Karas Ukrainoje. Keturi šimtai penkiasdešimt ketvirtoji (Gegužės 23 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius skelbe, kad mūšis su „Rusijos savanorių korpuso“ ir „Rusijos laisvės legiono“ (toliau – RSK ir RLL) kariais Belhorod srityje tęsėsi per visą naktį ir šiandienos rytą. Nepatvirtintais duomenimis RSK ir RLL vienetai užėmė bent jau pasienio gyvenvietes Kozinka ir Glotovo. Viešų šaltinių duomenimis į Belhorod sritį atvyksta (arba jau atvyko) rusų 74-osios gvardijos motošaulių brigada, visai operacijai vadovauti paskirtas ne kas kitas, o generolas lapin (patyręs sutriuškinimą prie Izyum) 🙃 Pasirodė informacija, kad šiandien atakuota dar viena Belhorod srityje esanti gyvenvietė (Shetinovka). Tai, kad ši puolimo operacija dar nesibaigė rodo ir dronų smūgiai Belhorod mieste esančiai FSB būstinei. RSK ir RLL paskelbė, jog jų operacijos tęsis, kol „putino lavonas papuoš kremliaus sienas, o jo šaika bus nuteista įpykusios rusų tautos“. Kas iš to išeis matysime 🧐

Žiūrim ką turim fronte.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Toliau intensyvūs mūšiai šiauriniame flange. Rusų pastangos išplėsti placdarmą prie Masyutivka baigėsi nesėkme. Ukrainiečiai neleidžia rusams pasiekti upės ir taip pasigerinti savo pozicijų. Tuo tarpu agresorius ir toliau aktyviai kontaktinę liniją atakuoja su aviacija. Tikėtina, kad operacija Belhorod tik padidino okupantų baimes, kad Ukrainos pajėgos pradės puolimą Svatove link, todėl siekia kuo skubiau užimti kuo geresnes gynybines pozicijas.

📍 Kremina. Kontaktinėje linijoje lokalūs susidūrimai, esminių pakitimų nėra.

📍 Lysychansk. Agresorius atnaujino puolimą Bilohorivka link, tačiau ukrainiečiai apsigynė.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Dominuoja pozicinės kautynės, tačiau abi pusės kartas nuo karto vykdo lokalias atakas. Tikėtina, Ukrainos vienetai persigrupuoja, tikslina žvalgybinę informaciją ir ruošiasi naujoms atakoms siekiant pjaustyti rusų pozicijas prie Orihovo Vasylivka bei prie kelio į Slovyansk ir Vasiukivka.

📎 Bakhmut miesto vakariniame pakraštyje tęsiasi susidūrimai, tačiau kol kas nefiksuojama, jog rusai bandytų veržtis į vakarus nuo miesto. Kol kas tai patvirtina mūsų prielaidą, kad agresorius mieste pereis į gynybą, tačiau dar anksti tai teigti vienareikšmiškai.

📎 Pietiniame flangas. Pasirodė nepatvirtinta informacija, kad Ukrainos gynėjai vėl pastūmė okupantus į rytus ir iš esmės pasiekė Klishiivka apylinkes. Reikia šią informaciją patikrinti, tačiau tokia įvykių eiga būtų logiška atsižvelgiant į pačią mūšių dinamiką ir faktą, kad gynybą vykdo demoralizuotos ir gerokai apdaužytos 72-oji ir 4-oji agresoriaus pajėgų brigados.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Šiauriniame Avdiivka flange rusai vėl pabandė susigrąžinti vakar prarastas pozicijas prie Krasnohorivka, tačiau ukrainiečiai apsigynė. Tuo pačiu, agresorius įsitvirtina pozicijose palei geležinkelio liniją, einančią kiek šiauriau.

📎 Prie Pervomaiske dar vienas rusų bandymas pralaužti ukrainiečių gynybą baigėsi katastrofišku sutriuškinimu. Gynėjai į nelaisvę paėmė 22 okupantus. Šiems dar pasisekė, kadangi gerokai daugiau rusų karių sužeista bei nukauta, taip pat sunaikinta nemažai jų šarvuotos technikos. Nepaisant to, kad šio puolimo metu rusai neteko mažiausiai kuopos dydžio vieneto (t.y. batalionas neteko nemažai kovinės galios arba jo veikimas yra gerokai apribotas), agresorius vėl šiame ruože atnaujino atakas. Ir šį kartą ukrainiečiai taip pat apsigynė. Rusų pastangos blokuoti Avdiivka įtvirtintą rajoną iš vakarų vėl stringa.

