Karas Ukrainoje. Šeši šimtai keturiasdešimt trečioji (lapkričio 28) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Šiandien v.putinas pareiškė, kad rusijos agresija prieš Ukrainą yra „nacionalinė-išlaisvinamoji kova už rusijos suverenitetą ir teisingumą”.

📌Luhansko kryptis.

* Svatove. Rusai bando įžengti į Synkivka, tačiau ši gyvenvietė ir visas šiaurinis flangas sunkiai įkandamas riešutas okupantams. Tikėtina todėl rusai ėmė stuksenti kituose ruožuose. Suintensyvėjo jų lokalios atakos prie Novoselivske bei Stelmahivka, tačiau ukrainiečių artileristai ir pėstininkai dirba iš peties.

* Kremina. Agresorius suintensyvino puolimo operacijas pietiniame flange. Neatmestina, kad nesisekant pasiekti apčiuopiamų rezultatų Svatove sektoriuje, rusai bandys didinti įtampą Kremina ir taip ištampyti ukrainiečių gynybą.

* Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

* Bakhmut.

· Šiaurinis flangas. Rusai vėl suaktyvėjo šiauriniame flange (Bohdanivka – Khromove), ukrainiečiai nelieka skolingi ir kontratakuoja.

· Pietinis flangas. Tęsiasi rimtas snukiadaužis pietiniame flange. Rusai išplėtė puolimo operacijas – dabar atakuoja ne tik Klishiivka-Andriivka ruože, bet ir prie Kurdiumivka. Panašu, rusai ieško silpnų vietų ukrainiečių gynyboje. Neliūdna ir Mayorske ruože. Rusai bando atakuoti, tačiau nesėkmingai. Nerimsta ir ukrainiečiai. Nepatvirtintais duomenimis jie vėl ėmė vykdyti atakas aukštumose prie Shumy. Šiandieniniai Ukrainos artilerijos smūgiai Horlivka tik patvirtina, kad ukrainiečiai šio ruožo taip lengvai ramybėje nepaliks.

* Avdiivka – Mariinka.

· Šiaurinis flangas. Rusai kiek pakeitė pagrindinių pastangų kryptį. Vietoj buko daužymo galva į sieną prie Stepove, pabandė apeiti ukrainiečių gynybą ir atakavo Berdychi. Rusams rezultatas tas pats kaip ir anksčiau – kas spėjo išnešti kudašių, grįžo iš kur atėję

· Rytinis flangas. Agresoriaus mechanizuoti vienetai juda pramoniniame rajone, tačiau išplėsti placdarmo negali. Fiksuojama rusų pajėgų rotacija kontaktinėje linijoje, tad tikėtina agresorius vėl koncentruos mechanizuotus vienetus ir bandys perimti likusio kelio į Kamyanka ir miškelio kontrolę ir taip sieks įgalinti savo vienetus stumtis link Avdiivka rytinio pakraščio.

· Pervomaiske ruožas. Rusai toliau bando pralaužti ukrainiečių gynybą prie Severne – Tonenke, tačiau jau eilinį kartą yra sutaršomi.

· Mariinka ruožas. Be pakitimų.

* Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptis.

* Orihiv. Rusai toliau kovoja už iniciatyvą. Jie pabandė atsiimti neseniai prarastas pozicijas prie Novoprokopivka ir Verbove, tačiau nesėkmingai.

* Velyka Novosylka. Kontaktinėje linijoje pozicinės kautynės.

📌 Pietų kryptis. Agresorius soc.tinkluose skleidžia žinias neva jau štai netrukus ukrainiečių placdarmas bus likviduotas. Esą jie pritraukė galingas pajėgas ir dabar beliko tik vėliavą iškelti virš nugalėtų „fašistų“ lavonų. Neatmestina, kad tai rusų grupuotės „Dnepr” vadovybės (su ilgą laiką Z-kanalų liaupsintu gen.teplinsky priešakyje) bandymas mažinti vis augančią kritiką, dėl nesugebėjimo išspręsti ukrainiečių placdarmų problemos. Esmė nėra kokio dydžio ir kietumo grupuotę rusai sutelks prie Krynki ar Poima. Esmė – išspręsti ukrainiečių artilerijos ir EW priemonių dominavimo klausimą. O kad šie klausimai nėra išspręsti, rodo šiandieninis kabūm agresoriaus gynybos gilumoje. Vėl kentėjo rusų kariniai taikiniai prie Shkadovs. Visgi pasitaisius orams galime tikėtis rusų bandymų bet kokia kaina išstumti ukrainiečius į Dnieprą.

