Karas Ukrainoje. Šeši šimtai aštuonioliktoji (lapkričio 3) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius surengė didelį smūgį dronais. Paleista apie 40 dronų, numušta 24. Tikėtina, Ukrainos oro gynybos efektyvumas mažesnis nei įprasta dėl rusų naudojamų naujų dronų skridimo maršrutų arba mažiau oro gynybos sistemomis apsaugotų objektų. Atakuota Kharkiv (geležinkelio ir civilinė infrastruktūra), Odesa (jūrų uosto infrastruktūra), Vakarų Ukraina (energetinė infrastruktūra). Ir vėl beveik nenaudotos raketos (ukrainiečiai numušė vieną Kh59). Toliau taupo, šūdagalviai.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Rusų pajėgos sustiprino puolimą šiauriniame flange. Jiems pavyko pastumti ukrainiečius į pietus nuo Pershotravneve, tačiau patys įsitvirtinti nesugebėjo. Agresorius akivaizdžiai nusitaikęs kirsti kelią Kupjansk – Krokhmalne. Jau beveik mėnesį okupantai bando tai padaryti, po žingsnelį juda no mans land į priekį. Aišku, Ukrainos gynėjai irgi nesėdi rankų sudėję: https://t.me/ButusovPlus/5993.

📍 Kremina. Atsinaujino lokalūs susidūrimai miškuose pietiniame flange, tačiau kontaktinė linija nejuda.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Tęsiasi susidūrimai no mans land, ukrainiečiai toliau bando įsitvirtinti pozicijose į rytus nuo geležinkelio. Panašu, rusai po begalybės bukų kontratakų link Andriivka ir Klishiivka suprato, kad pulti aukštumose įsitvirtinusius Ukrainos gynėjus nėra labai geras sumanymas. Dėl to savo kontratakas okupantai perkėlė piečiau (link Pivnichne) ir bando čia atitraukti ukrainiečių dėmesį.

📍 Avdiivka – Mariinka. Labai įspūdingi mūšių vaizdai. Rusai atakuoja didelėmis pajėgomis, tačiau Ukrainos pajėgų artilerija, PTRK, minos ir visa kita padarė savo darbą (https://t.me/ButusovPlus/5991), kad oponentas būtų sustabdytas.

📎 Šiaurinis flangas. Neaišku, ar vakar geležinkelį kirtusios okupantų pajėgos sugebėjo įsitvirtinti. Rusų karo propagandistų tarpe euforijos nėra, tad gali būti, jog iš prasiveržusios mėsos liko tik faršas. 😃 Beje, teko klausyti labai įdomų pokalbį su Avdiivka šiauriniame flange (netoli terikono) besikovusiu Ukrainos kariu: https://www.youtube.com/watch?v=mRO0xSXDIh4. Jo teigimu, jie prieš rusų puolimo pradžią buvo įspėti žvalgybos ir pasiruošė, tačiau nesitikėjo, kad agresorius tiek ilgai galės organizuoti tokias intensyvias atakas. Pokalbyje daug spalvingų detalių apie taktiką, tad labai rekomenduojame pažiūrėti.

📎 Pervomaiske ruožas. Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas. Susidūrimai tęsiasi.

📎 Mariinka – Pobeda ruožas. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Po vakarykštės atakos prie Mykilske, rusai ir toliau bando laimę, tačiau intensyvumas jų veiksmų gerokai sumenkęs. Ukrainiečiai išlaiko pozicijas.

📌 Zaporizhia kryptis.

📍 Orihiv. Didelių pakitimų kontaktinėje linijoje nėra, tęsiasi sunkios kautynės no mans land.

📍 Velyka Novosylka. Okupantams pavyko pajudėti no mans land bei įsitvirtinti palei vandens kliūtis tarp Priyutne ir Staromayorske. Tai gali tapti patogia pozicija vykdyti atakas į abiejų gyvenviečių flangus. Priešnuodį Ukrainos gynėjai jau ne kartą yra panaudoję, tai ir netiesioginės (pagrinde artilerijos) ugnies koncentracija, FPV dronai bei lokalios atakos pjaustant tokio pobūdžio pleištus. Kurią pusę lydės sėkmė – stebėsime situaciją.

📍 Pietų kryptis.

Ukrainos pajėgos įvykdė dronų smūgius Kryme. Tuo pačiu, kairiajame Dniepro upės krante ukrainiečiai ne tik išlaiko pozicijas prie Krynki, bet ir puola Poima link. Agresorius soc. tinkluose toliau pabrėžia labai efektyvų Ukrainos pajėgų artilerijos, minosvaidžių ir FPV dronų darbą remiant savo vienetus kairiajame upės krante.

1.4 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Gojus

Tiesos, atsiliekat! Jau laikas straipsniams „Karas Izraelyje. Dvidešimt aštuntoji (lapkričio 3) diena”.

Rusai banderoms spardo subines

Tiesos lt, kodėl nerašote, kad rusai jau pasistūmėjo prie Opytnės ir į rusų karinių pajėgų reples pateko Avdijivka, ir tos replės stipriai spaudžiasi. Tik dienų klausimas, kada Avdijivka kris.

Kontranastūpas nustipo

Rusų kariai aktyviai puola Lugansko kriptimi ir stipriai paėjo į priekį Svatovės sektoriuje. Čia labai karšta, ukrainiečių kariai patiria didelius gyvosios jėgos nuostolius.

