Karas prieš vaikus: „Family Watch International“ filmas apie genderizmą mokyklose

Kas slepiasi po genderizmo ideologija ir kokio švietimo galėtume tikėtis Lietuvos mokyklose ateityje? Iš kur visa tai kilo? Ar norėtumėte, kad jūsų vaikus mokytų tokių dalykų? Pažiūrėkite patys „Family Watch International“ filmą apie karą prieš vaikus.

1969 m. kovo 11-ąją skandalingai pagarsėjusios „Planuotos tėvystės“ viceprezidentas Frederick S. Jaffe pasiūlė gimstamumo mažinimo priemones, tarp kurių – šeimos dekonstravimas, homoseksualizmo bei abortų skatinimas.

Tačiau Lietuvoje, kurioje 2019 m. mirė 38,3 tūkst. gyventojų, o gimė tik 27,4 tūkst., gimstamumo mažinimo skatinimas vestų į dar spartesnį visuomenės senėjimą, ekonominę krizę ir tautos išnykimą.

Be to, prievartinis lytinis švietimas, kuriame propaguojamas homoseksualizmas ir abortai, prieštarauja LR Konstitucijai:
26 str. – „Tėvai ir globėjai nevaržomi rūpinasi vaikų ir globotinių religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus“.
38 str. – „Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis…“

Taip pat ir Visuotinei Žmogaus Teisių Deklaracijai:
26 str. – „Tėvai turi pirmumo teisę parinkti savo vaikams mokymą“.

P. S. Šiuo įrašu nesiekiama kurstyti neapykantos kokiai nors visuomenės grupei, bet veikiau demaskuoti Lietuvai pavojingas ideologijas ir jų pasekmes.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pasirodo, ištvirkėliai puošiasi marškinėliais

su užrašu „Satan Is Gay”:
http://www.satanisgay.com/?fbclid=IwAR3j08NA2-DwqZ5Rdd23loDBAWWpGMWifM4xw4FLWpjOqs0Qhf6q5JmGkqU
https://www.facebook.com/page.satanisgay/
Šėtonas nekenčia Dievo, jo sukurto žmogaus, šio prigimties ir iš jos kylančio prigimtinio įstatymo. Atitinkamai šėtono sekėjai daro tą patį.
Tad juos, o ne kovojančius prieš satanizmo ekspansiją,
pirmučiausiai derėtų bausti už „nepakantos kalbą”.

Kokia laimė,

kad aš gimiau ir augau anksčiau. Dabar… Ar įmanoma dar žemiau smukti?

Ačiū

už paviešintus lietuvių parlamentarus. Bet to nepakanka. Pasakius A, reikia pasakyti ir B. Man rodos, yra ir privačių klinikų, ir kokių nors NVO… Ko dar? Kodėl Raskevičius toks įsitikinęs, kad privers šitą valstybę jiems tarnauti? Aišku, sunku atsekti visas povandenines sroves, bet nuo ko nors pradėti juk reikia.

Vilė

Lietuvos kinziai – Andriukaitis su Pavilioniene?

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top