Karas Ukrainoje. Šeši šimtai septynioliktoji (lapkričio 2) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌Luhansko kryptis

Agresorius tęsia puolimo operacijas Svatove sektoriuje. Jam pavyko nežymiai pasistūmėti no mans land prie Masiutyvka. Kituose sektoriuose gerokai ramiau.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Rusai perkėlė savo atakas nuo Khromove kiek šiauriau, užėmė kelias pozicijas no mans land.

📎 Pietinis flangas. Ukrainos pajėgos stipriau stuktelėjo į šiaurės rytus nuo Klishiivka. Jiems pavyko pasistūmėti ir įsitvirtinti.

📍 Avdiivka – Mariinka. Situacija sektoriuje komplikuojasi.

📎 Šiaurinis flangas. Okupantams pavyko apie 1,5 km pajudėti link Kalynove (į šiaurę nuo Krasnohorivka). Tikėtina, toks judesys verčia Ukrainos gynėjus reaguoti – permetami rezervai, koncentruojama artilerijos ugnis. Pasinaudodamas tuo, agresorius suintensyvino puolimą prie geležinkelio ir sugebėjo jį kirsti. Rusų vienetai bando įsitvirtinti Stepove gyvenvietės prieigose. Ukrainiečiai kontratakuoja, mūšis tęsiasi. Tuo pačiu, rusai bando užimti cheminių produktų gamyklą į pietus nuo terikono. Čia Ukrainos vienetai sunkiai, tačiau kol kas apsigina.

📎 Pervomaiske ruožas. Okupantams pavyko pasistūmėti no mans land prie Opytne. Sėkmė nors ir nedidelė, tačiau pridėjus pasiekimus šiauriniame flange, galima teigti, kad agresoriaus replės aplink Avdiivka spaudžiasi.

📎 Mariinka – Pobeda ruožas. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Galimai pagalvojęs, kad Ukrainos pajėgų dėmesys yra prikaustytas prie Avdiivka, agresorius pabandė pulti prie Mykilske, su tikslu užimti čia esančią svarbią aukštumą. Atakavo rimtomis pajėgomis (tikėtina, puolė mažiausiai batalionas arba atrodytų jau visai užmiršta bataliono taktinė grupė), tačiau Ukrainos pajėgos sutriuškino okupantus. Mūšio lauke liko trūnyti mažiausiai 18 šarvuotos technikos vienetų (iš jų 8 tankai). 😁 Neatmestina, kad tokių bandymų, kai naudojamasi komplikuota situacija Avdiivka sektoriuje, bus ir daugiau.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Po vakarykštės taktinės sėkmės vakariniame Robotyne flange ir prie Myrne, Ukrainos gynėjai įsitvirtina atsiimtose pozicijose. Rusų kontratakos buvo nesėkmingos. 😉

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

Toliau tęsiasi mūšiai kairiajame Dniepro upės krante, ukrainiečiai išlaiko pozicijas.

ℹ Žemėlapis: deepstatemap.live/

ℹ️ Startavo naujas mūsų podcasto “Patrulio bazė” sezonas! Šiais metais mus galite rasti Delfi.lt portale ir Delfi TV. Laidas taip pat talpiname savo Youtube kanale 😉

ℹ Atidarėme savo internetinę parduotuvę: parduotuve.parakomanai.lt/, kurioje galima įsigyti taktinės medicinos priemonių, ekipuotės dalių bei mūsų atributikos 😎

ℹ Sekite mus Instagram’e ir naujame Telegram kanale, kuriame dedame daugiau „stipresnio” turinio. 🫣 Telegram veiks ir kaip atsarginis kanalas, jei vėl pasitaikytų siurprizai su facebook’u. 😑 Abu profiliai yra užvadinti taip pat 👉 @parakomanai.

ℹ️ Mūsų remiamos Ukrainos Specialiųjų operacijų komandos (SSO) lietuvis karys dėkoja Jums mielieji už paramą, dėkojame ir mes 🤜🤛 Nenustokime remti, karas dar nesibaigė 🙏 Šiuo metu esame surinkę virš 12 tūkst. eur., iš kurių 3 tūkst. jau panaudoti automobilių remontam, dronų pultams ir elektroniniam artilerijos nutaikymo kompasui. Toliau Jūsų prašome padėti pasiruošti rudens/žiemos operacijoms. Kaip matėte anksčiau keltuose video, technika ir ekipuotė naudojama labai intensyviai ir nieko nėra amžino, daug kas genda, lūžta ir t.t. 😒 Ką mes visi galime padaryti, tai suteikti šiem kariams reikalingas priemones, nuo kurių kenčia skeltanagiai ir tuo pačiu saugo ukrainiečių, ir tuo pačiu mūsų tautiečių gyvybes 🙏

1.4 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kijevo vaiduoklis

Kadangi Putinas jau šadytuve po trečios ar ketvirtos mirties, tai karas geitai pasibaigs. Reikia šią žinią išplatinti tarp herojų. Pakels dvasią.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 3

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 3

Kur kontrpuolimas???

