K.Bartoševičiaus darbai už mūsų visų pinigus

Vilius Kavaliauskas | Veidaknygė

O po to jis prabirbė mūsų pinigus. Pono K.Bartoševičiaus žygius Lietuvoje tegul nagrinėja teismas. Apie rezultatą praneš. Mane domina jo darbai už mūsų visų pinigus plačiame pasaulyje. Nes šiandien ponas Deputatas jau turėjo būti Indijoje (nuo sausio 22 dienos – dešimčiai dienų). O iki sausio 23 dienos jis devynias dienas lankėsi Čilėje. Kaip vienas ir tas pats žmogus (juk ne šventoji Dvasia) gali būti Čilėje ir Indijoje tuo pat metu – vienas Dievas ir Seimo valdyba težino. Gal kartais LRS pirmininkė V.Čmilytė prasitars?

Ponas Seimo narys Čilėje paišė perspektyvas „Ateities kongrese 2023“, o Indijoje žadėjo vadovauti „plečiant demokratijos tinklą“. Labai norėtųsi pažvelgti į Seimo komandiruotės (apmokėtos mokesčių mokėtojų pinigais) ataskaitą. Gal ir kitų jo užsienio gastrolių – po Daniją (2022 gegužė), Lenkiją (2022 birželis), Daniją (2022 rugpjūtis), Vokietiją (2022 spalis) – ataskaitas. Nuveikti, matyt, didelis darbai, nes Seimo valdyba 2023 m. pareikalavo gerokai padidinti iš biudžeto skiriamą komandiruotėms sumą. Demokratijos tinklas Indijoje – juk ne šuns papas.

4.8 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Atvirai sakant

Achu*jet!

stasys

iš šūdo vašką spausti gana sudėtinga tam reikalingi ne tik įgūdžiai bet ir technologija , manau to užsiėmimo sąskaitos privalo būti didelės . Ir jei rimtai o ka rašyti komandiruotlape Seimo kanceliarijai , skiltis :tikslas ? seniau rašydavo po ‘obmienu opytom ir t.t.” . Kalčiausi čia Seimo veteranai kurie nesidalina ‘opytom ‘. vat tie kleckai ir lenda .

Paprastai

darbovietėje galioja reikalavimas per tam tikrą laikotarpį pateikti išsamią ataskaitą apie komandiruotės metu atliktus darbus. Bet LR Seimo demokratijos plėtotojams, panašu, tokio reikalavimo nėra. Ir išvis, pasižiūrėjus į plėtotojo nuotrauką, neatrodo, kad būtų pervargęs nuo darbų ir demokratijos plėtojimo rūpesčių.

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top