Karas Ukrainoje. Šeši šimtai penkioliktoji (spalio 31) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌Luhansko kryptis

📍 Svatove. Sektoriuje lokalūs susidūrimai. Nepatvirtintais duomenimis, rusai šiek tiek pasistūmėjo no mans land šiauriniame flange, tačiau iš esmės situacijos tai nekeičia. Susidūrimai po mažu pereina į pozicinius mūšius. Ukrainiečiai įsitvirtina prieš keletą dienų atsiimtose pozicijose prie Serhiivka (pietinis flangas).

📍 Kremina. Mūšiai įgauna pozicinį pobūdį, tačiau vis dar anksti teigti, jog rusai atsisakė savo planų prie Makiivka ar pietiniame flange. Stebėsime situaciją.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Gera naujiena, okupantų puolimo operacijos sumenko iki minimumo, dominuoja pozicinės kautynės ir artilerijos darbas. Tačiau yra ir prasta naujiena – Ukrainos sausumos pajėgų vadas plk. gen. O. Syrskyi vakar teigė, jog agresorius į sektorių permetė papildomų pajėgumų. Taigi tas greitas puolimo operacijų sustabdymas gali reikšti, kad rusai persigrupuoja ir bandys stuktelėti dar kartą. Gali būti netgi kitoje vietoje, pvz. Soledar ruože. Sėkmės atveju, jie ne tik atitrauktų Ukrainos pajėgas nuo pietinio flango, bet ir paremtų savo veiksmus Lysychansk ir Kremina sektoriuose, t.y. grasintų Syversk.

📎 Pietinis flangas. Vyksta abipusės atakos Klishiivka – Andriivka ruože. Pėstininkų mūšiai labai dinamiški ir sunkūs, Ukrainos gynėjams iniciatyvą išlaikyti padeda efektyvesnė artilerija ir FPV dronai.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Šiaurinis flangas. Rusai toliau atakuoja į pietus nuo terikono, bando užimti chemijos produktų gamyklą. Ukrainos pajėgos išlaiko pozicijas, radę progą kontratakuoja. Ir toliau geležinkelio kirtimas rusams yra kelionė į vieną pusę, kartais pavienės grupės sugeba prasiveržti, tačiau operatyviai jos būna sunaikinamos.

📎 Pervomaiske ruožas. Ukrainos pajėgos išlaiko pozicijas, okupantams nepavyksta pasistūmėti nei prie Tonenke, nei prie Opytne.

📎 Mariinka – Pobeda ruožas. Čia susidūrimų fiksuojama kelis kartus daugiau, nei kituose sektoriaus ruožuose, tačiau vėlgi, sunku palyginti jų mastą. Kaip ten bebūtų, ukrainiečiai išlaiko pozicijas.

📍 Vuhledar. Rusai ir toliau užsispyrusiai bando palengvinti savo pajėgų esančių netoli Mariinka – Pobeda dalią, tačiau jų atakos prie Novomykhailivka nebuvo sėkmingos. Agresoriaus vienetai demoralizuoti. Vakarykštis okupantų karo nusikaltimas, kuomet prie Volnovakha buvo sušaudyta namuose mieganti 9 asmenų šeima (tarp jų 2 vaikai), yra geriausias to įrodymas.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos suintensyvino operacijas vakariniame flange. Įdomu, kad spaudžiama ne tik Kopani – Novoprokopivka esanti rusų grupuotė, bet ir okupantai prie Nesterianka. Abejose lokacijose Ukrainos gynėjai pasiekė taktinę sėkmę. Jei taip ir toliau, Kopani bus apeitas iš šiaurės vakarų ir pietų. Tokiu atveju, rusams kils dilema – kautis iki paskutinio kareivio, arba atsitraukti. Prieš kelis mėnesius, panašioje situacijoje prie Rivnopil, okupantai pasirinko antrą variantą. Stebėsime situaciją kaip bus šį kartą.

📍 Velyka Novosylka. Lokalūs susidūrimai prie Priyutne tęsiasi, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

📍 Ukrainos pajėgų smūgiai agresoriaus kariniams objektams Kryme tęsiasi ir toliau. Šį kartą sprogimai girdėti Simferopol. Agresorius labai intensyviai naudodamas artilerijos ugnį apšaudė Cherson.

📍 Kairiajame Dniepro upės krante Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas bei toliau geba aprūpinti ir rotuoti savo pajėgas. 🙂

1 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Erika Švenčionienė

Įsikalkit į galvą, debilai, – tokios šalies, kaip Ukraina – n ė r a !!! Ir n e b u s !!!

Raimis

Tiesos, atsiliekat! Jau laikas straipsniams „Karas Izraelyje. Dvidešimt penktoji (spalio 31)diena”.

Kolia Vatutinas

Sakykite, kur mėlynai geltonas budulis pyd@deras su niku DD plius DD dingo??? Negi tvartelio kampe Ožiui apdžiuvusį pimpalą graužia???

Negaliu atsistebėti

50+ Vakarų ir Nato šalių jau 20 mėnėsių negali įveikti 1 Rusijos.💤

Sveiki kolaborantai

kaip sekasi okupantus ruskius reklamuoti?

