Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

laikmetis.lt

Gėjų teisių judėjimai ir organizacijos, atsiradusios Amerikos seksualinės revoliucijos laikotarpiu septintajame dešimtmetyje, mažai kuo panašios į šiandien veikiančias didžiules LGBT nevyriausybinių organizacijų institucijas. Tai, kas prasidėjo kaip pagrindinė parama teisiniam ir socialiniam pripažinimui tos pačios lyties asmenų santykių, virto pastangomis visapusiškai socialiai transformuoti, papildant LGBT žmonių teisių vaivorykštės vėliavą suaugusių vyrų fetišu, vadinamu transseksualizmu. Transseksualizmą pakeitęs translytiškumu, šis judėjimas taip pat sėkmingai kolonizavo ir panaudojo seksualinio vystymosi sutrikimus, kitaip vadinamus interseksualinėmis sąlygomis, kad įvykdytų savo planą.

Tikriausiai labiausiai užmaskuota idėja, kurią siekiama remti po LGBT vėliava šiandien, yra amorfinė „lytinės tapatybės“ sąvoka. Lytinė tapatybė nurodo žmonių požiūrį į save, gerbiant socialiai sukonstruotus lyties vaidmens stereotipus. Bet tai nėra tik aprašomasis terminas; jis taip pat yra nurodomasis – asmuo, pasak advokatų, turi teisę priversti kitus pripažinti savo pasirinktą tapatybę. Ir asmuo turi teisę mediciniškai keisti savo kūną, kad jį geriau susietų su savo lytine tapatybe. Atsižvelgiant į tai, kad farmacijos interesų grupė yra didžiausia Kongrese, ir į tai, kad kai kurie svarbiausi filantropai, veikiantys šiuolaikinį LGBT judėjimą, turi glaudžius ryšius su farmacijos įmonėmis „Big Pharma“, šį medicinos komponentą svarbu paminėti.

„Lytinės tapatybės“ ir „translyčių asmenų“ ideologija vakarų kultūriniame kraštovaizdyje atsirado ne daugiau kaip prieš dešimtmetį, tačiau išplito visame pasaulyje greitai ir nuožmiai kaip COVID-19 pandemija – tai sukėlė beveik tiek pat sumaišties. Vis dėlto masiniai susiję pokyčiai, kuriuos jau matėme kalboje, įstatymuose, medicinos ir nusikalstamumo statistikoje, moterų saugumo zonose, sporto, pasiekimų ir švietimo galimybėse, sveikų vaikų kūno medicinoje ir mokymo programose, nebuvo lemiami paprastų žmonių entuziazmo. Greičiau priešingai. Juos lėmė filantropinis finansavimas milijardierių, kurie patys investavo į šios radikalios ideologijos naudos gavėjus: „Big Pharma“. Daugelis svarbiausių filantropų, esantys už translyčių asmenų ir lytinės tapatybės judėjimų, siekia gauti didžiulį pelną iš kūno atsiribojimo ir žmogaus lyties pakeitimo į medicinines tapatybes.

Paimkime Martine Rothblatt (Martiną Rotblatą), save apibūdinantį kaip transseksualą ir transhumanistą, kuris buvo pirmasis asmuo, sukūręs teisinį dokumentą, patvirtinantį idėją, kad atsiribojimo nuo mūsų lyties kūnų jausmai yra normalūs. Šis teisinis dokumentas, vėliau tapęs Tarptautiniu lyčių teisių bilu, teisiškai normalizuoja kūno atsiribojimą. Rothblatt vėliau tapo geriausiai uždirbančiu generaliniu direktoriumi biofarmacijos industrijoje, panaudodamas savo pinigus ir įtaką šiai ideologijai ir translytiškumo normalizavimui skatinti. Jis mano, kad seksualinis dimorfizmas morališkai prilygsta Pietų Afrikos apartheidui ir turi būti išardytas.

Jennifer Pritzker (Dženiferė Pricker) kartu su šeima, viena turtingiausių JAV, išleido didžiules pinigų sumas Amerikos institucijoms, siekdama išplėsti kūno atsiribojimo sąvoką pagal „lytinės tapatybės“ eufemizmą. Pritzkerių šeima labai daug investavo į medicinos pramonės kompleksą.

