Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuoniasdešimt pirmoji (Gruodžio 1 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Jenso Stoltenbergo teigimu tam, kad Ukraina taptų NATO nare, yra būtina sąlyga: jos pergalė prieš Rusiją. Aljanso generalinis sekretorius pabrėžė, kad siekdami Ukrainos pergalės, sąjungininkai turi sutelkti kuo daugiau karinės, ekonominės, finansinės ir humanitarinės paramos Ukrainai.

„Būtent tai mes ir darome. Jei Ukraina neįsitvirtins kaip nepriklausoma, suvereni valstybė, tuomet, žinoma, narystės klausimas apskritai nebus svarstomas, nes Ukraina nebeturės kandidatės į narystę statuso”, – pridūrė NATO galva.

Na, nevyniosime žodžių į vatą. Kinkadrebis ir neviltis. Tokią retoriką labai gerai ir greitai, kaip silpnumo apraišką, išnaudoja Kremlius. Ką reiškia „jei Ukraina neįsitvirtins kaip nepriklausoma, suvereni valstybė“? Abejojama dėl Ukrainos pergalės?

Tokia retorika demonstruoja arba aklumą, arba, kas yra žymiai blogiau ir pavojingiau – susitaikymą ir teroristinės valstybės pergalę Vakarų sprendimų priėmėjų galvose. Nes jei Ukraina šį karą pralaimės, jis neišvengiamai ateis į NATO valstybių teritoriją. Tad formuluotė turėtų būti radikaliai priešinga: Ukraina laimės, mes tuo neabejojame, nes Ukrainos pralaimėjimas – mūsų pralaimėjimas. O NATO pralaimėti negali.

Tuo tarpu Kremlius linksminasi matydamas prakaituojančius galingiausio pasaulyje karinio aljanso vadovo delniukus. Rusijos puolimo ir teroro ministras Šoigu pareiškė, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos konflikte Ukrainoje turėtų naudoti naujas pažangias ginklų sistemas. „Būtina tęsti perspektyvių sistemų modernizavimą ir kūrimą su vėlesniu jų panaudojimu per specialiąją karinę operaciją”, – matyt, turėdamas galvoje taip pat ir Irano bei Šėkorėjos pagalbą, kalbėjo antpečiuotas karo nusikaltėlis ir teroristas.

Šoigu teigimu, tobulinama atsakomoji ugnis naudojant tolimojo nuotolio raketų sistemas, pavyzdžiui, „Tornado–S”, ir didelio galingumo artilerijos sistemas „Malka”. Tai esą leidžia efektyviai smogti užsienio raketų ir artilerijos sistemoms.

Rusijos užsienio teroro reikalų ministras Sergejus Lavrovas teigia, kad būtina vengti bet kokios karinės konfrontacijos tarp branduolinių galybių, net jei ji apimtų tik įprastinę ginkluotę. Lavrovo teigimu, Vakarai verčia Ukrainą tęsti kovą prieš Rusiją. „Būtina vengti bet kokio karinio susidūrimo tarp branduolinių galybių, net ir naudojant įprastinius ginklus. Eskalacija gali tapti nekontroliuojama”, – sakė Lavrovas.

Mums labai nepatinka ši Kremliaus retorika. Putino aplinka pajuto Vakarų silpnumą, nežinojimą, kaip elgtis toliau, kaip spausti Rusiją, todėl vėl ištraukė iš stalčiaus branduolinę temą. Apie derybas su Ukraina jau nebekalbama.

Šiuos Šoigu ir Lavrovo pasisakymus galima išversti taip: nebesikiškit į karą Ukrainoje, atiduokit ją mums, nes mes turim ginklų, kurie šaliai padarys dar daugiau žalos, nei iki šiol, ir mes vis tiek laimėsim. Jums juk nesvarbi Ukraina, svarbus jūsų pačių saugumas. Kam gi rizikuojate dėl kažkokių ukrainiečių? Rusijos ir Vakarų konfliktas neracionalus, nes bet kuriuo atveju sukels branduolinio susinaikinimo pavojų.

