Karas Ukrainoje. Septyni šimtai šešioliktoji (vasario 9) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Luhansko kryptis

📍Svatovė. Rusai atakuoja Synkivką ir Ivanivką, ukrainiečiai apsigynė.

📍 Kremina. Tęsiasi sunkus snukiadaužis Ternų ruože. Agresorius bando prasiveržti link Žerebeco upės, Ukrainos gynėjai išlaikė pozicijas.

📍 Lysyčanskas. Bilohorivka rytiniame pakraštyje pozicijos eina iš rankų į rankas.

📌 Donecko kryptis

📍 Bachmutas. Tęsiasi sunkios kautynės Ivanivskės prieigose bei kalvose prie Kliščijivkos. Pasistumdymai vyksta no mans land, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Avdijivka – Vuhledaras:

📎 Šiaurinis flangas. Agresorius dar truputį pajudėjo šiaurinėje miesto dalyje. Neatmestina, kad okupantai kontroliuoja geležinkelio tiltą. Rusai pabandė naudotis sumaištimi šiaurinėje miesto dalyje ir siekė pasistūmėti Stepovėje. Ukrainiečių 47-oji brigada ir kiti vienetai apgynė pozicijas bei kontratakuoja.

📎 Rytinis flangas. Be pakitimų, dominuoja pozicinės kautynės.

📎 Pervomaiskės ruožas. Ukrainiečiai apgynė pozicijas Tonenkės – Severnės ruože. Sunkūs susidūrimai vyksta ir pačioje Pervomaiskės gyvenvietėje.

📎 Marjinka – Vuhledaras. Pragaras Novomychailivkoje tęsiasi, labai sunku abiems pusėms. Šį kartą ukrainiečių kontratakos buvo sėkmingos – agresorius nustumtas iš pietrytinio gyvenvietės pakraščio. Savo ruožtu, rusai sugebėjo nežymiai pasistūmėti Heorhijivkoje ir Pobedoje.

📌 Zaporižės kryptis

Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

Ukrainos pajėgos įvykdė dar vieną žvalgybą mūšiu virš Krymo pasitelkiant dronus. Rusų oro gynyba buvo pratestuota aplink Sevastopolį ir Feodosiją. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

🚨Update dėl #frontopaukščiai😉 Šiuo metu turime surinkę virš 28 tūkst. eur iš reikiamų 30 tūkst. eur., o dronų už 22,5 tūkst. jau yra nupirkta, dalis jų jau yra Ukrainoje, o vienas jau dirba fronte 💪

Liko labai nedaug, surinkti 2 tūkst. eur. ir galesime baigti akciją ✌️

🏦Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą 👇

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #frontopaukščiai

2.1 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
trackback

La Grange

Karas Ukrainoje. Septyni šimtai šešioliktoji (vasario 9) diena – Tiesos.lt

klausimas

o kur surskis?

apie

surskis ims mėsa nes žaliuzė nesutiko su metru penkiasdešimt, žaliuzė sakė palikt, metras penkiasdešimt ne, tai metras penkiasdešimt išmetė žaliuzę ir pastatė surskį

Kur MINEDAS ???

Dingo M.Jonušas,pasigendu jo drąsos ir pasitikinčios laikysenos…

Takeris Karlsonas , Putinas

Путин и Такер Карлсон 2024. Интервью на русском языке [ съемка Кремля ]
https://www.youtube.com/watch?v=tIbL_MXK8Tg

Realybė

Putino interviu patalpintas T. Carlsono interneto svetainėje ir platformoje „X“. Vaizdo įrašas „X“ platformoje buvo peržiūrėtas per 180 mln. kartų, maža to, juo pasidalijo ir „X“ savininkas Elonas Muskas.

Tuo tarpu

JAV pr. Džo Baidenas pabendravo su Prancūzijos buvusiu prezidentu Fransua Miteranu, mirusiu prieš 28 metus, supainiojęs jį su E. Makronu.

Raimis

Šiandien 100-oji Izraelio ir Palestinos HAMAS grupuotės karo diena. Viena stipriausiųjų pasaulyje Izraelio armija per 100 dienų taip ir nesugebęjo užimti 362 kv.km plotą užimantį Gazos ruožą, o juolab sumušti HAMAS karius.

Sergey Lubarsky

Арестович и Латынина Стали Трампистами и Раскритиковали Байдена

https://www.youtube.com/watch?v=LqCtzTbpNb4

Gluco Relief scam

I’m often to blogging and i really appreciate your content. The article has actually peaks my interest. I’m going to bookmark your web site and maintain checking for brand spanking new information.

cha cha cha…

rusų programišiai prisijungė prie ‘Ignitis grupė’ sistemos ir atjungė 30 tūkstančių elektromobilių ir pakrovimo kolonėlių. kaip teks važuoti darban, jei tai tiesa?

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top