2000 m. kitas milijardierius Jon Stryker (Džonas Straikeris), pats homoseksualios orientacijos, kelių milijardų dolerių vertės medicinos korporacijos įpėdinis, sukūrė dar vieną didžiulę LGBT nevyriausybinę organizaciją – fondą „Arcus“. Stryker sukūrė tokį pasaulinį filantropinio finansavimo milžiną iš savo medicinos korporacijos išteklių, kad turėjo susikurti kitą organizaciją, kad visa tai galėtų sekti. 2006 m. „Arcus“ finansavo Judėjimo pažangos projekto (angl. MAP) sukūrimą, kad galėtų stebėti sudėtingą propagavimo ir finansavimo sistemą, kuri jau buvo sukurta kaip būdas įtvirtinti lytinės tapatybės ir translyčių asmenų ideologiją kultūroje.

„Arcus“ kasmet išleidžia milijonus filantropinių dolerių, kad įfiltruotų lytinės tapatybės ir translyčių asmenų ideologiją į Amerikos įstatymus, mokydamas lyderius politinio aktyvumo, politinės lyderystės, translyčių asmenų įstatymų, religinės laisvės, švietimo ir pilietinių teisių srityse. Kai kurios jo mėgstamos organizacijos yra „Victory Fund“, „Center for American Progress“, „ACLU“, „Council for Global Equality“, „Transgender Law Center“, „Trans Justice Funding Project“, „OutRight Action International“, „Human Rights Watch“, „United Nations“, „Amnesty International“ ir „GLSEN“. Iš tiesų, užfiksuota, kad „Arcus“ yra išleidęs daugiau kaip 58,4 mln. dolerių vien 2007–2010 m. (tai yra daug daugiau nei dabar) programoms ir organizacijoms, atliekančioms su LGBT susijusį darbą, tai yra didžiausias LGBT rėmėjas pasaulyje. Tuo laikotarpiu Stryker pačiam fondui iš savo išteklių skyrė daugiau kaip 30 mln. dolerių medicinos korporacijoje „Stryker“.

Paaiškinimas: medicinos korporacija, kuri yra suinteresuota skatinti žmones tapatintis su translyčiais asmenimis, tiesiogiai nukreipia pinigus ir turtą į savo filantropinį fondą, kad fondas tai darytų savo vardu, taip pritraukdamas daugiau pinigų ir daugiau klientų (visam gyvenimui) į tą korporaciją.

„Arcus“ nukreipė milijonus į kitas filantropijos organizacijas, tokias kaip „Tides“, „Proteus“ ir „Borealis“. Nėra galimybės atsekti, ar šios organizacijos naudoja „Arcus“ pinigus translytiškumui normalizuoti, tačiau galima nuspėti, kad priežastis, svarbi „Arcus“ širdžiai, nėra visiškai ignoruojama.

„Arcus“ kartu su Pritzkerių šeima išsiuntė šimtus tūkstančius dolerių kolegijoms ir universitetams, įskaitant Kolumbijos universitetą, Jeilio universitetą, Vanderbilto universitetą, Čikagos universitetą, Pietų Kalifornijos universitetą, Vašingtono universitetą ir daug kitų. „Arcus“ dotacijos buvo skirtos juodosioms koalicijoms JAV ir Afrikoje, Lotynų Amerikos organizacijoms, Amerikos čiabuvių organizacijoms, jaunimo ir paauglių organizacijoms, kariuomenei ir Visuomeninio transliavimo radijui. Milijonai buvo suteikti lesbiečių organizacijoms, įskaitant ir Afrikoje, didžiausią dalį gavo fondas „Astrea“, skiriant ypatingą dėmesį jo transfondui. „Arcus“ finansuoja tokias sporto organizacijas kaip „Athlete Alley“ ir „Youth Can Play“. Šimtai tūkstančių buvo skirti organizacijai „Planned Parenthood“. „Arcus“ skyrė reikšmingą dotaciją Johann Olson-Kennedy (Džoanai Olson – Kenedi), abejotinai veikėjai translytiškumo srityje. Fondas finansavo kalėjimų projektus ir imigracijos organizacijas, skirdamas dėmesį vaikų translytiškumo normalizavimui. „Arcus“ finansuoja religines organizacijas visame pasaulyje.

