Kačinskis: „Baidenas turi įdomių minčių dėl Lenkijos vaidmens saugumo architektūroje“

Pasak Jaroslavo Kačinskio (Jarosław Kaczyński), šiuo metu Lenkijos pozicija, leidžianti daryti įtaką tarptautinėje arenoje, yra geresnė nei anksčiau, ir „šiuo svertu būtina naudotis“.

Lenkiją valdančiųjų konservatorių lyderis Jaroslavas Kačinskis Lenkijos visuomeninei televizijai TVP ir radijui sakė, kad JAV prezidentas Džo Baidenas (Joe Biden) savo kelionės į Varšuvą metu „atskleidė keletą įdomių idėjų apie Lenkijos vaidmenį naujoje saugumo architektūroje”.

Kačinskis atsisakė pateikti detalių, tačiau pažymėjo, kad idėjos atrodo „labai nuoseklios” ir „siūlo daug žadančią naujos saugumo architektūros perspektyvą šioje pasaulio dalyje, kur labai svarbų vaidmenį atlieka Lenkija”.

„Įstatymo ir teisingumo” (PiS) partijos vadovas pridūrė, kad jei Lenkija nori atlikti svarbų vaidmenį ir ilgainiui sustiprinti savo saugumo pozicijas, ji turi persiginkluoti.

Komentuodamas Lenkijos ginklų kontraktų kampaniją, Kačinskis kalbėjo, kad „dabar perkame didelius kiekius labai mirtinų ginklų”, palyginus su ankstesnės liberalios administracijos vykdyta taupymo gynybos srityje ir kariuomenės mažinimo politika.

Valdančiosios partijos lyderis sakė, kad Lenkija nori atgrasyti nuo bet kokio jos teritorijos užpuolimo ir būti pasirengusi veiksmingai gintis, jei toks užpuolimas įvyktų. Jis taip pat sakė, kad karinė galia yra pagrindinis veiksnys, lemiantis bet kurios valstybės padėtį.

Kačinskis toliau teigė, kad Lenkijos diplomatinėmis iniciatyvomis visų pirma buvo siekiama paremti Ukrainą, bet taip pat stiprinti ir Lenkijos pozicijas. Jis tvirtino, kad „nevienareikšmiškai“ vertina tai, kaip Europa reagavo į karą.

Jis išskyrė Vokietiją, kuri nenori atsisakyti bendradarbiavimo su Rusija. Kačinskis pabrėžė, kad šis bendradarbiavimas ne tik buvo naudingas Vokietijos ekonomikai, bet ir užtikrino išteklius Rusijos persiginklavimui.

PiS lyderis teigė manantis, kad kai kas Vakaruose norėtų sugrįžti prie buvusių santykių su Rusija ir jog keldami reikalavimus Ukrainai, jie iš tiesų sudaro Rusijai palankias sąlygas. Jo nuomone, mažai tikėtina, kad Rusija paliks Ukrainą, nebent karinėmis priemonėmis būtų priversta tai padaryti.

Kačinskis sakė, kad Lenkija ir toliau darys spaudimą savo partneriams, kad šie daugiau darytų Ukrainos labui. Jo manymu, Lenkijos padėtis tarptautinėje arenoje yra geresnė nei anksčiau, ir „šį svertą reikia išnaudoti”.

Šaltinis: Remix News

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pilietinis nepaklusnumas

Lietuvai būtina kuo greičiau persiorientuoti nuo Vokietijos link Lenkijos.

Žemyna

Lietuva turi kuo greičiau PATI SUSIIMTI, išmokti pati savimi rūpintis. Na, o tam, kas NEsavanaudiškai padės (jokių klastų nepuoselėdamas) – pagarba ir ačiū, ir, be abejonės, MŪSŲ tokia pat nesavanaudiška pagalba.

Baidenas ir Polonezas

Iš kur tiek naivumo pas rytų europiečius ir pas Jerošlavą.

Kačinskis turėtų atsakyti sau į klausimą.Ar pasaulį valdančios globalistinės korporacijos priims po savo sparnu nacionalistinę tautišką Lenkiją

eziukas

lenkija ne Lietuva su savo suvargusiais 2 mln. gyventojų.turės,bent minimaliai skaitytis.Plius,kelerių metų bėgyje,bus stipriausia,kariniu aspektu valstybė.

Veleris

ОБОЗРЕНИЕ – 6 ПУНКТОВ: ВОЙНЫ, ОСЛЫ И ВИРУСЫ
00:00 Rusų pasaulio sunaikinimas.
05:04 JAV įšaldo karą.
07:55 Stalinas kaip tėvo archetipas.
15:31 Izraelio kvailumas.
25:02 Vadinasi, jie visgi tai sukūrė?!
28:35 Rinkimai: nešvarūs žaidimai.

https://www.youtube.com/watch?v=lEN41lJva9I&ab_channel=%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80

nuo sofkos

stebint nuo sofkos baideno kalbą apie tai kad paramą kijevo režimui teiks ILGAI ir batkos vizitą pas ci , ir str. „„Baidenas turi įdomių minčių dėl Lenkijos vaidmens saugumo architektūroje” , susidarė įspūdis kad kinija ir amerika „santykius aiškinsis” ukrainos,lenkijos teritorijoje, lenkus ir ukrainiečius apginkluojant jav ir vakarų ginklais , rusus – kinietiškais, na o kreditai/pagalbos turėtų padalinti europą ir rusiją į jav ir kinų įtakos zonas. Baltosios rasės vaidmuo aiškus – naikinimas ir elektroninė vergovė

Hildegarda

Kada Lenkija pradės mokėti reparacijas už trečdalio Lietuvos okupaciją?