📎 Mariinka ruože toliau labai intensyvūs mūšiai. Rusams pasistūmėti pačioje gyvenvietėje nepavyksta. Tuo tarpu, agresoriaus soc. tinkluose skelbiama, jog ukrainiečiai pradėjo lokalias atakas prie Pobeda. Tai pozityvus ženklas, kadangi jei Ukrainos vienetai tęs tai ką pradėjo, rusai bus priversti kruopščiau rūpintis savo pietinio Mariinka flango gynyba. Tokiu atveju rusų puolimas Mariinka gali susilpnėti. Kaip bus – matysime.

📍 Vuhledar. Lokalūs susidūrimai, daugiausia darbo abiejų pusių artileristams. Aktyviai veikia agresoriaus aviacija.

📌 Zaporizhia kryptis. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis. Be pakitimų.

1.4 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
148 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…Na,kretinai kacapuasai,….na vyxod………

putinas

https://ria.ru/20230523/ukraina-1873720595.html
„Путин заявил, что Украины не существовало до создания УССР”
„Владимир Путин заявил, что Украины до создания УССР не было в истории человечества”

Patriotas

Путин ЧМО!

Amžinųjų vergu tauta

DIDŽIOSIOS” OKRAINOS ISTORIJA.
ИСТОРИЯ «ВЕЛИКОЙ» ОКРАЙНЫ
VI – IX рабы Хазарии 
IX – XIII рабы России 
XIII – XIV рабы Золотой орды 
XIV – 1569 рабы Литвы 
1569 – 1657 рабы Польши и Крымского ханства 
1657 – 1708 рабы России и Польши 
1709 – 1917 рабы России, Польши и Австро-Венгрии 
1917 – 1919 рабы Германии 
1919 – 1941 рабы России и Польши 
1941 – 1944 рабы Германии 
1944 – 1991 рабы России 
1991 – … рабы Пиндосов 
ИСТОРИЯ ВЕЛИКОГО РАБСТВА.

Istorikas

Šiaip rimtesnę vidurinę mokyklą baigęs žmogus gali pasakyti, kad Antikos laikais „ukrainiečiais” buvo graikai, kurių gyvenimas įrodomas esančiomis archeologinės liekanomis, kurio yra randamos tik Krymo pusiasalyje. Po to šiandieninės Ukrainos teritorijoje kelis šimtus metų gyveno “ukrainiečiai”, kurie vadinosi totoriais. 1399 metais Lietuvos Didysis Kunigaikštis Vytautas”ukrainiečius”, kurie kalbėjo kaip totoriai, atrodė kaip totoriai, kariavo kaip totoriai „sutiko” Vorsklos mūšyje. Rusijos carienė Jakaterina užkariavusi tuo laikotarpiu priklausiusią Osmanų imperijai „Ukrainos” teritoriją, sutiko „ukrainiečius”, kurie buvo turkais… Užėmus šios teritorijos dalį Lenkijai ir Austro-Vengrijai šiose teritorijoje buvo pagimdytos „tautos”, kurios Lenkijoje buvo vadinama chalopais, Austro-Vengrijoje teritorijoje gyvenusi dalis žmonių pasidarė „ukrainiečių tauta”, kita Užkarpatėje gyvenusi dalis pasidarė „rusinais”…Toliau tęsti apie „baltąją ukrainos tautą” tenka palikti „geopolitikos ir politikos mokslininkams”.

Patriotas

Nesąmones

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

Fuck you

Patriotas

По поводу карты, которую сегодня Зорькин радостно презентовал Путину. Карту, на которой нет Украины. Я бы на месте Зорькина крепко подумал, прежде чем нести такой материал. На вещдоке Украины, и правда, нет. Но Крым на ней – татарский, со всем северным берегом Азовского моря. Кстати, и Астрахань тоже. И вообще, все что за Волгой – ни разу не Россия, а Тартария. Литва, кстати, на карте начинается от Балтики и заканчивается аккурат в районе нынешнего Очакова плюс-минус пол-ладони. А вот собственно Россия на карте этой какая-то куцая очень… Ну, и остается еще одна маленькая проблема. По сути, пустяковая. В 1954 году отмечалось 300-летие воссоединения Украины с Россией, которое случилось аж в 1654 году на Переяславской Раде – как раз в 17… Skaityti daugiau »

petras

Nusipirk žvakučių, kad apšviestų tavo aptemusį protelį! :)))