2015 m. kartu su fondu „Novo“, filantropine nevyriausybine organizacija, valdoma Peter Buffet (Warren sūnaus, kuris padėjo pradėti projektą, padovanodamas 90 mln. dolerių), „Arcus“ skyrė 20 mln. dolerių konkrečiai translyčių asmenų reikalams. 2018 m. „Arcus“ finansavo Globalios lygybės tarybą, 30 JAV grupių koaliciją, pasisakančią už LGBT problemų įtraukimą į užsienio reikalų ir vystymosi politiką.

Oho. Tai nemaža operacija! Kiekviena „Arcus“ dotacija priklauso nuo to, ar gavėjas tvirtina „įvairovės ir įtraukimo politiką“ – politiką, kuri, žinoma, labai daug apima lytinės tapatybės ideologijos ir translytiškumo teigimą.

Daug daugiau filantropinių veikėjų stengiasi paremti translyčių asmenų ir lytinės tapatybės judėjimus, įskaitant Tim Gill (Timą Džilą) ir jo fondą „Gill“ bei George Soros (Džordžą Sorošą) ir jo Atviros visuomenės fondą.

Kaip ir Martine Rothblatt, Jennifer Pritzker ir Jon Stryker, Gill, daug investuojantis į dirbtinį intelektą, ir Soros, plačiai investavęs į „Big Pharma“, gali gauti finansinės naudos iš pakitusių kūnų ir smegenų poreikio, tai, kaip jie tikisi, yra jų filantropinės veiklos vaisius.

Stebina tai, kad apie šį interesų konfliktą tiek mažai diskutuota. Netgi Amerikos psichologų asociacija (APA), pirmaujanti mokslinė ir profesinė organizacija, atstovaujanti psichologiją JAV, turinti daugiau nei 118 tūkst. narių, yra finansuojama „Arcus“ filantropijos lėšomis. 2005 m. APA sukūrė INET, kad padėtų psichologijos organizacijų nariams pagerinti seksualinės orientacijos ir „skirtingų lyčių žmonių“ gerovę. Prieš pridedant lytinę tapatybę ir gaunant „Arcus“ pinigus, APA INET dėmesį skyrė vien tik LGBT reikalams. 2008 m. APA įsteigė Lytinės tapatybės ir lyčių skirtumų darbo grupę, 2015 m. ji parengė gaires, kurios padeda psichologams teikti kultūriškai kompetentingą, vystymuisi tinkamą ir teigiamą psichologinę praktiką su „translyčiais“ ir „lyties neatitinkančiais“ žmonėmis. Psichologai buvo „paskatinti“ pakeisti savo supratimą apie lytį, praplečiant variacijų ribas, kurios laikomos sveikomis ir norminėmis.

Ar gali demokratija atlaikyti tokį filantropijos daromą „paskatinimą“? Ar gali būti tikra demokratija, kai per mokesčių mokėtojų remiamą filantropijos vaisių milijardieriai gali taip greitai ir lengvai ardyti biologinės lyties tikrovę, papirkdami labdaros organizacijas, politikus, tyrėjus ir profesines asociacijas? Tai yra klausimai jūsų pasvarstymams.

Šaltinis: The American Conservative, First Things

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jeigu

piniginių paskatinimų nepakaktų, Raskevičius žada PRIVERSTI valstybę tarnauti jų reikalams. Ar niekas nepaklausė, kokio pobūdžio laukia prievarta?

Vakar

paklausiau, kaip V. Matulevičius per Op Tv aistringai užjaučia gėjus. Nesupratau: tai ko jam labiau gaila: Deimantės, Venckienės ar kokio ,,skriaudžiamo” gėjaus? Juk Ūsas taip pat nesuvaldė savo įgeidžių, tai už ką jį smerkti? Tų įgeidžių juk būna visokių, tik ne visi žmonės duoda sau valią. Dabar jau visai nesuprantu, kas tai buvo: ar begėdiška veidmainystė, ar smegenų suminkštėjimas. Man tai pati baisiausia buvo prieš keletą metų matyta nuotrauka, kurioje išsiviepęs Eltonas Džonas su savo lovos draugu, o per vidurį – dviejų metų vaikelis, dar nesuvokiantis, kaip jo gyvenimą sumaus tie du pagyvenę dėdulės. Negi p. Matulevičius net to nesupranta?

