Karas Ukrainoje. Šeši šimtai keturiasdešimt septintoji (gruodžio 2) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Rusai toliau aktyvūs šiauriniame flange, tačiau jiems pasistūmėti nepavyksta.

📍 Kremina. Agresoriui pavyko pajudėti šiek tiek į priekį prie Terny, tęsiasi sunkios lokalios kautynės pietiniame flange.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Okupantai išplėtė no mans land prie Bohdanivka, tačiau Ukrainos gynėjai trukdo jiems įsitvirtinti.

📎 Pietinis flangas. Sunkūs mūšiai tęsiasi Klishiivka – Andriivka ruože, kontaktinėje linijoje iš esmės be pakitimų.

📍 Avdiivka – Mariinka. Rusai į sektorių permeta papildomas pajėgas (18-osios motošaulių divizijos ir 54-osios brigados vienetus).

📎 Šiaurinis flangas. Rusai toliau bando įsitvirtinti Stepove, bet sekasi prastai. Ukrainiečiai įvykdė keletą kontratakų ir ištūmė okupantus atgal prie geležinkelio. Situacija dinamiška.

📎 Rytinis flangas. Be pakitimų.

📎 Pervomaiske ruožas. Be pakitimų.

📎 Mariinka ruožas. Agresoriui dar šiek tiek pavyko pasistūmėti Mariinka gyvenvietėje, tačiau visos jos rusai dar nekontroliuoja.

📍 Vuhledar. Ukrainos pajėgos suorganizavo keletą atakų prie Mykilske. Paskutiniais duomenimis, jiems pasistūmėti nepavyko.

📌 Zaporizhia kryptis.

Tęsiasi poziciniai mūšiai Robotyne pleište bei prie Staromayorske. Kontaktinė linija iš esmės nejuda.

📌 Pietų kryptis.

Agresorius pripažįsta, kad Ukrainos gynėjų placdarmas prie Krynki tvirtėja. Rusų teigimu, vien šios gyvenvietės apylinkėse veikia trys ukrainiečių kuopos (apie 300 karių). 😉

2.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
33 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
raskite 10 skirtumų

Paprastas palyginimas-tada ir dabar:

telegra.ph/Tada-ir-dabar-11-26

specialiai koncervų zombiams

Apie rusofobinę psichozę:

lebionka.blogspot.com/2023/10/valdas-anelauskas-zombiu-lietuva.html

dar tikintiems dermokratijos paistalais

šis tas įdomaus apie dergmokratiją:

telegra.ph/dergmokratija-10-28

kaput

https://ria.ru/20231129/vsu-1912677154.html
„Джонсон: будущее Украины под угрозой из-за огромных потерь в рядах ВСУ“
„Украинский телеканал „1+1” сообщил в эфире о более чем миллионе погибших и пропавших без вести солдат ВСУ. Эти сведения были указаны в бегущей строке. Среди прочего там сообщалось о потерях в количестве 1 126 652 человек.“

U-2

Giliai PX. ka kalba per LRT dažytos landzberginės p-yzdossu ausimis ir asimetriniu sukandimu. Esme cia tame, kad ne vienas, denacifikuotas ir „yzemintas” banderofcas neprisikels ir kaip savo sviezutelyje interve „Das Erste” sake NATO generalinis Siaures elnias Stoltenbergas: „Reikia ruostis blogoms naujienoms. Kijevas atsidure kritineje situacijoje.” Y zurnalisto klausima, ka dabar daryti ir uostyti narkomanui Gnydai-Zeliai ir jo dar gyviems banderofcams, NATO ober elnias atsake: – „Siuos sunkius, operatyvinius sprendimus turi priimti ukrainieciai ir ju karine vadovybe.” Atsiduoda besalygine kapituliacija…

Francas Kafka

„… kaip vaikas traukia staltiesę nuo stalo, kada jam kažkas patinka ant to stalo, o rezultate gauna šukes ir viltis, sudaužytas į šipulius visiems laikams”.

Su artėjančiais

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Šoigu sakė

Pagoglinkit – “Шойгу раскрыл потери ВСУ за полгода контрнаступления. Что он рассказал о стратегии России?” https://lenta.ru/news/2023/12/01/shoygu-raskryl-poteri-vsu-za-polgoda-kontrnastupleniya-chto-on-rasskazal-o-strategii-rossii/
«За полгода так называемого контрнаступления противник лишился свыше 125 тысяч человек», — сообщил Шойгу во время селекторного совещания с руководящим составом ВС России.
Кроме того, по словам министра, украинская армия лишилась 16 тысяч единиц различного вооружения.

