Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Kada ir kodėl Lietuvos žiniasklaidos atsisakė savo laisvės? Kaip žiniasklaidos ir reklamos rinką iškraipė ir korumpavo Europos Sąjungos viešinimo pinigai? Kaip pasikeitę keturių valdžių santykiai iškraipė viešąją erdvę? Ką rodo valdžios pastangos ją siaurinti, cenzūruoti, sankcionuoti?..

Kviečiame pasiklausyti Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbį apie žiniasklaidą, viešąją erdvę ir valdžios negebėjimą kalbėtis su visuomene.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Linksmai čia pakalbėta . Atmetus ta žurnalistinę žodžių beletristiką Vido keletą minčių jo buvo teisingai išsakyta .Visuomenėje privalo vykti diskusijos , prieš priimant valdžiai visuomenei svarbius klausimus .Ir tas valdiškų pinigų upelis žurnalistikoje neturėtų užciaupti protingus klausimus , žurnalistikoje išties nelyko tų kurie geba juos užduotį žiūrint į akis pareigūnui .Gal kaip Vidas sako tai pasekmė to ‘ baudziavinio lago’ kuri mūsų tautą tempė ant kupros tiek amžių pradedant viduramžiais , o žmonės ant sofkuciu labiau akcentuoja ta faktą jog turimą situacija gali ir kur kas labiau pablogėti ėmus aktyviai priešintis ? Teisingai Vidas akcentuoja jog eilę metų mūsų politikai vengia išsikelti ambicingus planus sau laimėjus rinkimus , gal tai pasekmė ryškių asmenybių trūkumo politikoje o gal to kad tą… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Labai aiškios instrukcijos Skvernelio vyriausybei ir ministrui Verygai, labai aiškios instrukcijos Šimonytei ir ministrui Dulkiui – skaitykime ir viskas kaip ant delno, kiekvienas,-a pabūsime ateities būrėju.
Paklauskime praeitos kadencijos EP narių iš Lietuvos : ar balsavote už instrukcijas ? Gal nereikia – atsakymas aiškus.
P. Auštrevičius, kaip G. Soros administratorius Lietuvai Briuselyje ( žr. soroskooptbrussel.pdf), kaip 147 pasaulio koncernų atstovas Lietuvai, tikrai balsavo ir gali paaiškinti.
Europos Komisija dar 20 mėnesių prieš pirmą karantiną jau skelbė apie skiepus : https://ec.europa.eu/transparency/regdoc/rep/1/2018/EN/COM-2018-244-F1-EN-MAIN-PART-1.PDF
Nieko asmeniško, tik dokumentas. Kad turėtume ateities supratimą
tereikia pasidomėti, kaip kuriamas skiepų konclageris : https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2019-2022_roadmap_en.pdf
Turime aiškumą, kaip mus avėgalvius ves į naują laimę. https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/10actions_en.pdf
dar 2019 metai … dar 2018 metai https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vaccination/docs/2018_vaccine_confidence

Tvankstas
Tvankstas

Labai aiškiai Lietuvos valdžia žino kur eina – į Lietuvos, lietuvių tautos ir lietuvių kalbos sunaikinimą, atlieka darbą ‘vardan auksinio milijardo’, tiksliai ir kryptingai pagal instrukcijas iš Briuselio.
Tiek J. Lago, tiek V. Rachlevičiui norisi patarti, kad skelbiant savo pokalbį, prieš jį reikėjo geriau pasiaiškinti.

tarp kitko

Laisva žiniasklaida Lietuvoje jau praeitis. Teisinagai, nes asmeniškai tai prisimenu. Kaip ir tuos keletą principingų žurnalistų.
Kuo virtome dabar? Pasiieškokite palėpėse 1970–1980 m. laikraščių komplektų -politkorektiųkumas tas pats, tik švariau, nes ten nėra paleistuvystės demonstravimo. Nekalbant apie tai, kokiu pagreičiu mus suėdė primityvios jumoro laidos.