Štai taip Kremlius reaguoja į šalto prakaito lašelius ant drebančių Vakarų lyderių lūpų.

Europos Komisija siūlo neskirti Vengrijai 7,2 mlrd. eurų Europos Sąjungos lėšų tol, kol V. Orbano vyriausybė neįgyvendins reformų, t.y. neįgyvendins priemonių, kuriomis siekiama stiprinti teisinę valstybę ir kovoti su korupcija.

Nustatyta, kad Vengrija neišsprendė problemų iki rugsėjo 19 d. termino, todėl Europos Komisija siūlo imtis biudžeto apsaugos priemonių. Budapeštui patariama stiprinti teismų nepriklausomumą, didinti viešųjų pirkimų skaidrumą ir kitas antikorupcines priemones. Jei rekomendacijos nebus įgyvendintos, visi esami ir būsimi mokėjimai bus sustabdyti. Neseniai Viktoras Orbanas pareiškė, kad Budapeštas užblokuos 2023 m. finansinę pagalbą Ukrainai, nes tai esą prieštarauja Vengrijos nacionaliniams interesams.

Vengrijos vyriausybė tikėjosi iki 2027 m. iš ES gauti 40 mlrd. eurų. Kad neprarastų finansavimo, V. Orbano kabinetas pasiūlė įsteigti kovos su korupcija agentūrą ir iš dalies pakeisti tam tikrus įstatymus, įskaitant įstatymus dėl viešųjų pirkimų.

Mums kažkaip atrodo, kad lazda antruoju galu kaukštelėjo per Orbano makaulę. Suskambo Kremliaus kurantai. Zhelaju chtoby vse.

Lietuvos užsienio reikalų ministerija paragino atsargiai vertinti ryšius su Kinija. Tai pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Bukarešte vykusiame NATO užsienio reikalų ministrų susitikime. „Bloomberg” teigia, kad užkulisiniuose pokalbiuose Landsbergis sakė: „Pamatėme, ką priklausomybė nuo Rusijos reiškia mums visiems Vakaruose. Tik tikiuosi, kad pasimokėme ir antrą kartą nekartosime tų pačių klaidų.”

Teisinga pastaba Vakarams. Bet jų ir kitų iniciatyvų, ypač dėl Rusijos, reiktų teikti nepalyginimai daugiau. Iniciatyvų, beje, pageidautina, neapmokamų iš biudžeto.

Ir pakaks vieną kartą džiaugtis, kad BBC ar CNN kartais parodo kokį mūsų politiką bei alpti dėl jo anglų kalbos sklandumo. Mūsų politikai turėtų… privalo užsienio žiniasklaidoje reikštis kasdien, kaip moralinis Vakarų kompasas, kaip šalies, turinčios didžiausią istorinę patirtį kovose ir santykiuose su Rusija, ekspertai. Tai turi būti normalu, kaip rytinė kava. O dabar, mūs kaimuky ir vėl Liumpėnų tetos džiaugiasi, kad jų Petriuką per „Panoramą“ parodė.

Italijos užsienio reikalų ministras, beje, buvęs oro pajėgų karininkas, Antonio Tajani teigia, kad Kinija galėtų suvaidinti svarbų vaidmenį siekiant užbaigti karą Ukrainoje: „Šiuo metu Kinija yra labai svarbi stumiant Rusiją link susitarimo. Jei norime pasiekti taikos susitarimą, reikia ryžtingų Kinijos, R. T. Erdogano ir Jungtinių Amerikos Valstijų veiksmų.” Šiai pozicijai pritarė ir Ispanijos užsienio reikalų ministras Jose Manuelis Albarezas.
Pasirodė nepatvirtinta informacija, kad Kinijos prašymu JAV užblokavo naikintuvų MiG–29 perdavimą iš Lenkijos Ukrainai. Kinija pažadėjo, kad mainais į lėktuvų pristatymą „nuginkluos Putino branduolinę grėsmę”.

