0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tarp kitko

Teisibgai, Dievas dar yra. Poniai Šimonytei už liežuvį, bet, sakykit, kuo mes čia dėti,?
Supratau. Rinkimai. Net jei nebalsavau.

stasys

Čia vienas tų atvejų kai sakoma ‘prikarksejo’ moteriškų liežuviu . Be abejo kokia nors prieštaringa Kauno rinkeja gali Šimonyte apkaltinti tautinių okultizmu primenant tautos išmintį ‘ ką pasėsi ta ir pjausi’ .Įsivaizduokite su kokiu pasitenkinimu delnus trina Veryga ? Ot paskilo ..konservatoriams , vėl gelbėtojai .

Tvankstas

Verygos krokodilo ašaros – neleido man smaugti Lietuvos daugiau, aš tai atlikau tikrai geriau.

Ekspertas

Tai paaiškinama paprastai. Kai neužimi jokių pareigų pliurpti gali daugmaž beleiką (išskyrus rusai puola, demokratija gera santvarka, lgbt ir žydai gerai). O kai gauni tokią vietą kaip premjero ar ministro – turi laikytis direktyvų kurieos eina iš užsienio. Todėl protingesnis visada bandys švelninti botagą bendrapiliečiams, o bukestis – nuožmiai viską vykdys ką ir matome su dabartine vyriausybe.

Tvankstas

Kokio protelio lygio Veryga ?
Jis neturi visiško supratimo, kad antsnukio skylutės yra 5 mikronų dydžio, o korona-virusas nuo 0,02 iki 0,1 mikrono dydžio, tai skylė yra 50-250 kartų didesnė už virusą, tai geriausiu atveju gali sulaikyti apie 1 nuošimtį virusų.
Ar Verygos įsakymui nešioti antsnukius pakluso virusai ir patys lipo ant skylučių krašto, kad būti sulaikytais ?
Tai kokio protelio lygio Veryga ?
Debilo.

tvanksui

matai, virusas sklinda su vandens lašeliais, tad gal geriau patylėtum, ar ką. nebent pats spjaudaisi grynais virusais. tik gal ne covid. šiaip kokiu nors pvz kvailybės

Kaukės

tiek šimonytei, tiek visai seimo „daugumai” seniai nukritusios. Veidmainystės ir melas jau atvirai transliuojamos. Puolimas kitaip manančių ir noras visus pažaboti, ojei „rekomendacijų” neklauso – izoliuoti nuo visko: koncertų, kelionių ir pan.

tiek

Veryga buvo tikras sveikatos apsaugos ministras. O šitie – feikiniai,įvykęs faktas:(.

Kaukininkams ir kt.

Kaukės skirtos ne tam, kad nuo ko nors apsaugotų, bet kad įpratintų paklusti bet kokiai nesąmonei. Be to, tai labai didelis verslas, didesnis net už vakcinų verslą. O p. Verygai nėra kuo skųstis: Šimonytė ir iš jo mokėsi. Gera buvo mokinė. P. Verygai, kartą prasitarusiam, kad kaukės nuo nieko nesaugo, reikėjo to ir laikytis. Privertė kalbėti ,,kaip reikia”? Tai dabar ir Šimonytę verčia. Ne toks ji čia didelis guzas, kad savo galva mokėtų gyventi.

Genys

Tvansktai,pasidomėk, kaip tos kaukės veikia. Ten ne skylutės filtruoja. Pasiskaityk, kas yra dialektrikas pirma.

Geny,

jei tos kaukės nuo ko nors saugotų, tai tu pro jas neprakvėpuotum. O jeigu saugo, tai kodėl pirmieji suserga būtent stropiausieji jų nešiotojai?

> Geniui

Pirmiausia reikėtų pasiskaityti, kaip tas žodis rašomas. Ne ,,dialektrikas”, bet ,,dielektrikas”. Taigi įtariu, kad ir pats naudojiesi tik smegenų plovikų rekomendacijomis, bet ne savo paties moksliniais tyrinėjimais.

Paradoksas

Karantino metinės, o iš tikro nei vienos dienos nebuvo TIKRO karantino.

Tvankstas

11:42 – antsnukyje kvėpuojant susidaro drėgmė, ir virusas patekęs ant išorės turi dėkingas ir šiltas sąlygas persislinkti į vidų ir toliau per nosį nukeliauti į plaučius.
Jei virusas patenka ant veido be kaukės, jam labai trūksta drėgnos terpės nukeliauti į nosį ar burną.
Kalbėkime objektyvių faktų kalba, nebent Mokslinis Kovidas yra teisingas tikėjimo juo galia, tada bet koks pokalbis tampa neįmanomas – neįmanoma ginčytis su naujatikiu.

