Karas Ukrainoje. Septyni šimtai aštuonioliktoji (vasario 11) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Greitas žvilgsnis į frontą 😉

Antrą naktį iš eilės agresorius su dronais atakavo Ukrainos civilinę ir karinę infrastruktūrą. Smūgiai daugiausia buvo koncentruoti pietinėje ir vakarinėje valstybės dalyje bei aplink Ukrainos sostinę. Iš 45 Šahed dronų Ukrainos gynėjai numušė 40.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatovė. Rusams pavyko nežymiai pasistūmėti Jahidnės ruože. Prie Synkivkos šį kartą ramiau.

📍 Kremina. Sunkios kautynės tęsiasi Ternų ruože bei pietinio flango miškuose. Kontaktinė linija nejuda.

📍 Lysyčanskas. Rusai suintensyvino operacijas Spirnės – Veselės ruože, tačiau ukrainiečiai apsigynė.

📌 Donecko kryptis

📍 Bachmutas. Ukrainiečiai neleidžia okupantams vystyti vakarykštės sėkmės Bohdanivkos – Chromovės ruože. Tuo tarpu agresoriui pavyko kažkiek pasigerinti savo taktinę situaciją prie Kliščijivkos.

📍 Avdijivka – Vuhledaras:

📎 Šiaurinis flangas. Rusai toliau vysto sėkmę Avdijivkos mieste. Pildosi mūsų aptartas galimas rusų VEV – jie iš esmės pasiekė geležinkelio stoties prieigas, tęsiasi labai sunkūs mūšiai. Situacija komplikuojasi.

📎 Rytinis flangas. Okupantai tęsia lokalias atakas ir taip kausto Ukrainos vienetus bei su jais susietus resursus, kurie dabar kaip niekada yra reikalingi šiauriniame flange.

📎 Pervomaiskės ruožas. Panaši padėtis ir prie Tonenkės – Severnės ruožo, rusai savo atakomis kausto Ukrainos pajėgas. Negana to, okupantams pavyko kažkiek pajudėti į priekį Pervomaiskės – Nevelskės ruože.

📎 Marjinka – Vuhledaras. Labai sudėtinga padėtis yra prie Novomychailivkos. Rusai sugebėjo pasistūmėti į rytus nuo Solodkės, link kelio Vuhledaras – Kostyantinivka.

📌 Zaporižės kryptis

Rusai bando atakuoti prie Verbovės ir Robotynės, tačiau Ukrainos gynėjai su dronais besiskleidžiančių agresoriaus vienetų šarvuotą techniką daužo dar mūšio rikiuotės formavimo vietose. 😉

📌 Pietų kryptis

Be pakitimų.

🚨tnaujinimas dėl #frontopaukščiai😉 Šiuo metu turime surinkę virš 29 tūkst. eur iš reikiamų 30 tūkst. eur., o dronų už 22,5 tūkst. jau yra nupirkta, dalis jų jau yra Ukrainoje, o vienas jau dirba fronte 💪

Liko labai nedaug ir galesime baigti akciją ✌️

🏦Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą 👇

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #frontopaukščiai

ℹ️Įmonėms, norinčioms paremti, iki 1500 eur. nereikia paramos sutarties.

1.8 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diedas

Nachui niekam neįdomi ta ukraina .

Tinkle X

Ilonas Maskas: „Baidenas, Makronas, Šolcas turi pripažinti savo pralaimėjimus, nes atėjo tam metas. O Rusija pasiliks sau Krymą ir naujas teritorijas”.

Neįtikėtina

JAV Strateginių ir tarptautinių tyrimų centre (CSIS) papasakojo apie Rusijos armijos pietų ir rytų gynybos linijas, kurios tapo plačiausiomis gynybos struktūromis Europoje po Antrojo pasaulinio karo.

Zelenskio banditams

Ne peršokęs per griovį NE sakyk op…

Dėl glavkomo pozicijos

– Tėvai gėdinasi savo sūnaus, – žurnalistams pareiškė Syrskių kaimynė. Syrskio motina yra Putino šalininkė.

Prašalietis

Prisiminus Navio , Sėjūno, Papečkio.. 2022, 2023 skelbtas Okrainos „nesibaigiančias pergales” kovose su Rusijos agresoriais, kaip rusiški „orkai su xuilo” bėgo visi namo prisigrobę iš „turingų” Okrainos chalopų, kas „panešiotą fotelį, kas sofą, kas skalbimo mašiną ar šaldytuvą, tarybinių laikų špižinę keptuvę…”, gausius „sala ukraini, hemarojams sala” komentatorius, kurie džiaugsmingai klegėjo, džiaugėsi Okrainos „pergalėmis”, banderiniams chalopams teikiama super puper vakarietiška karine technika…, ir kurie atsakingiausiu momentu, kai kuo toliau tuo labiau artėja laikas, kai Okarinos banderiniai chalopai „žygiuos pergalės parade Raudonoje aikštėje”, o Zelenskio sąjungininkai, tame tarpe Lietuva „dalysis” Rosiją, visi „kaip kamparas” pradingo… Veidaknygės anoniminiai „pavlikai” ir tie savo „kariniame komiunikė””peremogiškai” teparašo – „Rusai bando atakuoti prie Verbovės ir Robotynės, tačiau Ukrainos gynėjai su dronais besiskleidžiančių agresoriaus vienetų šarvuotą… Skaityti daugiau »

Šeimos tragedija

Ukrainos armijos vado A. Syrskio tėvai gyvena Rusijoje, yra V. Putino šalininkai, dalyvauja „Nemirtingojo pulko” eisenose, tuo tarpu jų sūnus tarnauja priešui.

Kur peremogos ????

Kaip čia yra ???? Juk valatkodelfinė žiniasklaida tikino, jog Ukraina jau laimėjo ????….

“Karas Ukrainoje. „Bild“: Avdijivka gali kristi per artimiausias dienas ar savaites” /lrytas/.

https://www.lrytas.lt/pasaulis/konfliktai-ir-saugumas/2024/02/12/news/karas-ukrainoje-analitikai-patvirtino-rusu-verzimasi-i-avdijivka-aiskeja-kas-ten-vyksta-30506243

Skaitau straipsnio pavadinimą ir achujevaju….
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top