Kanados žmogaus teisių komisija teigia, kad Kalėdos – „kolonialistinė“ ir „diskriminacinė“ šventė

Kanados žmogaus teisių komisija, kurią finansuoja federalinė vyriausybė, pareiškė, kad viešas pagrindinių krikščioniškų švenčių šventimas yra pagrįstas religine netolerancija.

„Religinių mažumų diskriminacija Kanadoje yra pagrįsta Kanados kolonializmo istorija“, – teigė grupė. „Akivaizdus pavyzdys yra šventinės atostogos Kanadoje.

Pranešime, pavadinimu „Diskusijų dokumentas apie religinę netoleranciją“ grupė teigė, kad Kalėdos ir Velykos yra vienintelės įstatyme numatytos su religija susijusios šventės. „Dėl to ne krikščionims gali tekti siekti specialių susitarimų su darbdaviu, kad galėtų švęsti savo šventas dienas ir kitais metų laikais, kai jų religija reikalauja susilaikyti nuo darbo.

„Kanados religinės netolerancijos istorija yra giliai įsišaknijusi mūsų kaip kolonijinės kolonijinės valstybės tapatybėje“, – priduriama pranešime.

Pagal 2021 m. nacionalinį surašymą, kuriame teigiama, kad krikščionys sudaro daugiau nei 50 proc. šalies gyventojų, Krikščionybė išlieka didžiausia religija šalyje. Nepaisant pastebimo sumažėjimo nuo 77 proc. krikščionių 2001 m. surašyme, antra pagal dydį religija – islamas – vis dar sudaro mažiau nei 5 proc.

Kaip rašo laikraštis „National Post“, Kanados žmogaus teisių komisija, kuri 1977 m. buvo suformuota siekiant įgyvendinti Žmogaus teisių įstatymą, iš ministro pirmininko Justino Trudeau per metus gauna 32 mln. dolerių vyriausybės finansavimo.

Nepaisant akivaizdaus Žmogaus teisių komisijos priešiškumo Kalėdoms, apklausa parodė, kad visų religijų kanadiečiai neturi problemų dėl to, kad Kalėdos yra įstatyminė šventė, o praėjusiais metais paskelbta apklausa parodė, kad tik 6proc. respondentų norėtų atsisakyti religinių švenčių.

Šaltinis europeanconservative.com

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
čia ne priešiškumas

Čia logika, kuri reikalauja kad vardan teisybės krikščionys kolonizatoriai kraustytųsi atgal iš kur atvykę į laisvą Amerikos žemę

Prašalietis

Su logika truputį nuklydai.. Visi kolonizatoriai turi kraustytis ten, iš kur yra atsikraustę…

blue yellow zov marinie

…tai ir aik namo,rasiejon…

Al.

Į Mamą Afriką ?

blue yellow zov marinie

….as teigiu,kad jis jietis is Altajaus,o tu….kad nigeris afrikaneris…..

Al.

Tikintys mokslu teigia, kad žmonijos tėvynė – Afrika.

blue yellow zov marinie

…as ir sakau…negi jietis yra zmogus…tai kazkoks,mokslui nezinomas gyvis,butyyyybe.Taigi,as arciau tiesos,nes negriukai,kad ir kaip rezervuotai ziuresi,vis tik,zmones/bent is paziuros,prisimerkus/…