Raigerdas

Na, labai įdoms Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis, nes dar pasijaučia, kad egzistuoja ta lietuviška dvasia, kuri buvo apėmusi šalį Sąjūdžio metu. Iš kitos pusės galime konstatuoti faktą, kad užsienio lietuvių intelektualinis potencialas jau pranoksta vidinį tą pūvantį intelektualinį potencialą, kuris tapo panašus į tą, kuris jau buvo Lietuvos istorijoje. Buvo laikai, kai buvo menkinama ir netgi niekinama lietuvių kalba, ir mūsų bajorai labai lengvai išdavė Lietuvos interesus Lenkijai. Panašiai dabar vyksta su ES. Taigi, LYDERIS ir TĖVYNĖS GYNĖJAS yra lietuvių tautos amžių problema. Lietuvoje įsiveisė tokia VIDUTINYBĖ, kuri lenda į valdžios struktūras, norėdama pasirodyti KOKIA JI SVARBI, KOKIA JI PROTINGA, ir turinti kitas YDAS, su kuriomis ji nepajėgi susitvarkyti. Tai Moljero laikų išjuokti mėsčionys arba Aleksandro Gribojedovo pjesėje… Skaityti daugiau »

elfe

Rachlevicius speja, kad laisva spauda pas mus buvo buvo mazdaug iki 1994. nejau jis nezino, kas ja pereme i savo kontrole?.. juk 1995 „open society foundation”, tada dar vadovaujamas Soros antrosios zmonos, su Laimonu Tapinu ikure think-tanka”, vadinama ZURNALISTIKOS CENTRU! kurio zurnalistai nuolat pusryciaudavo (Zurnalistu pusryciai) su kitu sio fondo ikurtu prieziuros NVO – Transpierance Internacional, neva kovai su korupcija. kurio pirmas vadovas Juozapavicius prasitare, kad jam liepta gaudyt smulkias vietines „zuvytes”, bet neliest stambiu tarptautiniu rykliu. ka matom Zurnalistikos centre? siandien jau nebematau Jakilaicio, Garbaciauskaites,Miliutes Perednio, S.Cerniausko. Bet I.Makaraityte likus vadovybej, R.Valatka, V.Pugaciauskas ir jaunoji karta – visi dirba ANTINACIONALISTUI „filantropui”, sekmingiausiam Andropovo projektui, ne neslepianciam, kad pereme Rytu Europa i savo imperija neva „transformacijai”. Rachlevicius negali to nezinoti.… Skaityti daugiau »

stasys

Stokojantis humoro ‘tarpukojai’ pasišovė apibrėžti bėdas Lietuvai .Taip autorius palietė ir uždavė gerų klausimu , bet kokias gi išvadas daro ne stasiai ? Pririskime ta užsispyrusi jų filosofuojanti asilą prie traukinio į vakarus ir tegul jis sau kulniuoja iš paskos žaibus laidydamas . Taip elgiasi valdantieji ir ne be pagrindo, deja. Tarpukojo bėdos like vėl užvaldo Lietuva . Gal Lietuva ir ne taip jau prastai gyvena ? Jei duonos užtenka bus ir žaidimų .

elfe

kokios temos rupi siam Dzinos Donauskaites, IMakaraitytes ir I.Baltuses vadovaujamam moteriskam ZURNALISTIKOS CENTRUI?..
ar galima rimtai ziuret i tokius ju straipsnius, kaip sis su antraste apie ANTISEMITIZMA ir „radikalia desine Lietuvoj, nes mat Juliaus Sabatausko dukros Birutes „antroji puse” Jurate poliklinikoj nugirdo moteru pokalbi su „antisemitizmo apraiskom” ir pasijuto blogai.
ar tikrai neturim kur panaudot tuos 55 milijonus, skirtus lrt?

