Karas Ukrainoje. Šeši šimtai keturiasdešimt antroji (lapkričio 27) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

„Sprogo transformatorius“ – tokia oficiali priežastis po didžiulio kabūm Cheliabynsk traktorių gamykloje, kur gaminami ir tankų varikliai https://t.me/ButusovPlus/6440?single. Tikrai, kad sutapimas 😊 Tuo tarpu patvirtinta, kad sekmadieninės ukrainiečių dronų atakos link Maskvos metu, Ukrainos pajėgos atakavo ir Smolenske įkurtą Kh59 raketų gamyklą. Pastarąjį kartą ji atakuota spalio 1 d.

O dabar – orai. Dalyje fronto ruožų oro sąlygos dar labiau suprastėjo – kai kur pūgos, kai kur lietus, Kryme siaučia audra. Dėl to krenta mūšių intensyvumas.

1. Luhansko kryptis. Tęsiasi grumtynės parteryje šiauriniame Svatove flange. Pasistumdymai no man land, tačiau rusams pasistūmėti nepavyksta.

2. Donecko kryptis.

* Bakhmut. Dėl sudėtingų orų sąlygų mūšių intensyvumas kiek sumažėjo, tačiau nesustojo. Šiauriniame flange rusai pabandė atakuoti prie Bohdanivka, ukrainiečiai surengė lokalias atakas prie Ivanivske. Pietiniame flange tęsiasi kautynės Klishiivka – Andriivka ruože, ukrainiečiai išlaiko pozicijas. Informacijos apie tolimesnes operacijas Maryorske ruože neturime. Neatmestina, kad ten ukrainiečiai įsitvirtina atsiimtose pozicijose ir persigrupuoja.

* Avdiivka – Mariinka.

· Šiaurinis flangas. Rusų puolimas pagrindinėje pastangų kryptyje (Stepove) toliau įstrigęs. Ukrainiečiai laiko juos priremtus prie geležinkelio ir neleidžia toliau pasistūmėti. Taip pat rusai pabandė pasigerinti savo taktinę situaciją atakuodami link Keramik, tačiau nesėkmingai.

· Rytinis flangas. Agresorius kontroliuoja dalį pramoninio rajono. Turrbūt tikisi atsispirti nuo šios mechanizuotiems vienetams patogios vietovės ir vystyti sėkmę link Avdiivka rytinių pakraščių. Kol aplink pramoninį rajoną esantys miškeliai ir kelio atkarpa į Kamaynka yra ukrainiečių rankose, tokie rusų bandymai gali jiems baigtis labai liūdinai. Keliu bandantys judėti rusai bus daužomi iš flangų, kol atsirems į rytiniame Avdiivka pakraštyje esančias aukštumas. Todėl tikėtina, jog agresorius bandys intensyvinti operacijas nuo Kamyanka – Vesele, su tikslu perimti minėtų kalvų rytiniame Avdiivka pakraštyje kontrolę. Tačiau ir Kamyanka-Vesele ruože agresoriaus mobilumą riboja vandens kliūtys ir aukštumos. Galima neabejotinai – ukrainiečiai rusų laukia.

· Pervomaiske ir Mariinka ruožuose be pakitimų.

* Vuhledar. Be pakitimų.

3. Zaporizhia kryptis.

* Orihiv. Agresorius surengė nesėkmingas atakas prie Verbove, ukrainiečiai aktyvesni prie Novoprokopivka.

* Velyka Novosylka. Be pakitimų.

4. Pietų kryptis. Oro sąlygos siaubingos https://youtu.be/HBCjiw1jKbY?si=FK4YfmqkAUnjXDFA. Todėl mūšių, oro antskrydžių, raketų ir dronų intensyvumas gerokai nukritęs.

1 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Slava

O tuo metu teko stebėti vietinio durnių laivo paradą susiaurintame prospekte, kuris vadinamas dvasių išplėstai susiaurintos Konstitucijos vardu. Paradą pagerbė aukštas ir gražus, kurio šalia sulinkęs atsivilko durnių laivo atsakingas patrankininkas ir kartu playbojus. Buvo atvestas ir visatos valdovas dar minimas pirmuoju suremontuoto durnių laivo kapitonu. Nepastebėjau visatos valdovo anūko, kuris prieš paradą prigąsdino denio gyventojus karu po penkių metų. Maty žino, ką kalbą, bet tikriausiai tuo metu sėdėjo ant nusiraminimo kėdutės. Todėl denio gyventojai turėjo pamatyti, kaip durnių laivas yra pasiuošęs kariauti. Paradui vadovavo Prigožino reinkarnacija lauko apranga. Išvis parade beveik nebuvo paradinių uniformų. Žygiavo, jei tai galima pavadinti žygiavimu, o gal žinksniavimu, plataus prospekto dar platesnės gretos po šešis. Gaila, kad buvo su šalmais, nes būtų galėję pademintruoti… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygės palatos „pavlikai” ir toliau runkeliams „peremgiškai” krykštauja- „„Sprogo transformatorius“ – tokia oficiali priežastis po didžiulio kabūm Cheliabynsk traktorių gamykloje, kur gaminami ir tankų varikliai..Tuo tarpu patvirtinta, kad sekmadieninės ukrainiečių dronų atakos link Maskvos metu, Ukrainos pajėgos atakavo ir Smolenske įkurtą Kh59 raketų gamyklą…” Galėtų vietiniai „pavlikai” vietos runkeliams nors kartais užsiminti ką retkarčiais parašo koks amerikoniškas „tims-as…”, „pamiaukia” NATO Stoltenbergas.. apie Okrainos „džiaugsmingas ir gausias peremogas”.. Prieš 3 mėnesius šie „kremliniai” pasakojo, kad okraina palaidojo 500 tūkstančių savo banderinių chalopų. Pagal juos 5 mėnesių Okrainos kontrpuolimas palaidojo 100 tūkstančių Okrainos karžygių, rusų armijos atstovai „propagandistų” lūpomis pasakoja, kad fronte užfiksavo 102 tūkstančius žuvusių Okrainos karių… Zalūžnas viešai skelbia, kad jei Zelenskis neužtikrins per mėnesį 20… Skaityti daugiau »

Na ką, slavaukrainiečiai

Karą jau prapisot, belieka rusų melsti derybų?!

Puikūs laikai buvo

Pamenu, kada Romualdas Visokavičius buvo jaunesnis ir vadovavo Lietuvos bankui, tai taip “patvarkydavo” darbo kabinete ant stalo Hermio banko valdytoją Nadieždą Novickienę, jog šiai tik galva kretėdavo…Smagu kažkaip…

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top