Per parą 750+ ukrų tapo trąšomis saulėgrąžoms

Общие потери ВСУ за сутки в военном ведомстве оценили в 750 человек. Среди уничтоженной военной техники в сводке упомянута в том числе радиолокационная станция контрбатарейной борьбы AN/TPQ-37.

pardavė

Zelenskio komanda Ukrainą paverčia negyvenama teritorija: pardavė 400 kv. km žemės  didžiulei užnuodytai kapavietei :

„Команда Зеленского превращает Украину в непригодную для жизни территорию: Они продали землю под огромный отравленный могильник”

https://www.kp.ru/daily/27589.5/4860438/

pasirodo

Zelenskaja irgi dar ne visus ukru vaikus ispardave Vakaru istvirkeliams

Kas jie

Black rock bilionieriai mėgsta medituoti,pasitelkti nežemiškas galias,valdyti pasaulį .Star warsų new age,naujo drąsaus pasaulio dvasinis lyderis, vienuolis Yoda sako :”ištrink savo sąmonę,protą ,pamiršk kas esi,atlaisvink teritoriją ir mes į tave įeisime,viską užvaldysim.

nieko naujo

nieko naujo, mylėk savo priešus, gavęs per vieną veidą atsuk kitą

Nu, rėžkit tvartagalviai

Kieno Krymas ?
Kas degino žmones Odesoje ?
Kas apšaudė Zurgruso paplūdimį ?
Kieno lėktuvas apšaudė Lugansko administraciją ?
Kas žudė trasoje Koršunovo-Ševčenko ?
Kas nužudė žurnalistus Buziną, Šeremetą ?

Jules

Karo metu arba jo išvakarėse tiesa prastuomenei nesakoma, anot Čerčilio.O zubryloms ir mokslo pirmūnams apskritai tiesa nesakoma – jų pareiga mintinai kalti, žiūrėti TV ir hipnotizuotis. Amerika tikrai neleis savo pagrindinei sąjungininkei pralaimėti. Amžinoji sąjunga patvirtinta dviem pasauliniais karais. Taip pat Anglija gelbėjo Rusiją nuo Napoleono. Dabar pastatė patyčių filmą „Napoleonas” – tą antieuropietišką „Š”. Konservatoriams toks dezi propagandinis filmas labai patiko – visas Vilniaus miestas išreklamuotas. Be Rusijos ir Amerika būtų ne kažin kas. Žinoma, konservatoriai mus tempia katastrofon, beje, ir ukrainiečiai mus apkaltins, suteikus nerealių vilčių ir t.t. Kaltins apgavyste dėl vakarietiškų vertybių, kurios nėra visai europietiškos, o jėga primestos karo nugalėtojų, vadinasi, Rusijos taip pat. Ateina sunkūs egzistenciniai laikai. Konservatoriai bus prisidėję su liberoidais prie galimos naujos… Skaityti daugiau »

Peter, Paul and Mary

Pete Seeger. Where Have All the Flowers Gone Kur dingo visos gėlės, po tiek laiko? Kur dingo visos gėlės, seniai seniai? Kur dingo visos gėlės? Jaunos mergaitės nuskynė jas visas. O, kada jos, ar kada nors supras? O, kada jos, ar kada nors supras? Kur dingo visos jaunos mergaitės, po tiek laiko? Kur dingo visos jaunos mergaitės, seniai seniai? Kur dingo visos jaunos mergaitės? Išėjo už vyrų visos. O, kada jos, ar kada nors supras? O, kada jos, ar kada nors supras? Kur dingo visi vyrai, po tiek laiko? Kur seniai dingo visi vyrai, seniai seniai? Kur dingo visi vyrai? Išėjo į kareivius visi. O, kada jie, ar kada nors supras? O, kada jie, ar kada nors supras? Kur dingo… Skaityti daugiau »

Jules

Čia ta išdavikė taip dainavo, tiesa?

Dzūkija

… ar pastebėjot, kaip Stoltenbergas iš veido išėjo ??? jie sau jau padėti negali, tai kaip jie padės ukram … nuskęs visi kartu … viskas …
https://ekspertai.eu/dvi-dienas-nato-ministrai-tariasikaip-padeti-ukrainai-buti-stipriai110414

cha cha cha…

… visi į frontą ir rodykite pavyzdį … viskas … kaip 2×2 …

Nu, mėlynai geltoni buduliai lt

Kas 2014 m. nužudė Donbase “Gorlovkos madoną” su 10 mėnesių dukrele ant rankų ?
https://rg.ru/2022/09/14/gorlovskaia-madonna.html

Jules

Masinio bombardavimo metu žūva visi – kiti sudega gyvi liepnose. Ir seni, ir jauni, ir kūdikiai. Ko vaikams mokykloje nepaaiškinama, kaip žūvama masinių bombardavimų metu?