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1110282/zmogaus-teisiu-gynejams-lietuvoje-nerima-kelia-antisemitizmo-apraiskos-bei-ekstremalios-desines-salininkai

o kiek milijonu skiriama is musu kisenes „filantropo” propagandiniams NVO? Transpierance Internacional, Zurnalistikos centrui, likusiems apie 30 nvo?.. kiek jiems nutekinama dar ir is ES fondu?..
pasiziurim kaip susiliejo lrt su siuo think-tanku, kurio pagrindinis ir vienintelis dalininkas Atviros Lietuvos fondas. https://lzc.lt/komanda/

Deivis

Su daug kuo sutinku, išskyrus, kad Jungtinės Amerikos Valstijos yra demokratijos lopšys. Šalis kuri mėtė bombas ant moterų ir vaikų nėra ir nebuvo demokratiška. „Demokratijos lopšys ” padėjo sovietams kare tai dabar tegu paragauja komunizmo pyragų!

gerb.Deivi,

JAV faktiskai sukure is Europos vyti protestantai, itikeje i prisikelusi Kristu ir pagrindine Dievo duota Zmogaus teise – LAISVA VALIA. tad jei norit suzinoti, kas siandien siekia uzgniauzt laisva zodi, diegiant visuotine cenzura dangstantis „hate speech”, uzeikit i ADL puslapi: https://www.adl.org ADL(Antidefamation Lygue) 1913 ikure is masonu loziu ismesti „iliuminatai”, kai sie po Morgano bylos suprato, kad jiems kenkiama is vidaus. Todel zydohazarai 1934 ikure savo B’Nai B’rith loze. Lenino-Trockio pirmasis istatymas ir vadinosi „Dekretas pries antisemitizma”. Jokiu holokaustu dar ne nekvepejo. Siandien matom, kaip ADL salia „BLM”, „antisemitizmo isgalvojo ir naujadara komunistinei Kinijai remti – „antiazian”. Argi tai ne JAV visuomenes kirsinimas visuomenes subversijai, apie kuria ir kalbejo Yuti Bezmenov, siekes ispet Vakaru visuomene?..(zr. youtube) Ko siekia sie anarchistai?..… Skaityti daugiau »

gerb.Deivi,

beje, ar ne PearL Harbor atakom japonai uzsidirbo si atsaka?..
dar neaisku, kiek moteru ir vaiku butu zuve, jei japonai butu tese kara…

elfe - Raigerdui

tokia abstrakti kalba nieko neatskleidzia.
Tvankstas konkreciau kalba. Jo pasidalinta noroda pakele ir toki idomu klausima – kodel musu valdziuke dar menesiui pratese karantina, nepaisant vietinio verslo ekonominiu nuostoliu.

paskaitykim:
kadangi Priemonė yra laikina kovos su COVID-19 protrūkiu priemonė, Komisija turėtų kas šešis mėnesius įvertinti, ar valstybėse narėse vis dar esama išimtinių aplinkybių, dėl kurių patiriamas didelis ekonomikos sukrėtimas, ir teikti Tarybai tokio vertinimo ataskaitas. Atsižvelgiant į šio reglamento priėmimo teisinį pagrindą, pasibaigus COVID-19 ekstremaliajai situacijai neturėtų būti teikiama jokia finansinė parama pagal šį reglamentą. Todėl tikslinga nustatyti ribotą laikotarpį, kuriuo galima būtų pasinaudoti Priemone. Tarybai turėtų būti suteikti įgaliojimai remiantis Komisijos pasiūlymu pratęsti laikotarpį, kuriuo galima pasinaudoti Priemone, jei išlieka išimtinių aplinkybių, kuriomis yra pagrįstas šio reglamento taikymas;
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/?uri=CELEX:32020R0672

Lietuva yra pasmerkta

Stebina, kad tik dabar tai suprato… Saukstai po pietu. Reikia ieskoti nauja tevyne bent vaikams. Ir skubiai: valdzia erzina maskolius, o es ir nato nusispjauti i ubagus is buferines zonos.

Ką išgirdau:

Kapitali PLIURPOLOGIJA.
Absoliuti tuštuma.
Minčių ir idėjų badas.

Al.

