Karas Ukrainoje. Septyni šimtai dvidešimt devintoji (vasario 22) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatovė. Sektoriuje tęsiasi kovinė rutina, pakitimų kontaktinėje linijoje nėra.

📍Kremina. Ukrainos pajėgos išlaikė pozicijas Ternų ruože bei pietinio flango miškuose.

📍 Lysyčanskas. Agresoriaus atakos Bilohorivkoje kažkiek sumenko. Tikėtina, rusai persigrupuoja ir netrukus vėl atnaujins spaudimą. Taip pat, tęsiasi susidūrimai Veselės ruože, ukrainiečiai apsigynė.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bachmutas.

📎 Šiaurinis flangas. Okupantai atakuoja Ivanivskę. Padėtis no mans land permaininga, bet Ukrainos gynėjai išlaiko pagrindines pozicijas kalvose.

📎 Pietinis flangas. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Avdijivka – Vuhledaras.

📎 Šiaurinis flangas. Panašu, agresoriaus persigrupavimas yra baigtas ir jis pradėjo vykdyti intensyvias atakas visoje kontaktinėje linijoje. Ukrainiečiai kiek atsitraukė link Orliankos, tokiu būdu no mans land tarp šios gyvenvietės bei chemijos produktų gamyklos padidėjo. Kaip jau rašėme (https://www.facebook.com/Parakomanai/posts/414647147621268), tame nieko kardinaliai blogo nėra, nes ukrainiečių gynyba ir toliau remiasi geromis pozicijomis aukštumose. Taip pat karšta aplink Lastočkinės gyvenvietę.

📎 Centras. Be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Nepatvirtintais duomenimis, agresoriui pavyko įsitvirtinti Pobedos gyvenvietėje. Labai tikėtina, kad okupantai sieks leistis nuo aukštumų į pietus, su tikslu pasiekti svarbų ukrainiečių gynybos mazgą Kostiantinivką. Jis yra kritiškai svarbus tiek Novomychailivkos, tiek Vuhledaro gynybai.

📌 Zaporižės kryptis.

📍 Orihivas. Tęsiasi snukiadaužis Robotynės pleište. Rusai ir toliau bando pulti, o kalvose besiginantys ukrainiečiai neleidžia okupantams įsitvirtinti no mans land.

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis.

Ryte rašėme apie sėkmingą Ukrainos pajėgų smūgį poligone buvusiems rusų kariams: https://www.facebook.com/Parakomanai/posts/417024200716896😉

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top