NA, JOBANI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti valkatos okupantai visi ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

Kur kontrpuolimas???

NA, SUPISTI STRINGAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Man patinka šio straipsnio foto

“Paskutinė prieš mirtį ukrosvinų foto ant tanko prie Bachmuto”.

Kur kontrpuolimas???

NA, MĖLYNAI GELTONI BUDULIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Gojus

Tiesos, atsiliekat! Jau laikas straipsniams „Karas Izraelyje. Dvidešimt septintoji (lapkričio 2) diena”.

Kur kontrpuolimas???

NA, OŽIO MYŽALO MĖGĖJAI, KUR KONTRPUOLIMAS ???

Prašalietis

„Agresorius tęsia puolimo operacijas Svatove sektoriuje. Jam pavyko nežymiai pasistūmėti no mans land prie Masiutyvka. Kituose sektoriuose gerokai ramiau….”
Locked N’ Loaded | Veidaknygės „pavlikai” savo „kariniame komiunikė” ir vėl pamiršo, kad Ukraina „peremogiškai” ir toliau puola, niekas Ukrainos kontrpuolimo pabaigos dar nepaskelbė.. „Pasijuokime” iš rusų „propagandistų”, kurie pasakoja, kad, kai Ukrainos karžygiai paskutinį kartą atakavo turbūt 8 anglų raketomis „Šedulais”, tai rusai numušė 6, o 2 pavyko nuleisti į žemę be jų susprogdinimo ore. Nukritus anglų „Šedulams” ant žemės, buvo surinkta nemažai raketų sveikų „atsarginių dalių”, kurias su „įdomumu” tyrinėja atitinkami rusų specialistai.. Apie JAV „Atacamsus”, tokių atvejų rusų „propagandistai” kol kas nepasakoja…, kaip pasakojo ir apie JAV žvalgybinį bepilotį numuštą virš Juodosios jūros ir rusų „sužvejotą”…

Prašalietis

P.S. Veidaknygės „pavlikai” savo „kariniuose komiunikė” visai nebeužsimena nieko „strateginiu operatyviniu lygiu”.. Visi žino, kad Rusija neseniai Putino įsakymu vykdė strateginės ginkluotės treniruotę, kurios metu buvo paleistos raketos iš povandeninio laivo, žemėje bazuojama raketa, raketos iš strateginio bombonešio.. Rusų „propagandistai” pasakojo, kad visi taikiniai Rusijos Kamčiatkos pusiasalyje buvo sunaikinti. JAV ir vakarai, kaip ir Lietuvos „pavlikai” išreiškė nepasitenkinimą ir pasakė, kad tai yra vakarų „demokratijų” gąsdinimas atominiu karu.. Per Rusijos TV buvo parodyta, kaip ir JAV ką tik antrą kartą JAV išbandė, Rusijos „atgrąsymui”, šaktoje bazuojamą savo naujausią strateginę raketą „Minintmen 3”. Ši parengtyje raketa buvo nesėkmingai jau bandyta rugsėjo mėn., po paleidimo kažkas raketoje „pasidarė ne taip” ir ją ore teko susprogdinti. Prieš vieną kitą dieną JAV paleista kita… Skaityti daugiau »

Sveiki rusų fašistai

kaip sekasi svetimas žemes grobti?

Kur kontrpuolimas???

NA, ŠŪDINI TVARTAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Ayn Rand

Kuo viskas baigsis? Rusija pilnai išvaduos likusius LNR ir DNR regionus, be kurių Ukraina bus tik Dniepro stepės siemkoms auginti. O visa sunkioji pramonė su puse Ukrainos gyventojų koncentruotu rytų Ukrainoje priklausys Rusijai. Dėl ubagiško vakarų Ukrainos lopinėlio galės daskytis lenkai, vengrai ir rumunai, kuris kuriems priklauso. Ukrainai nesišviečia klestinčios valstybės perspektyva. jos perspektyva paprašainyčystva. Ir čia yra konflikto ir jo pasekmių esmė. Ukraina iki karo savo gyventojų skaičiumi ir ekonominiu potencialu buvo svertas, nuo kurio priklausomybės Eurazijos Sąjungai ar ES priklausė, kuris politinis-ekonominis blokas bus ekonomiškai stipresnis, kadangi visa savo apimtimi Ukrainos neliko, pelningesnė ir geresnė jos dalis prisijungė prie Rusijos, o ubagiška atiteks ES. Tai buvo pats kvailiausias karas ukrainiečių atžvilgiu. Bet jei jie lochai, taip jiems ir… Skaityti daugiau »