Jei mažytės Saliamono salų valstybės, pripažinusios Taivaną Kinijai, vienos gubernijos gubernatoriui Kinai siūlė milijoną už Taivano pripažinimą Kinijai:
https://www.theepochtimes.com/how-one-renegade-province-in-the-pacific-is-standing-up-to-beijings-pressure-bribes-belt-and-road_3762162.html?utm_source=pushengage

tai nestebina, kad mūsų visi žiauriai patriotiški politikai tur būt irgi nuolat šeriami kyšiais.

pilietisas

mes žinom kur einam!
mes einam labai konkrečia kryptimi – iš G taško, t.y P_zdogrado mes einam nax_j.
ir einam su daina.
o tai ką – verkt?

O kas tada yra

Semitizmas, jei mus kaltina antisemitizmu – tas dvi babuškas, Madame Elfe?

ah1

Lietuva priklauso ES, kur ES eina ten eina ir Lietuva. Jie ką, neišsilavinę ? Jie ką, užmršo kaip už skalbimo miltelius ir alų buvo pasirinkta eiti ten kur eina ES?

ah1

Kai išsibreksinsit iš ES tai galėsit eik kur norit, žinosit kur einat o dabar kur veda ES ten ir einama, o kur vedama transliuoja žiniasklaida,

Deivis-17-50

Semitizmas tai neapsakoma meilė ir padėka žyduliams ir jų batlaižiams.

StasySG

Įdomu, ar atsakys p. Rachlevičius p. Kubiliui. Abu sėdi Vakarų Europoj, tai galėtų jie abu sutarti, kur Lietuva turėtų eiti. Lauksiu.

Tai,

kad Lietuva yra pasmerkta, rasiau jau pries 5-6 metus.Jau tada matesi, kad vilciu pakilti beveik nebiera.Ziurint placiau, nusigrezusi nuo Dievo tauta, negali vystytis ir klesteti.Ka pasejom, ta ir pjaunam.

stasys

Manau ilgai laukti nereikės ir V. Rachlevicius pastatys A.Kubiliu į reikiamą vieta. Primins kaip ans skriaudė pencininkus ir visokį balta svieta .Dabar ne Kubilius premjeras o Šimonyte tik vat klausimas kylą kodėl Vidas nepriekaištauja tai moterai? Iš pažiūros ji žvelgiant ji nėra tokia jautri kalboms apie demokratiją ir laisvą spauda Lietuvoje .

Raigerdas>StasiuiSG

Gerbiamas StasySG, pats esate protingas žmogus. Bet klysti yra žmogiška, todėl klysta ir protingi žmonės. Ar jūs sutarsite su psichopatu A. Lukašenka? O su Putinu? Aišku, kad ne. Bet nejaugi iš viso nėra galimybės susitarti su tokiais žmonėmis? Yra. Štai tokia galimybė: Putinui pasiūlykite Lietuvą kokios nors Sąjunginės respublikos teisėmis, Rusijos armijos dislokavimą Lietuvoje, na ir „Jedinaja Rossija ” partijos įkūrimą Lietuvoje. Ir jis sutiks. Ko norėtų A. Lukašenka? Aišku, jeigu A. Lukašenka paremti milijardais eurų, tai jis sutiks. Toliau – nuimti sankcijas ir perduoti visą Lietuvoje esančią opoziciją Baltarusijos teismui. Galimai, juos visus sušaudytų. Tada A. Lukašenka sutiktų. Kaip visa tai būtų su Lietuva? Ji būtų paklupdyta, iš jos būtų reikalaujama atgailauti, duoti kyšius ir papirkinėti „Galinguosius”. Ko pareikalautų… Skaityti daugiau »

