Karas Ukrainoje. Šeši šimtai keturiasdešimtoji (lapkričio 25) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Kaip rašėme šiandien ryte, agresorius surengė masiškiausią smūgį Shahed’ais. Ukrainos oro gynybą numušė 98 proc. dronų (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=367728948979755&id=100072279570119).

📌 Luhansko kryptis

Agresorius reaguoja į vakarykštę ukrainiečių taktinę sėkmę prie Yahidne. Rusai suintensyvino operacijas Svatove sektoriuje, tačiau pasistūmėti okupantams nepavyksta.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Rusai atnaujino operacijas šiauriniame flange. Neatmestina, kad tai yra jų reakcija į Ukrainos gynėjų aktyvumą pietiniame flange prie Mayorske. Čia ukrainiečiai tęsia savo operacijas aukštumose prie Shumy. Agresorius išlieka toliau aktyvus Klyshiivka – Andriivka ruože.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Šiaurinis flangas. Tęsiasi mūšis dėl Stepove, rusams vis nepavyksta įsitvirtinti vakarinėje geležinkelio pusėje. Agresorius atnaujino atakas link cheminių produktų gamyklos bei užėmė kelias pozicijas no mans land.

📎 Rytinis flangas. Rusai skelbia užėmę didesniąją dalį Avdiivka pramoninio rajono, tačiau daugiau, tai patvirtinančios informacijos neradome. Akivaizdu yra viena, kad čia tęsiasi sunkios kautynės, o situacija išlieka dinamiška.

📎 Pervomaiske ir Mariinka ruožuose be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

Rusai vėl bandė atakuoti ukrainiečių pozicijas prie Krynki gyvenvietės, sunkiame mūšyje Ukrainos vienetai išlaikė pozicijas. Mūšiai tęsiasi.

2.3 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
demaskuoja Fedorovskis

„Planeta užgrobta” (A. Fedorovskis) „Планета захвачена. (А. Федоровский)“ https://youtu.be/ZxDjGK1JPTc „Tam kas vyksta pasaulyje, aš skaitau, kad dalis žmonių vienos etninės priklausomybės užgrobė valdžią planetoje ir tai vadinasi kriptoneosionizmas … tai ką turime šiai dienai tai nenormalumas, ko esmę sudaro tai kad tai kas sudaro mažiau nei vieną procentą gyventojų, kontroliuoja viską ne vienoje šalyje… Sionizmą jie pastatė. Sionizmas tai pastatymas grynos nacionalinės valstybės, … kai tik buvo pastatyta Izraelio valstybė, sionizmo problema užsibaigė. Bet esmė tame kad anksčiau sionistai kalbėjo apie įgijimą pažadėtosios žemės, tai dabar pažadėtąją žeme praktiškai jie padarė visą planetą ir tame pati didžiausia problema… Tai anomali problema … Aš konstatuoju kas yra šią dieną… …Jūs sako kripto ką tai reiškia? Nu va – kriptoukrainiec – tai žmogus… Skaityti daugiau »

klausimas

3 : 39 Lietuvoje
https://youtu.be/UfQ2U7bSzjY
4 : 05 „tai sena žinoma žydų šeima”
Lietuvą valdo žydai Lansbergiai?

klasika

klasika – atėjūnai naikina vietinius : ukrainiečiai naikina etninius rusus, izraelitai vietinius palestiniečius ir abiem atvejais atėjūnai staugia per įmanomas žiniasklaidos priemones kad juos, atėjūnus užpuolė ir atėjūnai ginasi

demaskuoja Levašovas

„Обман Иудеев о Богоизбранности Николай Левашов.“
https://youtu.be/wR2Hx4X8mkE

žydai xasidai tai tie kur į ukrainos umanį važiuoja ir žydiškus naujus metus švenčia. Tai štai kuo jie ” kvėpuoja”, demaskuoja Levašovas

statistika

https://youtu.be/XmZ4ylPEYQg
50 tūkstančių ukrainiečių suprotezuota, 90 tūkstančių ukrainiečių laukia eilėje protezų, apie pusė milijonų žuvusių, apie du milijonus sužeistų, moterys negyvos apkasuose, žydas zelenskis apie 60 tūkstančių ukrainiečių moterų pasiuntęs į karo skerdyklą

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Laikraštis

Die Welt: Artimiausiu metu Avdejevka gali būti atiduota rusam, jei neįvyks stebuklas. Ukrainos kariai demonstruoja menką pasiruošimo lygį bei šaudmenų, karinės technikos, rezervo, rotacijos trūkumą.