Bilijonieriai jų

ir Covid’o dėka skubiai formuoja Pasaulinę Vyriausybę, o prezidentas E.Macron’as prašo Baltijos šalių pagalbos, krapštant okupantus iš Europos. Tiesa, prieš tai jis sudrapalino AstraZeneką ir pažemino Oksfordo prapiesorius. Galėjo ir Kapsukę supartalinti.

Man

Tas V. Matulevičius irgi pradeda atrodyti…

>>  15:12

Ar galima plačiau dėl Makrono…

Ar tiesa

Kad Orlauskas ir Co žada rinkti parašus dėl seimo atstatydinimo?

Valio

Naujo Seimo priešlaikiniai rinkimai !!!

Pavadinimas

„Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą”.
O gal
Kaip globalistai per milijardus LGBT padarė tokią tariamai galingą.

to >> 15:12

Galima, nes ta info yra ir Delfyje apie Baltijos šalių trijų ministerių susitikimą Paryžiuje, po kurio mūsiškis nulėkė į Varšuvą skųsti Macron’o. Lietuviai nori grįžti Žečpospolitos pragaran – tai matosi iš akių. Plikbajorių svajonės atgyja.

Kis

nuo tu taip vadinamu „geju”(as dar prisimenu tuos laikus,kai pasaulyje jie buvo ivardinti kaip pederastai,tas zodis nepamenu,bet turi tiesioginius rysius su tu zmoniu bukle?Tai psichologine liga ir ja gyde iki1970 kazkur metus)po to ji tapo „isrinktuju”,nes tai sukeliza uzas pojucius ir virto tiesiog istvirkavimu.Sunus augdamas be tecio tik su mama 80% turi galimybiu tapti „gejumi-moterimi”,gan idomus ir paslaptinga publika iki tol kol nepradea izuleti ir destyti savo taisykles.Tokiems (nuskriaustiems patariu gyventi savo gyvenima ir niekam netrukdyti iprastai gyvenantiems.Tik nereikia perlenkti lazdos,nes jus tikrai nelaimesite,neuzmirskyte,kad pasaulis gan ivairus,o jus jame smilteles?

Pranašas.

Matyt, netoli tas laikas, kai Dievas į Žemę atsiųs vienatinį savo sūnų antram nukryžiavimui – taip spėriai link to einama, taip spėriai aktyvinama Sodomos ir Gomoros lemtis…Mokslas ir technologijos lyg ir vystosi be priekaištų, o Dievo sumanyta žmogaus dvasinė prigimtis eina velniop…Kitaip nieko nebus – vėl teks per auką išpirkti pasaulio nuodėmes…

Raugių sėjėjai

Tai bent pavardės minimos straipsnyje Jennifer Pritzker,Martine Rothblatt.Pradėtas darbas turi būti tęsiamas.Magnus Hirschfeld,pirmojo pasaulyje 1919 metais Berlyne įsteigto sex instituto skirto lgbtq,įkūrėjas.
Šeštame dešimtmetyje homofobijos terminas sugalvotas psichologo George Weinberg.
Alvin Goldstein buvo amerikiečių pornografas. Jis yra žinomas ,kaip padėjęs normalizuoti „hardcore” atvirą ir kraštutinę pornografiją JAV.
Reuben Sturman dar vadinamas pornografijos „Walt Disney” ar „king of porn”,kurį savo laiku JAV prokurorai apibūdino,kaip didžiausią „hardcore” pornografijos platintoją JAV

to Raugių sėjėjai

O kokios jie nacionalinės kilmės?