Patriotas

Fuck off

RuZZkyi mir

😱 В Новосибирске экс-«вагнеровец» изнасиловал двух школьниц

19 мая у некоего Сергея Ш. закончился контракт. Мужчина вернулся из зоны проведения СВО в Новосибирск. Через несколько дней он завёл двух учениц 4 и 5 классов за гаражи и, угрожая взорвать гранату, изнасиловал.

Найти насильника помогли показания. Школьницы запомнили военную форму и шеврон, на котором был череп.

Подозреваемого задержали в Бердске. Ему светит от 15 до 20 лет.

https://www.gazeta.ru/social/news/2023/05/23/20498012.shtml

ЕВГЕНИЙ ВИКТОРОВИЧ, ЗАБЕРИТЕ ЕГО НА ПЕРЕДОК, ПОЖАЛУЙСТА!

RuZZkyi mir

Если судить по тому, что произошло вчера в Белгородской области, то можно не сомневаться, что войска НАТО дойдут до Москвы в течение недели.

Если захотят.

puolė

okraina puolė- zelianskio okrainoje nėra, zaluznas dingo, okraina nevaldome de facto.

todėl

nevaldomi ukropai blaškosi bet kur

Patriotas

Ruskiai Belgorode blaškosi

patriotui

ir tu blaškytumeis jei atvarytų nevaldomi ir ginkluoti idiotai

Patriotas

Ten Rusijos piliečiai. Tiesiog putleris atsibodo.

Patriotas

Ginkluoti Rusijos piliečiai. Daro tvarka.

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

То, что конфликт России и Украины имеет и поколенческий аспект, было сказано неоднократно. 40-летние украинские руководители и 70-летние российские абсолютно не совпадают друг с другом ни в чем. На фоне Зеленского, который сразу после международных поездок уехал на фронт и встречался со своими солдатами, российские руководители высшего ранга, прячущиеся от неприятных новостей из Белгорода в своих подвалах, смотрятся, мягко говоря, не очень.

Jonas

Panašu, kad, garbusis, kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

čia ištisai šikančiam nesveikam patriotui-idiiotui

Vaikeli,greitai eik į tualetą ir gerai apžiūrėk klozetą-jei gerai žiūrėsi, rasi ten rusą su kalašu ir deguonies kauke,jis ten tavęs tyko,nori už kiaušų pagriebęs nužudyt.Dar vienas yra po tavo lova,trečias spintoje,ketvirtas įsirangė į tavo tuščias smegenis,nes ten yra daug vietos.Siūlau puikų receptą-eik į kokio namo 9 aukštą,užlipk ant balkono turėklų,rėk visa gerkle „landsberga ahbar-rusai puola ” !!! tik labai garsiai,ir šok…po šios procedūros rusai tavo lovoje nebesivaidens.

Patriotas

fuck off

Glušiau, čia tavo diagnozė

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Patriotas

Fuck off bitch)

Patriotas

Твоим ртом только глистов из жопы высасывать.

pritariu

Ir tegul baubia pilėnai

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Patriotas

Контрнаступление, которого все так ждали, началось, только контрнаступают не те и не там.

nuu

Zelenskos vaginoje vyksta!

Patriotas

Tai lysk lauk iš vaginos ką ten veiki? Kontrpuolimą žiūri?

ežiukas

Tai , kad tu ten įlindęs, PYZDALYZE!

Patriotas

За такие сказки хуй тебе в глазки)

trumpai

Patriot – idiot

ioi

Neįmanoma skaityti. Pvz. kas tas „Belhorod”? 😆 Būriai beraščių ropščiasi ant altoriaus…

Visiškas dugnas

Neina naciams paskutiniu metu, bachmutą prašiko, prezidentas pabėgo, kariuomenės vadą ištaškė, dar lenkai už volynės žudynes, už kurias tikrai niekada neatleis, atsiprašyti reikalauja.