Tvankstas

Genys 13:43 – ‘dialektrikas’ labai aiškiai rodo esant Mokslinio Kovido uoliu naujatikiu.
Kaukės skirtos chirurgams operacijų metu, pagal techines sąlygas iki 30 minučių gali dėvėti vieną, skirtos tam, kad neužmestų seilių ar iškvėpų ant operuojamo kantrio (paciento).
2008 m. Fauci atliko didžiulį darbą ir paskelbė, kodėl kaukių nešiojimas yra labai pavojingas žmogaus sveikatai, susidariusi drėgmė neleidžia įkvėpti deguonies, apsinuodijama azotu, krešėja kraujas, kenčia plaučiai, kemšasi kapiliarai, vystosi smegenų ir visų vidaus organų nepakankamumas.
2020 m. Fauci už beveik pusės mln.usd algą aiškina kaip Mokslinio Kovido išpažinėjas apie kaukių naudą.

Kis

kai tik kas nors is pazangesniu kazka paraso is ko galima ir pasompkyti,kaip skeriai uzpuola protingi idiotai ir megina viska paversti meslu.Beje patys be meslo taip nieko ir neparode-sekmes tik ziurekite ,kad nepaskestumete savuose sultyse?

ah1

nėra ko klausyti šimonyčių degeneračių neturinčių vaikų ir nesirūpinančių savo vaikų ateitimi- tai nepilnaverčiai asmenys

Tvankstui ir ne tik...

Mąstai teisingai, bet atatinkamoje vietoje „nuslysti į šoną” kaip koks plokščiažemininkas. Tie irgi „paslysta lygioje vietoje”, todėl žemė jiems visiems laikams plokščia… Suprantama, kad kaukė nėra „išskirtinis” gėris. Bet jų niekas ir nedėvi šeip sau (dėl mandrumo). Vėl ir vėl miname ant to pačio grėblio – pasirinkimas ne tarp gero ir blogo, o pasirinkimas tarp blogo ir dar blogesnio! Kitaip tariant, tikra ir teisingai dėvima kaukė ne stabdo, bet riboja viruso plitimą… 1) Kaukė dėl Koronaviruso skirta NEPLATINIMUI, tai yra kad sergantysis kalbėdamas, kosėdamas, čiaudėdamas ne 100 %, bet arti to mažiau sklestų užkratą į aplinką. 2) Kaukė dėl Koronaviruso taip pat ir saugo įkvėpiantįjį, tik saugojimo efektyvumas žymiai mažesnis negu platinant. Kai žemas sąmoningumas ir didelis mandrumas kaukes tenka… Skaityti daugiau »

>> 18:10

Mano savigarba neleido perskaityti tamstos teksto, skirto ,,Tvankstui ir ne tik” iki galo jau vien dėl to, kad aš skaitau tik daugiau ar mažiau raštingų žmonių tekstus. Bet ,,plokščiažemininką” dar spėjau pastebėti. Žmogau žmogau, jei ir tu turi bent kruopelytę savigarbos, gal pirma pasisamdyk kokią pradinukų mokytoją, kad bent kiek pramokytų lietuviškai rašyti, o jau tada žemink ir įžeidinėk tuos, kurie galvą naudoja ne vien tam, kad į u…lį rudenį lapų neprikristų, bet dar ir tam, kad galvotų ir bent šį tą SUPRASTŲ. Man nesvarbu, kiek tau moka. Kad ir kiek mokėtų – argi ne brangesnė žmogui turėtų būti GARBĖ?