Ayn Rand - elfei

Visa ši „health emergency” padėtis paremta fiktyvia „atvejų” statistika, kuri savo ruožtu panaudojama kaip faktinis pagrindas eksperimentinių vakcinų masiniam stūmimui į rinką. Nei viena iš naujųjų vakcinų nėra patvirtinta pagal įprastą med. protokolą (bandymai su gyvūnais, kontrolinės grupės). Tas užtrunka apie 4 metus. Paprastas gripas ir peršalimai suplakti į krūvą pagal statistiką, ir visa tai dirbtinai pritempta iki to, kad „nėra vaistų prieš Virusą”, ir todėl Emergency Use Approval vakcinoms gautas pagrindinėse pasaulio rinkose (JAV, EU), o po to jau automatiškai visur kitur. Kadangi pagal įprastus protokolus vakcinų nebus dar porą metų (mažiausiai), tai dabartinėms interesų grupėms, sukūrusioms šią krizę, reikės tempti tokią nepaprastą padėtį dar bent iki 2023/2024 metų žiemos sezono pabaigos. Įdomu ką politinė klasė JAV ir ES… Skaityti daugiau »

Ayn Rand - elfei

Visa ši „health emergency” padėtis paremta fiktyvia „atvejų” statistika, kuri savo ruožtu panaudojama kaip faktinis pagrindas eksperimentinių vakcinų masiniam stūmimui į rinką. Nei viena iš naujųjų vakcinų nėra patvirtinta pagal įprastą med. protokolą (bandymai su gyvūnais, kontrolinės grupės). Tas užtrunka apie 4 metus. Paprastas gripas ir peršalimai suplakti į krūvą pagal statistiką, ir visa tai dirbtinai pritempta iki to, kad „nėra vaistų prieš Virusą”, ir todėl Emergency Use Approval vakcinoms gautas pagrindinėse pasaulio rinkose (JAV, EU), o po to jau automatiškai visur kitur. Kadangi pagal įprastus protokolus vakcinų nebus dar porą metų (mažiausiai), tai dabartinėms interesų grupėms, sukūrusioms šią krizę, reikės tempti tokią nepaprastą padėtį dar bent iki 2023/2024 metų žiemos sezono pabaigos. Įdomu ką politinė klasė JAV ir ES… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame… Hm…Jei ir po 30 metų „ėjimo”, o iš tiesų „išsilaisvinusios ir nepriklausomos” bandos vedimo, dar atsiranda eilinių „intelektualinių” veršių, kurie nežino, kur jie visus 30 metų buvo vedami,ir savo „intelektualinėmis” veršių galvomis dar ir „galvoja”, kad juos nevedanti, o bandos priekyje einanti ir „patriotiškai” tautiniais skambalėliais skambinanti „valdžia”, kad eiliniai veršiai netyčia nepasiklystų „kur nereikia”, nežino kur piemuo iš JAV ambasados Viniuje liepia „eiti” parodo, kad „patriotinio” idiotizmo ir nukvailėjimo lygis lansberginiame durnių laive yra toks, kokio nėra likusiame pasaulyje. Su patriotiniu „džiaugsmu galima konstatuoti, kad pagaliau sugebame pirmauti pasaulyje ir Europoje ne tik pagal savyžudybes, susirgimus tuberkulioze ir sifiliu, skurdžių skaičių…, bet ir pagal savų „patriotinių”… Skaityti daugiau »

StasySG

Raigerdas>StasiuiSG 2021-04-6 9:10
—————–
cit. „…kodėl jūs norite LYGYBĖS? „. Na jie lygūs todėl, kad abu išdavė Lietuvą ir perbėgo į Vakarų Europą. p. Kubilius į Briuselį, o p. Rachlevičius į Šveicariją (per Niujorką). Abu tarnauja svetimiems, valgo ne rupią lietuvišką duoną, bet skaniausius jautienos kepsnius. Todėl maža vilties, kad jie nuoširdžiai pasakys, kur eiti Lietuvai. Bet paklausti juk ne nuodemė.