Informacija nepatvirtinta, tačiau bet kokiu atveju norime priminti, kad bet kokie susitarimai su teroristine Rusija labai greitai bus lyginami su Ribentropo – Molotovo sutartimi ir laikomi nusikaltimais žmoniškumui, o Kinija niekada nebus Vakarų sąjungininke.

Vokietijos teisingumo ministras Marko Buschmannas pripažino, kad Vokietija yra atsakinga už Rusijos karą Ukrainoje, nes rėmė dujotiekį „Nord Stream 2”. Pasak „Politico”, susitikimo su G7 kolegomis Berlyne metu Buschmannas sakė, kad Vokietijos pareiga yra „tiesiogiai susidurti su šia tiesa” ir „padaryti teisingas išvadas”. „Žinant, ką mes šiandien darome, sprendimas tęsti „Nord Stream 2″ po Krymo aneksijos 2014 m. buvo Vokietijos indėlis į karą Ukrainoje”, – sakė ministras. Likus keturiems mėnesiams iki Rusijos invazijos į Ukrainą, Berlynas vis dar nematė jokio pavojaus dėl „Nord Stream 2” paleidimo, rodo išslaptinta A. Merkel vyriausybės ataskaita ir buvo vadinamas „privataus sektoriaus projektu”.

Taip, „Nord Stream“ projektus galima vadinti verslo projektais, jei visą Rusiją laikyti privačia Putino bendrove. Ir jei išslaptintos Vokietijos vyriausybės ataskaitos tikros ir tikslios, o Merkel teigia, jog suprato, kad Rusija pradės invaziją į Ukrainą, vadinasi, kažkas meluoja.

Operacinis lygmuo

Rusija kitais metais gali skelbti dar vieną atvirą plataus masto mobilizaciją.

Keista, kurgi išgaravo 46pokFKiNH52ZK1W64wsWVH1Z2t2gueuTcj2xWWp3QCtAWGhC4m6WsQ7Sou6AtzEzrfTkoPy2ibAyA9vWsdsnRscRcX7bVytolesniems kariniams veiksmams?

Rusija aiškiai duoda suprasti, kad laukia sunki žiema. Smūgiai Ukrainai ir ypač jos energetikos sistemai bus tęsiami. Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius A. Danilovas teigia, kad Rusija gali surengti dar 3–4 tokias masines atakas. Kas toliau?

Ukrainiečių valia nebus palaužta. Šalis ruošiasi galimiems visiškiems energijos energijos atjungimams ir ieško alternatyvų. Pavyzdžiui, Kyjivas gali gauti elektros energijos iš Kyjivo hidroelektrinės. Metro, elektriniam transportui, karinei komunikacijai to pakanka. Tačiau po paskutinio smūgio energetikai, Ukraina turėjo išjungti atomines elektrines. Pirmą kartą dėl karinės grėsmės vienu metu buvo sustabdytos keturios veikiančios atominės elektrinės, įskaitant Zaporižės. Tokie branduolinių sistemų atjungimai kelia milžinišką pavojų.

Lietuvos Seimo NSGK pirmininkas L. Kasčiūnas pažymi, kad reaguojant į Lenkijoje prieš dvi savaites užfiksuotus raketų smūgius, būtina stiprinti NATO valstybių oro gynybą. Politiko teigimu, uždengiant Lenkijos oro erdvę, būtų galima apsaugoti ir dalį Ukrainos teritorijos.

Logiškas pasiūlymas, saugant ir NATO, ir Ukrainos erdvę. Mes siūlome dengti visus humanitarinius koridorius, kuriais keliauja parama Ukrainos žmonėms.

