Karas Ukrainoje. Septyni šimtai penkioliktoji (vasario 8) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

📌 Gen. V. Zalužnas palieka postą

https://www.facebook.com/share/p/hTpP9feMMCK3dkae/?mibextid=WC7FNe

Nauju kariuomenės vadu paskirtas gen. Syrskis 🔗https://fb.watch/q4MTe8cxP5/

Niekas nesugrius, bus kitaip. Ačiū, generole! 🫡

📌 Vakar vakare labai rimtas kabūm įvyko Izhevsk esančioje okupantų raketų gamykloje. Gali būti, kad pasidarbavo ukrainiečiai, bet neatmestina ir pačių rusų kreivarankių „kokybiško“ darbo rezultatas. 😉

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Agresorius Tabajivkos – Krochmalnės ruože sukoncentravo pajėgas ir bando pralaužti ukrainiečių gynybą. Įdomu tai, kad čia sutelktos pajėgos susideda iš 3 tankų pulkų ir 3 mechanizuotųjų pėstininkų pulkų. Didelis tankų kiekis rodo, kad bus bandoma padaryti plačią prasiveržimo vietą Ukrainos pajėgų gynybos flanguose, vietoje operatyvaus lipimo į aukštumas. Tikėtina, bus bandymas mechanizuotais vienetais jas apeiti ir blokuoti (atskirti). Greitu metu šis ruožas kurį laiką gali būti labai karštas.

📍 Kremina. Ukrainos gynėjai neleidžia okupantams prasiveržti Ternų ruože, kautynės labai sunkios. Taip pat, tradiciškai karšta pietinio flango miškuose.

📍 Lysyčanskas. Nepatvirtintais duomenimis, rusams pavyko šiek tiek pasistūmėti Bilohorivkos prieigose, ukrainiečiai kontratakuoja.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bachmutas. Tęsiasi sunkios kautynės prie Ivanivskės ir Kliščijivkos, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Avdijivka – Vuhledaras.

📎 Šiaurinis flangas. Šiauriniame miesto pakraštyje pozicijos eina iš rankų į rankas, nepatvirtintais duomenimis rusai šiek tiek pajudėjo į priekį. Tęsiasi mūšis dėl geležinkelio tilto.

📎 Rytinis flangas. Dominuoja pozicinės kautynės.

📎 Pervomaiskės ruožas. Ukrainiečiai atmušė rusų atakas Tonenkės – Severnės ruože, tačiau toks okupantų spaudimas prikausto ženklius Ukrainos pajėgų resursus, kurių dalis galėtų būti mesti į šiaurinį flangą.

📎 Marjinka – Vuhledaras. Tęsiasi sunkios kautynės, rusų išmušti iš Novomychailivkos pietrytinio pakraščio Ukrainos gynėjams nepavyksta.

📌 Zaporižės kryptis.

Oras pasitaisė, todėl į dangų vėl kyla dronai. Smagu, kad ir toliau šioje srityje dominuoja ukrainiečiai. Negana to, jie vykdo lokalias atakas Robotynės pleište. O prie Prijutnės ir toliau aktyvesni rusai.

📌 Pietų kryptis.

Be pakitimų, ukrainiečiai išlaiko placdarmus kairiajame Dniepro upės krante.

🚨Update dėl #frontopaukščiai😉 Šiuo metu turime surinkę virš 27,5 tūkst. eur iš reikiamų 30 tūkst. eur., o dronų už 22,5 tūkst. jau yra nupirkta, dalis jų jau yra Ukrainoje, o vienas jau dirba fronte 💪

Liko labai nedaug, surinkti 2,5 tūkst. eur. ir galesime baigti akciją ✌️

🏦Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą 👇

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #frontopaukščiai

ℹ️Įmonėms, norinčioms paremti, iki 1500 eur. nereikia paramos sutarties. Virš 1500 eur. prašome parašyti rekvizitus sutarčiai 👉 info@parakomanai.lt

3.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taker Karlson, Putin

Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]

https://www.youtube.com/watch?v=tIbL_MXK8Tg

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top