habilitās

Septintajame dešimtmetyje vyko kai kas daugiau, nei seksualinė revoliucija. To dešimtmečio pradžioje JAV buvo dekriminalizuotas homoseksualumas, pagrindinėse Niujorko gatvėse durų, virš kurių kabojo užrašas, skelbiantis, kad tai vyrų „pirtelė“, atsirado daugiau, nei durų su užrašais: kavinė, užkandinė, baras. „Pažangūs“ vyrukai smagindavosi po 5-7 vienu metu. Tik atsitiko nenumatytas dalykas – didelė dalis „pažangiečių“ pradėjo sirgti keista „vėžio“ forma. Susirgimų mastas kėlė susirūpinimą net Baltiesiems rūmams. Suprantama, pirmieji į „mūšį“ su keista „vėžio“ forma pakilo farmacininkai, R. Reigano vyriausybė buvo įtikinta naujų vaistų kūrimui skirti $1,5 milijardo. Visi jie nusėdo farmacininkų kišenėse. Kai vienas mokslininkas, paviešino informacija, kad tai ne ypatinga vėžio forma, o virusas, pažeidžiantis imuninę sistemą, jo neliko. Kai žurnalistai jo pasigedo, niekas, nieko apie ji pasakyti negalėjo. Farmacininkai,… Skaityti daugiau »

stasys

Galima plotį tokį straipsnį išvertus o galima ir galva pasinaudoti ,kritiškai ji vertinant .Vardinamos sumos LGBT rėmimo juokingos . Gal str. autoriai kokie modifikuoti vakaruose rusai , kurių supratimas apie tikrus pinigus gana menkas . Mesti šešėlį lobizmui Amerikoje nėra sudėtinga , o jei dar pirštu pavarazinti ‘pedofiliskai’ veideliai po skarelemis mociuciu rausta o ‘tikru’vyru akys pildosi ryžto . Atvėskite , ‘siknaskilu’ revizoriai ,užsakomieji str. tokio turinio nebesulaukia didelio įdomumo. Praeito šimtmečio hipiai smagiai pasijuoktu , va čia tai davatku pulkelis sutupe kiausiniukui padėti …

Nacionalinė kilmė

>> to Raugių sėjėjai 2021-02-17 18:18
O kokios jie nacionalinės kilmės?
—-
Vien tai, kad tau kyla TOKS klausimas, reiškia kad jie yra „teisingos” kilmės. 🙂 .

Supratau,

kad jie teisingos kilmės, o mes – neteisingos! Ačiū už tikslų atsakymą.

habilitās

Tekste yra sakinys, kuriame teigiama, kad 2012 m. vien tik JAV fondai skyrė 120 milijonų $ LGBTQ reikalams visame pasaulyje. Pirmas fondas sąraše daug ką pasako (apie nacionalinę kilmę). ✒✒✒ 20 Foundations and Trusts that fund LGBT programs Funding for international LGBTQ programs is gaining momentum as donors have become increasingly interested in issues concerning LGBTQ advocacy, human rights as well, and gay marriage. In 2012, US Foundations alone provided over $120 million in support of LGBTQ issues worldwide. Funding support for LGBTQ work is likely to much higher in the coming years. Using the fundsforNGOs Premium Database, this guide identifies twenty private foundations and trusts from the US, Germany, the Netherlands, Finland, and the UK that fund LGBTQ organizations… Skaityti daugiau »

T0mas J.

Viskas, kas nenormalu – yra nenormalu.

Lenino šuniukas

Ir lenkus aplojo lgbtq pažangūs,liberalūs,belyčiai,pasiutę jaunuoliai.Oi,greit bus visiems linksma vakarietiškoj demokratijoj,kaip cirke. Tik ir saugokis ,kad koks gyvis neįkastų Orvelo ūkyje.
https://youtu.be/n_awsp7QZuE

>>  habilitās    20:39

Pagarba.
Ačiū už vertingą info…
(Be prašo. Pakaks braižo. 🙂 )

Pranešimas  ●  ●  ●

Žiūrėkite „365 000 parašų T.V.Raskevičiaus nušalinimui iš Seimo ŽTK komiteto pirmininko pareigų“ svetainėje „YouTube“
.
https://youtu.be/7T7w-MF0HLY
.
Šaunuoliai !!!
TIK NEATLEIKIT.
PIRMIN IKI PERGALĖS !!!
.
Platinkite šią žinią visiems !!!

stasys

habilitās 2021-02-17 20:39..nebukite! paviršutiniškas platinamas tokias nuorodas. Pa-googlinus nesunku rasti nuorodą su paaiškinimais .Numestas bevardžiui šuniui kaulas turi tapti auklėjimu (dresūra) o ne atpildu kad tuščiai palotu .Tiesa nemėgsta būti iskraipoma.

