Karas Ukrainoje. Septyni šimtai trisdešimt pirmoji (vasario 24) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Vakar numušus dar vienų rusų žvalgybos ir pajėgų valdymo lėktuvą A50, agresorius ir toliau gieda tą pačią dainelę – kvaili rusų oro gynybininkai nioliktą kartą numuša savo lėktuvus. Neatmestina, kad netrukus bus rasti kraštiniai – koks nors kapitonas apšauktas „visų buržuazinių valstybių šnipu, banderovcu” ir suimtas, tada jis viską prisipažins. Bet kas bus jei po tokio spektaklio rusų lėktuvai kris ir toliau kaip kritę? 😃

📌Agresoriaus problemos tuom nesibaigia. Naktį Ukrainos GUR ir SBU surengė bendros operacijos finalinę fazę – dronais smogė Lipecko metalurgijos gamyklai (kiek daugiau nei 300 km. iki kontaktinės linijos). Jos savininkas – putino artimas draugelis, oligarchas v. lysinas. Teigiama, kad gamykloje gaminta produkcija naudota branduolinių raketų gamybai. Rusai sako, kad viskas kontroliuojama, „nedidelis gaisras” užgesintas. Realybėje viskas atrodo kiek kitaip: https://t.me/censor_net/45957.

📌 Okupantai naktį Ukrainos karinę ir civilinę infrastruktūrą atakavo su 12 dronų Šahed ir trijomis Ch59 raketomis. Ukrainiečiai skelbia numušę visus dronus bei 2 raketas.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatovė. Be pakitimų, vyksta lokalūs susidūrimai prie Synkivkos.

📍 Kremina. Kontaktinėje linijoje kiek ramiau. Kadangi pauzių buvo ir anksčiau, galima daryti atsargią prielaidą, kad rusų puolimo potencialas slopsta. Tiesa, jėgų atakuoti jie dar turi, tačiau panašu priversti elgtis atsargiau.

📍 Lysyčanskas. Čia taip pat ramiau. Tai neblogas signalas, tačiau itin džiaugtis dar anksti.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bachmutas.

📎 Šiaurinis flangas. Agresorius spaudžia Ivanivskę, rytiniame gyvenvietės pakraštyje vyksta permainingi mūšiai.

📎 Pietinis flangas. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Avdijivka – Vuhledaras.

📎 Šiaurinis flangas. Intensyvūs mūšiai Lastočkinės, pozicijos eina iš rankų į rankas. Geras ženklas – sunaikinta rusų termobarinė sistema „Solncepiok”: https://t.me/brygada47/502. Dažniausiai jos pasirodymas šalia kontaktinės linijos rodo išsikvepiantį rusų puolimą arba agresoriaus baimę, kad ukrainiečiai organizuos kontratakas.

📎 Centras. Be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Agresorius pripažįsta, kad ukrainiečiai pastūmė rusus prie Pobedos. Čia tęsiasi labai sunkios kautynės. Taip pat sunkus mūšis vyksta Heorhiivkoje ir Novomychailivkoje. Ukrainos gynėjams pavyko sėkmingai kontratakuoti ir apie 900 m. nustumti rusus nuo kelio Vuhledaras – Kostiantinivka prieigų.

📌 Zaporižės kryptis.

📍 Orihivas. Tęsiasi sunkios kautynes Robotynės gyvenvietės liekanose, pozicijos eina iš rankų į rankas. Taip pat karšta ir prie Verbovės.

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis.

Be pakitimų.

3.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top