Kanados mokyklų tarybos narys patvirtina, kad moksleiviai „tapatinasi“ su gyvūnais

„Aš susidūriau su tuo, kad mes turime moksleivių, kurie tapatinasi su gyvūnais, o vieną atvejį galiu patvirtinti 100 procentų“.

Ontarijo valstijos Renfriu (Renfrew) apygardos mokyklų tarybos (RCDSB) pirmininko pavaduotojas papasakojo LifeSiteNews, kad gandai, jog vaikai „identifikuojasi“ su gyvūnais, yra tiesa.

„Aš susidūriau su tuo, kad mes turime moksleivių, kurie tapatinasi su gyvūnais, o vieną atvejį galiu patvirtinti 100 procentų,“ – ketvirtadienį interviu portalui LifeSiteNews telefonu patvirtino RCDSB pirmininko pavaduotojas Deividas Kaizeris (David Kaiser).

Sakydamas, kad jis visiškai remia saviraiškos laisvę, Kaizeris tiki, kad vaikas, pasirinkęs tapatintis su gyvūnu, peržengia tos laisvės ribas. Jo nuomone, mokyklų taryba turėtų užtikrinti, kad vietose būtų palaikymo sistemos, padedančios šiems sutrikusiems vaikams.

„Aš nemanau, kad tai normalu,“ – sakė Kaizeris LifeSiteNews. „Aš nemanau, kad vaikai mąsto normaliai ar natūraliai, jei jie stovi prieš savo bendramokslius klasėje ir tapatinasi su gyvūnu. Jaučiu, kad tai reikalauja pagalbos.“

Tapatinimosi su gyvūnais tema RCDSB mokyklose pirmą kartą iškilo prieš keletą savaičių po to, kai vietinė laikraščių leidykla Eganville Leader išspausdino susirūpinusios pilietės Rėjos Stenli (Rae Stanley) iš Baris Bėjo (Barry‘s Bay) miestelio laišką.

Savo laiške Stenli rašė: „Sunku sužinoti detales, bet buvo patvirtinta, kad vienas moksleivis valstybinėje mokykloje tapatinasi su varle, o kita valstybinė mokykla prausykloje turi kraiko dėžę moksleiviui, kuris tapatinasi su katinu.

Pasak straipsnio, kurį Leader išspausdino spalio 18 dieną, apimančio ir Stenli laišką, ir Kaizerio atsakymą, kuriame Kaizeris tvirtino, kad nei vienoje rajono mokykloje tikrai nebuvo pastatytos „kraiko dėžės,“ bet pripažino, kad viena mokykla tokios prašė.

Tačiau pokalbyje su LifeSiteNews Kaizeris sakė, kad dėl konfidencialumo priežasčių ir mokyklų tarybos vadovo patarimo jis negali patvirtinti, ar kuri nors rajono mokykla prašė kraiko dėžės. Tačiau jis dar kartą paneigė tvirtinimą, kad mokyklose buvo iš tikro pastatytos kokios nors kraiko dėžės.

„Aš buvau mokyklų tarybos , o taip pat ir Katalikų tarybos užtikrintas, kad nė vienoje mūsų mokyklų kraiko dėžių nėra,“ – sakė tarybos narys LifeSiteNews. „Kraiko dėžės nėra pastatytos jokioje mūsų tarybos mokykloje, ir toks prašymas nebūtų gavęs palaikymo, jei jis [prašymas] būtų pateiktas.“

Kaizeris sakė, jog tuo tarpu tik keli bendruomenės nariai su juo susisiekė, kad išreikštų savo susirūpinimą dėl pranešimų apie vaikus, besitapatinančius su gyvūnais, taigi ši problema nėra plačiai žinoma.“

„Vėl grįžtu prie savo tikslo gauti daugiau informacijos ir rasti būdą, kaip galėtume palaikyti šiuos vaikus,“ – sakė jis. „Aš labai stipriai nujaučiu, kad turėtume susisiekti ir pasiūlyti jiems palaikymą … Jie gali to nenorėti, bet manau, kad mūsų pareiga yra susisiekti ir įsitikinti, kad jie palaikymą turės“.

Kaizeris kalbėjo, kad nors jis nėra visai tikras, kokia pagalba būtų reikalinga, keletą minčių jis turįs.

„Galimas daiktas sesijos su psichologu ar elgesio psichologu, o gal net susitikimas su tėvais,“ – pasakojo Kaizeris LifeSiteNews.

„Mes [jau] siunčiame psichologus arba palaikome žmones, kad įsitikintume, jog moksleiviai jaučiasi ramiai ir kad jie gali išreikšti savo jausmus, susijusius su situacija…“

Tuo metu, kai ši situacija daugeliui gali atrodyti šokiruojanti ar absurdiška, LGBT dienotvarkė ir toliau didina savo įtaką: nauji pranešimai užsimena, kad Kanados mokyklos spaudžia moksleivius dėl „ne dviejų lyčių modelio“ (angl – non-binary) tapatybės, ir tapatinimasis su gyvūnu jau nėra neturintis precedentų.

Iš tiesų buvo daug pranešimų iš įvairių kitų mokyklų Kanadoje ir Australijoje, demonstruojančių panašius moksleivių tapatinimosi su gyvūnais atvejus.

Be identifikacijos su gyvūnais, Kanados vaikams vardan „tolerancijos“ primetamos ir kitos „identifikacijos“ formos.

Praėjusį mėnesį vidurinė mokykla Oakvilyje, Ontarijo valstijoje, viešai gynė vieną iš savo mokytojų po to, kai viešas tapo vaizdo įrašo epizodas, vaizduojantis šį vyrą, apsirengusį moteriškai ir besinaudojantį didžiuliais krūtų protezais, klasėje rašantį: „Kaip mokykla, priklausanti Haltono rajono mokyklų tarybai, Oakvilio Trafalgaro vidurinė mokykla pripažįsta studentų, personalo, tėvų/globėjų ir bendruomenės narių teisę į nešališką elgesį be diskriminacijos dėl lytinės tapatybės ir lyties raiškos. “

Šaltinis: lifesitenews.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top