Karas Ukrainoje. Šeši šimtai keturiasdešimt ketvirtoji (lapkričio 29) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Labai tikėtina, kad vienu gan…, t.y. blogu žmogumi žemėje yra mažiau. Užvažiavus ant minos, agresoriaus generolas majoras v. zavadskyi minus. Tai buvo patyręs ir pavojingas priešas, vadovavęs geriausiems 1-osios gvardijos tankų armijos daliniams. 2018 – 2021 m. buvo 4-osios Kantemirovo tankų divizijos vadu, o agresiją prieš Ukrainą pradėjo kaip 2-osios Tamanės motošaulių divizijos vadas. Jo vadovaujami vienetai 2022 m. bandė užimti Kharkiv, tačiau rudenį nuo Ukrainos gynėjų gavo stipriai į skudurus ir buvo priversti bėgti į rytus už Oskil upės. Iki teleportacijos pas raguotąjį minėtas rusų karininkas užėmė 14-ojo korpuso vado pavaduotojo poziciją.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Okupantai skelbia, kad jiems pavyko įžengti į Synkivka, tačiau iki tol jie tokias žinias skelbė gal pusšimtį kartų. Dėl to reiktu tai vertinti kritiškai. Tęsiasi lokalios rusų atakos Novoselivkse – Stelmahivka ruože, ukrainiečiai išlaiko pozicijas.

📍 Kremina. Agresorius ieško būdų atitraukti Ukrainos vienetus nuo Kupjansk, todėl suintensyvino savo veiksmus prie Terny. Pabandė pramušti Ukrainos pajėgų gynybą, ukrainiečiai savo ruožtu išlaikė pozicijas. Fiksuojamas Ukrainos vienetų sujudimas sektoriaus šiauriniame flange. Neatmestina, kad matydami rusų pajėgų telkimą šiame ruože, jie ruošiasi gynybinėms operacijoms. Taip pat, tęsiasi lokalūs susidūrimai pietiniame flange (https://t.me/ButusovPlus/6487), kontaktinėje linijoje pakitimų nėra.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Agresorius ėmė intensyviau raketomis ir/ar MLRS atakuoti ukrainiečių svarbius logistinius taškus – smūgiuota Kostyantinivka ir Kramatorsk. Tuo tarpu, kontaktinėje linijoje tęsiasi sunkios kautynės.

📎 Šiaurinis flangas. Rusų desantininkai bando atakuoti Bohdanivka – Khromove – Ivanivske ruože. Jiems pavyko pasistūmėti Khromove, dalis gyvenvietės jų rankose.

📎 Pietinis flangas. Tęsiasi abipusės atakos, agresoriui nepavyksta užlipti ir įsitvirtinti aukštumose Klishiivka – Andriivka ruože. Tęsiasi susidūrimai ir Mayorske ruože, situacija ten nėra aiški.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Šiaurinis flangas. Nepavykus vakarykščiam bandymui apeiti Ukrainos pajėgas per Berdychi, okupantai grįžo prie mėgstamiausio užsiėmimo – kakta bando pramušti ukrainiečių gynybą prie Stepove, čia no mans land plečiasi. Tuo pačiu, rusai ir toliau bando apsaugoti savo “liežuvio” link Stepove flangus – atakuoja į šiaurę, Keramik kryptimi ir į pietus link cheminių produktų gamyklos.

📎 Rytinis flangas. Rusai vis dar negali išlysti iš pramoninio rajono. Agresoriaus karo propagandistai skelbia, kad Ukrainos gynėjai juos čia talžo minosvaidžiais ir FPV dronais. Nieko keisto, nors dėl asfaltuotos kelio dangos šis rajonas patogus judėti mechanizuotiems vienetams, tačiau jis yra pilnas ukrainiečiams gerai žinomų ir prišaudytų orientyrų.

📎 Pervomaiske ruožas. Ukrainiečiai išlaiko Tonenke – Severne ruožo gynybą, o agresoriaus bandymai pasistūmėti prie Pervomaiske taip pat baigėsi nesėkme. Tad neatmestina, kad dalį šių pajėgų agresorius ims koncentruoti prie Opytne, su tikslu paremti savo vienetų veiksmus pramoninėje zonoje (rytinis flangas).

📎 Mariinka ruožas. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Tęsiasi sunkios lokalios kautynės, abi pusės siekia perimti iniciatyvą į savo rankas. Agresoriaus soc. tinkluose kalbama apie beveik nenutylančią ukrainiečių artileriją, kuri mūšio lauke dominuoja. Kad ir kaip gražiai tai skambėtų, visgi tai gali būti ne objektyvus vertinimas iš rusų pusės, o bandymas taip pasiteisinti kodėl vis dar jiems nepavyksta nupjauti Robotyne pleišto. Įvertinus įvairius pranešimus iš abiejų pusių, galima teigti, jog optimistiniu vertinimu netiesioginės ugnies srityje padėtis yra lygi, o įvertinus kitas paramos ugnimi priemones (aviaciją ir dronus), okupantai turi persvarą.

📍 Velyka Novosylka. Rusai toliau puldinėja prie Staromayorske, bet gauna atgal ir kuriam laikui apsiramina.

📌 Pietų kryptis

Prie Krynki tęsiasi susidūrimai. Nepatvirtintais duomenimis, Ukrainos gynėjai nežymiai išplėtė savo pozicijas į pietus, rusų bandymai susigrąžinti šią teritoriją nebuvo sėkmingi. Štai ir iliustratyvus to pavyzdys: https://twitter.com/ian_matveev/status/1729760234686517680. Šie, nebe trečios jaunystės kareivos giriasi, kad iš visos kuopos tik jie septyniese liko gyvi. O 79, tikėtina, tokie pat „jaunuoliai“ nebegrįžo. 😃

2.3 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaput

https://ria.ru/20231129/vsu-1912677154.html
„Джонсон: будущее Украины под угрозой из-за огромных потерь в рядах ВСУ“
„Украинский телеканал „1+1” сообщил в эфире о более чем миллионе погибших и пропавших без вести солдат ВСУ. Эти сведения были указаны в бегущей строке. Среди прочего там сообщалось о потерях в количестве 1 126 652 человек.“

Op TV

Audrius Butkevičius, Sakalas Gorodeckis.
Už Landsbergio isterijos – Ukrainos žvalgyba? | Džiugelis: vagišius neįgaliojo vežimėlyje?
https://www.youtube.com/watch?v=fZUWqXK3vRY

Prašalietis

Lansberginiam durnių laive yra dėsniga ir kitaip būti negali.. – Džiugelis: vagišius neįgaliojo vežimėlyje? Nežinia kur „išgaravęs” konservų seimo narys Bartoševičius- pedofilas. Pats lansberginio durnių laivo patriarchas, seimo saviškių padarytas „buvusiu valstybės vadovu” V.Lansbergis yra paveldėtų Lietuvos pakraščiose sklypų „nešėjas” arčiau Vilniaus, jo anūkas su žmona „verslininke” Morta yra Vilniaus sklypų pirkimo, pardavimo, sklypų gavimo-davimo dovanų „siaubai” ir taip be galo…

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

bus

permainų metas bus – mirė žydas kisindžeris.

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top