Raigerdas>Prašaliečiui

Kada tu pagaliau pabaigsi su savo kommunistine agitacija. Susidaro įspūdis, kad čia rašinėja koks nors Švedas, kuris buvo teistas, ar koks nors jo pakalikas. Ar supranti tu, ar nesupranti žmogiškai – nu niekam nereikia tavo tos TSRS arba užmaskuotos formos Rusijos Imperijos? Kuriant Lietuvą yra padarytos klaidos, nes iš tų, kurie apsiėmė valdyti nieko neišmanė apie EKONOMIKĄ. Problema išlieka ta pati. Bet ne tau spręsti apie Lietuvą, nes niekam neįdomu tavo maniakaliniai įsitikinimai ir scenarijai, kurie parašyti Kremliaus KGB-istų. Pats esi ne tik blogas žmogus, bet kur kas blogiau, nes NUVERTINI Lietuvos žmones. Tau vis vaidenasi, kad „kalti”, kad ne puolė į Kremliaus glėbį yra tie, kurie vadovauja Lietuvai. Jeigu juos pakeisti KREMLINIAIS, tai ta tauta, kaip avys, eitų KREMLINIŲ… Skaityti daugiau »

Raigerdas>StasiuiSG

Gaila, atsiprašau, kad laikiau jus protingu žmogumi. Matau, kad jūs nesuprantate, kas yra išdavystė, ir nesuprantate, kas yra „Garbės jausmas”. Jūs parašėte visišką nesąmonę, bet tuo pačiu nukrito ir jūsų kaukė, nes jūs pats nežinote, ko norite. Štai jūsų nesąmonė, kurioje nėra jokios logikos:”Na jie lygūs todėl, kad abu išdavė Lietuvą ir perbėgo į Vakarų Europą. p. Kubilius į Briuselį, o p. Rachlevičius į Šveicariją (per Niujorką). Abu tarnauja svetimiems, valgo ne rupią lietuvišką duoną, bet skaniausius jautienos kepsnius. Todėl maža vilties, kad jie nuoširdžiai pasakys, kur eiti Lietuvai. Bet paklausti juk ne nuodemė”. Reiškia, jūs čia esate, kaip http://www.sarmatai.lt agentas, nes tik tai jie smerkia bet ką, kas išvyksta į užsienį. Jūs nusišnekate net iki tokio lygio, kad net… Skaityti daugiau »

Nejaugi

reikia valandą kalbėt, kad pasakyt jog mes visi priklausomi ir nelaisvi ir esam vedami nežinia kur?

elfe - Raigerdui

Jus kalbat teisingai, bet, velgi, abstrakciai. galima, as pakonkretinsiu? pirmiausia, yra toks tarptautinis Rostrapoviciaus-Vysnevskajos fondas gausiai remiamas Dumos. jo puslapyje pateiktam zemelapyje Lietuvos nematom. taciau puikiai pamenam jo iskilminga atidaryma paskiriant vadovavima A.Kubiliaus zmonai. jis neva rupinasi gabiais musu vaikuciais. neaisku kas taryboje, bet tarptautiniai susitikimai ir visa kita.. antriausia, is Kubiliaus teksto akivaizdu, kad butent jam rupi ivest i socialinius tinklus kriminaline policija laisvo zodzio tramdymui, prisidengiant „hate speech”. ta pacia ideja VAKARUOS skleidzia ir ADL (Antidefamation League), kuriai vadovauja kgb statytinis tipiskai chazarisku veidu, Jonathan Greenblatt, peremes pavarde is savo is Irano kilusios zmonos. Apie jo kilme wiki nekalba. jis taip nekencia „white supramacists”, kad nebeaisku kokios spalvos savo veida laiko. siekdamas, kad i Ameriika plustu kuo daugiau… Skaityti daugiau »

elfe - prasalieciui

tai jau tikrai.
niekas taip neerzina, net Turkijos kulturinio elito – kurdu kurtuose psichologiniuose serialuose kaip geru, mylinciu zmoniu naivumas, kuriuos sukciai ar sikciuvienes – superwumen taip vynioja aplink pirsta, jog jie nuolat pralaimi.
is pasaku itikeje, kad geris vistiek turi laimeti, krikscionys pamirso Jezus ispejima: bukit nekalti ir romus it eriukai, bet gudrus kaip zalciai.
naivumas, neismanymas nera jokia dorybe… nors, kita vertus, dauno sindroma turintys zmones pasauliui tikrai maziau pakenke nei bombonesius kuriantys mokslininkai, uz grasius dirbantys politikams… tereikia paklausyt „mokslininko” A.Zukausko, kuris „nezada kviest zmoniu, kurie zviegia’… tarsi is anksto ketindamas juos paskersti savo „laisves” peiliu, vadinamu „Stambulo Konvencija”.

