Kad pateisintų įsiveržimą į Ukrainą, rusų diversantai turi nužudyti šimtus žmonių

Diversantai nebeslepia savo veidų, nors dar slepia atpažinimo ženklus. Nuotr.autorius: Romanas Guba (Veidaknygė)

Po pusantros valandos Ukrainos teritorijoje pasirodys rusų tankai ir BTR‘ai, sako Vitalijus Naida.

Rusų kariškiai gavo užduotį nužudyti kelis šimtus žmonių, kad po to galėtų į Ukrainos teritoriją įvesti kariuomenę.

Apie tai papasakojo vienas iš UST (Ukrainos saugumo tarnyba – Tiesos.lt) kontržvalgybos vadovų Vitalijus Naida, – praneša Ukrainska pravda.

„Diversantų ir specialiųjų padalinių veikimo Ukrainos teritorijoje pagrindinis tikslas – maksimali situacijos destabilizacija“, – pareiškė V.Naida.

„Negana to, perimti pokalbiai liudija – ir mes dėl to apgailestaujame, – kad save broliška vadinanti šalis, nurodo savo specnazo kariams tikslą – pralieti mūsų miestų gatvėse kraują“, – pasakė jis.

„Dokumentiškai patvirtinti pokalbiai liudija apie svarstymą, jog reikia nužudyti 100–200 žmonių, ir po to per pusantros valandos Ukrainos teritorijoje atsiras rusų armijos tankai ir BTR‘ai“, – papildė V.Naida.

Jis dar kartą patvirtino, kad diversijas rytinių sričių teritorijose, tarp kitų, vykdo 45-oji atskiroji gvardijos žvalgybinė brigada, nuolat dislokuota Maskvos srities Kubinkos mieste.

„Tai tie patys specnazo kariai, anksčiau užėmę Aukščiausios Rados ir Ministrų tarybos pastatus Kryme“, – pažymėjo jis.

V.Naida taip pat priminė, kad šiam specnazui įsakinėja VŽV (Vyriausioji žvalgybos valdyba – Tiesos.lt) karininkas Igoris Strelkovas (šaukinys „Strelok“), „vadovavęs pastatų užgrobimams Charkove, Nikolajeve, Chersone ir Odesoje“.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=APQaE_gaUeI

„Dar daugiau, peržiūrėję ombudsmeno tinklalapį, rasite informaciją, kad Čečėnijos kampanijos metu šis „Strelok“ (rus. Šaulys – Tiesos.lt) grobė Čečėnijos piliečius ir gabeno juos į Rusiją“, – pažymėjo V.Naida.

V.Naidos žodžiais, 45-oji specnazo brigada taip pat dalyvavo Čečėnijos kampanijoje ir Gruzijos teritorijos okupacijoje.

Priminsime, kad UST pirmininkas Valentinas Nalivaičenka yra pareiškęs: Ukrainos teritorijoje sulaikyti 23 Rusijos Generalinio štabo Vyriausiosios žvalgybos valdybos kadriniai karininkai.

glavred.info

Tiesos.lt redakcijos vertimas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top