Karas Ukrainoje. Šeši šimtai trisdešimt aštuntoji (lapkričio 23) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Lyginat su sekmadieniu ir pirmadieniu, agresoriaus nuostolių dinamika gerokai išaugo (žiūrėti vizualą). Tad nepaisant prastų oro sąlygų, mūšiai nesustoja. Karščiausia ir toliau prie Avdiivka, bet apie viską iš eilės.

📌 Luhansko kryptis.

Rusams nesiseka blokuoti Kupjansk iš šiaurės ir prasimušti iki kelio Kupjansk – Krokhmalne. Tiesa, agresorius geba diktuoti mūšio tempą, jam pavyksta užsikabinti už pozicijų esančių no mans land. Visa tai okupantams gali duoti efektą kontaktinėje linijoje, tačiau ukrainiečiai daro viską, kad to neįvyktų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Rusų bandymai užimti kalvas prie Klishiivka kiek sumenko. Tikėtina, gerokai sumažėjo bandytojų skaičius, tad neatmestina, kad netrukus agresorius priveš naujų. Kol tai vyksta, tikėtina rusai sukoncentravo savo pastangas prie Andriivka. Čia rimtas snukiadaužis – kontaktinė linija banguoja, pozicijos eina iš rankų į rankas.

📎 Taip pat tęsiasi mūšiai Mayorske ruože. Rusų bandymai kontratakuoti prie Pivdene nebuvo sėkmingi, Ukrainos gynėjai įsitvirtina. Maža to, nedideliais, bet smagiais stuktelėjimais Ukrainos pajėgos po truputį plečia no mans land. Rusų garnizonas Horlivka turbūt neramiai rūko. 😃

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Šiaurinis flangas. Panašu, šioje operacijos fazėje rusai stokoja kantrybės ir nuoseklumo. Atakos link Keramik tęsiasi, tačiau jos nebe tokios intensyvios. Jie vėl pagrindines pajėgas meta tam, kad įsitvirtintų Stepove (vakarinė geležinkelio pusė). Jiems pavyko nežymiai pasistūmėti, tačiau ne tiek, kad galėtų raportuoti apie sėkmę. Tuo labiau, nuostoliai didžiuliai.

📎 Rytinis flangas. Agresorius suaktyvino veiksmus pramoninėje zonoje, jam taip pat nežymiai pavyko čia pasistūmėti.

📎 Pervomaiske ir Mariinka ruožuose be pakitimų. Tęsiasi sunkūs mūšiai.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis.

📍 Orihiv. Robotyne pleište tęsiasi abipusės atakos. Aktyvesni ukrainiečiai – intesyviausi mūšiai prie Verbove bei Novoprokopivka. Rusai ginasi ir bando kontratakuoti.

📍 Velyka Novosylka. Okupantai tęsia nesėkmingas atakas prie Staromayorske, kitur dominuoja pozicinės kautynės.

📌 Pietų kryptis.

Agresorius įvykdė MLRS smūgius civiliniams objektams Kherson mieste, buvo sužeisti civiliai gyventojai. Taip pat, tęsiasi mūšiai kairiajame Dniepro upės krante.

2.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top