Taktinis lygmuo

Rusų okupantai koncentruoja puolimą Bachmuto ir Avdijivkos kryptimis.

Siekdami sustabdyti ukrainiečių puolimą, driskiai rengia gynybinės linijos inžinerinius įtvirtinimus Sviatovės ir Lymano kryptimis.

Per praėjusią parą priešas sudavė 2 raketų smūgius į civilinius objektus Zaporižės srities Komyšuvo gyvenvietėje, atliko 41 oro smūgį ir 28 apšaudymus iš salvinių raketų sistemų į Ukrainos kariuomenės pozicijas ir gyvenvietes , įskaitant Chersono miestą.

Rusų okupantai toliau naudoja civilinius objektus laikinai okupuotose teritorijose. Vienoje Zaporižės srities mokyklų driskiai įrengė karo lauko ligoninę.

Per praėjusią parą Ukrainos karo aviacija atliko 17 smūgių priešo personalo, ginkluotės ir karinės technikos susitelkimo vietoms, 4 smūgius priešlėktuvinių ir raketinių kompleksų pozicijoms. Numušta 10 bepiločių orlavių.

Gynybos raketiniai ir artilerijos daliniai per pastarąją parą smogė 7 personalo technikos susitelkimo vietoms, naftos ir tepalų sandėliams ir 5 kitiems svarbiems priešo objektams.

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
62 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rusai vėl raketomis “vaišina” ukrus

Skaitykite straipsnį “ДТЭК сообщила о взрывах на предприятиях на Украине”.
Крупнейший частный инвестор энергоотрасли Украины ДТЭК сообщил о взрывах на предприятиях.

Nu jo…

kažkaip tyli pastaruoju metu delfis apie PEREMOGAS

Ursula fon der lerva

Vakar paskelbė, kad jau žuvo virš 100 000 ukrainiečių kareivių. Baisu.
Bet ne kareivių, o karininkų tiek žuvo.
Ukrainiečių kareivių žuvo virš milijono, bet skaičiai slepiami.

Algirdas

Lenkai už raketomis sudaužytą traktoriaus priekabą iš Zelenskio atims Lvovą. Šaunuoliai!
Pagoglinkit – “Польша хочет провести референдумы на Западной Украине, заявил Нарышкин”. Польша хочет провести референдумы на Западной Украине для присоединения земель.

Diedas

Rusai pačiam putiai pristatė niet analogov mirie greičiausią, nesugaunamą ir nenumušamą drona kuris pakeis karo eigą.
Dronas ne tik geras, bet ir pigus, apie 2000 žalių.
Rusų moksleiviai tokį pat, tik su kitokiu, kitaicku lipduku rado Aliexprese už 600 žalių.
Negaliu acistebėt. Kare gauna į kaulus, bet vis tiek vagia, meluoja, ir toliau patys save apgaudinėja.

fgru

V. Zelenskis ragina suduoti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, taigi ir pradėti trečiąjį pasaulinį branduolinį karą. Eiliniame kreipimesi Zelenskis sako, kad NATO turi smogti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, kad ji negalėtų pati panaudoti branduolinio ginklo. Zelenskio patronai –  ES, JAV ir Jungtinė Karalystė, o Gitanas Nausėda apdovanojo jį garbingiausiu Lietuvos ordinu – Vytauto Didžiojo ordinu. Atrodo, kad Zelenskis vėl kažko prisiuostė. Reikėtų priminti visiems idiotams, kurie ant namų išsikabinę Ukrainos vėliavėles, kuo baigsis tas jų žavėjimasis kruvinu budeliu Zelenskiu: Radioaktyvusis cunamis sunaikins JAV: ką gali „Poseidon“ bepilotė torpeda – neįveikiamas paskutinio teismo dienos ginklas lebionka.blogspot.com/2022/10/radioaktyvusis-cunamis-sunaikins-jav-ka.html?m=1  Tiesiog buvo šlykštu žiūrėti, kaip mūsų aukštas ir jau nebe gražus Kijeve keliaklupsčiavo prieš Ukrainos tautos budelį Volodimyrą Zelenskį, meilikavo kaip koks vasalas, tačiau ne žodžio… Skaityti daugiau »

Diedas

Laukiu kol ateis šalčiai ir chocholai migrantai plūstels į Lietuvą.
Priimsiu pora jaunų ukrainkų ant buto.
Labai jau knieti papist jas na chaliavu.