Klausimas

sinica, čia tu ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 1

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 1

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti valkatos okupantai visi ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

V. Putinas

Labas rytas, d u r n I a i

Viena šutvę

Janutienė augina vaiką nuo buvusio Krašto apsaugos ministro , dabar MI6 spec.tarnybų agento Audriaus Butkevičiaus. Tuo viskas ir pasakyta.

U-2

Trumpas Janutienes laidos turinys skubantiems ir neturintiems laiko ziureti jos interviu video su prof.Vaitkui iki galo. Profesorius Vaitkus labai nesekmingai tikina Janutiene, kad Lietuvos ir jos zmoniiu interesai yra svarbesni negu jankiu ar Briuselio norai Lietuvos atzvilgiu. Beigi, kad uzsidirbineti prostitucija yra blogis. Gi, Janutiene su jai budingu babuino pateles falcetu rekia, kad curvos perzengia padorumo ribas tik ciupdamos rusui o jankiu atzvilgiu, ciulpimas tai tik „sajungininkiski santykiai” ir jokio curviskumo cia nera. Profesoriaus pamislijimus, kad grauzti b-ybius del pinigu negerai is principo, Janutiene nervingai atmeta kaip neracionalius ir ir trukdancius transatlantizmui . P.S. Nedekokite…

Ekspertas

Ukaraina nėra subjektas, ji yra tik vieta, todėl vieta negali nei laimėti nei pralaimėti. Ukr valstybingumo prasme ne klounai spręs kaip bus nupiešta žemėlapyje. Sekantys denacifikuotis eis lenkai, šalia Stalino piršto Warsavoje bus pastatytas Putino piršas ar gal net du, bet tai jau nuododu istorine prasme. Kitas idomesnis faktas, kad ir ES nėra subjektas ir didelis klausimas kaop ta mišrainė atrodys po kuroo laiko su naujomis tautomis, kalbomis ir valstybėmis. O Lietuvai reiks spręsti išlaikyti valstybinę formą ar ieiti ì Rusijos sudėtį srities teisėmis. Matant kaip lt šudelitis mauroja po mėšlą užtikrintai tikėtinas antras variantas. Iš kitos pusės cepelinų niekas neuždraus.

Lašas po lašo

kalba eina ne apie Ukrainos pergalę ,o apie iliuziją ,kad pardavus Ukrainos ,Lietuvos ,Latvijos , Estijos, Lenkijos interesus , tiems „šaltiems protams ” pavyks sėkmingai išsaugot savo subines. Todėl Ukrainos pergalė ,logiškai mastant , yra vienintelė ,praktiškai kiekvienam „milijonui ” europiečių priimtina išeitis. Jei nenori sužinot ,kaip gera papulti į „ruskij mir bez granic” rojų. Tai tikrai nebus tas pac,kas buvo LTSR laikais. Mordoras yra kur kas nuožmesnis. Todėl lenkų nuomonė ,bent jau 3 mūsų valstybėm , yra kur kas artimesnė ,nei anonsuojamo pono.

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

Gintas

Karas tai blogis. Reikia stabdyti Blogį. Reikia būtinai stabdyti Blogį/karą sukėlusį Nato drakoną… Šaunuoliai rusai stabdantys amerikonų Blogį.

NATO GO NAXO

tvartelinio idiotizmo užkrato nešiotojas ir lansberginio melo guzas jojonununenestebėlis stengiasi kaip už pinigus :)))) —- tą pindosinės smarvės galiūną badyk nebadęs snukiu į nuosavą mėšlą : rezultato nulis …, – bet, gryn profilaktiškai primenu sąrašą šalių, kurios buvo bombintos ir/ar patyrė pindostano agresiją po 1945 -ųjų metų ::::::::::::::::::::::::: Afghanistan 1998, 2001- Bosnia 1994, 1995 Cambodia 1969-70 China 1945-46 Congo 1964 Cuba 1959-1961 El Salvador 1980s Korea 1950-53 Guatemala 1954, 1960, 1967-69 Indonesia 1958 Laos 1964-73 Grenada 1983 Iraq 1991-2000s, 2015- Iran 1987 Korea 1950-53 Kuwait 1991 Lebanon 1983, 1984 Libya 1986, 2011- Nicaragua 1980s Pakistan 2003, 2006- Palestine 2010 Panama 1989 Peru 1965 Somalia 1993, 2007-08, 2010- Sudan 1998 Syria 2014- Vietnam 1961-73 Yemen 2002, 2009- Yugoslavia 1999
https://ekspertai.eu/putinas-seniai-miretaciau-bedajis-gali-likti-gyvas-amzinai110251/

Pagarba Putinui

Pagarba Putinui. Vienas stipriausių pasaulio lyderių. Tik pagalvokit, Putinas prijungė prie Rusijos Krymą ir Rusijos teritorija padidėjo 27 tūkst. kv. km, po to prijungė Donecko ir Lugansko liaudies respublikas, prijungė Zaporožės ir Chersono sritis, ko pasiėkoje šalies teritorija padidėjo dar 108 tūkst. kv. km, o visai neseniai į Rusijos teritoriją prijungta Azovo jūra su visa ekvatorija, – tai papildomai dar 39 tūkst. kv. km. Tik Putinas gali pasigirti tokiais laimėjimais!!!

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top