Katalikas

esu tikintis todėl mano požiūris į homoseksualus yra neigiamas kadangi pagal mano religinius ir moralinius isitikinimus homoseksualumas tai NUODĖMĖ.Ir man yra nepriimtinos visos viešos homoseksualistų eitynės ir kitos akcijos ,taip pat tokių asmenų buvimas aukščiausiose valdžios instancijose bandant netgi įstatymus pakreipti sau palankia kryptimi. Noriu paklausti ; ar už šį pasisakymą mane jau galima teisti ?

stasys

Aišku kad ne . O jei kas tvirtins priešingai , netikėkite . Vienok įdomu koks likimas tos ‘peticijos’ dėl Seimo nario V.Raskeviciaus.

> 2021-02-18 10:16

tavęs niekas neklausė, ko čia bezdi.

Raigerdas

Perskaičius komentarus, susidaro įspūdis, kad tai davatkų tarpusavio pokalbiai. Ir kiekviena davatka nori pasirodyti, kad ji protinga. Ir kaltinimai, kaltinimai, kaltinimai. Ir kas kaltas? Pasirodo, kad kažkokia tai mistinė Vakarų demokratija. O čia jau Rusijos ideologija, kad pateisinti savo nusikaltimus (Krymo užgrobimą ir kitus). Taigi, pagal davatkų kaltinimus, gali nesunkiai suvokti, kur čia sėdi Rusijos troliai, o kur vietiniai. Pakartosiu dar kartą, apie ką rašiau jau šimtus kartų, tik rašiau ne davatkoms, nes su jomis kalbėtis yra bergždžias reikalas, bet protingiems žmonėms: dalis žmonių yra socialūs žmonės ir rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų žmonių gerove, kita dalis arba mažuma, yra antisocialūs žmonės, kurie rūpinasi tik savimi ir tik savo interesais. Šitos žmonių grupės yra visiškos priešingybės. Deja, neaišku… Skaityti daugiau »

stasys

Reigardas .. nebūk tu horoskopų eilinė ‘panelė’ tetulems eilini karta pranešanti apie šios savaitės prognoze . Kas tie ‘socialus ir antiasocialus’ žmonės . Visuomenė nedaloma į gerus ir blogus . Tokiam komentarui galėjai sutaupyti laiko ir nerašyti tokio ilgo teksto . Ismok taupyti asm. laika.

Protinkim NS vedlius...

Pet. dėl Rask. koordinatorius man liudijo- jie yra pakraupę dėl NS vadovų, nes pasirašinėjo, talkino tik NS eiliniai.Vadai nenori turėti reikalų su lipančiais ,,ant statinių” petic. iniciatorių. Pamenu, jog CP lyderis Puteikis laiškais iniciatoriais džiaugėsi ir ragino visus pasirašyti. Užuot perėmę polit. įtaką ir padėję taip stabdyti Stmb. konvencijos arklius iš Anūko lagerio, jie vėl krūmuose…Man gėda dėl NS vedlių ne tik kaip Sąjūdžio pirmaeiviui,bet ir kaip adekvačiam žmogui, nes NS šulai nesiekia jokio politinio realaus rezultato ir užsiima ritualiniais veiksmais ir šamaniškais popieriniais sistemos užkeikinėjimais… Pet. iniciatoriai yra 18 metų savotiška Liet. savanorių reinkarnacija, o NS šulai palieka juos ant ledo, nes net seimūnai bijo jiems talkinti . Praeis kiek laiko ir V.R. vėl pils šlovinančius traktatus apie Ž… Skaityti daugiau »

> 2021-02-18 13:38

O tu neskaityk ir negaižk, ne troliams skirtas tas komentaras. Asmenys patys nuspręs ką daryti su savo laikų, tavo patarimų, pagardintų rūriniais konservatorių mazgais, niekas neprašė, vyniok juos ant savo liežuvio arba susikišk į išangę, nes tik ten jiems vieta.