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput

Patriotas

Евгений Пригожин: СВО делалась ради денацификации… А мы сделали Украину нацией, которая известна во всем мире. Легитимизировали Украину… Теперь что касается демилитаризации. Если у них было на начало спецоперации условно 500 танков, теперь у них их пять тысяч. Если воевать тогда умело 20 тысяч бойцов – то теперь 400 тысяч. Как же мы ее демилитаризировали? Теперь мы наоборот – хрен знает как – милитаризировали Украину.

Kietas tas Prigožinas

Net NATO gauna į kaulus ir bėga nuo Prigožino zekų.

Patriotas

Dar iki NATO toli Sirijoje parodė kas yra kas. Iš prigozino vyrukų faršą padarė.

trumpai

patriot – idiot

Ukrosvinų krachas

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Kaput Ukraine!

Herojam pi-ZZZ-dec!

Suvestinė

Mūšiuose prie Bakhmuto ir mūšyje dėl Bakhmuto miesto Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Čia buvo sunaikinta daugiau nei 100 tankų, mažiausiai 200 pabūklų ir MLRS bei daugiau nei 1000 šarvuočių, šarvuočių ir kitų transporto priemonių“, – savo kanale statistiką apibendrina ekspertas. Ivanas Kozlovas.

Singeris

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

Patriotas

Ieškok

Vytautas

Pikti liežuviai plaka, kad gegužės 16tą, po ilgos komos pas savo patroną Stepaną Banderą į dausas su reikalais išlėkė pats ukroreicho feldmaršalas Zalužnas. Visi norintys, galintys ir žinoma pasipuošę naujomis vyšyvankomis, gali jį aplankyti Kijevo morge Nr.1. Oranzereinaja 9. P.S. Jeigu pikti liežuviai nemeluoja, tai šventė gali būti dviguba…

Patriotas

Слава Украине.
Смерть русне.

Naivi blondine

Ką reiškia “смерть русне” ? Maloniai klausiu, – čia nusišnekėta ?

Patriotas

Nuimk rankinį)))

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

Картина, которую покажут Путину украинские спецназовцы, когда придут его ликвидировать (Скибицкий назвал главаря Кремля одной из целей). Последнее, что увидит вошь – это карта, на которой нет России.

Patriotas

Глава СВР Нарышкин о том, что случилось Залужным: мы получаем об этом информацию, но нет гарантий, что она стопроцентно достоверна.

Служба Внешней Разведки Российской Федерации.

Patriotas

Самое феерическое интервью народного артиста и великого оратора- Евгения Пригожина🔥

😵Пригожин заявил о провале двух главных «целей СВО» («демилитаризации» и «денацификации»), о бесцельности действий и даже „хамском” поведении российской армиии, высказал комплименты украинской армии:

👉«Украинцы сегодня — одна из сильнейших в мире. У них высокий уровень организации, высокий уровень подготовки, высокий уровень разведки, у них есть различное вооружение. Более того, они работают на любых системах: на советских, на натовских, на чем угодно — одинаково успешно» ©

У нас точно „всё идёт по плану”?

Nepergyvenk

Denacifikuos ukronacius, o po to ir pšėkus su pribaltais :))))

Patriotas

Jau Belgorode pradėjo))) ziuresim kur toliau bus.

Babushka S ukrainskim flagom

Tai, kad ukrufašistai jau baigė, net nepradėję 🙂

Patriotas

Tau į burną baigė)))

trumpai

patriot – idiot

Belgorode sunaikinta virš 70 teroristų ukronacių

Pagoglinkit – “Минобороны заявило о разгроме диверсантов в Белгородской области. Как отражали атаку?https://lenta.ru/news/2023/05/23/minobrblg/

Вооруженные силы (ВС) России ударами авиации, огнем артиллерии и активными действиями подразделений Западного военного округа разгромили и заблокировали группу диверсантов, которая проникла на территорию Белгородской области заявили журналистам в Минобороны России. 

По информации военного ведомства, уничтожены более 70 украинских диверсантов. Также диверсионно-разведывательная группа потеряла в боях четыре боевые бронированные машины и пять пикапов. Остатки диверсантов отбросили на территорию Украины — там по ним продолжали наносить удары до полной ликвидации

Patriotas

В Белгороде прозвучал мощный взрыв: губернатор заявил об атаке БПЛА

Jadzė

Šlapią sapną susapnavai, dročyla ?

