Karas Ukrainoje. Septyni šimtai aštuoniasdešimt antroji (balandžio 15) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis.

Svatovės ir Kreminos sektoriuose tęsiasi sąlyginis štilius, kontaktinėje linijoje toliau vyksta lokalūs susidūrimai. Tiesa, agresorius vis dažniau Kupjansko ir Ternų apylinkėse naudoja KAB‘us. Neatmestina, kad tai gali būti dalis rusų pasiruošimo pradėti plataus masto operaciją Svatovės – Kreminos sektoriuose.

Lysyčanskas. Mūšių intensyvumas sumenko, tačiau okupantai ir toliau bando pasistūmėti Bilohorivkos, Veselės ir Rozdolivkos ruožuose. Ukrainos pajėgos išlaiko pozicijas.

Donecko kryptis.

Bachmutas. Agresorius toliau po truputį stumiasi rytinėse Časiv Jaro prieigose, rytiniame miesto pakraštyje buvę namai beveik sugriauti rusų artilerijos ir aviacijos. Agresorius bando pasistūmėti link kanalo.

Avdijivka – Vuhledaras.

Šiaurinis flangas. Ukrainos gynėjams sunkiai sekasi sulaikyti gynybos rajoną palei Durna upę iš šiaurės bandančius apeiti rusus. Pastarieji dar kažkiek pajudėjo link Novobachmutivkos.

Centras. Kiek suintensyvėjo rusų bandymai pasistūmėti nuo Nevelskės link Pervomaiskės. Taip agresorius bando atkirsti šiame ruože veikiančius ukrainiečius. Ukrainos pajėgos išlaikė pozicijas.

Pietinis flangas.

Sunkios kautynės vyksta pietinėse Krasnohorivkos prieigose. No mans land banguoja, pozicijos eina iš rankų į rankas. Ukrainos aviacija sėkmingai smūgiavo agresoriaus susitelkimo rajonui (https://t.me/DeepStateUA/19236), tačiau tai labiau išimtis iš taisyklės.

Labai sunkūs mūšiai vyksta Novomychailivkoje ir jos šiaurinėse bei pietinėse prieigose. Ukrainos 72-oji mechanizuotoji brigada ir kiti vienetai daro stebuklus, reguliariai talžydami rusų kolonas, tačiau okupantai turi persvarą ugnimi ir manevru.

Zaporižės kryptis.

Sunkūs mūšiai nerimsta Robotynės pleište, esminių pasikeitimų kontaktinėje linijoje nėra.

Ukrainos pajėgos atmušė agresoriaus lokalias atakas Staromajorskės – Urožainės ruože.

Pietų kryptis.

Be pakitimų.

4.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top