Raigerdas>elfe

Na, šiek tiek jūs neteisi, kad aš kalbu abstrakčiai. Būtent šito aš ir vengiu. Bet aš sutinku su jūsų korekcijomis, nes jos gana konkrečios ir įdomios. Aš niekada nedirbau saugumo, todėl neseku įvykių, susijusių su įvairių saugumo tarnybų „persikūnijimu” į „naujus vaidmenis”. Kokia naudą aš asmeniškai gavau iš jūsų pateiktų faktų? Tikriausiai, su jumis sutikčiau dėl KGB ardomosios veiklos pasaulyje. Ką aš tiksliai žinau, kad KGB turėjo planų sugriauti JAV, bet jie tai darė organizuojant Pietų Amerikoje ir kitose šalyse revoliucijas. Bet šitoje dvikovoje jie pralaimėjo CŽV. KGB šulai buvo įsitikinę, kad TSRS sugriovė CŽV. Jie yra gana bukoki, nes nesupranta savo tėvynainio A. Puškino kūrinių. O jis „Borise Godunove” aiškiai parodo, kad „kokia yra pradžia, toks yra ir galas”.… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Raigerdas>Prašaliečiui 2021-04-6 10:07 Iš to kaip savo komentaruose „antikomunistiškai ir patriotiškai” dėstai matosi, kad „turi patriotinę akį, antikomunistinę uoslę” ne mažesnę nei Vytauto Lansbergio ir Grybauskaitės kartu sudėjus. O savo „patriotinę” vaizduotę matosi, kad „vakarietiškai” net gi geriau išvystei nei du minėti šiandieniniai „antikomunistiniai gigantai” V.Lansbergis su Grybauskaite. Iš jų kalbų matosi, kad pastarieji dar „nedaaugo” iki „sugebėjimo pamatyti galimybę” sugrįžti į TSRS net ir prie galingiausio Kremliaus kurantų gausmo. Kaip rodo 30 metų lietuviškų indėnų „laisvės ir nepriklausomybės”, JAV abkomas ir ambasadose sėdintys piemenys net nesiruošia paklausti, kur vietiniai indėnai su priekyje žengiančia „patriotiniais” varpeliais karingas pokario laikų giesmes skambinanti valdžia „nori ar nenori eiti” ar kur nors sugrįžti… Kaip taisyklė ši priekyje bandos su valdžios”skambalėliais” einanti ir juos… Skaityti daugiau »

StasySG

Raigerdas>StasiuiSG 2021-04-6 10:24
————–
cit. „švažiąvęs į užsienį yra tik gerbiamas Vidas Rachlevičius, nes čia negalėjo pragyventi ir būdamas SĄŽININGU žmogumi, privalėjo pasitraukti. „. Toks išsilavinęs ir apsukrus (įsisuko net į Šveicarijos laikrodžių gamintojų prekybą), arba dar tiksliau lietuviškai – verslus – negalėjo pragyventi Lietuvoje? Nejuokinkite skaitytojų. Aš įdėmiai išklausiau jo p. Rachlevičiaus interviu. Nieko svarbaus jis nepasakė. Iš neturėjimo ką veikti, nes jau viskuo aptekęs, jis prisiminė savo žurnalistinę profesiją ir nusprendė susireikšminti puldamas Lietuvos elitą. Nes pagal žinomą Karnegi, žmogus viską gali nusipirkti, išskyrus viešą pagarbą. Štai to pripažinimo p. Rachlevičius dabar ir siekia.

