Karas Ukrainoje. Šeši šimtai šešiasdešimt pirmoji (gruodžio 16) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Abi pusės rimtai įdarbino viena kitos oro gynybą. Ukrainiečiai numušė 30 iš 31 Shahed dronų, o rusai giriasi numušę 49 Ukrainos pajėgų dronus.

📌Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Tęsiasi susidūrimai šiauriniame flange. Aktyvesni rusai, tačiau kontaktinė linija nejuda.

📍 Kremina. Okupantai toliau rengia lokalias atakas Terny – Torske – Makiivka linijoje.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut. Šiauriniame flange agresorius plečia atakas. Šalia smūgių Bohdanivka – Ivanivske ruože, rusai atnaujino operacijas Orihovo Vasilyvka. Neatmestina, kad tokie rusų veiksmai vyksta ne iš gero gyvenimo. Nesisekant greitai prasiveržti link Chasiv Yar, agresorius priverstas ieškoti naujų kelių. Žinoma, ukrainiečių pėstininkams nuo to nelengviau. Pietiniame flange tęsiasi snukiadaužis Klishiivka – Andriivka ruože, kontaktinė linija nejuda.

📍 Avdiivka – Mariinka. Ukrainos pajėgos smogė okupantų degalų saugyklai Doneck mieste. Dega gražiai. 😁

📎 Šiaurinis flangas. Rusai bando plėsti pozicijas Stepove, ukrainiečiai ginasi ir kontratakuoja. Okupantai filmuoja tokius savo puolimo rezultatus, kurie į pergalę tikrai nepanašūs. Krenta į akis labai tankiai pabertos minos: https://t.me/ButusovPlus/6811. 🙂

📎 Rytinis flangas. Agresorius dar šiek tiek praplėtė savo pozicijas, bando išeiti iš pramoninio rajono. Padėtis nelengva.

📎 Pervomaiske ruožas. Be pakitimų.

📍 Mariinka – Vuhledar. Situacija komplikuojasi. Agresoriaus vienetams pavyko pasiekti Novomykhailivka pietines prieigas, rusai įsitvirtina. Taip pat okupantai užėmė keletą pozicijų no mans land šiaurės rytinėse Pobeda prieigose. Tokiu būdu, ne tik Novomykhailivka yra blokuota (izoliuota) iš trijų pusių, bet ir didėja grėsmė Ukrainos gynėjų grupuotės Vuhledar užnugriui.

📌 Zaporizhia krytis.

📍 Orihiv. Vyksta abipusės atakos Robotyne flanguose, agresorius aktyvesnis prie Novoprokopivka. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Velyka Novosylka. Rusai organizuoja lokalias atakas Priyutne – Staromayorske ruože, ukrainiečiai apsigynė.

📌 Pietų kryptis.

Kaip jau minėta, Ukrainos pajėgos surengė didelio masto kombinuotą smūgį nukreiptą prieš agresoriaus karinius objektus. Sprogimai griaudėjo Sevastopol, taip pat kabūm buvo pastebėti ir prie Tahanrog. ☺️ Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top