Kalifornijoje žaislų pardavėjai privalės steigti lyčiai neutralius žaislų skyrius, kitaip jų lauks bauda

laikmetis.lt

Kalifornijos valstijos (JAV) gubernatorius Gavin Newsom (Gevinas Njusomas) pasirašė dekretą, kuris liepia žaislų pardavėjams savo parduotuvėse steigti lyčiai neutralių žaislų skyrių. Parduotuvėms, neišpildžiusiems valdžios reikalavimų, gresia baudos iki 500 dolerių.

Kalifornijos valstijos parlamentaras Evan Low (Ivanas Lou) dėkojo gubernatoriui už tokį sprendimą teigdamas: „Vaikai turi būti vaikai. Tikiuosi, jog valdžios sprendimai pagaliau padės mums atsikratyti tos stigmatizacijos ir versti vaikus būtinai berniukais ar mergaitėmis. Tai turi baigtis“, – sakė demokratų partijos atstovas.

Tokį sprendimą palaikė ir Kalifornijos vartotojų asociacija, teigdama, kad vienodi žaislai, pritaikyti abiems lytims leis išvengti papildomų konfliktų kuomet mergaitiški žaislai paprastai įkainojami brangiau nei berniukiški.

Apie tai išgirdęs Teksaso valstijos gubernatorius respublikonas Gregas Abbottas socialiniame tinkle „Twitter“ rašė, jog „verslas turi nuspręsti kokių žaislų reikia žmonėms ar ne, o ne valdžia pasakyti, ką gaminti“.

Šaltinis: Christian Post

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top