Kapelionas, JK atleistas iš darbo dėl pamokslo apie tapatybės politiką: man liūdna

laikmetis.lt

Jungtinės Karalystės vyriausybės institucija, sprendžianti, ar suaugusieji gali dirbti su vaikais, nesiims jokių veiksmų prieš mokyklos kapelioną, kuris buvo atleistas iš darbo po to, kai pasakė savo mokiniams, kad šie neprivalo pritarti LGBT ideologijai.

Atskleidimo ir ribojimo tarnyba teigia, kad imtis veiksmų prieš dr. Bernardą Randallą (Bernardą Rendalą) „būtų netikslinga”.

51 metų įšventintas Anglikonų Bažnyčios kapelionas buvo atleistas iš Trent koledžo Derbišyre po to, kai mokyklos koplyčioje mokiniams pasakė pamokslą, kuriame išreiškė oficialią Bažnyčios poziciją dėl santuokos ir žmogaus seksualumo.

Jis taip pat išreiškė susirūpinimą dėl LGBT labdaros organizacijos „Educate and Celebrate” mokymų mokykloje, kurių metu darbuotojai buvo skatinami skanduoti „sutriuškinkite heteronormą”.

Tarnyba laiške dr. B. Randallui teigė: „Apsvarstę jūsų pareiškimus, nusprendėme, kad nebūtų tikslinga įtraukti jūsų vardą ir pavardę į Apribotųjų dirbti su vaikais sąrašą”.

Anglikonų mokyklos kapelionas dr. Bernardas Randallas / „Christian Legal Center” nuotr.

Ši įstaiga yra jau yra trečioji institucija, kuri nesiėmė jokių veiksmų dėl koledžo pateiktų rekomendacijų po to, kai dr. Randallas buvo patvirtintas vyriausybės kovos su terorizmu programos „Prevent” ir Mokymo reguliavimo agentūros.

Nepaisant to, Anglikonų Bažnyčios Derbio vyskupija, atlikusi tyrimą, padarė išvadą, kad kapelionas kelia „vidutinę riziką vaikams” ir pažeidžiamiems suaugusiesiems. Keista, bet vyskupijos apsaugos komanda padarė išvadą, kad „pati Bažnyčia yra rizikos veiksnys”. Nuo to laiko jam neleidžiama vadovauti bažnytinėms apeigoms.

Komentuodamas tarnybos sprendimą, dr. B. Randallas teigė: „Man, žinoma, palengvėjo, kad dar vienas piktavališkas kreipimasis buvo atmestas. Man liūdna, kad dabar būtent Anglikonų Bažnyčia ir toliau įtraukia mane į juodąjį sąrašą, o savo mokymą vadina „rizikos veiksniu”.

Jis taip pat pridūrė: „Įtraukdama mane į juodąjį sąrašą kaip keliantį pavojų vaikų saugumui, Bažnyčia aukščiausiu lygiu ir vietos lygmeniu prisidėjo prie to, kad mūsų mokyklose būtų vykdoma kraštutinių kairiųjų „Queer Theory” ir panašių grupių darbotvarkė.”

Krikščionių teisės centro, kuris remia daktarą B. Randallą, vadovė Andrea Williams (Andrėja Viljams) teigė, kad Anglikonų Bažnyčia „išmetė vieną iš savųjų iš autobuso”.

„Užuot apgynusi Bernardą, kuris tiesiog palaikė pačios Bažnyčios mokymą, Bažnyčios vadovybė atsisakė ištrinti jo vardą. Dabar tai turi pasikeisti”, – sakė ji žurnalistams.

„Savo pamoksle Bernardas dalijosi Biblijos mokymu apie santuoką ir žmogaus prigimtį. Jis paaiškino, kad krikščionys visada yra pašaukti mylėti savo artimą, kad ir kaip jie nesutartų. E&C ir į juos panašios grupės skatina vaikus „sugriauti heteronormą” ir moko juos apie lyčių tapatybės vienatvę”, – kalbėjo ji toliau.

„Kas čia yra ekstremistai ir tikrasis pavojus vaikams?” – retoriškai klausė kapėliono gynėja.

ŠaltinisCHRISTIAN TODAY

5 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top