Karas Ukrainoje. Šeši šimtai keturiasdešimt devintoji (gruodžio 4) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Luhansko kryptis

📍Svatove. Rusai soc. tinkluose vėl skelbia pasistūmėję prie Lyman Pershyi ir Synkivka. Ukrainietiški šaltiniai to nepatvirtina.

📍 Kremina. Prieš keletą dienų sugebėję pajudėti link Terny, okupantai nebegali išvystiti taktinės sėkmės. Neatmestina, kad tikėdamiesi atitraukti Ukrainos vienetus ir resursus nuo Kupjansk ruožo, rusai tęs puolimą Kremina sektoriuje.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Šiauriniame flange rusai bando pasistūmėti prie Bohdanivka, Ukrainos gynėjai išlaikė pozicijas. Tuo tarpu, pietiniame flange tęsiasi sunkios kautynės Klishiivka – Andriivka ruože. Neaiški padėtis Klishiivka šiauriniame pakraštyje.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Šiaurinis flangas. Rusams nesiseka susikurti tvarių pozicijų Stepove. Okupantai užeina į gyvenvietės likučius, tačiau ukrainiečiai kontratakuoja. Fiksuojamas Ukrainos oro pajėgų atakos sraigtasparnių naudojimas. Taip pat, rusai bando išplėsti savo flangus į šiaurę ir pietus nuo Krasnohorivka.

📎 Rytinis flangas. Pramoniniame rajone rusai toliau blaškosi kaip žuvys ant ledo. Jiems nepadeda ir sunkiųjų termobarinių sistemų TOS1A naudojimas.

📎 Pervomaiske ruožas. Agresorius spaudžia Ukrainos gynėjus link Tonenke, bet ukrainiečiai atsilaiko ir apsigina.

📎 Mariinka ruožas. Panašu, Ukrainos pajėgos nelinkusios leisti rusams stumtis toliau tam, kad jie neperkirstu Ukrainos pajėgoms svarbių komunikacinių mazgų (kelių) bei neužimtu aukštumų. Agresorius praneša apie atvykstantį ukrainiečių pastiprinimą iš Kurachove.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

Robotyne pleište tęsiasi susidūrimai, čia aktyvesni Ukrainos vienetai. Šioje kryptyje taip pat fiksuojamas Ukrainos oro pajėgų atakos sraigtasparnių naudojimas.

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

Ukrainos pajėgos laiko placdarmus kairiajame Dniepro upės krante, rusams jų eliminuoti nepavyksta. Maža to, ukrainiečiai vykdo lokalias atakas, bandydami stumtis į pietus. Rusai soc. tinkluose su nerimu laukia kada atšals orai ir Dniepras pasidengs ledu, nes tada Ukrainos vienetams judėti per upę taps gerokai papraščiau. 😉

2.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
egoras sakė

„СВОДКА 4-декабря! только что (Сводки 4 декабря) Что происходит в настоящее время”
https://youtu.be/VQEBBuVAmfA

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

zalūžnas sakė

Kontranastūpas nustipo.

Su artėjančiais!

Tikslus žuvusių ir dingusių be žinios ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

kaput

https://ria.ru/20231129/vsu-1912677154.html
„Джонсон: будущее Украины под угрозой из-за огромных потерь в рядах ВСУ“
„Украинский телеканал „1+1” сообщил в эфире о более чем миллионе погибших и пропавших без вести солдат ВСУ. Эти сведения были указаны в бегущей строке. Среди прочего там сообщалось о потерях в количестве 1 126 652 человек.“

100%

pyzda visiška ukrainai bet kuriuo atveju

Hemarojam kaput

Pagoglinkit – “Российские силы перерезали снабжение артемовско-соледарской группировки ВСУ”. 
https://ria.ru/20231204/snabzhenie-1913737051.html

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

NATO krachas

… ar pastebėjot, kaip Stoltenbergas iš veido išėjo ??? jie sau jau padėti negali, tai kaip jie padės ukram … nuskęs visi kartu … viskas … 
https://ekspertai.eu/dvi-dienas-nato-ministrai-tariasikaip-padeti-ukrainai-buti-stipriai110414

Vadimas iš Norvegijos

Kieno Krymas ?
Kas degino žmones Odesoje ?
Kas apšaudė Zurgruso paplūdimį ?
Kieno lėktuvas apšaudė Lugansko administraciją ?
Kas žudė trasoje Koršunovo-Ševčenko ?
Kas nužudė žurnalistus Buziną, Šeremetą ?