2.1 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
alternatyvi televizija koncervų ligonių paistalams

televizijainternete.live

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kindziulis

Viskas. Kontranastūpas nustipo.

pyzda ukrainai visiška

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
442 зенитных ракетных комплекса
13659+12 танков и др. бронемашин
7194+2 орудия полевой артиллерии
1185 реактивных систем залпового огня
542 cамолета
255 вертолетов
9263+6 беспилотника
15698+32 единицы автотехники

sania iš floridos
Užtat

Kijevo savanoriams ir be pažadų duoda žemės, 2×1 metro ir 1,5m į gylį :)))))

Viskas užversta ukrosvinų lavonais

Kiaulės ėda ukrainiečių karių lavonus.
Свиньи едят трупы укронацистов.
Pigs eat the corpses of ukronazis.
P.S. Nesišlykštėkite! Iš Amerikos ateina nauja mada ėsti žmogieną!
Uraaaaaaaaa! 🐖🐖🐖

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Sveiki rusai

kaip sekasi giminaičius ukrainiečius pjauti?

tep tep

Iki paskutinio ukrainiečio :))))

Sveiki rusai

malonu?

atsakymas

zelenskiui malonu

Mielas vaikinas

Zelenskis, dviejų artimiausių draugelių vardu, nusipirko dvi jachtas už 75 milijonų dolerių sumą. Vieną jachtą pavadino „Man pasisekė”, o kitą „Mano palikimas”, kurios dabar prišvartuotos JAE sostinėje Abu Dabyje.

minedas

nepamiškit pravest zelenkijai pinigų

Sergey Lubarsky

«Слуги народа» не понимают, что служат народу. Политическое руководство Украины зашло в тупик.
https://www.youtube.com/watch?v=tIGQQoQc8vs

Per parą 600+ ukrų tapo trąšomis saulėgrąžoms

Общие потери ВСУ за сутки в военном ведомстве оценили более чем в 600 человек. Среди уничтоженной военной техники в сводке упомянуты в том числе пять танков, САУ Paladin, САУ «Акация», две артиллерийские системы М777, две боевые машины РСЗО «Град», станция радиоэлектронной борьбы «Буковель-AD». Истребительной авиацией в районе Межевого (ДНР) сбит МиГ-29 воздушных сил Украины.

Šlovė rusų kariams

Минобороны сообщило, что за последние сутки на различных направлениях произошли следующие изменения:

  • на Купянском направлении отражена атака ВСУ в районе населенного пункта Лиман Первый;
  • на Краснолиманском направлении отражены две атаки в районе Ямполовки и Серебрянского лесничества;
  • на Донецком направлении отражены атаки в районе населенных пунктов Шумы, Артемовское, Клещеевка;
  • на Южно-Донецком направлении отражена атака в районе Новомихайловки;
  • на Запорожском направлении нанесены удары по позициям трех украинских бригад в районах Каменского и Работино.
Smagu!

Минобороны РФ сообщило об улучшении положения на Донецком направлении и взятии под контроль населенного пункта Артемовское (Хромово) к западу от Артемовска (Бахмута).

Dzeikas

Nuotrauka iskaitine👍
Kara isivaizduojantiems per shooterio patirti labai naudinga pamatyti. Prie to pacio maciau reportaza is apkasu , is 0(priesakines linijos). Gilus apkasai su varvanciom sienomis,dugnas -purvabrydis kiek auksciau kulksniu, lauke mazas+C, lyja. Perdengimas, ten kelios zvakes pasisyldymui stovi.Krosnies(buržuikes) statyt negalima – dumai isduos ir rusai atsius 152mm „lagamineli”. Ir tokiomis salygomis zmogai gyvena (jie dar ir kariauja) 2 savaites.Paskui juos i uznugari perkelia poilsiui.
Pas rusus ir to nera: sedesi tuose apkasuose iki apsiš…mo. Pailsesi jeigu suzeis ar kontrsktas pasibaigs ir tau neikals pratesimo.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top