Patriotas

Fuck you

Patriotas

Закрой ебало, чтоб не поддувало!

Ei, slavaukrainiečiai,

o savo ukrosvinų lavonus nuo Bachmuto susirinkot ?

Patriotas

Rusų belaisviai tam yra))

nuu

Tau lemputė perdegė, nebešviečia, d u r n el i…

Patriotas

За такой Роман хуй тебе в карман)))

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

Парламент Словении признал Голодомор геноцидом украинского народа

ežiukas

Pasmaukyk, gal galvelę pačiam atleis. Jei nepadės, tai bent delnai sušils…:)))

Patriotas

Čiulpk bybi balto arklio)

Anonimas

Žirniuk, morkų mėlynais galais pasiilgai? 🥕🥕🥕 Galiu pasiūlyti, pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Vaflių gausiai gausi, nauda dviguba. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

Patriotas

Глохни сын замершего нанайца)

Patriotas

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

Gerardas

Kompozitoriau, ramsus sumaišei ar šiaip stogelis pavažiavo?

Patriotas

Fuck off

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

Patriotas

Губернатор Белгородской области Гладков, отвечая на вопрос жителя области, почему после полутора лет СВО на Украине, противник доходит до райцентров области практически на танках, заявил, что «следственные органы разберутся, а у него вопросов к министерству обороны России даже больше, чем у простых жителей региона».
Упс…

blue yellow zov marinie

NA,LINKSMOSIOS KACAPU BEZDZIONIKES,PRIJUOKINOT I VALIAS,DABA GANA,STIS I MEDZIUS,ATSIBOOODOT….

Sveikinimai

Pagaliau pas visus šiame portale atėjo supratimas, kad tas zovas šūdas yra žydas, komunistas, nekenčia kitataučių (rašo lietuviškai bet be lietuvybių), ir nekenčia Putino, nes į vietą pastatė Rusijos žydus oligarchus. O šiame portale tik kelia sumaištį… Viskas pagal pilną programą gojams durninti… Visi jo komentarai yra parašyti, kaip saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus…

blue yellow zov marinie

…girdejote sveikinimus is FSB…….

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

sis komentas parasytas FSB agento..

Vidmantas

Tavo lemputės jau senai perdegė, nebešviečia, senas KGBiste!!!

blue yellow zov marinie

tavo makaulej iljiciaus lempute.Tu jau elektrifikuotas,nabage.

Patriotas

„Украинская армия одна из сильнейших в мире”, — Пригожин

„У них высокий уровень организации, высокий уровень подготовки, высокий уровень разведки, у них есть различное вооружение. Более того, они работают на любых системах: на советских, на НАТОвских, на чем угодно — одинаково успешно”.

По его словам, украинцы воюют для „достижения верховной цели”, как когда-то в Великую отечественную войну.

Šaunuolis Prigožinas

Valio!!! Prigožino “Wagner” privačios grupuotės kariai Artiomovske, o prieš tai ir Soledare išdaužė vienos iš stipriausių pasaulyje ukrainiečių armijos kariams snukius bei išspardė subines. Rezultatas – vien tik mūšiuose dėl Artiomovsko Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Šlovė “Wagner”grupės rusų kariams!!!

blue yellow zov marinie

..na va,Krymtiltis ir vel deeeega,xa xa xa Nebegales kacapuasai pabegt i rodina urodina….a zdiesj bylo tak ujutno,kak doma……….

Kas pačiam su galva???

Matomai ožio sumyžta beretė džiūdama ant galvos pačiam stipriai smegenis užspaudė??? Ir nusišnekėk man taip…

blue yellow zov marinie

..taip,tu nusisneki,dunduk.

Klausimėlis

O kur Zalužnas?

trumpai

Putinas denacifikavo :))))

klausimėliui

Galbūt iš Zalushno tapo Uzhluznu? Ar Nuluzhnu?

Kur kontrpuolimas???

NA, LŪZERIAI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Patriotas

Z karo ekspertas Vladimiras Prochvatilovas mano, kad Rusijos Federacija šiandien turėtų sutelkti dėmesį į savo sienų apsaugą, o ne į „specialiąją operaciją“.

GĖDA

Prigožino zekai sudaužė profesionalus NATO samdinius ir banderas!

