Kandidatas į Prancūzijos prezidentus Zemūras: 10 000 eurų už kiekvieną vaiką, kuris gimsta kaimo vietovėje

Kandidatas į Prancūzijos prezidentus Erikas Zemūras (Eric Zemmour) buvo apkaltintas rasizmu po to, kai pasiūlė 10 000 eurų išmoką kaime gyvenantiems tėvams už kiekvieną jų naujai susilauktą vaiką.

Šis pasiūlymas yra dalis naujo politinių pasiūlymų paketo, kuris, pasak Eriko Zemūro skirtas tam, kad didėtų gimstamumas tarp prancūzų ir „būtų susigrąžintas kaimas“.

Apie trečdalis Prancūzijos gyventojų gyvena kaime ir galėtų gauti tą dalį išmokos, kuri bus mokama už kiekvieną naujai susilauktą vaiką.

Reikalingų investicijų, kurias Zemūras įvertino apie 2 mlrd. eurų, suma būtų padengta iš sustabdytos imigracijos ir sumažintų subsidijų imigrantams.

Tai yra dešimt kartų mažiau nei socialinės išmokos užsieniečiams, tai dvidešimt kartų mažiau nei išlaidos, susijusios su sukčiavimu dėl išmokų Prancūzijoje, tai trisdešimt kartų mažiau nei lėšos, skirtos priemiesčių atnaujinimui per paskutiniuosius keturiasdešimt metų, – sakė Zemūras, pasak Le Parisien.

Vienas iš tų, kurie dėl naujojo pasiūlymo apkaltino Zemūrą rasizmu, yra Šarlis Konsinji (Charles Consigny), atstovaujantis vidurinės klasės kandidatei į prezidentus Valeri Pekres (Valerie Pecresse).

Šaltinis: friatider.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top