Mykuolas

paskelbta,kad vyks belaisviu apkeitimas.Popai su ukrais mainomi pagal svori.

kremliaus agentas

Yra toks nevykėlis Gitanas Nausėda, kuris labai didžiuojasi savo susirašinėjimu ir pokalbiais su masiniu žudiku Zelenskiu, pravarde Zelia. Kodėl jis nevykėlis? Na, kad ir todėl, kad žmonėms žadėjo grąžinti teisingumą prieš rinkimus. Pats jo klausiau, gavau atsakymą, kad „teisingumas bus atstatytas“. Kokiu būdu jis atstatytas? Na, taip, Lietuvos kalėjimai pilni politinių kalinių kaip Algirdas Paleckis, Raimundas Ivanauskas, dar šimtams žmonių yra „siuvamos“ bylos vien už tai, kad jie reiškia savo nuomonę. Garliavos žudikai apdovanoti ordinais ir medaliais, o mūsų nevykėlis sugalvojo naują pažadą – „gerovės valstybė“. Žinoma, dabartinėmis sąlygomis nieko ironiškiau ir nesugalvosi. Tačiau Nausėda vietoj gerovės dabar mums siūlo tankus ir 3 proc. BVP tiems patiems tankams. Čia pat skelbia apie kruvino Ukrainos režimo pergales? Nejaugi jis toks kvailas… Skaityti daugiau »

Ursus lerva

pasidziauge,kad kare zuvo 7mlrd.Zemes gyventoju.Isgyveno tik ji ir xuilo.Dabar ji teis botoksini,jei iki tol jis jos neuzplumpins.Ale kacapuasu maco jau neturi jegu del nervinio issekimo.Nebent megins su novicioku.O lerva tikisi dirbtinai issaukti xuilo prieslaikini gimdyma skiepu pagalba.

Ram.

Ui, koks dėmesys putinoidinių padugnių tokiems straipsniams. Ir nenusibosta vis tą patį per tą patį pliurpti. Niekam čia nėra jokio poveikio. Tik jie patys mastrubuojasi, skaitydami savo debiliškus „komentarus”. Kodėl, už ką jiems Dievulis pagailėjo protelio, o sąžinę ir dūšelę atidavė šėtonui ?

Putin kaput !

Tegyvuoja Ukraina ! Šlovė jos didvyriams, kovojantiems prieš nužmogėjusius kacapinius „basiakus ” !

Gremleus agentui 007

…nieko nesupratau,bo textas per trumpas.Bet labai idomu.Teskite.

Kažkur dingo

pasakos apie ukronacių pergales, a?

NATO pritrūko ginklų

Maximoj pilnos lenktynes patrankų ir tankų. Tapkinas gali vėl surinkti iš mulkių pinigų, užpirkti ir parduoti ukr už dvigubą kainą. Biznis yra biznis, jokio asmeniškumo.

Amen

Nei Machno, nei Bandera, nei NATO su sojūzninkais jau niekaip nepadės ZZZkokolams. Amen.

finito…

Okrainoje elektra bsigėsi, kino nebebus.

Zelios vietoj

Visus privogtus pinigus paaukočiau vargšams ir gyvūnėliams. Vis tiek jam iš bunkerio nebeišlyst.

vilnietis

Pačkė makaronų Vokietijoje penkis kartus brangesnė nei Rusijoje. Trumpai apie BVP.

