Karas Ukrainoje. Penki šimtai dvidešimt aštuntoji (rugpjūčio 5) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

📌Luhansko kryptis

📍 Svatove. Be esminių pakitimų: rusai spaudžia Ukrainos gynėjus centriniame ruože, ukrainiečiai okupantus pietiniame flange.

📍 Kremina. Agresorius suintensyvino spaudimą pietiniame flange, sunkūs mūšiai miške į pietus nuo kelio Kremina – Torske. Situacija kol kas neaiški.

📍 Lysychansk. Rusų vienetai įsitvirtina vakar atsikovotose pozicijose Bilohorivka šiaurės rytuose, tęsiasi pozicinės kautynės.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Be pakitimų.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Agresorius sukrapštė rezervų ir vėl meta juos į kontratakas. Panašu, okupantai nieko nepasimokė iš situacijos šiauriniame flange. Čia jie taip pat verždavosi į nerezultatyves kontratakas, kol buvo priversti pereiti į gynybą.

📍 Avdiivka – Mariinka. Gali būti, jog neklydome dėl Opytne. Ukrainiečiai dar šiek tiek išplėtė savo placdarmą gyvenvietės rytuose. Iš šiaurės ir rytų daužomiems rusams turbūt darosi nelabai jauku. Kaip bus toliau, matysime.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Labai intensyvus mūšis vyksta rytinėse ir šiaurės rytinėse gyvenvietės prieigose, situacija nėra aiški.

📍 Velyka Novosylka. Agresorius tęsia nesėkmingas kontratakas link Staromayorske bei Urozhaine apylinkėse. Ukrainos vienetai spaudžia rusų grupuotę Priyutne.

📌 Pietų kryptis

Antra diena tęsiasi Ukrainos pajėgų operacija Juodojoje jūroje. Rezultatai – vienas rusų desantinis laivas ir tanklaivis minus. Taip pat, fiksuojamas ukrainiečių jūrinių dronų suaktyvėjimas prie Sevastopol uosto ☺️

2.8 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
245 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
245
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top