StasySG

Raigerdas>StasiuiSG 2021-04-6 10:24
——————————
Dar. cit. iš p. Rachlevičiau interviu: „TrAmpas atstovavo vakarietiškas vertybes, ant kuriO yra pastatytas visas Vakarų pasaulis…”. Gerbiamasis Raigerdai, tai gal pakomentuosite šitą p. Rachlevičiaus meilę 2x impičmentuotam ir nuleistasm nuo prezidentinio sosto žaisti golfą eksprezidentui Trampui? Iš kur ji atsirado?

Raigerdas>StasiuiSG

Jūs rašote:” Gerbiamasis Raigerdai, tai gal pakomentuosite šitą p. Rachlevičiaus meilę 2x impičmentuotam ir nuleistasm nuo prezidentinio sosto žaisti golfą eksprezidentui Trampui? Iš kur ji atsirado?”. Yra nemažai žmonių palaikančių prezidentą Trump. Tai yra jų asmeninis reikalas, todėl aš tokių dalykų nekomentuoju. Pirmiausia, per mažai žinau, antra, ką žinau tiksliai, tai kokius JAV Prezidentus rėmė Farmacijos kompanijos, nes apie tai gaudavau info iš Amerikos. Trump’as nepriklausė tai gana įtakingai ir svarbiausia labai pinigingai grupuotei, susijusiai su BIG Farma, kuri dažnai paskiria „savus” prezidentus. Jis pralaimėjo šitą kovą. Ir jis, siekdamas plačių visuomenės sluoksnių palaikymo, nebuvo atsargus, ir savo, kad ir nežymiais veiksmais, palaikė gana pavojingas grupes. Būtent tos grupės vėliau jį pavedė, organizuodamos Baltųjų Rūmų šturmą. Bet kokio Trump’o nuopelno… Skaityti daugiau »

StasySG

Raigerdas>StasiuiSG 2021-04-6 15:10
———————————-
cit. iš p. Raigerdo k.: „Yra nemažai žmonių palaikančių prezidentą Trump. Tai yra jų asmeninis reikalas, todėl aš tokių dalykų nekomentuoju. Pirmiausia, per mažai žinau”
——————-
O štai Briuslio deputatas p. Kubilius žino (tiesos,lt straipsnis) ir sako: „tačiau tiems, kurie per paskutinius kelerius metus buvo šventai patikėję D.Trumpo „alt-right“ ir „America, first“ idėjų konstrukcija ir bandė tai aktyviai perkelti į Lietuvos politinį naratyvą, atrodo, kad ateina „liūdnos dienos“”.

Ar ir p. Rachlevičiui ateina liūdnos dienos, sunku pasakyti. Geriau būtų, jei jis pats paaiškintų. To aš pageidavau.

gelbėkitės,kas dar galit

Mus numatyta masiškai išnuodyti kaip galvijus be jokių ceremonijų:

sarmatas.lt/02/valdas-anelauskas-smegenu-plovimo-pasekmes-kovidiniame-fronte-1/

patrijotas

tikras patrijotas turi eiti iki galo –
liepto
arba brisiaus.

Juk tai kovidistų

revoliucija, tad ko Jūs norite?

įdomiai

Rachlevičius tai kaip teisiamas buvęs gaujos narys: žino ką kalba, nes pats tuos pinigus imdavo, pats yra smarkiai prisidėjęs prie esamos padėties susidarymo.

elfe - StasysSG

ar tikrai esat is tu vyru, kurie pirmiau pasirupina kaimyno zmona ir vaikais, savus apleide?..:)
jei Jezus sako, kad savo artima reik mylet kaip save, tai dar nereiskia, kad gali dalintis meile su kitais, jei saves neismokai myleti.
jei su Kubilium manot kitaip, tai atverkit savo namus viesiems plesikams, prisidengusiems tokiomis spekuliacijomis, kurias skleidzia gudrus valiutu spekuliantas.

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top