Tvankstas

18:10 – Dar 1987 metais būdamas Černobylyje buvau su panašiu antsnukiu, tai kai sužinojau, kokios skylutės ir kokio dydžio cezio ar jodo radioaktyvieji izotopai, tai supratau, kad antsnukis tik gal 1 nuošimtį radioaktyviųjų izotopų sulaiko. Dar tik prasidėjus plandemijai 2020 m. sausio pradžioje pasidomėjau antsnukių skylučių dydžiu ir koronaviruso dydžiu. Supratau antsnukio skelbiamas infodemijos galias : melas, pyzdavojimasis ir žmonių genocidas, po gerų poros mėnesių pasirodė prof. A. Kirkučio pokalbis Respublikoje – mudu bendraminčiai, kaip bendraminčiai ir su dr. A. Lebionka, kuris savo bloge duoda begales tiesos. Susidaro įspūdis, kad čia minusus spaudžia ir savo infoplandemines propagandas atkartoja masiniai Mokslinio Kovido išpažinėjai, kurių tikėjimo tvirtumas atitinkamas jų viduriavimui iš baimės. Airė prof. Dolores Cahill tyrė 1500 mėginių, kuriems nustatytas kovidas,… Skaityti daugiau »

Tvankstas

18:10 – vyksta III pasaulinis virusologinis karas prieš Žmoniją, siekiant išnaikinti 7 mlrd. žmonių, paliekant ‘auksinį milijardą’.
B.Gates prieš keletą aiškiai pasakė : ‘reikia sukurti efektingas vakcinas, kurios leistų sumažinti žmonių skaičių 15-20 procentų’. Galima susirasti internete, nors žvėriškai trinama.
Antsnukiai tėra uždaryti gyvuliams – gojams snukius.

Tvankstas

Įdomiausia tai, kad kovidu sirgo mano žmona pagal testą, apkrėtė ir mane, tai sirgau 7 paras ir man tai buvo šūdligė.
Pirmą dieną 38 laipsniai, kitas tris 37,4, dar kitas tris 36,9 – štai šios dienos buvo skausmingiausios – skaudėjo sąnarius, raumenis, prisiminė visos patirtos traumos, kojos linko.
Tam, tokiems silpniems požymiams ir neaukštai temeperatūrai, įtakos turėjo mano nerūkymas, sveikas maistas su daug česnakų, imbiero, kario.

Tvankstas teisus

Viduriuojantys iš baimės jau nebepakelia tos savo baimės ir dairosi, kam čia suversti dėl jos kaltę. Ir atranda: tai tie, kurie… nenešioja kaukių! Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Ir jeigu tų bijančiųjų baime nesinaudotų tie, kurie turi iš to naudos. Tie besimeldžiantys tiems apgailėtiniems skudurėliams net nesupranta, kad jie patys taip ilgina tų visų dirbtinių ,,karantinų” laiką. Iš pokalbio: – Nesuprantu, kaip aš susirgau. Juk taip saugojausi. Net į laiptinę be kaukės neišeidavau. Nuolat dezinfekavau ne tik rankas, bet ir visas rankenas, ir viską. Gal užsikrėčiau, kai važiavau į kapines? – O autobuse buvai be kaukės? – Tai aišku, kad su kauke! Ir kapinėse nenusiėmiau. O kai parvažiavau, iš karto įdėjau į maišelį ir išmečiau. Kita pažįstama giriasi, kad jau… Skaityti daugiau »

Tvankstas

18:10 – mane labai prajuokino ‘plokščiažemininkas’. Man yra žinoma, kad vanduo temperatūroje apie 880 laipsnių skyla į deguonį ir vandenilį ir čia pat vyksta savaiminė oksidacija (degimas) su beveik 1300 laipsnių temperatūra. Norėjau daug išradimų patentuoti, bet gerai, kad laiku supratau, kaip tai pavojinga išradėjo gyvybei interneto dėka. Kiek man teko klausti VU fizikų ar VU fiziką baigusių (kaip J. Vaiškūnas, Alko vadovas), niekas net nesiruošia atsakyti į šį politiškai nekorektišką klausimą. Už darbus vandens degimo panaudojimui krosnims (sukurta prieš 150 metų), automobiliams (1932 m. Garret, Dallas mieste), tarp kitko Leningrado blokados metu 1941-1944 metais sunkvežimiai per kelias dienas buvo perdaryti važiuoti vandeniu, Genepax automobilis Japonijoje 2008 metais,…, jau nužudyta ar supuvo psichiatrinėse apie 2000 žmonių pasaulyje. Cheminių medžiagų sandėliai… Skaityti daugiau »

Bailiukai,

jūs savo baime ir maitinate visas ligas, nes taip silpninate savo imunitetą. O bijote todėl, kad tingite šviestis. O valdžia, atrodo, tyčia viską daro atbulai, negu reikėtų. Arba irgi todėl, kad trūksta ir išsilavinimo, ir nuovokos, ir valios. Gal net sąžinės.

Žaboklių nekenčiu

todėl, kad su jais jaučiuosi gyvuliu, o ne žmogumi.