Avdejevka jau kontroliuojama rusų

Pagoglinkit – “ Военкор сообщил о взятии под контроль российскими войсками промзоны Авдеевки”.  https://lenta.ru/news/2023/11/25/voenkor-soobschil-o-vzyatii-pod-kontrol-rossiyskimi-voyskami-promzony-avdeevki/
Российские войска взяли под контроль промзону Авдеевки. Об этом сообщил в своем Telegram-канале военный корреспондент Юрий Котенок. 
«Сегодня вечером Авдеевская промка наконец полностью освобождена от ВСУ», — написал журналист. Котенок отметил, что для Киева это серьезный удар, поскольку промзона является важной частью всего Авдеевского укрепрайона, который украинская сторона называла неприступным.

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygės „pavlikai” ir toliau su neblėstančiu komjaunuolišku įkarščiu, „peremogiškai” transliuoja-„Ukrainos oro gynyba numušė 98 proc. dronų..;..sunkiame mūšyje Ukrainos vienetai išlaikė pozicijas. Mūšiai tęsiasi…”, nors iš komentatorių erdvės „nežinoma kryptimi”, kaip pernai Navys su Sėjūnu…,jau dingo visi komentuojantys „sala ukraini, hemarojams sala” buvę gausūs komentatoriai.. Lansberginio durnių laivo užsienio reikalų vyriausias tvarkytojas G.Lansbergis ir tas su paklaikusia fizionomija prieš porą dienų paskelbė, kad Okrainos banderinių chalopų reikalai yra „labai blogi” ir Lietuvai „dėl to kyla egzistencinė grėsmė”… Nausėda „apsičiūpojęs” ar dar gyvas po dienos išlindo ir pasakė, kad „Lansbergių Gabrieliui reikia atsisėsti ir nusiraminti, situacija Lietuvoje ir aplink ją yra tokia kokia buvo ir anksčiau”.. Pamenu tokį patį vaizdą, turbūt 2015 po banderinių chalopų Debalcevo sutriuškinimo, prieš… Skaityti daugiau »

GOJUS

Bet kam dėti nuotrauką su negru?

gojui

a nematai kad te ne negras?

Nuogirda

Nors kalbama, kad Gabrieliaus Landsbergio meiluže yra Monika Navickienė , tačiau taip pat atvirai kalbama, kad ir konservatorių frakcijos seniūnes Seime Radvilės Morkūnaitės-Mikulienienes sūnaus Antano tėvas yra Gabrielius Landsbergis, sako pas juos irgi romanas. Man tai geriau skambėtų sūnaus pavarde – Antanas Landsbergis. Tik reiketu Gabrieliui Austėjos galgi atsiklausti?…

tikintis

Pleištą pleištu, kabalą kabala. Dievas yra dvasia , o dvasia yra tiesa. O melas velnias, velnias melo tėvas, Slibinas ir gyvatė pagal biblijinę matricą.

Košmaras

“Ukrainos televizijos kanalas „1+1“ bėgančioje tekstinėje naujienų eilutėje paskelbė informaciją apie daugiau nei 1,1 milijono žuvusių ir dingusių Ukrainos karių”, – socialiniuose tinkluose rašo buvęs Ukrainos ministras pirmininkas Mykola Azarovas.
https://bukimevieningi.lt/ukrainos-televizija-paskelbe-sokiruojancius-skaicius-apie-zuvusius-ir-dingusius-be-zinios-karius-video/

panašu

panašu kad ir litovcam tokia pat karo mėsmalė ruošiama overtono langu – kliedėjimu ” mes ukraina” ir net vėliavą seime ukrų ištiesę

....

1 126 652

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Puikūs laikai buvo

Pamenu, kada Romualdas Visokavičius buvo jaunesnis ir vadovavo Lietuvos bankui, tai taip “patvarkydavo” darbo kabinete ant stalo Hermio banko valdytoją Nadieždą Novickienę, jog šiai tik galva kretėdavo…Smagu kažkaip…

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top