Karas Ukrainoje. Šeši šimtai devintoji (spalio 25) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Luhansko kryptis

📍Svatove. Rusai toliau intensyviai puola, didžiausios pastangos šiauriniame flange. Čia jie juda no mans land. Nepatvirtintais duomenimis, pavyko nežymiai pasistūmėti.

📍 Kremina. Situacija šiauriniame flange toliau rimsta, o pietiniame – kaista. Tačiau Ukrainos vienetai apsigina.

📍 Lysychansk. Kontaktinėje linijoje lokalūs susidūrimai.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Agresorius toliau spaudžia, jam nežymiai pavyko pasistūmėti no mans land prie Khromove. Neramina ne tiek lokalūs rusų pajudėjimai no mans land, kiek tendencingas agresoriaus operacijų intensyvėjimas, kuris verčia Ukrainos gynėjus adaptuoti savo veiksmus pietiniame flange.

📎 Pietinis flangas. Ukrainiečių puolimas kiek aprimo. Tikėtina, jie persigrupuoja atsižvelgiant į rusų suaktyvėjimą šiauriniame flange.

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Šiaurinis flangas. Sunku sutikti su atskirais Ukrainos karybos ekspertais, kurie teigia neva aukštumų į pietus ir pietvakarius nuo Krasnohorivka (terikono) bent dalinė kontrolė okupantams nieko neduoda. Kai prieš kelias dienas rusai ėmė periminėti šių aukštumų kontrolę „netikėtai” agresoriaus pajėgos pasistūmėjo link geležinkelio. Net jei jos yra no mans land tai naudingiau rusams, nes nuo jų ukrainiečiai negali daužyti rusų judėjimo link geležinkelio. Manytume, kad šios kalvos yra raktas, agresoriui bandant įgyvendinti savo tikslus šiauriniame flange. Panašu, kad raktą jie turi arba jis ranka pasiekiamas. Ar sugebės juo atsirakinti duris į Berdychi – Stepove ruožą, čia jau kitas klausimas. Tikėtina, todėl į sektorių agresorius permeta dvi papildomas mechanizuotas brigadas iš Luhansk krypties (15-ąją ir 30-ąją).

📍 Pervomaiske ruože. Rusai bando stumtis link Tonenke, bet jiems nesiseka. Taip pat okupantai atakuoja Pervomaiske, čia vyksta pasistumdymas no mans land. Tuo tarpu, panašu, kad vakarykštės ukrainiečių kontratakos Opytne pietryčiuose buvo sėkmingos ir rusai buvo nustumti.

📍 Mariinka – Pobeda ruože be pakitimų. Toliau verda sunkūs mūšiai.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Ukrainiečiams pavyko pajudėti no mans land vakariniame flange (Kopani). Rusai bando neleisti jiems vystyti sėkmės, todėl kontratakuoja piečiau (prie Novoprokopivka). Prie Verbove Ukrainos gynėjai taip pat šiek tiek pasistūmėjo į priekį.

📍 Velyka Novosylka. Rusai pabandė atakuoti rytiniame flange (Novodonecke – Novomayorske). Jiems baigėsi liūdnai, patirti dideli nuostoliai, o pasistūmėti nepavyko.

📌 Pietų kryptis

Vakar vakare Kryme (Nyzhnehorske) buvo girdėti sprogimai. Galimai, ukrainiečiai pataikė į šaudmenų sandėlį, tačiau patikimų duomenų trūksta. Rusai aviacinėmis bombomis smogė Beryslav, pataikė į gyvenamuosius namus. Taip pat, toliau tęsiasi mūšiai kariajame Dniepro upės krante prie Antonovo geležinkelio tilto. Stebėsime situaciją 🫡

1.4 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
44 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
44
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top