Kandidatas į merus M. Majauskas: „Labiausiai mokykloje nemėgau lietuvių kalbos“

Sausio 13-osios išvakarėse Tėvynės sąjungos siūlomas kandidatas į Vilniaus merus Mykolas Majauskas išplatino visuomenei itin savotišką, nepaprastai intymų video pareiškimą.

Jame jaunasis konservatorių partijos narys dėkoja „visiems, kurie kovojo už teisę kalbėti lietuviškai“, nors jį ir dabar krečiąs šiurpas, kai pamatąs lietuvių kalbos mokytoją.

„Labiausiai mokykloje nemėgau lietuvių kalbos“, „užsienyje kalbą atradau iš naujo, ypatingai smagu buvo riebiai lietuviškai keiktis“, – skelbia sostinės mero pareigų siekiantis M. Majauskas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vytautas

Jo, nepamirškite šio dar vieno brudo, kuris kartu su Vasiliausku, Šimonyte ir švedų bankininkais slapta ruošė SNORO banko užgrobimo bei tyčinio sužlugdymo planą.

Aha

kodėl jaunasis konservatorius dar ne Ukrainoje ir nepadeda Porošenkai kovoti su jų taip vadinamu Putin-chuilo???

Komunisto sūneliui - Mykolui

Ar koloborantai ir kolorado vabalai tas pat?

alisa

KGB STUKAČIAUS LANSBERGO-DĖDULĖS PASTUMDĖLIS TAIKOSI Į MERUS?? AFIGIET!!!

Balsuosiu

uz Zuoka arba Puteiki. Taškas.

na kas toki, atsiprasant, asila

rinks. Tik tokie patys asilenai-miestelenai.

 baisu

Pašiurpsti nuo tokio atviro konservatoriaus prisipažinimo. Tai naujalietuvis su „kokybės” ženklu. Apsaugok Viešpatie, Vilnių ir vilniečius nuo tokio mero

to>balsuosiu

Gal jau laikas apsispresti ar už Zuoką ar Puteikį. Jeigu tamstai patinka Vilniaus betvarkė tai balsuok už Zuoką, o jeigu nori naujovių savivaldoje tai pats laikas balsuoti už Puteikį ir Lietuvos sąrašą.

ha ha

balsuosiu už Majauską, nes irgi nemėgau lietuvių kalbos mokytojos 🙂

ruta

ponas , ar jau degeneratu gauja pasiunte zinia ‘Rubikonams’ , kad reikia ‘biletu’ ,/ pagal ‘Rubikonus’ , tai pinigai ,kurios reikalauja sistemines politines partijos uz savo itaka prastument TIK atskirom grupotem naudingus istatymus , is saugumo pazymu/, pasirodo , kad net jaunus konservatorius reme ‘Rubikon’ zulikai uz jiems reikalingu istatymu priemima , ziauru ir taip lietuviska . Cia tokios konservatoriu partines nomenklaturos vertybes – kad isbuti prie lovio kuo ilgiau , visos priemones geros , net priimant istatymus , kurie kertasi su Konstitucija , o mes dar stebemes is kur tas dabartinis politiniu degeneratu izulumas , stai kada buvo pasieta siekla , dabar jau ‘stavkes ‘ didesnes , viskas gi pabrango .. Nieksai ir veidmainiai , vagys ir degeneratai ,… Skaityti daugiau »

penelė

jaunesnis, gražesnis už Puteikį… ir už Zuoką, keiktis lietuviškai moka, o ko daugiau Vilniui reik? Balsuosiu už Majauską!

penelė  rutai

va, matot, tokie pikti žmonės, kaip rūta ir tegali balsuot už Puteikį. O ar musms reikia tokių piktų žmonių? Ne, nereikia, nes iš jų jokios naudos – tikšvilpimas ir garas,kaip iš sugedusio garvežio… už tai Majauskas koks geras… ir labai lietviškai šypsotis moka, ir užsieniuos mokslus baigęs…

penelė  Vytautui

jūs neteisus. Snoro banką aš užgrobiau. Sukalašnikovu. O po to tyčia sužlugdžiau.
Tik net „Vilniaus brigados” Branauskas to nežino,nežino ir Antonovas, kurio tėvas su ZAišvila, kartu Dubnoj dirbo. Ta Dubna, vat tai gera organizcija,ten branduolines bomba, sako, gamino. Ne kiekvieną ten priima. O iš ten išėję, po perestroikos, visi bankininkais patapo, tarptautinias. Antonovas ir Ukrainoj banka turėjo ir keletą EU. O ZAišvila, ką? Vargšas paliko, tik Paerks lizingą gavo ir tą patį subankrotino, liko tik Medicinos biblioteka jam.

Marta

Dar Seimo laikinoji tyrimo komisija nustatė, kad tiek Šimonytė, tiek Majauskas aktyviai dalyvavo Snoro užgrobimo plano ruošime. Tą patvirtino ir liudininkas LB Apsaugos skyriaus viršininkas Vyt.Korsakas, kad keletą mėnesių iki banko Snoras užgrobimo 2011-11-16d., Lietuvos banke ne kartą vyko pasitarimai, kuriuose be V.Vasiliausko, D.Petrausko, M.Leikos ir kitų LB „veikėjų”, planavusių bei organizavusių „operaciją” prieš Snorą, dalyvaudavo ir buvusi Finansų ministrė I.Šimonytė, premjero patarėjas M.Majauskas, atvykdavo ir „Zolfo Cooper” atstovai su S.Frikliu priešakyje. Ko norėt?…

Justas

O čia tas Mykoliukas komunisto buvusio Vilniaus baldų fabriko direktoriaus sūnus??? Geras…išvertė kailį…

Pranis

Iš klinikinio atvejo šaipytis nedera.

