Justas Sakavičius. Įvedamas tikras nevakcinuotųjų karantinas

Nuo šiandien Austrijoje (taip, ne Australijoje) įvedamas tikras nevakcinuotųjų karantinas.

Jo metu neskiepytiems asmenims be priežasties draudžiama išeiti iš namų. Aišku, su skiepu tai leidžiama. Policijai bus pavesta tikrinti žmones bet kuriuo metu, pvz. viešam transporte ar kitur. Bauda vaikštant be priežasties – 1450 Eur.

Neslepiama, kad šio „lockdown’o“ tikslas – paskatinti žmones pasiskiepyti. Keista, nes ankščiau uždarymo tikslas buvo užkirsti kelią plisti ligai. Kaip ir akivaizdu, kad nuo prevencijos pereiname prie baudimų. Skelbiama, kad tai ne vienintelė suplanuota pandemijos „valdymo priemonė“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nes jie turi tikslą.

tik keista,kas už tai pažadėta vyriausybėm,prezidentams ar kancleriams.kad paminti žmoniškumą ,jau nekalbant apie konstituciją.

Kis

kas gali paaiskinti,kad labiausiai vakcinuota ES,labiausiai serga?Vakcinuoti + persirge sudaro bent 80%,tad lieka nevakcinuotu tik 20%,kuriuos sudaro mazameciai vaikai ir jaunuoliai,kurie serga sloga.Is kur tu apsikretusiu?
Niekas neaiskins,nes vakcinane gydo,o sudaro ivaizdi,beje niekas perdaug ir nesislapsto,kad ji tikpalengvina sirgima ir turi galimybiu uzkresti sveikuolius,Gak uzsiimkite atvirksciai.

M.Martišiaus straipsnio ištrauka

‘Reikia pripažinti, kad galimybių pasai, kaip viruso prevencijos priemonė, niekada nedirbo gerai. Panašu, kad ir nedirbs. Galimybių pasų tikslas buvo ir yra ne infekcijos pažabojimas, bet nepaklusnių nesiskiepijančių nubaudimas…’

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/mantas-martisius-galimybiu-pasas-veikia.d?id=88673465

Dzeikas

Apie ka man zyde moteris ir aiskino tais tolimais 1988m. „Kokia demokratija pastatys sitie nuokrushos?” – retoriskai klause ji.- Nesk kudasiu, kol jie tik plepalyne uzsiima, gaus valdzia – cypsi,”
Tai jus dabar norite, kad si nuokrushu valdzia , begediskai ekspluatavusi eilinius zmones, net ne XIX, o XVIII amz standartais gerbtu jusu teises?
Ir visai nesvarbu kaip jie vadinasi,ar kokie patys krikscioniskiausi katalikai, ar „laisves” , ar konservuoti – partijos pavadinimas Lietuvoje NIEKO nereiskia.
Jeigu valdzia leidzia tokia tvarka,kai zmogus gaisro metu gelbeja seimininko kasa pats zudamas po griuvesiais – tokios valdzios valdantieji turi gauti ne pensijas, o turi buti skandinami lauko tualete.
Na jeigu tauta toleruoja tokia valdzia – vadinasi pati tokia. Brisiaus galas.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top