Karas Ukrainoje. Šeši šimtai šešioliktoji (lapkričio 1) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius vėl atakavo karinį oro uostą Myrhorod (Poltava sr.). Tokiu būdu rusų pastangos eliminuoti ukrainiečių aviaciją tęsiasi. Nepanašu, kad tai jiems sekasi daryti labai sėkmingai. Kadangi po vakarykščio rusų smūgio, ukrainiečių Su24 su Storm Shadow raketomis pakilo ir atakavo taikinius tikėtina Mariupol. Po šio smūgio rusai nesugalvojo nieko gudresnio, kaip dar kartą smūgiuoti tam pačiam Myrhorod oro uostui. Didesnė problema yra tai, kad agresorius ėmė metodiškiau daužyti netoli esantį Kremenchuk. Tai svarbus logistinis mazgas, iš kurio per Dnieprą į Luhansk ir Doneck kryptis keliauja ukrainiečių pajėgos ir resursai.

1. Luhansko kryptis. Agresorius raketomis ir aviacija suintensyvino smūgius Izyum, kuris yra viena iš centrinių ukrainiečių logistikos ašių visoje kryptyje. Turint omenyje suintensyvėjusius smūgius Kremenchuk, toks bandymas sukapoti ukrainiečių logistinę grandinę Kropivnice – Kremenchuk – Kharkiv – Izyum gali būti įžanga į dar vieną agresoriaus puolimo bangą Luhansk krypties sektoriuose. Kol kas sektoriuose lokalūs susidūrimai, mūšių intensyvumas sumenkęs, abi pusės persigrupuoja.

2. Donecko kryptis. Vakar vakare Ukrainos pajėgos surengė sėkmingą smūgį Doneck. Jie geležinkelio stotyje pagavo agresoriaus vagonus su degalais. Degė gražiai.

● Bakhmut.

• Šiaurinis flangas. Rusai vėl pabandė atakuoti prie Khromove, tačiau ukrainiečiai jiems aplaužė ragus.

• Pietinis flangas. Panašu, ukrainiečiai įsitikino, kad rusai neturi galimybio išplėsti puolimo prie Avdiivka į pietinį Bakhmut flangą, o šiauriniame flange Ukrainos pajėgoms situaciją pavyko stabilizuoti. Todėl ukrainiečiai pietiniame flange plečia operacijas. Intensyvėja jų spaudimas Klishiivka – Andriivka ruože. Be to, atsinaujino Ukrainos pajėgų intensyvesnis puolimas prie Kurdiumivka. Maža to, jiems puikiu vos kelis šimtus eurų kainuojančio FPV drono smūgiu prie Mykolaivka Druha pavyko sumedžioti dar vieną termobarinių šaudmenų sistemą TOS1A. Ji dažniausiai kontaktinėje linijoje pasirodo kai reikia stabdyti ukrainiečių sėkmingą puolimą. Galima viltis, kad dėka puikios žvalgybos ir juvelyro-dronisto smūgio ukrainiečių puolimas eis sklandžiau. Beje, tai 6-ta tokios itin brangios ir rusų vertinamos sistemos netektis per spalio mėnesį.

● Avdiivka – Mariinka.

• Šiaurinis flangas. Tęsiasi susidūrimai prie terikono, situacija permaininga. Labai tikėtina, kad rusai kontroliuoja bent dalį aukštumų, ukrainiečiai juos čia daužo FPV dronais, kontratakuoja.

• Pervomaiske ruožas. Rusų puolimas link Tonenke yra įstrigęs, jiems pasistūmėti nepavyksta.

• Mariinka-Pobeda ruožas. Be pakitimų.

● Vuhledar. Be pakitimų.

3. Zaporizhia kryptis.

● Orihiv. Patvirtinta, kad spalio 29 d. į pietus nuo Novoprokopivka ukrainiečiai HIMARS‘ais ištaškė viską agresoriaus ryšių batalioną. Tuo pačiu kontaktinėje linijoje ukrainiečiai mažais žingsneliais grįžo į taktinių sėkmių kelią. Jie dar pasistūmėjo vakariniame Robotyne flange ir įsitvirtino naujose pozicijose. Taip pat agresorius praneša, kad ukrainiečiai surengė sėkmingą ataką prie Myrne (Polohy ruožas). Situacija ėmė keistis kai ukrainiečiai išplėtė atakų geografiją, tokiu būdu privertė agresorių ištempti savo pajėgas.

● Velyka Novosylka. Rusai pabandė atakuoti rytiniame flange, tačiau ukrainiečiai apsigynė.

4. Pietų kryptis. Tęsiasi susidūrimai kairiajame Dniepro krante. Rusai nesugeba išmušti ukrainiečių, pastarieji čia jaučiasi vis tvirčiau.

