Karas Ukrainoje. Šeši šimtai trisdešimt devintoji (lapkričio 24) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius vėl dronais savižudžiais Shahed atakavo keletą centrinėje ir vakarinėje Ukrainos dalyje įrengtų oro uostų, taip tikėdamasis sunaikinti Storm Shadow nešėjus ir kitą ukrainiečių aviaciją.

📌Luhansko kryptis. Vis dar karščiausia šiauriniame Svatove flange. Rusams nesiseka priartėti prie Kupjansk iš šiaurės ir pabandyti miestą blokuoti iš rytų. Savo ruožtu ukrainiečiai kontratakavo ir nustūmė rusus prie Yahidne. Tai lokali sėkmė, tačiau ji rodo, kad 1) iniciatyvą turintis agresorius yra pažeidžiamas ir 2) Ukrainos pajėgos turi pakankamai resursų, pajėgų ir motyvacijos tęsti gynybines operacijas bei kontratakuoti.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Agresoriui šiek tiek pavyko pasistūmėti prie Klishiivka, mūšiai verda ant kalvų. Tuo tarpu prie Andriivka ukrainiečiams bent šiuo metu pavyko stabilizuoti situaciją, tęsiasi sunkūs mūšiai.

📎Mayorske ruože rusai kiek aprimo, ko negalima pasakyti apie ukrainiečius. Jie tęsia lokalias atakas prie Shumy, bando įsitvirtinti čia esančiose aukštumose. Jų kontrolė suteiktų didelį pranašumą ukrainiečiams, jei šie toliai stumtųsi link Horlivka.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Šiaurinis flangas. Ukrainos pajėgos toliau neleidžia rusams įsitvirtinti Stepove. Tęsiasi agresoriaus bandymai judėti link Keramik. Sunku spėti, ar jie iš tiesų tikisi čia pasistūmėti, ar tiesiog puolimo operacijomis kausto ukrainiečius, kad šie neatakuotų į rusų grupuotės flangą. Bet kokiu atveju, ukrainiečių kontratakų rusams į flangą nebefiksuojame.

📎Rytinis flangas. Tęsiasi sunkūs susidūrimai pramoninėje zonoje, esminių pokyčių nėra.

📎Pervomaiske ir Mariinka ruožuose be pakitimų.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptis. Ukrainos pajėgos surengė galingus smūgius Melitopol.

📍Orihiv. Agresorius surengė eilę intensyvių atakų prie Verbove. Labai tikėtina, kad jo tikslas – kiek įmanoma labiau susiaurinti Robotyne pleištą. Ukrainos pajėgos apsigynė, tęsia operacijas prie Novoprokopivka ir pleišto flanguose.

📍Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌Pietų kryptis

📍Ukrainiečiai surengė eilę smūgių Kryme. Atakuoti esminiai logistiniai mazgai pusiasalyje, t.y. Feodosija, Dzhankoy ir Sevastopol. Rusai tradiciškai teigia, jog visus ukrainiečių dronus jiems pavyko numušti. Tačiau tuo pačiu karo propagandistai pripažįsta, kad dažniausiai tokios atakos yra žvalgyba mūšiu prieš rimtesnius smūgius.

📍Tęsiasi mūšiai ukrainiečių placdarmuose kairiajame Dniepro krante. Ukrainiečiams pavyko pasistūmėti nuo Krynki į pietus. Agresorius rengėsi kontratakuoti, sutelkė mechanizuotas pajėgas, tačiau ukrainiečiai nebuvo linkę laukti, kol prasidės snukiadaužis. Iškvietė artileriją ir ši padarė savo darbą – didelė dalis rusų puolimo grupės sunaikina. Rusai skelbia, kad jiems visgi pavyko išmušti ukrainiečius iš naujai užimtų pozicijų, tačiau situacija nėra aiški.

2.1 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
klasika

klasika – atėjūnai naikina vietinius : ukrainiečiai naikina etninius rusus, izraelitai vietinius palestiniečius ir abiem atvejai atėjūnai staugia kad juos, atėjūnus užpuolė ir tėjūnai ginasi

aristata

iš keturiasdešimt milijonų ukrainiečių tautybės neatsirado ką išrinkti į prezidentus tai išsirinko žydą zelenskį, atėjūną azijatą kuris naikina vietinius ukrainiečius ir rusus, pagal Aristotelio aprašytą dėsnį

klausimas

iš trijų milijonų lietuvių neatsirado tinkamo lietuvio į prezidentus kad išsirinko žydelką – litvakę Grybauskaitę?

