Karas Ukrainoje. Keturi šimtai septintoji (Balandžio 6 diena)

Prieš pereinant prie kasdieninės apžvalgos, norėtume pasidžiaugti dovana 💪 Ukrainos Specialiųjų operacijų pajėgų vėliavą gavome iš fronte besikaunančių karių, didžiuojamės galėdami bent kruopelyte prisidėti prie jų titaniško darbo 🤜🤛

O dabar žiūrim ką turim fronte 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Panašu, Novoselivske apylinkėse ukrainiečiai surengė keletą kontratakų, sėkmingai dirba jų artilerija, kas lėmė jog rusų puolimas šiame ruože aprimo.

📍Kremina. Agresorius, matydamas grėsmę savo grupuotės Dibrova flangams intensyviau spaudžia link Nevske ir miške į pietvakarius nuo Kremina. Pasistūmėti ir toliau nepavyksta, ukrainiečiai apsigina.

📍Lysychansk. Agresorius rėmė savo pajėgų veiksmus Kremina sektoriuje (miške į pietvakarius nuo Kremina) ir atakavo nuo Shipilivka palei Severskyi Donec upę. Ukrainiečiai išlaikė pozicijas.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Berhivka – Rozdolivka. Tikėtina, agresoriaus puolimo potencialas gerokai sumenkęs, tačiau jis neturi kitos išeities tik atakuoti. Priešingu atveju ukrainiečiai gali pradėti vykdyti lokalias atakas. Kartu su permaininga padėtimi pietiniame flange tai galėtų grėsti rusams didelėmis problemomis, pvz. ukrainiečių sėkmės atveju mieste pasistūmėjusių rusų pajėgų flangai taptų pažeidžiami. Todėl agresorius ir bando daužyti galvą į sieną.

📎mieste rusai po truputį stumiasi toliau. Neatmestina, kad jausdamas trapią situaciją šiauriniame ir pietiniame flanguose, agresorius stengiasi kuo greičiau užimti visą miestą ir paskelbti „grandiozinę pergalę“. Tikėtina todėl rusai ukrainiečių pozicijas ėmė atakuoti jau anksčiau minėtomis termobarinėmis sistemomis „Selncepiok.“

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje abipusės atakos prie Ivanivske, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Avdiivka šiauriniame flange agresorius nenustoja atakuoti ruože Stepove – Novokalinove, tačiau ir toliau atakos baigėsi nesėkme. Ukrainiečiai ne tik ginasi, bet ir vykdo kontratakas.

📎Pervomaiske ruože pozicijos eina iš rankų į rankas, sunkios kautynės tęsiasi.

📎Mariinka ruože agresorius meta dideles pajėgas siekdamas sugrįžti į Pobeda prieigas, tačiau ukrainiečiai išlaiko pozicijas ir kontratakuoja.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptyje rutininiai fejerverkai Melitopol. Smūgiai geležinkelio stotyje ir kituose rusų kariniuose objektuose. Pastaruoju metu ukrainiečiai tokio pobūdžio smūgius rengia beveik kasdien.

📌Pietų kryptyje be pakitimų.

1.6 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
87 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
87
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top