1.3 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ha-ha-ha !

50+ Vakarų ir Nato šalių jau 20 mėnėsių negali įveikti 1 Rusijos.💤

Ukrosvinų krachas

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
441 зенитный ракетный комплекс
13089+45 танков и др. бронемашин
6941+12 орудие полевой артиллерии
1172 реактивные системы залпового огня
520+2 cамолетов
254 вертолета
8512+48 беспилотников
14865+68 единиц 

Viskas užversta ukrosvinų lavonais

Kiaulės ėda ukrainiečių karių lavonus.
Свиньи едят трупы укронацистов.
Pigs eat the corpses of ukronazis.
P.S. Nesišlykštėkite! Iš Amerikos ateina nauja mada ėsti žmogieną!
Uraaaaaaaaa! 🐖🐖🐖

Šunims šuniškas galas

Kijevo savanoriams ir be pažadų duoda žemės, 2×1 metro ir 1,5m į gylį :)))))

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

pyzda visiška ukrainai

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

putinas sakė

Viskas. Kontranastūpas nustipo.

amerikonas sakė

„США не выстоит против России. Такер Карлсон и Дуг Макгрегор. Часть 1“
https://youtu.be/4QizGT8UNBQ

100%

zelionij hitler kaput

Raimis

Tiesos, atsiliekat! Jau laikas straipsniams „Karas Izraelyje. Dvidešimt šeštoji (lapkričio 1) diena”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 1

Darijus

smirdaliuksxui: kai kam ir amerikono šikna – tėvynė.

NATO GO NAXO

tvartelinio melo genijus nenunac hstebėlis, kaip visada geros idiotinės formos :))) – kai antikonstitucinis maidauno pastorius ir po to paršelenka bei zegnyda 2014-2022- ais bombino donbasą ir luganską, jie su terorizmu neturėjo nieko bendro, o kai putinas po 8 metų ėmėsi tvarkyti tą nebaidytų išgamų lizdą, jis , pagal lansberginės šiukšlės „išmąstymus” akimirksniu pavirto „karo nusikaltėliu” !!?? …, – pindosiška smarvė tokia, kad jokios išvietės nenukonkuruos…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 lapkričio 1

Darijus

smirdaliuksxui: įdomu, iš kokios spalvos amerikietiškos šiknos pats šiandien smirdi?

NATO GO NAXO

jojonunac hstebielis netruko patvirtinti besąs ne tik lansbergine šiukšle, bet ir itin buka pindosine spalinuke :))) – su ta savo pindosine haga cirkinasi kaip joks transvestitas ekshibicionistas nesugebėtų :)))) – negana, kad ta haga yra kažkokia pindosų primesta pornografija, neturinti nieko bendro neo su teismu, nei su teisingumu, nei aplamai su žmoniškumu, tai rudija , nežiūrint į tą absurdą, ne kartą kvietė visus suinteresuotus veikėjus atvykti ir rimtai ištirti kiekvieną „vaikų grobimo” atvejį, tuo pačiu deklaruodama, kad visi evakuoti iš karo zonos( de jure rusijos teritorijos) vaikai bet kada gali būtti grąžinti tėvams, jei jie gyvi, ir to pageidauja …, – sunku vadalams ir jų minedams minjetistams …,- ir kasdien jų debiliškas melas ir amoraliausias darkymasis darosi vis labiau dvokiantys…,… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti valkatos okupantai visi ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

Klausimas

sinica, čia tu ?

NATO GO NAXO

tvartelinio idiotizmo užkrato nešiotojas ir lansberginio melo guzas jojonununenestebėlis stengiasi kaip už pinigus :)))) —- tą pindosinės smarvės galiūną badyk nebadęs snukiu į nuosavą mėšlą : rezultato nulis …, – bet, gryn profilaktiškai primenu sąrašą šalių, kurios buvo bombintos ir/ar patyrė pindostano agresiją po 1945 -ųjų metų ::::::::::::::::::::::::: Afghanistan 1998, 2001- Bosnia 1994, 1995 Cambodia 1969-70 China 1945-46 Congo 1964 Cuba 1959-1961 El Salvador 1980s Korea 1950-53 Guatemala 1954, 1960, 1967-69 Indonesia 1958 Laos 1964-73 Grenada 1983 Iraq 1991-2000s, 2015- Iran 1987 Korea 1950-53 Kuwait 1991 Lebanon 1983, 1984 Libya 1986, 2011- Nicaragua 1980s Pakistan 2003, 2006- Palestine 2010 Panama 1989 Peru 1965 Somalia 1993, 2007-08, 2010- Sudan 1998 Syria 2014- Vietnam 1961-73 Yemen 2002, 2009- Yugoslavia 1999