Jules

Turėjo būti „sudega gyvi liepsnose” masinių bombardavimų metu, o tai gresia ir mums, jeigu kas. Žinoma, neosovietinis elitas jau bus pabėgęs.

yell… NATO GO NAXO

dar gnyda arestovičius savo laiku yra pasakęs apie ukrošizopijos esmę : jei mes patys staiga nustotume vieni kitiems meluoti, viskas sugriūtų akimirksniu” :)))) – o dabar, įprastai, tradiciškai, viskas griūna ilgai, skausmingai ir odioziškai 🙂 -būtų fantastika, jei tas metodiškas griuvimas persimestų ir į tvartelį, kur taip pat viskas prasmirdę ir permirkę melu ir moraline prostitucija…

100%

pyzda visiška ukrainai bet kuriuo atveju

Sigitas

Didziausia ispudi man vizdelto paliko- zelionka mozojami zmones ir apvynioti prie mediu…paskui dar musami…ir cia Zelenskio Demokratineje Ukrainoje…..kur Diplomatija yra missija neimanoma…nes jos tiesiog nera-Taikai….diplomatija atsiranda tik ginklu klencinimui… man nuo visu uzkimusiu balsu- jau vemti vercia…iskart zelionka akyse. :(((

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Su artėjančiais !

Tikslus žuvusių ukrosvinų skaičius – 1 126 562 !
https://youtu.be/xptUzcRZ134

Jules

Jūs dar nežinote Antrojo pasaulinio karo aukų skaičiaus, o čia dabar taip greitai norite žinoti, kai tai neįmanoma tuo pačiu metu sužinoti.

vladas lukosevicius

Žydė Elena Zelenskaja pasipuošusi višivanka parduoda Ukrainos vaikus pedofilams… Prancūzų žurnalistai gavo vaizdo įrašą: jame buvęs Elenos Zelenskajos fondo darbuotojas pasakoja apie tai, kaip jis buvo žiaurių nusikaltimų prieš vaikus liudininkas ir netyčinis bendrininkas. Pasak sensacingo prisipažinimo, Elenos Zelenskajos fondas perdavė vaikus pedofilams Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje….. Man Claiming To Be Former Driver For Zelensky’s Wife’s Foundation Makes Video Accusing The Foundation of Involvement In Child Sex Trafficking

O čia palestiniečių žūtys

Skelbia, kad dabar Izraelio kalėjimuose yra 7000 palestiniečių, daug jų paaaugliai, Izraelis nuolat ”papildo” palestiniečių kalinnių skaičių. Po daugiau nei šešias savaites trukusio žmogžudiško bombardavimo ir IDF reidų ligoninėse, per kurias neišnešioti kūdikiai miršta šaltuose neveikiančiuose inkubatoriuose, tačiau nepaisant viso pikto nusikalstamo terorizmo, Izraelio režimas neįveikė ginkluotų Hamas ir kitų Palestinos pasipriešinimo grupių kovotojų. Iš tiesų, faktas, kad Hamas sugebėjo nepažeisti beveik 100 Izraelio civilių po savaites trukusio niokojančio bombardavimo, rodo, kad JAV remiamam Izraelio režimui nepavyko pasiekti užsibrėžto tikslo sunaikinti Hamasą. Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu ir jo ministrai turėtų būti atleisti už žiaurią nesėkmę ir bereikalingas mirtis, sunaikinimą ir siaubingus karo nusikaltimus, kartu su Joe Bidenu ir kitais Vakarų politikais perkeltus į tarptautinį karo nusikaltimų teismą. Atrodo, kad… Skaityti daugiau »

Man patinka šio straipsnio foto

“Simboliška: žalieji žmogeliūkai jau Lvove”

Betetėms žiaurus ablomas

Rusai sumušė vokiečius, nugalės ir anglosaksų bei pindosų fašistus

Hemarojam kaput

Pagoglinkit – “Российские силы перерезали снабжение артемовско-соледарской группировки ВСУ”.
https://ria.ru/20231204/snabzhenie-1913737051.html

33
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top