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Veidmainiai

Vakarai aršiai smerkia Rusijos invaziją į Ukrainą, tačiau užmerkia akis prieš Izraelio karinius nusikaltimus Gazos Ruože.

nebendzia sakė

Vakarų nuolatiniai pareiškimai, jog Izraelis turi teisę į savigyną, neturi jokios prasmės, nes būdamas okupacinė jėga, Izraelis tokios teisės neturi.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 4

Petras

Tamsta seniai turėjai būti apmyžtas ir padegtas

Taigi,

Ar niekada nepagalvojai, plaukiotojau šude – o kam tavo kliedesiai gali būti įdomūs? Juo labiau, kad juos tik šizofrenikai gali suprasti 😉

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 4

Tadas Kirdeikis

Senas pirdyla, pindosų šikniaskylės laižytojau, jei tu ne kolaborantas, gal pakalbame apie tave patį? Tai koks tu laisvas, tai kokie jūs laisvi, jeigu Ukraina kovoja už jūsų laisvę???

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti valkatos okupantai visi ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

jo majo

Žąsyti, o ko tau nevaryti į Okrainą ir patapti “didvyriu” ?

Slava Ukraine

Kodėl jie taip mėgsta kaukoles, velnius ir kitus panašius vaizdinius? Todėl, kad jie pagonys, o gal tiesiog atėjistai?

Lašiniai Ukrainai

Ne, jie paprasčiausiai yra nacionalistai ir fašistai.

Lašinius perku turguje

Jie yra žvėrys. Prisiminkite, kaip 2014 m. gegužės 2 d. Odesos profsąjungų rūmuose nacionalistai gyvus sudegino niekuom nekaltus žmones. Aukų skaičius buvo 38 civiliai asmenys.

Žvaigždės kartais krenta

Hitleris irgi buvo metų žmogumi, kaip dabar kad išrinktas Zelenskis.

Vadimas iš Norvegijos

Zeliai nuo kokso galvoje jau kralikai pisas…

Nuoširdi užuojauta

Hitleriui, kad nepavyko visų žydpalaikių rast

Vėl bus fejerverkų !

Pagoglinkit – “Visoje Ukrainoje skelbiamas oro pavojus: pranešama apie galimą artėjančią masinę rusų ataką” /lrytas/.

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

DG.

O ukrai skundžiasi „tyliais” Š. Korėjos artilerijos sviedinaiais. https://vz.ru/news/2023/11/4/1238365.html
Aišku niekuo tie sviediniai neypatingi ir net iki fronto dar neprivažiavo.
Bet šizoukropinės legendos jau plinta 🙂

Juokiuosi garsu

50+ Vakarų ir Nato šalių jau 20 mėnėsių negali įveikti 1 Rusijos.

Žydai - žudikai

Число погибших в секторе Газа превысило 9,2 тыс., из них 3,8 тыс. — дети. Об этом сообщает местный минздрав, подконтрольный ХАМАС.
https://www.rbc.ru/textonlines/04/11/2023/652124689a794740c9dbf36e?from=from_main_13

nes

bo izraelis okupuotas xazarų kaip ir ukrainos valdžia xazarų okupuota

Nu jo

zelco konvulsiju garsai pasieke 3,14ndostana .

Kas mane labiausiai stebina lietuvių tautoje

Labiausiai mane stebina nesugebėjimas įžvelgti priežastinį ryšį tarp lietuvių tautos degradacijos (depopuliacijos) ir Lietuvos valstybės vykdomos rusofobinės politikos.
Pavyzdys – visi alei vieno Seimo nariai nubalsavo už 2023 metų Laisvės premijos skyrimą kruvinam Ukrainos klounui. Neatsirado nė vieno, kuris bent jau susilaikytų!

Kostas

Tokių pavyzdžių Lietuvos politikoje – daugybė. 

Rusofobija yra Lietuvos „valstybės“ politikos sifilis.

Negydomas sifilis sukelia organizmo degradaciją, o galiausiai – mirtį.

Esame šio proceso stebėtojai.

Darijus

Sifilį išgydyti galima, o lietuvių – ne.

Herkus

Man dažnai kyla klausimai – kodėl žmonės, netikėję nė vienu ‘masinės medijos’ žodžiu, kai ji kalbėjo apie „pandemiją”, ar kai kalbėjo apie „skiepus”, dabar taip tiki tomis pačiomis medijomis, kai jos kalba apie neblėstančias Ukrainos pergales mūšių laukuose, apie itin mažus Ukrainos ir itin didelius Rusijos nuostolius ir ignoruoja tai, kad Uršulia fon Faizer, prasitarusi apie šimtatūkstantinius Ukrainos nuostolius, tą kalbos dalį ištrynė?

Laima

Kas norite pamatyti narkomaną? 
Įsiveskite You Tube – наркоман Зеленский.

Trys muškietininkai

ATO, NATO, PATO.

Kur ukrų sėkmė?

Pusė milijono žuvusių, virš 1 milijono sužalotų, dar 10 milijonų pabėgusių, derlingiausios žemės parduotos užsienio kompanijoms, visiškai sužlugdyta ekonomika, ir skola 5 kartom į priekį.

Maliar Štukatur????

O ko Narkoša ne papasakojo kaip praėjo 128 kalnų brigados karių apdovanojimai, kur nuo Iskander raketos iškepė virš 80 banderovcų ir kada gaudys žuvį nuo Sevastopolio krantinės?

Zelia kybos kartuvėse

Nušluos jį patys ukrainiečiai kaip šiukšlę.

Izraelio sportininkai

dalyvaus Paryžiaus olimpiadoje?

Pažiūrėk YouTube

Тарная касса зеленского

Pažiūrėk YouTube

Тайная касса зеленского

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top