesiog išsakyti savo nuomonę – argumentuoti, bet teisti, vaidinti gerą – ne. Ir dar – labai abejoju, ar toji mūsų žiniasklaida davė Eurikai galimybę paaiškinti, kodėl ji taip rašė.

Ar užtenka tiesiog copy/paste iš asmens FB, kad tauta jį draskytų į gabalus? Ypač smagu, kad tai daro jaunimėlis, kuris nė neraukia, ką reiškė dainuoti „Laisvę“, ir ANOMIS dienomis dar krovė į pampersą.

Ir kokias geležines kurpes į mūsų grindinius turėsim sunešioti, kad tikrai suprastume, kaip reikia išklausyti abi puses ir nepasiduoti žiniasklaidos manipuliacijoms?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top