Užtat

Kijevo savanoriams ir be pažadų duoda žemės, 2×1 metro ir 1,5m į gylį :)))))

karo pasekmė

prieš karą kas penktas rusas smirdėjo
dabar visi rusai smirda – apsišikę amžinai

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

volfovičius sakė

krymas priklauso rusijai pagal osmanų ir rusijos sutartį, žirinovskis v.v.
https://youtu.be/z9RmrmbzbFY

egoras sakė

https://youtu.be/Nm0e1-9Kyis
1 : 17 zielenskienė apie zelenskį
3 : 49 apie ukrainos vaikų organų tiekimą
7 : 36 apie du žydus kisindžerį ir zelianskį

MYKOLAS

Nuoroda, rusai triuškina ukrainiečius. https://vk.com/video-212562685_456254674?list=ed58752614d7e59b94

всё по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“,Žirinovskis V.V

NATO kaput

Pagoglinkit – “”Запад в ужасе”. Экс-аналитик ЦРУ раскрыл, какой удар Россия нанесет НАТО”.
https://ria.ru/20230729/unichtozhenie-1887051843.html
Экс-аналитик ЦРУ Ларри Джонсон: неизбежная победа России на Украине приведет к уничтожению НАТО.

всё по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
„ЯДЕРНАЯ ВОЙНА, КОНЕЦ УКРАИНЫ И РАЗВАЛ США…“

jankiams kaput

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
13: 23 „Naktį mūsų mokslininkai čiut čiut pakeis gravitacinį žemės lauką ir tavo šalis bus po vandeniu, 24 valandos ir visa tavo šalis Jungtinės Valstijos bus po vandeniu ramiojo atlanto vandenyno…“ , Žirinovskis V.V

Kolia Vatutinas

NA, LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS, DALBAJOBAI, TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ! HA-HA-HA !

METŲ ĮVYKIS

Svarbiausiu karinio konflikto Ukrainoje įvykiu rinkčiausi ukronacių elitinio “AZOV” bataliono sutriuškinimą Mariupolyje ir jų gėdingą pasidavimą iš “Azovstal” gamyklos katakombų rusų nelaisvėn, kai pasak priekvaišos Zelenskio, jie sėkmingai “evakuavosi” į DLR ir RUSIJOS kalėjimus.

Augustė

O aš tai pamenu, kai neūžauga narkomanas Zelenskis maldavo savo Azovstalio karių nepasiduoti rusų nelaisvėn iki pirmadienio, mat sekmadienį vyko Eurovizijos dainų konkurso finalai ir Ukrainai žūt būt reikėjo tą politinį konkursą laimėti.

Vadimas iš Norvegijos

Už tai, kaip gėdingai atrodė nesiprausę ir apiplyšę tie 2500+ azovstalių, kurie išrengti iškėlę rankas stovėjo Mariupolio “Azovstalio” metalurgijos gamyklos teritorijoje, o rusai apžiūrinėjo jų nacistines tatuiruotes, fotografavo ir filmavo tuos nabagus, buvusius elitinius “Azov” dalinio ukrų nacionalistus.

cha cha cha

cha cha cha……

ne ne

manau metų svarbiausias įvykis – putinas, pradėjęs karinę operaciją, nugalėjo kovido trydą

Viljamas Šekspyras

„Pragaras tuščias. Visi velniai čia.“

Baimės akys plačios

“Ukrainos žvalgyba: Rusija Kryme turi sausumoje, ore ir jūroje bazuojamų branduolinio ginklo nešėjų” /lrytas/.

T0mas J.

Kaip žemai puolėt, Radžvilo partija, savo (?) portale publikuojat šlykštų tvartelinių melą apie fronto įvykius Ukrainoje!! Nei gėdos, nei sąžinės!

Goda

Autorius Locked N’ Loaded | Veidaknygė priklauso vagių konservatorių – ped@filų bendruomenei-šaikai. Va čia yra įdomesnės sąsajos.

O kregždutės tai apsišikę !

Jeigu kiaulė turėtų vardą Landsberg tikrai būtų Lietuvos prezidentu ar prezidente arba mažų mažiausiai seimūnu ar seimūne, toks kiaulidės mentalitetas.

vakarietiškos "vertybės" visame gražume

Platinkit,kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:

http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top