Kaukes užsidedate

ant veido. O ką užsidedate ant kelnių, sijonų, striukių, kepurių, batų? Neparsinešate nė vieno viruso? O kaip saugote akis – ten juk tokia pat pažeidžiama gleivinė?

Tvankstas

Sovietiniais laikais visas Vilnius gėrė gazuotą vandenį iš tos pačios stiklinės ir niekada niekas negirdėjo jokios epidemijos, nei choleros, nei triperio.

Tvankstai - kū-kūū...

Tu ne Tvankstas, tu tikrų tikriausias Kvankstas!!! Tave meistraujant matyt dar „vieno stūmimo” trūko… Arba Černobylis paveikė (nes kaukės nedėvėjai). Peršasi tokia išvada iš tavo paties išvedžiojimų. —- Tvankstas 2021-03-20 10:03 „Verygos krokodilo ašaros – neleido man smaugti Lietuvos daugiau, aš tai atlikau tikrai geriau.” Man siūlai pasimokinti pas pradinukų mokytoją (>> 18:10 2021-03-20 18:52 „… Žmogau žmogau, jei ir tu turi bent kruopelytę savigarbos, gal pirma pasisamdyk kokią pradinukų mokytoją, kad bent kiek pramokytų lietuviškai rašyti…” Kad tavo paties parašymas apie Verygos ašaras,– mandrumas didelis, o aiškumas nulini! Nesuprasti ar čia citata, ar tavo asmeninis sapnas… Kitą kartą sapnuok aiškiau. —- Tvankstas 2021-03-20 11:22 ” Kokio protelio lygio Veryga ? Jis neturi visiško supratimo, kad antsnukio skylutės yra 5… Skaityti daugiau »

Tvankstas

2:32 – šarikovo naktinis staugimas į mėnulį.

Tvankstas

2:32 – Nyderlanduose trečios psichiatrinės ekspertizės pabaigoje 7 savaitę klinikoje psichiatrijos korifėjus klykė kaip kastruojamas paršas : ‘tu esi psichiškai nesveikas’, manęs klausinėjo, kas atsitiko tarp mudviejų, pirmą kartą girdėjo taip klaikiai klykiantį. Atsakymas buvo paprastas : jo praktika ir teorinis pasaulinės psichiatrijos išmanymas yra tik iki kelių man, dar turi paaugti, kad pasiektų pačiulpti mano mažąjį pirštelį augimui. F. Dostojevskio Penkiaknygė iki šiol savo lygiu pasaulinei psichiatrijai yra nepasiekiama, neturi net schizofrenijos apibrėžimo, nėra visiškai pririšta prie objektyvios SI sistemos vienetų, tėra pseudomokslas. Didžiausias išprotėjusių žmonių skaičius pagal profesijas yra tarp psichiatrų, psichologų, profesionalių gėjų. Man užtenka matyti psichiatro ar psichologo akis, ir nežinodamas galiu atsakyti : jis yra iš šių profesijų, taip buvo ir su Veryga, pamačius man… Skaityti daugiau »

tiek

Kvanksto ir ….,suprantama, staskos (kaip čia be jo? ) nemokamas šou „įkyrumas”.

to tiek

popė jota reiškiasi

Tvankstas

Būtų IP rodomi, nesunkiai atsiskleistų, kas čia tas 2:32 nemigos ir siaubo nuo baronaviruso uolus naujatikis.

KVANKSTUI 2:32

Tvankstas ir vėl teisus: tu galbūt sergi šizofrenija. Kodėl taip sakau? Pirma, todėl, kad pinigėlius iš kaukių verslo atidirbinėji pasirašinėdamas keletu slapyvardžių ir varydamas bailesnėms sieloms siaubą visokiais kvailais išsigalvojimais. Antra, tu, beje, kaip ir toks Milaitis, bandai vaizduoti, kad turi tik vieną vienintelį oponentą. Taigi informuoju: pas pradinukų mokytoją tave siuntė ne Tvankstas. Kai kurias kitas pastabas rašė irgi ne jis. Jį užsipuolei ad hominem tik todėl, kad jis nurodė savo slapyvardį. O apskritai gal ir gerai, kad savo isteriją išdėstei kilometrais – žmonės supras, kas iš jų tyčiojasi ir žemina dėl savanaudiškų tikslų. Geranoriški žmonės taip neisterikuoja ir nebruka savo nuomonės per prievartą. Beje, nors ir stengeisi, bet pradinukų mokytoja vis dar praverstų 🙂 . Neraštingas žmogus negali… Skaityti daugiau »