Prašalietis

Iš lansberginio durnių laivo vietos runkeliams nėra reikalo kraustytis į Afriką ar Rosija.. Tarybinė Rosieja po 1990 metų niekur neišsikraustė, perestroijkinių KGB neįslaptintų ir 75 metams įslaptintų sąjūdiečių su visu vadu tikru ” lietuviu” V.Lansbergiu (pavardė įrodo, lietuvių lietuvį), kaip ir „tautinių” profesipnalių komunistų (panelė grybauskaitė… minia kitų busvusių profesiponalių draugų) persidažiusių įvairiomis „politinėmis” spalvomis partijų pavidaluose užklestėjo geriau „išsilaisvinusioje iš sovietijos”Lietuvoje nei klestėjo Tarybų Lietuvoje. Lansberginį durnių laivą vairuojančios įgulos vietinių runkelių populiacijos pagerinimui užveža iš mamos Afrikos sirų, irakiečių…, anksčiau vežė čėčėnų… Kad vietos runkeliai nepamirštų batiuškos Rosijos, nemažėtų rusiškos populiacijos, yra užvežama tarybiniais laikais atsiradusių Okrainos „ukrainiečių” rusiškom pavardėm ir vardais, kurie kalbėt nemoka jiems sugalvota ukrainiečių kalba, po spalio revoliucijos atsiradusių „pabalusių rusų” pavadintų baltarusiais… Taip… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

….profesipnalis jietis atsikalbineja…Nenori nei Afrikon,nei rasiejon…..sako…..moi adres ni dom i nie ulica……

blue yellow zov marinie

..o kur musu pagoniskos sventes,a…….krikscionys viska uzgrobe,apkvailino zmogus…tie nabagai ir tiki sv.trejybe,nors,paklausti,kas tai yra….gudriai susuka,kad tai….slepinys…xa xa xa…tie kvaiseliai logika seniai pamirse….

religija parodo proto ribas

visos religijos mums primena kad nežinome kodėl egzistuoja šis pasaulis ir kas tokie mes jame

blue yellow zov marinie

…nea,pagoniskam pasaulio supratime ne taip.Kaip,ilgu pasakot.

Ilgu trumpu

Kada bus tau taip,o ne ne su kokiu nors supratimu,egzistencija,suvokimu nieko net ir trumpo nesukeverzojai,bet ilgai numykiai.
Pagonybėje jokių egzistencinių klausimų nekyla,nes klausimai kyla iš kalbos ir rašto ir ką reiškia žodis egzistencija tau,kaip kiauliai į debesis spoksoti.Ir nieko tu berašti nepapasakosi apie savo supratimus, nes nėra KĄ pasakoti,nes juk neseniai iš drevės nulipai,miegojai susirangęs tarp šakų,kai tas tinginys.Džiaukis jei dar tave krikščioniško rašto,abc krašte pamokino ir skiemenuoti pradėjai jau geriau,kalbos pramokai.Tai žėk ,gal jau ir koks didesnis pasaulinis klausimas iškils,jei vėl į mišką nepabėgsi. 

blue yellow zov marinie

..jei jau apie rasto pamokinima,tai man geriau pasiseke….as nerasau….kiauliai…..numykiai……taigi,nuokrypa,aik vienuolynan,ten brolija tave rozancium nuvanos,mikliai pramoksi,kaip Teve musu….rasyt be klaidu…xa xa xa

Šaltinis
blue yellow zov marinie

…ta mergele atvesciau i tikra tikejima…miske.Kitaip uzkalbetu.Patiketu i …..ZALTI….

Amžinybė

Šliaužiok šaltuose žemės urvuose,kaip tau gyvate,vikšre ir skirta ir nebesvajok apie tokias dangaus mer gėles:)

blue yellow zov marinie

….gal ir paklausyc protingo zmogaus,bet berascio…negaliu.Kur ait,pats zinai….

DIENAS KOMENTARS jau ir feisbuke

Tiems, ką kolonizuoja ir diskriminuoja Kalėdos, reikia čemodan, vokzal, rytai.

Al.

Kalėdos trukdo komunosatanistams, ir rytai jiems nepadės. Jų vieta giliau.

blue yellow zov marinie

…pragare….

Enough Is Enough

Protecting Kids online Town Hall
https://www.youtube.com/watch?v=M4OKTO4CI6w

AlTo

kai Lietuvoj bus dar 20-30 mecetiu… pakartosim kanados nelaime… taigi, nesidziaukime kiti nelaime. imkimes veiksmu: ner vietos naujoms mecetems!

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top