Lašiniai Ukrainai

O rusai Sibiro gamyklose raketas štampuoja kaip dešreles 4 pamainom

Šlovė našim

Kur tavo NATO galia? :))))) pšššš į kelnytes

jav, ukraina, taipėjus

PENTAGONAS NEGALI APSKAIČIUOTI, NERANDA 20 MILJARDŲ USD VERTŲ GINKLŲ UKRAINAI, IR KITŲ 19 MILJARDŲ USD TAIVANUI. Tarsi nepakaktų besitęsiančių korupcijos skandalų, įskaitant FTX-Kijevo režimo-DNC ryšį, neramiai Bideno administracijai dabar iškilo dar vienas. Remiantis naujausiais pranešimais, JAV vyriausybė negali atsiskaityti už maždaug 20 mlrd. dolerių vertės ginklų, kuriuos ji išsiuntė Kijevo režimui. JAV Kongresas tapo karštų diskusijų vieta, nes respublikonai perspėja, kad sausį perėmus visišką Atstovų rūmų kontrolę, bus „išsamūs auditai“. Pagrindinės žiniasklaidos priemonės, tokios kaip „Fox News“, teigia, kad Bideno vadovaujama JAV vyriausybė patikrino tik 10 % iš maždaug 22 000 ginklų, kuriuos ji išsiuntė Kijevo režimui nuo vasario pabaigos iki lapkričio. JAV jau pripažino, kad neturi gamybos pajėgumų, reikalingų vienu metu apginkluoti Kijevo režimą ir Taipėjaus vyriausybę.

jo jo

arba asilų asilui nedašunta kad atskrenda iš Avdejevkos ir Marinkos arba asilų asilas kartu su zelia valo ukrainą nuo gojų/nežydų skersdami gojus/nežydus karo skerdykloje ir atjungdami elektrą civiliams, kad šie nešdintųsi iš žydoukrainos.

kacappienas

russkiai savo pavyzdziu vis silpnina vakarus.Akyse vis silpsta ir silpsta.Net silpna i ja ziuret.Vargsele,ar ryto besulauks…

Regimantas

uteleti kacapai,cypkit labiau,kazko nesigirdi jusu dejoniu…Ar jau kryska,kaput.

rugiūmantui

išėjo prikazas nuo gruodžio 1 laukyt burną ant spynos.
https://youtu.be/Gk4pOVZ0ABY

ARA

Nuo pat pradžių buvo aišku, kad NATO permes per bb okrainą.

Keista

Dar vasarą mūsų kariniai ekspertai teigė, kad Rusijoje baigiasi amunicija ir greit rusai akmenimis kariaus. Pasirodo, kad akmenis gali tekti rinkti mums.

T0mas J.

Bidenas jau giedoti pradėjo kad reikia derėtis su Putka mato kad šūdas gaunas

Oplia lia pupytes siųsti į karo zoną

Tegul čiulpia ukrų kariams kelia jų potencialą.

Trupiniai nuo Amerikos stalo

Okrainai baigsis po N metų sausio 5d.

Putinas sakė

Dar karas normaliai neprasidėjo.
O rusai visus jankių ir jevropos rezervus utilizavo.
Kaip toliau kariaus NATO ?

Kas pasidarė?

Kodėl tas padugnė, kodėl tas globalistų tarnas stasys nutilo?