Žydai - žudikai

С начала войны в секторе Газа погибли 8796 человек, в том числе 3648 детей. Об этом сообщил Минздрав сектора Газа, подконтрольный ХАМАС. Ранены более 22 тыс. человек. 

abriezų "žygdarbiai"
dvigubi standartai visame savo šlykštume
apie šūdokratiją

http;//telegra.ph/dergmokratija-10-28

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygė „…rusų pastangos eliminuoti ukrainiečių aviaciją tęsiasi. Nepanašu, kad tai jiems sekasi daryti labai sėkmingai. Kadangi po vakarykščio rusų smūgio, ukrainiečių Su24 su Storm Shadow raketomis pakilo ir atakavo taikinius tikėtina Mariupol….”
Belieka su Locked N’ Loaded | Veidaknygės straipsnelius rašinėjančiais „pavlikais” „peremogiškai pasijuokti” iš Šoigų vakarykščio per TV pasakojimo apie tai, kad rusai per praeitą mėnesį numušė 1480 skraidančių Ukrainos objektų iš kurių, nepamenu tiksliai, buvo 37 ar 38 lėktuvai, keli malūsparniai, kelios JAV raketos „Atakams”, paminėjo ir visokių kitokių NATO skraidyklių…

Regimantas

Tamsta, kaip visada taikliai, kaip šlapiu mėlynai geltonu skuduru per nosį.

ČŽV

‘The Economist’ leidiniui ZSU vyr.vadas V.Zalužnas pripažino, kad konfliktas Ukrainoje atsidūrė aklavietėje, ukrainiečių armijos proveržio kontrpuolime nebebus.

Prašalietis

„Nesėkmingas Ukrainos kontrpuolimas yra Vakarų galingųjų siekiamybė”… Kas seka „vakarų galingųjų siekimus”, tas pasakys, kad „vakarų galingieji” patys nebežino ko „siekia”… Nuo pernai metų vasario mėnesio ” galingi vakarai” JAV ir Eurosojūzo vadų lūpomis skelbė, kad siekia sankcijomis sugriauti Rusijos-„benzino kolonėlės” ekonomiką, po to skelbė, kad siekia jog Ukraina išlaisvintų visą savo teritoriją, įskaitant ir Krymą, po to siekė neleisti Rusijai laimėti karo, vienas paskutinių skelbiamas „vakarų galingųjų siekimas” buvo Rusijai padaryti „strateginį pralaimėjimą”.. Dabar, kai jau ir kaimo kuinui yra aišku jog Ukrainos ir vakarų išreklamuotas „peremoginis” kontrpuolimas galutinai „užlūžo”, visokio plauko „ekspertai” rašo straipsnelius, kad „galingų vakarų siekimas” pasidarė „nesėkmingas Ukrainos kontrpuolimas”…

Negaliu patikėti

Po 4 mėnesius besitęsiančio nesėkmingo Ukrainos kariuomenės puolimo, kurio metu nebuvo pasiekta jokių tikslų, išskyrus jog žuvo per 90 000 ukrų karių, generolas Zalužnas pripažino, jog ėmėsi skaityti ir studijuoti Sergejaus Smirnovo knygą “Взятие укреплённных позиций” parašytą 1941 m. I-ojo pasaulinio karo kovų pagrindu. Nu jo… laikas pradėti mokytis karybos… gal ir geriau vėliau, negu niekada…

Singeris

Vėlu gerti baržomį, kai kepenys “nukrito”…

Šoigu sakė

Per nepavykusį Ukrainos armijos kontrpuolimą žuvo 90 000+ ukrainiečių karių, sunaikinti 557 tankai ir virš 1900 savaeigių pabūklų, šarvuotos ir kitokios karinės technikos.

Kontranastūpas nustipo

Dėl 2-jų visiškai sugriautų kaimų užėmimo, Zelenskio banditai paaukojo virš 90 tükst. karių??? Ar tai ne suplanuotas savo šalies piliečių genocidas???

Ukrainai jokių šansų

Pagoglinkit – “У Киева нет перспектив победы, заявил Песков”.
https://ria.ru/20231102/ukraina-1906889329.html?in=l
КИЕВСКОМУ РЕЖИМУ НУЖНО ПОНЯТЬ, ЧТО У НИХ НЕТ ПЕРСПЕКТИВ ПОБЕДЫ НА ПОЛЕ БОЯ, ЧЕМ БЫСТРЕЕ ОНИ ЭТО ПОЙМУТ, ТЕМ БЫСТРЕЕ МОЖНО РАЗРЕШИТЬ СИТУАЦИЮ – ПЕСКОВ

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

skotas riteris sakė

Pagoglinkit – “Еще пять областей. В США рассказали, как изменятся границы Украины”.
https://ria.ru/20231102/oblasti-1906849986.html
Экс-разведчик Скотт Риттер: Украина может потерять еще пять областей.