Raigerdas to štazi

Tau reikia pasistengti suprasti vieną labai paprastą dalyką: jeigu žmogus nenori su tavimi bendrauti, tai nelįsk, nesibrauk į jo erdvę, nes anskčiau ar vėliau tu būsi iš ten išmestas. Panašiai kaip žmonės atsikrato šiukšlių ir atsitveria nuo kiaulių, taip ir aš atsitveriu nuo žmonių-kiaulių, kad jie nelįstų su savo kiauliška nuomone į mano erdvę. Aš, skirtingai nei tu, galiu suprasti kitą žmogų, su juo bendrauti ar draugauti. Aš galiu pakeisti savo požiūrį, jeigu jis buvo neteisingas. Tu esi pasmerktas, kaip biorobotas pragyventi savo gyvenimą vergiško mąstymo aptvare, ir tau nieko nebelieka daryti, kaip tik elgtis kiauliškai, ir kriuksėti iš pasitenkinimo, kai žmonės tau sako: „ukš iš čia”. Tai nėra vien tik mano numonė, nes tavo elgsenos kontūrus nupiešė dar G.… Skaityti daugiau »

stasys

Negali Reigardas žmonėms užkišti burnos ,pasirūpinti jos higiena , negali nubrėžti kažkokios rybos ir pasakyti va štai čia mano o ten ana kampas tavo ir lindek . Apsipilti kažkokiais epitetais tam kurio nei matęs nei žinai ir nesupranti jo elgesio motyvų ir seip neismintinga . Jei jau rašai čia, kritika turėtum priimti kaip natūralų dalyką .Jei tam esi per silpnas negadink sau nervų ir balsuok nyksciais. Demokratiją ir laisvą žodį reikia užsitarnauti o ne gauti avansu kaip kokiai moralinėi amebai .Lietuvos politikoje neturėtų dalyvauti žmonės kurie per silpni atlaikyti smūgį .’Skistakiausiu’ …beprincipiu , bestuburių ,nuolatos laviruojanciu viešose nuotaikose ir šiandieną pilna ir tokiu netrūksta .Tokie politikai gali rasti kompromisus ir kaip pats sakai pakeisti nuomonę visada kada tai patogu ir… Skaityti daugiau »

Raigerdas to štazi

Štazis vėl prabilo savo Žvieglio replikomis apie kritiką ir kiekvieno mėnesio 17 dieną. Štai jis čia parašė ir pats nesupranta, ką parašė, bet jis girdėjo žodį „kritika”, todėl vartoja tą žodį vietoje melo, šmeižtų ir nuvertinimų. Elgiasi jis būtent taip, kaip aprašė G.Orwell „Gyvulių fermoje”, nes Žviegliui Melas yra tas pats, kaip ir Tiesa, todėl jis ir giriasi, kad gali iš „juodo” padaryti „baltą” ir atvirkščiai. Ir „štazis” prakalbo apie demokratiją, nes demokratiją jis supranta pagal savo iškrypusį protelį. Ir nors demokratijos reikšmė yra ta, kad tai yra „liaudies valdžia”, bet štazis įsivaizduoja pagal savo protelį, kad demokratija yra pedofilų valdžia, todėl nėra ko žmonėms rinktis kiekvieną 17 dieną ir protestuoti prieš pedofiliją. Rašydamas apie kritiką jis tą žodį „kritika”… Skaityti daugiau »

stasys

Reigardas jei jau išsakei ką galvoji drauge , tau turėjo ir palengveti . Kelkis bulvių maiše , kiek gali dripsoti ir miscioti asmeniškumais ? Tam kuriam demokratiją tik liaudies valdžia aš neturiu ilgų tekstų . Sužaloto proto individai žavisi orwell .

Nepasirašysiu

Kuo tai blogai? Protingesni visuomet užduoda toną – net Lietuvoje, nors jojo protingumo masteliai kiek…kitokie.

štaziui

stazele, neišsitraukdama unitazo šepečio iš pasturgalio, vazelinuotom galūnėm slysk į kokių ten teisių institutą. Ten tau trisdešimt norveginių išduos. Ant jūsų Babilono kekšyno sienų jau seniai pragaro ugnimi dega užrašas: „Penis, anus, vazelin.” Bet jūs ir toliau nekreipkite dėmesio. Tęskite furšetą už norvegines išėdas iš jų fondo.

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top