Na, rėžkit tvartagalviai

Kas 2014 m. nužudė Donbase “Gorlovkos madoną” su 10 mėnesių dukrele ant rankų ?
https://rg.ru/2022/09/14/gorlovskaia-madonna.html

pardavė

Zelenskio komanda Ukrainą paverčia negyvenama teritorija: pardavė žemę didžiulei užnuodytai kapavietei :
„Команда Зеленского превращает Украину в непригодную для жизни территорию: Они продали землю под огромный отравленный могильник”
https://www.kp.ru/daily/27589.5/4860438/

Tomas Jakutis

JAV prezidento administracijos nurodymu raukiama pagalba Ukrainai, kad tik Putino Rusijai būtų geriau. Šiuo požiūriu paaiškinamas ir Gabrieliaus kalbėjimas: rusai puls ES, bijokit, savo ginklus laikykit sau, Ukrainai neduokit. Paprasta ir aišku. Bulgarija jau klauso, neduos. Baidenas, turtuolius atstovaujantis, ir taip ilgai ir finansiškai labai brangiai apsimetinėjo. Nutarė, kad JAV žmones jau įtikino savo „meile” Ukrainai, „VERTYBĖMS”. Ukraina juk ne NAT0. Kadaise maniau jog imperialistas imperialistui draugas, esu taip rašęs. Paskui maniau jog klydau (retai, bet būna ir taip). Dabar matau jog tiesa ta: imperialistas imperialistui draugas. Taip pigiau – nusprendė Bidonas, t.y. … jo finansuotojai. Belieka laukti žinių, ka mano Bidono konkurento finansuotojai, iš kokios politikos JIE mano daugiau užsidirbsiantys ir ką mano KITŲ imperialistų finasuotojai. Geopolitika tęsiasi, milijardiriai… Skaityti daugiau »

vladas lukosevicius

Pilni pampersai jau Ukrainos pergalių.

Nepykit ant anūko

zmogus gulėjo Naujoje Vilnioje,nezinia kokiu budu buvo apzenintas,galimai buvo prievartautas,viska pasiekes tik per palikima,ateitis visiškai neaiški,galimai planuotas prezidento postas irgi nuplaukė.

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygės „pavlikai” transliuojama Ukrainos „karine informacija” apsirūpina socialiniuose tinkluose, kuriuose „visų sričių profesionalų” yra minios ..-” Rusai soc. tinkluose vėl skelbia pasistūmėję prie Lyman Pershyi ir Synkivka. Ukrainietiški šaltiniai to nepatvirtina…. Rusai soc. tinkluose su nerimu laukia kada atšals orai ir Dniepras…” Lansberginio durnių laivo vietos populiacijai ne tik „veidaknygių” „pavlikai”, bet ir pagrindinių medijų propagandistai savo laidose net neužsimena, ką kartais „neperemogiško” Ukrainos tema prasitaria tokie JAV pasauliniai ruporai kaip „Vašingtono Postas”… Rusijos „propagandistai” rodo „Vašingtono Posto” straipsnį, kuriame ne iš „socialinių tinklų” informaciją gaunantys korespondentai ir ekspertai rašo, kad Ukrainos kontrpuolimą ruošė, modeliavo JAV, Anglijos, Ukrainos generaliniai štabai. Šių šalių aukščiausių karinių struktūrų specialistų buvo aukščiausiu kariniu NATINIU lygiu apskaičiuoti, sumodeliuoti net 8 Ukrainos kontrpuolimo… Skaityti daugiau »

skotas riteris sakė

„Скотт Риттер • ЗАЛУЖНЫЙ сменит ЗЕЛЕНСКОГО? • Одесса, Харьков, Николаев, Днепр войдут в состав РФ?” https://youtu.be/PAsEfvrys7A

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top