Saulius

Dieve, apsaugok nuo vagiu konservatoriu, nuo kitu zuliku patys apsisaugosime.

Per LRyto

TV penktadieniais vakare būna labai gera dvasinė laida.Labai inteligentiška.

Vincas

Gal vėl atrado Majauskas peiliuką vaikiškame vežimėlyje, kurį ,neva, jam Geležinkelių vadas Dailydka įdėjo? Cha, cha, Mykoliukas karą žaidžia…

Nuotraukoje

Toks pupuliukas, toks gražutis , toks ilgapirštis Mykoliukas. Kas gali paneigti, kad is tikrųjų ne ilgapirštis???

Klausimėlis

Šimašius sako vyrus myli, o Majauskas irgi pider*s?

Ar ne

dėdė buvo Kapsuko,vėliau Marijampolės miesto KP kažkuris sekretorius?Ar ne?

dėmesio

VISIEMS 2015-01-17 16:43
pirmadieni 19d. 11val piketas prie savivaldybes Vilnius Konstitucijos g. 3 ,del pasleptos ir niekam nerodomos Deimantes Kedytes. Prasome kas galite sudalyvaukite ,leidimas yra .

ania?

o mokykla turbut sokinejo is laimes, sito grazuolio atsikraciusi.

V.Ladas

O jam pakanka debilumo pliurpti, ko nereikia. Ačiūdie, kad negresia būti išrinktu…

internauts > klauimėliui

kam laidai netiesą? Šimašius turi žmoną ir tris vaikus. na, jis palaikė gėjų partnerystės įstatymą, bet tai geriau, nei vedybos ir jų santykiai bent bus teisėsaugos akiratyje… bet Šimašius turi ir kitokų kliauzių: Beliackio išdavimas Lukošenkai, kad tas pasodintų už grotų… daro gėdą visai partijai. Šimašiaus liudijimas,kad jis matė Ūsą keturračiu važiuojantį prieš pat mirtį atrodo gana įtartinai, nes niekam iš Ūso mirusio taip ir neteko pamatyti. Vadinasi visi turėjom patikėti, kad ten balutėj priburbuliavo Ūsas. Šimašius kaip Teisingumo ministras nematė nieko neteisėta, kuomet Zuoko partijos žmonės su Melianu priešaky grobė Kedžio mergytę iš senelių. Šimašius dirbo Transpierance Internacional ir Leningradiečio Leontjevo Lietuvoj įkurtam jo biznio padalinyje pavadinimu LAISVOS RINKOS INSTITUTAS. Ar tik ne už to instituto įkūrima ponia Prunskienė… Skaityti daugiau »

internauts visiems

nusiraminkit, jei konservai būtų iškėlę Ingridą Šimonyte, tai Zuokui būtų buvus rimta konkurentė. Bet sklinda kalbos, kad po pokalbio su Zuoku, Šimonytė atsisakė kandidatuoti. Tai Majauskas čia tik dėl fasono.

gudi giria

Tiem konservam senai aisku,kad kukuoja galvoij,ar jis durnas gime,ar ant maumuonelio nukrites,kas ji galetu rinkti Tauta tikrai ne,nebent VRK.

kad

Majauską pasiūlė V Ladsbergis atrodo buvo rašyta.Tai ne „dėl fasono” matomai?

PASTABUS

TIEK ŠIMONYTĖ, TIEK IR MAJAUSKAS YRA PRISIŠIKĘ SU SNORU, TIK ŠIMONYTĖ GUDRESNĖ – SUPRATO, KAD TAI IŠLYS PER RINKIMINĘ KOMPANIJĄ, TODĖL IR ATSISAKĖ KANDIDATUOTI, O MAJAUSKUI NEBUVO KUR DĖTIS – LANSBERGA-DĖDULĖ LIEPĖ, NORS JŲ ABIEJŲ VIETA TIURMOJE, KAIP IR KUBILIUI, VASILIAUSKUI IR KUPERIUI ŠVIEČIASI!!!

to  internauts visiems

tai matomai Zuokas ne durnas ir pasakė Šimonytei, kad ji ir yra tikroji Snoro vagis, – todėl ši ir atsisakė kandidatuoti.

cia toks jaunuju konjaunuoliu geras tonas

keiktis patiems, filmuoti besikeikiancius vaikus, tyciotis is sunkiai serganciu…Ak, kaip pazangu, vakarietiska, europietiska!

Motiejus

ko čia pučiatės, tarsi jūsų Puteikis būtų geresnis. Žinoma, jis gal ir gudresnis {kažin ar viešai prisipažintų, jog nemėgo lietuvių kalbos}, bet visa kita tas pats: ir mėgavimasis savimi, ir įsivaizdavimas, kad yra lažkas nauja {pvz., kovotojas prieš sistemą, nors kepa tuos pačius š. tortus}, ir lengvo, greito populiarumo siekimas…

Taip

Puteikis tikrai šaunesnis,turi daug žmogiškųjų sąvybių,kurios liudija apie žmogaus garbingumą,gebėjimus ir žodio raišką turi gražią-Dievo dovaną.

Taigi,

vienas toks iš TS/KP vadukų ( pavardė iš A prasideda, bet šiuo momentu užkrito) buvo įsteigęs Lietuvoje keikūnų mokyklėlę, net per televizorių tokios mergiūkštės sugebėjimus demonstravo. Tai kam reikėjo Majauskui į Angliją belstis, kad lietuviškai išmokti keiktis?

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top