Nedavalgyta konsierva

Pamačiau pavadinimą, kad Baidenas turi minčių, ir daugiau neskaičiau. O ką reiškia stipri Lenkija turėtų žinoti kiekvienas save priskiriantis lietuviams.

Hildegarda

Stipri Lenkija reiškia, kad Lietuvos nėr-tik Žečpospolita. Nėr Lietuvių tautos.

Dzeikas

Stipri Rusija reiskia Lietuvos zydejima 😆😆😅

Pastabus

…jau norejau imt keiktis,bet susivaldysiu,lenkai mums pavojingi,kaip ir senais cesais…,butume gudrus,islaviruotume trikampy ‘lenkai fricai ruskiai’….bet kai urme visokie lanzbletkeriai su januskomis……lieka tik skelbt totalizatoriu,katrie mus prarys,suvirskins ir iskakos….,mums kapai,brolyciai….

Dzeikas

Lenkai savo zygyje kurti nauja Respublika pabrezia, kad TIK savanoriskai.I Lietuva net nesikreipia – sedite ant vokiecio penio ir toliau sedekite.
Lietuvos problema tame, kad ji iesko ne partnerystes – nesam savo indeli, ir gaunam jusu isipareigojimus, o klientu. Ir rado – turtinga Vokietija. Ir tauta nutare kad but turciaus mergse tai zymiai geriau negu amatininko pacia. Sajunga su amatininku? Fe…uz kapeikas dirbt reikes. O cia ant penio pasokineji ir auksini turi.
Saliami.Mes savo likimo kalviai.

Pastabus

…..pikciausia,kad tai lyg ir ne mes,tai jobani ‘naujieji leftistiniai kuuurvos….ka cia i ta geopolitika ziuret,reik galvot,kaip tuos vidinius suuudzius nudaigot….o sansu nematyt,ziu,net marsistai sunyko suvis,dziaugiasi ,kvaileliai,keliais miestu tarybu mandatais……Tautele irgi,durna,kaip ir visais laikais,zo ….triuba dielo….

Paulius

Lyg ta pati Lenkija nečiulpė Vokietijos papo. Lygiai tokia pati išlaikytinė, tik protingesnė už Lietuvos šunuodegius. Dar dabar Vokietijos žemių nepakako, užsigeidė reparacijų. Tik štai, vokiškas verslas raukiasi lokomotyvas stoja, ir nebegaus sviesto oriam gyvenimui ant maitinančios rankos kiauksėję šunyčiai… O yankiai galiausiai per kelis mėnesius savo tabakių pagalba pasiekė tai, ko per dešimtmečius nenuveikė jų karinės bazės, kurios ar ne šimtinę siekia BRD teritorijoje

Dzeikas

Meluoji🙂
Ne amerikieciai, o rusai savo agresija pries Ukraina pastumejo amerikiecis ir lenkus draugen kaip naturalius sajungininkus.
Amerikieciai atsargauja tik del to, kad nera tikri ar tai ilgalaike Lenkijos politika.

stasys

Stiprus kaimynai paskata Lietuvai . 🙂

Pastabus

…labai naivus poziuris,vedantis prazutin..

stasys

argi ? Gal kaip tik priešingai .

Pastabus

…negali pagrist nei logiskai,nei praktiskai/pavyzdziais,kai sustiprejusi kokia nors valstybe padetu ar saugotu silpnesnia nesavanaudiskai/…

Pastabus

..’silpnesne’…,tfu,per tuos kacapskus berascius pats emiau nusirasinet,kad juos kur paibeliai/kas zino,kas tai///

stasys

Stipri kaimynė kaip tik paskata tvarkytis pas save atsakingai . O va Lietuva tikrai tokia nėra . Iki šiu įvykiu su pabėgėliais Lietuva net neturėjo normaliai saugomos sienos su rytais ., beje Lenkija ne išimtis . .

Pastabus

..ti joks argumentas absol…,nuo zodzio visiskai..

trumpai :)

Lietuvai būtina kuo greičiau susikurt padorias savigynos pajėgas nuo visų geopolitinių varžovų. NATO, tikėtina, padėtų apsigint tik nuo Rusijos. O Lietuva turi kur kas didesnių problemų.

Dzeikas

Durneli, kokios savyginos pajegos?
O kas laza eis? O su priesais susidoros ponu druzina…ehmm…susitars☺
O Kunigaikstytes Birutes specialioji druzina sudaryta is Soliecniku ir Nemencines lenku jei ka atspardys jums subines.
Ismeskite durnas mintis ir eikite dirbt.
PS. Atsip uz pasaipu tona, taciau negali vidaus politika buti isores politikos antagoniste. Apie jokias lygiavertes partnerystes negali ne kalbos su siuolaikine Lietuvos politine santvarka. Ir perspektyvu nematau: arba patriotai idiotai, arba vokieciu prostitutai plius kremliaus 5 kolona zaidzianti jo partija.

Dzeikas

,,Durneli”

Pastabus

…Benderis Kislovodske……susimokekite ir eikite…Dainuokite….Kardo ir zagres sajunga jusu neuzmirs…..

Al.

„Baidenas turi įdomių minčių” – Kaip antai: ,,Kas aš ?”, ,,Kur aš ?”, Kur turiu eiti ?” – Labai įdomios mintys. 

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top