:))))

:)))))

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

kaput

zelionij hitler

Patriotas

Taigi Rusijos partizanų išpuolis Belgorodo srityje pasirodė labai sėkmingas: Rusijos vadovybė tikrai bijo priešiškų jėgų proveržio giliai į RF“, – tvirtino politikos strategas.

Kiškis drąsuolis

Pirmiausia, susirinkit 79 ukrufašistų lavonus po tokios “sėkmingos” operacijos.

Antra, išsivežkite pamuštų amerikietiškų šarvuotų automobilių metalo laužą .

O kitą kartą, kai sugalvosit tokią pat “sėkmingą” operaciją pakartot, tai didesnius pampersus iš jankių paprašykite, nes baisiai dvokiate iš baimės prisišikę!

yell…Z.O.V.marine

nžn., gal kokiam narkogyvuliui zielionskiui ir nebrangu, bet blaiviai mąstant, 70+ ukrobašnykų, keli plepūs belaisviai, ir technikos laužo bei ru trofėjų už min limoną baksų, gal kiek daugoka už tai , kad kažkoks šizolitchūanijos nunenenupridurkoveršis gautų galimybę pritriesti kažkokiuose komentaruose :)))

Patriotas

Легион “Свобода России” за день завоевал больше территорий, чем ЧВК “Вагнер” за год в Бахмуте

Русня, ебальники к осмотру пожалуйста.

Patriotas

Ten Rusijos piliečiai.

Patriotas

⚡️Командир РДК Вайт Рекс провёл брифинг для журналистов

▪️После проведения операции — 2 раненых, погибших нет;
▪️На КПП «Грайворон» захватили БТР, стрелковое оружие и другую технику;
▪️Операция успешная, так как «беспрепятственно зашли на территорию России».

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

Ot kiek džiaugsmo. Žmonės žudomi o idiotas džiaugiasi.

trumpai

patriot – idiot

yell…Z.O.V.marine

fašistinės ir nacistinės padugnės, kuriomis paprastai tampa iniciatyvūs idiotai, visada išplaukia į drumsto vandens paviršių pirmoj eilėj… 🙂 šitas „gamtos” dėsnis yra visų pindostano geopolitinių strategijų pagrindas, drumsčiant vandenį visuose pasaulio kampeliuose …, ko norėti iš eilinių pamazgėlių, jei visas litsovietas jau knibžda,įvairaus debilumo ir aršumo laipsnio nacistėliais, o šią savaitę, ta prasme labai norėtų puikiai „užsirekomenduoti” ir pats kretinizmo spartuolis nuokruša su niku “Patriotas”…:))))

Patriotas

suck my balls)

Patriotui

Su anglų k. žodynu vargsti ar google vertėju? 🙂

Patriotas

Fuck you

trumpai

patriot – idiot

blue yellow zov marinie

..bhweeee,llavonide…

Naivi blondinė

Kada Zalūžno pagrabas?

blue yellow zov marinie

…garmoske,ar cia tu…

blue yellow zov marinie

..kacapiskoidai,taigi liepiau tupet medziuose,kas leido nulipt,a…..mars atgal ir be nakties kad man ne mur mur.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDZBERGIO MANDAVOŠKĖS,, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

..bezdzione,mars medin.

nacionalizavo

Pagoglinkit – “Крым национализировал имущество украинских олигархов и квартиру Зеленских”. https://ria.ru/20230524/natsionalizatsiya-1873849793.html?in=t В Крыму под национализацию попали активы олигархов и политиков с Украины и граждан США. Ukrainos oligarchų turtas, taip pat Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio šeimos turtas šiandien pateko į naują nacionalizaciją Kryme, savo kanale „Telegram“ pranešė Respublikos Valstybės tarybos vadovas Volodymyras Konstantinovas. „Papildytas ir patikslintas 57 punktais ankstesnis dar vasario mėnesį priimtas užsienio piliečių ir valstybių, vykdančių nedraugiškus veiksmus Rusijai, turto sąrašas, kuriam taikomas nacionalizavimas“, – rašė jis. Vienas iš nacionalizuotų objektų yra V.Zelenskio 5 kambarių butas Livonijos kaime Jaltoje. „Žinoma, jam tai nėra ypatingai pastebimas praradimas. Savo šeimininkų nurodymu Zelenskis kare jau nužudė apie 400 tūkst. Ukrainos piliečių, į kišenę „įsinešdamas“ apie keturis milijardus dolerių. Taigi, po 10 000… Skaityti daugiau »

