Karas Ukrainoje. Septyni šimtai septynioliktoji (vasario 10) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Rusai surengė didelį smūgį dronais. Iš 31 drono ukrainiečiams pavyko numušti 23. Daugiausia atakuoti Odesa ir Charkivas. Pastarajame rusai pataikė į degalų saugyklą, ugnis persimetė į gyvemuosius namus. Viso per naktinį smūgį sužeista keliasdešimt civilių, yra žuvusių, tame tarpe ir vaikų.

📌 Luhansko kryptis.

📍Svatovė. Sunkios kautynės prie Tabajivkos, rusams nepavyksta pasistūmėti. Ukrainiečiai taip pat atmušė rusų atakas prie Synkivkos.

📍Kremina. Terny ruože toliau karšta, ukrainiečiai išlaikė pozicijas. Taip pat tęsiasi mūšiai pietų flango miškuose

📍Lysyčanskas. Rusai atakuoja Bilohorivką, padėtis nėra aiški.

📌Donecko kryptis.

📍Bachmutas.

• Šiaurinis flangas. Rusams pavyko pasistūmėti Bohdanivkos-Chromovės ruože.

• Pietinis flangas. Tęsiasi kautynės prie Kliščijivkos, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍Avdijivka – Vuhledaras.

· Šiaurinis flangas. Ukrainos pajėgos bando išlaikyti pozicijas, tačiau rusai spaudžia labai stipriai. Jiems pavyko nežymiai pasistūmėti no man land prie Stepovės. Tuo tarpu mieste padėtis nesitaiso. Rusai dar šiek tiek pasistūmėjo.

· Rytinis flangas. Agresorius ir čia bando pasinaudoti padėtimi šiauriniame flange – ėmė atakuoti šiauriau nuo poilsiavietės „Caro medžioklė”. Ukrainiečiai apsigynė.

· Pervomaiskės ruožas. Rusai tęsia atakas link Tonenkės. Ukrainos pajėgos išlaikė pozicijas.

· Marjinka – Vuhledaras. Sunkios kautynės Heorhivkoje, pozicijos eina iš rankų į rankas. Užvakar/vakar ukrainiečiai išmušė rusus iš pietrytinio Novomychailivkos pakraščio, tačiau rusai surengė atakas ir šiandien jie vėl tose pat pozicijose.

📌Zaporižia ir Pietų kryptyse be pakitimų.

2.3 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sergey Lubarsky

Арестович и Латынина Стали Трампистами и Раскритиковали Байдена

https://www.youtube.com/watch?v=LqCtzTbpNb4

liko

metrui penkiasdešimt liko 1 mėn 20 dienų

Realybė

Verslininkas Elonas Muskas savo socialiniame tinkle X pritarė teiginiui, kad Krymas ir dalis Rytų Ukrainos liks rusiškais. Jis atsakė į „Wall Street Silver“ įrašą, kuriame teigiama, kad 60 mlrd. USD papildoma pagalba Ukrainai nepadės jai išeiti iš „aklavietės“. „Jungtinės Valstijos ir Europa pralaimėjo šį karą. Atėjo laikas (JAV prezidentui Joe) Bidenui, (Prancūzijos prezidentui Emmanueliui) Macronui ir (Vokietijos kancleriui Olafui) Scholzui pripažinti, kad jie pralaimėjo. Rusija pasiliks Krymą ir dalį Rytų Ukrainos. Niekas to nepakeis“, – rašė jis. “Iš tiesų. Klausimas, kiek žmonių mirs, kol tai nebus pripažinta”, – jam pritarė Muskas.

kaput

zelionij hitler kaput .

100%

pyzda visiška ukrainai .

tep tep

Arestovičius dar 2022 m. gegužę sakė, kad jau pro binoklius mato Kremliaus bokštus ir tuoj ukrų paradas Raudonojoje aikštėje žygiuos :))))

Bijokite

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad palaikys Rusijos atakas prieš NATO šalis, jei šios atsisakys vykdyti savo finansinius įsipareigojimus aljansui, rašo britų laikraštis „The Guardian“. Kaip pažymi leidinys, toks buvusio prezidento pareiškimas sukėlė pasipiktinimą Baltuosiuose rūmuose, kur jie pavadino Trumpo pareiškimus „siaubingais ir beprotiškais“. “Vienas iš didelės šalies prezidentų atsistojo ir pasakė: „Na, pone, jei mes nemokėsime ir mus užpuls Rusija, ar jūs mus apsaugosite?“ –per rinkimų mitinga Pietų Karolinoje. Anot jo, šioje situacijoje jis nepadėtų. „Ne, aš jūsų neapsaugosiu. Be to, skatinčiau juos (užpuolikus) daryti, ką nori. Jūs turite mokėti. Jūs turite apmokėti sąskaitas”, – leidinys cituoja Trumpą. Baltųjų rūmų atstovas spaudai Andrew Batesas pasmerkė tokias pastabas. „Tai kelia grėsmę Amerikos nacionaliniam saugumui, pasauliniam stabilumui ir mūsų vidaus… Skaityti daugiau »

Neįtikėtina

JAV Strateginių ir tarptautinių tyrimų centre (CSIS) papasakojo apie Rusijos armijos pietų ir rytų gynybos linijas, kurios tapo plačiausiomis gynybos struktūromis Europoje po Antrojo pasaulinio karo.

Hemarojam žopa

Pagoglinkit – “Ekonomistas įspėja: dar viena didelė mobilizacijos banga prives prie ekonomikos žlugimo”. /lrytas/

Nauja didelio masto mobilizacijos banga Ukrainoje sukels ekonominį šalies žlugimą. Tokią nuomonę tiesioginės televizijos eteryje išsakė ekonomikos mokslų daktaras Andrejus Dligachas.

Jis pažymėjo, kad didinti išlaidas kariuomenei virš dabartinio lygio galima tik esant reikšmingam ekonomikos augimui.

“Daugiau nei 15 proc. vyrų, kurie dar nebuvo mobilizuoti, mobilizavimas sukels ekonominį šalies žlugimą“, – teigia A. Dligachas.

cha cha cha…

rusų programišiai prisijungė prie ‘Ignitis grupė’ sistemos ir atjungė 30 tūkstančių elektromobilių ir pakrovimo kolonėlių. kaip teks važuoti darban, jei tai tiesa?

Diedas

Nachui niekam neįdomi ta ukraina .

review Gluco Relief

Pretty! This has been a really wonderful post. Many thanks for providing these details.

is Gluco Relief fake

I really like reading through a post that can make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment!

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top