Karas Ukrainoje. Šeši šimtai šešiasdešimt ketvirtoji (gruodžio 19) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌 Luhansko kryptis.

📍Svatove. Rusai toliau bando atakuoti Lyman Pershyi – Synkivka ruože, tačiau jiems pasistūmėti nepavyksta.

📍 Kremina. Tikėtina, dėl negebėjimo pasiekti rezultatų Svatove sektoriuje, rusai intensyvina operacijas prie Makiivka (šiaurinis Kremina sektoriaus flangas). Pajudėti į priekį jiems nepavyksta, tačiau neatmestina, kad šiame ruože mūšiai tik intesyvės.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut. Agresorius gana plačiu frontu, po kelis šimtus metrų įvairiose vietose, sugebėjo pasistūmėti link Chasiv Yar bei šiek tiek išplėtė savo pozicijas pleišto aukštumose prie Klishiivka. Maža to, okupantai kiek pastūmė Ukrainos gynėjus prie Kurdiumivka. Panašu, kad ir tos lokalios Ukrainos pajėgų puolimo operacijos Bakhmut sektoriuje bus sustabdytos, nes tikėtina ukrainiečiai pereina į gynybą.

📍 Avdiivka – Vuhledar.

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainos vienetai rusų negali išmušti iš Stepove griuvėsių, tačiau ir agresorius negali toliau pasistūmėti. Tuo pačiu, vis aktyvesni susidūrimai vyksta prie cheminių produktų gamyklos. Neatmestina, kad okupantai bandys ją apeiti, o gal net sugalvos šturmuoti. 🤔

📎 Rytinis flangas. Tęsiasi sunkios kautynės vakariniame Avdiivka pramoninio rajono pakraštyje.

📎 Pervomaiske ruožas. Be pakitimų.

📎 Mariinka – Vuhledar. Rusai baigia užimti Mariinka pakraščius. Maža to, jie dar pasistūmėjo Novomykhailivka pietinėse prieigose, agresoriaus vienetai pasiekė gyvenvietės pakraštį. Situacija čia sistemingai blogėja. Ši gyvenvietė yra svarbi saugant kelią Vuhledar – Mariinka. Jei agresoriui pavyktų užimti Novomykhailivka, jis turėtų geresnes galimybes ne tik atakuoti Pobeda, bet ir iš šiaurės artėti link Vuhledar.

📌 Zaporizhia kryptis.

Nieko naujo, tęsiasi abipusiai susidūrimai, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📌 Pietų kryptis.

Kontaktinėje linijoje taip pat be pakitimų. Patvirtinta, kad Ukrainos gynėjai sunaikino dar vieną termobarinių raketų sistemą TOS1A. Jos pagalba rusai bandė išrūkyti ukrainiečius iš pozicijų prie Krynki, tačiau rūkyti teko patiems. Tai jau antra tokios agresoriaus sistemos netektis per šią savaitę.

2.5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top