Tomas

Lietuvoje idiotų tik daugėja, nes sunku susitaikyti su realybe, daug lengviau save apgaudinėti. O tam reikalingas priešas, tiek vidinis, tiek išorinis.

1000+ ukronacių tapo trąšomis saulėgrąžoms

Минобороны оценило потери ВСУ за последние сутки более чем в 1 тыс. человек. Среди уничтоженной военной техники в сводке упомянуты три танка (в том числе один Leopard), три артиллерийские системы М777, две САУ Krab, САУ AS-90, две САУ «Гвоздика». В районе Куроедовки и Новоселовки сбиты два самолета Су-27 воздушных сил Украины.

NATO GO NAXO

nieko čia smagaus, kai žūsta žmonės, kažkieno tėvai, broliai, vyrai, – net jei jie kariauja per prievartą ar per savo debilumą…,- vienok, ukroreicho likvidacija yra neišvengiamas ir būtinas reikalas…, ir toji likvidacija akivaizdžiai artėja prie finišo ! – būtų labai ir labai teisinga, jei visi nacistinės ukrošizopijos vadai būtų nuteisti myriop, o jų chalujai ir tūkstančiai neobanderošizikų pasėdėtų bent po dešimtį metų, o pabėgę išgamos visą gyvenimą slapstytųsi kaip urkos … , – iš visko sprendžiant ukroreichui beliko keli mėnesiai…,- dešimties metų košmaras baigsis… :))

Šlovė rusų kariams!

Минобороны сообщило о следующих изменениях на различных направлениях за последние сутки:

  • на купянском направлении отражены две атаки ВСУ в районе Синьковки;
  • на краснолиманском направлении отражены две атаки в районах населенного пункта Петровское и Серебрянского лесничества;
  • на донецком направлении нанесены удары по позициям ВСУ в районах населенных пунктов Курдюмовка и Клещеевка;
  • на южно-донецком направлении нанесены удары по позициям трех бригад ВСУ в районах населенных пунктов Угледар, Урожайное, Старомайорское;
  • на запорожском направлении нанесены удары по позициям четырех бригад ВСУ в районах Работино и Вербового.
Apsišiko ir apsitapšnojo ukrai su kontranastūpu

Pagal pirminį Ukrainos karinės vadovybės planą ginkluotosios pajėgos, pralauždamos rusų gynybą, turėjo judėti maždaug 30 kilometrų per dieną greičiu. Buvo tikimasi, kad per keturis mėnesius gynėjai įžengs į laikinai okupuotą Krymą.  „Jei pažvelgtumėte į NATO vadovus ir matematinius skaičiavimus, kuriuos atlikome [planuodami kontrpuolimą], keturių mėnesių turėjo pakakti, kad pasiektume Krymą, kovotume Kryme, grįžtume iš Krymo, įeitume ir vėl išeitume“, – „The Economist“ sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadas generolas Valerijus Zalužnyj.  Anot jo, problema kilo pačioje pradžioje – kontrpuolimo pradžioje mūsų kariai užstrigo neregėtuose minų laukuose pagrindinėje puolimo linijoje, pietuose Azovo jūros link. Tada V.Zalužnas nusprendė, kad „tikriausiai kažkas negerai su mūsų vadais, todėl kai kuriuos iš jų pakeitė“.  „Tuomet pagalvojau, kad galbūt mūsų kariai netinkami tokiai užduočiai, todėl perkėliau juos… Skaityti daugiau »

Prankeriai

Telefoninio pokalbio metu su Vovanu ir Leksusu, Italijos premjerė Džordža Meloni papasakojo, kad Ukrainos kontrpuolimas nedavė kokių nors apčiuopiamų rezultatų, o daugelis pasaulio šalių jau pavargo nuo šio konflikto, nors premjerės Meloni vieši pareiškimai būna priešingo turinio. :))

Pyd@rams - NE !

Idomu, kad pe*de*rastija tapo tokia „moderni”? Kiek pamenu vakaru Europa dar iki Kristaus buvo pakanti pedr*yloms ir naudojo juos i visas skyles. Rytu Europa buvo apsaugota nuo vakarietisku „vertybiu”, kol, taip vadinamas, vietinis „elitas” nepardave tautu kryziuociams.
https://ekspertai.eu/ukrainos-kariuomeneje-laukiamas-kiekvienasnesvarbu-ar-jis-archajiskasar-modernus-kitoniskas110263/

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top