Tvankstas

tiek (tikėtina jota) – kiek milijardų išleidžia Mokslinio Kovido propagandai Mozės vaikai : CNN, NYT, Facebook, Instagram, Youtube,…, kiek pinigų išleidžia visokių šabesgojų lrytai ir panašiai, kiek blokuoja jie pasisakančių prieš jų propagandonines dešreles, kas visa tai suskaičiuos ?
Mano keli argumentuoti pasisakymai tiesiog įsiutusiais ir nesivaldančiais žvėrimis paverčia minėtų propagandoninių dešrelių apšertuosius naujatikius Moksliniu Kovidu.

Dieve, jeigu toks esi

Būk prakeiktas!!!!!!!!!!!!!
Už tai, kad gimiau tokioje idiotų tautoje.
Veršių ir degeneratų tauta, būk prakeikta!!!!!!!!!!
—-
Kalbu iš dūšios, o jie apdergia…
Jūs prakeikti mėšlavabaliai, per amžius neturėkite ramybės ir savo namų!!!!!!!!
Tegu tas prakeiksmas lydės jus ir jūsų palikuonių palikuonis per amžius!!!!!!!!

Tvankstas

Juokai čia tikratikių Moksliniu Kovidu plėšymaisi lyg plėšrių žvėrių.
Štai Burundžio prezidentas P. Nkurunziza, netikėtojas Moksliniu Kovidu, būdamas 55 metų, pernai buvo nusiųstas pas Šv. Petrą.
Neseniai ir Tanzanijos prezidentas J. Magufuli, pakišęs mango, beždžionės, dar visą eilę mėginių ir gavęs pripažinimą – taip, jie apkrėsti koronavirusu, buvo, tikėtina, nunuodytas, būdamas 61 metų, dingęs prieš tai mėnesiui nežinia kur.
Prisiminkime Austrijos parlamentarą M. Schnedlitz, atlikusį bandymą parlamento posėdžio metų su coca cola ir gavusį teigiamą koronaviruso atsakymą – tas dar gyvas, kyla klausimas – kiek ilgai, Moksliniam Kovidui ištisai žudant savo žymius priešininkus.
Mokslinė Mokslinio Kovido diskusija vyksta išžudant priešininkus.

Tvankstas

15:55 – reiškiu Jums užuojautą, kai galite dėl Mokslinio Kovido išsižadėti tėvo ir motinos, pasiskambinkite vilties telefonu, gal padės.
Nedelskite su skambučiu.

> Tvankstui 16:33

Nepadės. Atrodo, čia tas pats moraliai puolęs žmogus, nušalintas nuo kenkėjiškos veiklos dvasinėje srityje. Neseniai šiame pat portale prakeikinėjo visus ir viską, atsieit, dėl vienatvės. Taip pat ir Dievą. O iš tikrųjų dėl pinigų ir malonumų praradimo. Atrodo, kažkas pasinaudojo tuo ,,nevilties šauksmu” ir pasamdė žmogelį plauti žmonėms smegenis dėl covido. Supratęs, kad naujasis darbas nekaip sekasi ir trukti gali trumpiau negu pirmasis, štai vėl svaidosi prakeiksmais. Nekreipkit dėmesio. Gali būti, kad aš jį šiek tiek pažįstu. Sunku būtų rasti kitą, didesnį veidmainį ir egoistą, negu šis prakeikinėtojas. Jeigu jis bent numanytų apie prakeikimo galią! Bet jis netikintis, todėl net nenumano, kam tas prakeikimas iš tikrųjų teks. Laimė, kad vaikų (bent oficialių) neturi.

,,Lionka" 15:55,

visus tavo žodžius ir visus šauktukus grąžinu tau atgal. Iš visos tautos tik tu vienas to prakeikimo esi nusipelnęs. Tikiuosi, kad Dievas neleis tau labai ilgai tęsti tos savidestrukcijos. Gaila, kad nepaklausei patarimo ir nėjai veršių šerti. Nors… kuo tie vargšai veršiai būtų nusikaltę?..

pastebėjau

ne tokia ir protinga ta Šimonytė,tučios garbės vaikosi ir drebia bet ką.Ką liepia.gaila,juk jos žodis lemia sprendimą.vargas mums.

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top