Karas Ukrainoje. Aštuoni šimtai trisdešimt šeštoji (birželio 8) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Ukrainos pajėgos pabandė dronais atakuoti oro uostą Mozdok (Š. Kaukazas, apie 730 km nuo kontaktinės linijos). Čia yra dislokuoti, Ukrainą nuolat atakuojantys, strateginiai rusijos bombonešiai Tu22 M3 bei raketų Kinzhal nešėjai Mig31K. Rusai sako, kad visi dronai buvo numušti, bet reikėtų palaukti keletą dienų, tuomet paaiškės tikrieji rezultatai.

📌 Kharkiv kryptis.

Nepatvirtintais duomenimis ukrainiečiams pavyko surengti sėkmingas kontratakas Lyptsi sektoriuje ir pasigerinti savo padėtį prie Gliboke. Rusai situaciją bando taisyti aviacijos pagalba (mėto KAB’us). Tęsiasi sunkios kautynės Vovchansk mieste.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Kupjansk. Agresorius bando pasistūmėti įvairiuose ruožuose, tačiau nesėkmingai.

📍 Lyman. Rusai aktyvina veiksmus šiauriniame flange (aplink Makiivka) ir Terny – Torske ruože. Tikslas tas pats – išstumti Ukrainos gynėjus už Zherebec upės. Ukrainos pajėgos išlaikė pozicijas.

📍 Syversk. Okupantai taip pat sustiprino puolimą Bilohorivka – Verkhnokamenske ruože. Net rusų karo propagandistai užsimena, kad operacijos vykdomos „abejotinu būdu“. Tikėtina, tai reiškia „mėsos šturmus“ be perspektyvos pajudėti į priekį.

📌 Donecko kryptis.

📍 Chasiv Yar.

📎 Šiaurinis flangas. Be pakitimų.

📎 Centras. Neatmestina, kad rusams pavyko kelis šimtus metrų pasistūmėti rytiniame miesto pakraštyje, toliau tęsiasi sunkus mūšis.

📎 Pietinis flangas. Rusų atakos Klishiivka – Andriivka ruože buvo nesėkmingos.

📍 Pokrovsk – Vuhledar.

📎 Šiaurinis flangas. Ir taip intensyvios rusų atakos tapo dar aršesnės, padėtis kontaktinėje linijoje yra neaiški. Neatmestina, kad okupantai į mūšį įvedė papildomus rezervinius vienetus.

📎 Centras. Rusai atnaujino atakas į šiaurę nuo Netailove, bando plėsti savo pozicijas čia esančiose kalvose. Iš pietų ir šiaurės spaudžiamiems Yasnobrodivka gynėjams nėra lengva.

📎 Pietinis flangas. Krasnohorivka gynėjai yra spaudžiami iš pietų ir rytų, tačiau didvyriškai ginasi. Tęsiasi mūšiai prie kelio Vuhledar – Konstyantinivka.

📌 Zaporizhia kryptis.

Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis.

Rusai eilinį kartą pabandė išvalyti ukrainiečių placdarmą prie Krynki, tačiau Ukrainos gynėjai išlaikė pozicijas.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top