Tifoidiniai kacapuasai

kodel taip tyliai cypaujat,man neramu del jusu,negi jau fsio…..Ypac pasigendu gellstelejusio llavooono ir raudonojo jiecio nuostabiai gilliu izvalgu.Natiurlich,jietis imigo ziemos imigiu pagal kalendoriu,o gelltonaji karsinciu vel pagavo sanitarai,ajajai…

Diedas

Pradedu ir aš tikėt kad Ukrainai pizda pareina.
Nachuj ta Ukraina.
Herojam piZdec.

tik ruskiai vaikus prievartauja

šlykščiausia tauta

Sex industrija

D.Britanijoje ukrainietės norėdamos užsimokėti už butą ir maistą vėl aktyviai griebėsi prostitucijos.

ruskių gerbėjams - kolaborantams

kolaboravimas – vienas sunkiausių nusikaltimų ir labai didelė nuodemė
ne veltui Dantė „Dieviškojoje komedijoje” kolaborantus į priešpaskutinį – aštuntą pragaro ratą patalpino

Prašalietis

Negali žmogus patikėti, kad tik per kelis mėnesius iki tokio „nepatriotinio lygio gali evaliusionuoti” lansberginio durnių laivo „patriotiniai intelektualai” Navys su „veidaknyge” Tiesose.lt, kitur Navys, Sėjūnas „kalantis” pinigus kaip Všį „Visuomenės informacinio saugumo agentūrą” „saugiai informavę visuomenę” kelis mėnesius apie bėgančius iš Ukrainos „apdriskusius ruskius, orkus, xuilo”. Visi vietiniai propindosiniai „patriotiniai” runkeliai, indėnai tokiomis „informacijomis” be galo džiaugėsi, o dabar kelios savaitės skaitome Navio „visuomenės informacinio saugumo agentūros” jau be pergalingo slapyvardžio Locked-Šmocked „veidaknygėje” Politiniu strateginiu, operaciniu, taktiniu „lygmeniu” ne kaip driskiai bėga, o „…NATO galva.Na, nevyniosime žodžių į vatą. Kinkadrebis ir neviltis….”;”Rusijos teroro ir puolimo ministras pareiškė…” Kyla „patriotinis” klausimas į kurį gali atsakyti tik Navys, Sėjūnas su savo „visuomenės informacinio saugumo agentūra- Kur dingo iš Charkovo, Chersono ir… Skaityti daugiau »

Netycia prikeltas is imigio

raudoooonasis drg.jietis kaip Teve Musu ispyskina apie driskius,indenus ir kt.litanija,pats jau net nesuvokdamas,ka poteriauja.Del miego stokos vis pamirsta Didiji Prakeiksma…giliaku ir kto neskacet..Baikis,prisimins pavasari,per Velykas.

PAGARBA

Prašaliėčiui.

Ukronaciai jau bėga…

Pagoglinkit – “Командный пункт ВСУ готов эвакуироваться из Артемовска, заявили в ЛНР”. https://ria.ru/20221202/artemovsk-1835779602.html

Jo majo

Prašaliečio komentaras, kaip šlapiu purvinu skuduru per snukius tvartelio gyviams!…

Banderoms rusai spardo subines

Pagoglinkit – “Российские силы ударили по украинским войскам в Запорожье”. https://ria.ru/20221202/zaporozhe-1835780063.html

Rusai pystelėjo užsienio samdiniams

Pagoglinkit – “Российские войска поразили пункт дислокации иностранных наемников в ДНР”. Российские авиация и артиллерия нанесли удар по временной базе иностранных наемников в населенном пункте Часов Яр Донецкой Народной Республики, – заявили в Минобороны.

Tai byb1s gaunas tada

Kad Šolc kaput reikės rėkti iškėlus rankas?

JO MANJO

…MANJANA JIECIUI ir kitiems tovarisciams mandavoskems.Jusu laukia dichlofosas ir kitos dezinfekcines priemones,kaip antai,zibalas,cemeryciu vanduo,gabalas trotilo ar,blogiausiu atveju,dinamito.Rekviem.

YouTube kanale

Daug video kur rusai Mariupolį atstatė, beveik naujas miestas, su naujais autobusais, statomas 8000kv.m sveikatos priežiūros centras

Bybiui

taip,tau kaput.

Zyg xai

jieciui,blet.

tam komentatoriui  14:40

Pas patį galvoj kralikai pisas…

62
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top