kaput

kaput bus zeliabolonkei

Artiomovske sunaikinta 50 tūkst.ukronacių

Pagoglinkit – “Пригожин назвал потери ВСУ в Артемовске”. https://lenta.ru/news/2023/05/24/afu_pmc/ Евгений Пригожин: ВСУ потеряли в Артемовске 50 тыс. военных, еще 50-70 тыс. были ранены.
Вооруженные силы Украины (ВСУ) потеряли 50 тысяч военнослужащих в боях за Артемовск (дореволюционное название, принятое на Украине — Бахмут). Такое число основатель частной военной компании (ЧВК) «Вагнер» Евгений Пригожин назвал в  интервью медиатехнологу Константину Долгову.

По его словам, в ходе боевых действий в городе еще 50-70 тысяч украинских военных получили ранения.

BACHMUTAS krito

ARTIOMOVSKAS išvaduotas.

blue yellow zov marinie

…kacapuasai,kas leido ciauksti niekus,kibkit i bananus,bo kai ateis riuzzas,ju neliks..

Aleksas

Nebesekit čia kaholų pasakėčių, nusivalykit su mėlynai geltonais skuduras ašaras dėl Bachmuto ir eikit geriau, mulkiai, rinkti pinigus naujam PATRIOT, visgi milijardą dolerių kainuoja.

Patriotas

Nebesvaik

Patriotas

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

trumpai

patriot – idiot

prigožinas

Saldainiai „Pergalė” visada saldūs.

sakau

„Nereikia paskui kaimyną lakstyti su kirviu”, Prigožinas

U-2

ČIA BANDEROMS, KIEK SUPRANTU, TAIKOMA? TADA TEISINGAI.

Patriotas

Turime rezultatą. Gerasis dėdė Hymarsas į Kobzono chorą įtraukė 10 Rusijos FSB pareigūnų“

Patriotas

Neseniai Ukrainos gynėjai sunaikino Rusijos kariuomenės oro gynybos sistemą „Pantsyr S-1“, įrengtą netoli Mospynės, Donecko srityje. Būtent šis kompleksas buvo atsakingas už Donecko aerodromo srities „gynimą“.

Dabar, pasinaudojusios įsibrovėlių priešlėktuvinės gynybos stoka, ginkluotosios pajėgos sunaikino ir sandėlį, esantį Mospynės aerodromo teritorijoje.

Babushka s ukrainskim flagom

Ajajai…kas dabar bus… gal zalužnas iš nabašnykų prisikels ?

blue yellow zov marinie

…niet,babuuulia,tiebie pamyratj pora…sdoxny,tvarj mierzkaja..

Patriotas

Твоим ртом только глистов из жопы высасывать.

trumpai

patriot – idiot

blue yellow zov marinie

..na,skeltanagiai,f periot,isijunkit ventiliatoriu,ismatu per diena prikaupet,galit drabstytis,o mes pasigrozesim reeeeginiu,xa xa xa

Kur kontrpuolimas

NA, TVARTELIO TVARIAI,, KUR KONTRPUOLIMAS???

Buvau biški užsnūdęs

Ar Donecką jau paėmėt, kaholai? A?

snaudui

rf laimėjo, visa kita tik detalės.

Ukrai urano daleles ryja

Ukrainos socialiniuose tinkluose plinta panikos pranešimai, kad sprogdinant amunicijos sandėlį Chmelnickio mieste, buvo sunaikinta ir didelė britų tankų amunicijos su nusodrintu uranu partija, kuri neseniai kartu su raketomis „Storm Shadow“ buvo atgabenta į Ukrainą. Dėl didžiulio sprogimo Chmelnickio srities teritorijoje gali pasklisti nusodrintojo urano dalelės, o tai, atsižvelgiant į Jugoslavijos ir Irako patirtį, vidutinės trukmės laikotarpiu gali sukelti vėžio protrūkį. Jau yra pranešimų, kad Chmelnyckyje tariamai padidėjo radiacinis fonas.

Patriotas

Твоими губами только геморройные шишки полировать

KRETINE, čia tavo diagnozė

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

Patriotas

Через твой мозг только мочу фильтровать.

148
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top