Karas Ukrainoje. Septyni šimtai šešiasdešimt penktoji (kovo 29) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Rusija tęsia kombinuotus smūgius prieš Ukrainos civilinę ir karinę infrastruktūrą. Šią naktį agresorius smogė 99 dronais ir raketomis. Ukrainiečių oro gynyba kaip įprasta rodo gerus rezultatus – numušti 84 taikiniai, tarp kurių 5 valdomos raketos Kh59 ir 4 sparnuotosios raketos Iskander. Tačiau prisidengdami dronų ir raketų spiečiumi (dalis jų ilgai manevravo danguje taip prikaustydami ukrainiečių oro gynybos dėmesį), rusai smogė 3 Kinzhalais ir 2 balistinėmis raketomis Iskander, kurių numušti nepavyko. Ir vėl balistinių raketų paleidimų aikštele tapo Krymas. Jei ukrainiečiai planuoja plėsti placdarmus kairiajame Dniepro krante, šią problemą verta spręsti kuo operatyviau. Priešingu atveju agresorius su raketomis gali stipriai apriboti Ukrainos pajėgų galimybes organizuoti didesnio masto desantinę operaciją.

Luhansko kryptis.

Svatove. Kontaktinėje linijoje štilis.

Kremina. Tęsiasi mūšiai Terny – Yampolivka ruože. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

Lysychansk. Rusai toliau baksnoja prie Bilohorivka, Spirne ir Rozdolivka esantiems Ukrainos gynėjams, tačiau pasigerinti savo taktinės situacijos okupantams nepavyksta.

Donecko kryptis.

Bakhmut.

Šiaurinis flangas. Ukrainos pajėgos rengia kontratakas Ivanivske. Tikėtina, mūšiai vyksta ne tik pačioje gyvenvietėje, bet ir šiauriau esančiose kalvose.

Pietinis flangas. Be pakitimų.

Avdiivka – Vuhledar.

Šiaurinis flangas. Sunkios kautynės vyksta Semenivka pietiniame pakraštyje. Rusai ir toliau nesėkmingai bando apeiti įvirtintą rajoną iš šiaurės per Berdychi.

Centras. Be pakitimų.

Pietinis flangas. Dinamiška situacija susiklostė Heorhiivka. Rusai skelbia pasistūmėję gyvenvietės centre, bet intensyvus mūšis tęsiasi. Ukrainos pajėgos neužleidžia pozicijų Novomykhailivka, tęsiasi labai sunkios kautynės, pozicijos eina iš rankų į rankas.

Zaporizhia kryptis.

Robotyne Ukrainos pajėgos su artilerija (tame tarpe ir kasetiniais šaudmenimis) bei dronais neleidžia rusams užeiti į no mans land. Prie Verbove taip pat tęsiasi snukiadaužis, pozicijos eina iš rankų į rankas.

Pietų kryptis.

Be pakitimų.

3 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top