fedorovskio

„Криптонеосионизм – реакционная, тайная, планетарная нацистская идеология и политика экстремистской части еврейской буржуазии и ее приспешников, ставящая своей целью установление и сохранение своего тотального финансового, экономического, политического и культурного господства в мире, на основе концепции „исключительности” и „богоизбранности” еврейского народа, камуфлируемая обвинениями сторонников этой теории в „антисемитизме” и сопровождающаяся их агрессивным преследованием.“

Alexandre Fedorovski, доктор философии в философии,
магистр международных отношений

fedorovskio

„Планета захвачена. (А. Федоровский)“
https://youtu.be/ZxDjGK1JPTc

„Криптонеосионизм – реакционная, тайная, планетарная нацистская идеология и политика экстремистской части еврейской буржуазии и ее приспешников, ставящая своей целью установление и сохранение своего тотального финансового, экономического, политического и культурного господства в мире, на основе концепции „исключительности” и „богоизбранности” еврейского народа, камуфлируемая обвинениями сторонников этой теории в „антисемитизме” и сопровождающаяся их агрессивным преследованием.“

Alexandre Fedorovski, доктор философии в философии,
магистр международных отношений

ne, ne

nepaskatins, nes zelenskis pats savo dekretais uždraudė sau ir kitiems derėtis su rusija.

nėnei

zelenskis turi arba atšaukti savo dekretus dėl nederybų su rusija, arba būti nužudytas raketos netyčia, arba nušautas ukrokarių, arba pasikarti, arba perdozuoti narkotikų arba išnykti kitokiu būdu, kad įvyktų derybos su rusija.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

>???

rusai puola

>>???

na kam dr neaišku kad vykdomas baltosios rasės naikinimas – pirmiausia puola vieni ir kita pusė puolančius išžudo klasikiniu nuostolių santykiu 4,5 : 1, po to puola kita pusė, kuriuos besiginantys išžudo tuo pačiu klasikiniu nuostolių santykiu 4,5 : 1, ir taip kartojasi vėl ir vėl, palaikant žūstančiųjų balansą iš abiejų pusių?

tep tep

Mao Dzedongo „Maža raudona knygelė” irgi rašoma kad norint išvalyti teritoriją ji turi kelis kartus pereiti iš vienų rankų į kitas.

siaubas

Ukrainos kariai išgyvena tik dvi tris dienas kai kuriose fronto dalyse:
„Два-три дня”. СМИ пришли в ужас из-за приказа Зеленского
„SwebbTV: на некоторых участках фронта солдаты ВСУ живут только два-три дня“
https://ria.ru/20231124/zelenskiy-1911633189.html?in=t

Viskas užversta ukrosvinų lavonais

Kiaulės ėda ukrainiečių karių lavonus.
Свиньи едят трупы укронацистов.
Pigs eat the corpses of ukronazis.
P.S. Nesišlykštėkite! Iš Amerikos ateina nauja mada ėsti žmogieną!
Uraaaaaaaaa! 🐖🐖🐖

Užtat

Kijevo savanoriams ir be pažadų duoda žemės, 2×1 metro ir 1,5m į gylį :)))))

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

jo jo

sienos nepasirašytos, ukraina – valstybė be sienų

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

zalužnas sakė

Viskas. Kontranastūpas nustipo.

pyzda visiška ukrainai

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

oooo

o kurie nenori mirti tuos žydas zelenskis sodina į kalėjimą. Va kaip būna kai gojai/nežydai prezidentu išsireka žydą- pavyzdys Ukraina.

demskuoja Fedorovskis

„Планета захвачена. (А. Федоровский)“
https://youtu.be/ZxDjGK1JPTc

100%

zelionij hitler kaput

Gojus

Tiesos, atsiliekat! Jau laikas straipsniams „Karas Izraelyje. Penkiasdešimtoji (lapkričio 25) diena”.

Tiesa ta, kad

2022 metų pavasarį Rusija pasiūlė Ukrainai nutraukti karo veiksmus, tačiau su sąlyga, kad šalis bus neutrali ir ji neįstos į NATO, sakė Aukščiausiosios Rados Liaudies tarno frakcijos vadovas Davidas Arakhamia. Interviu televizijos kanalui 1+1 jis pridūrė, kad Ukrainos valdžia to atsisakė, be kita ko, vadovaudamasi tuometinio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Johnsono patarimu. Arakhamija vadovavo Ukrainos delegacijai derybose su Rusija 2022 m. Pirmasis derybų raundas vyko 2022 metų vasario 28 dieną Baltarusijoje, antrasis – kovo pabaigoje Stambule. “… Kai grįžome iš Stambulo, Borisas Johnsonas atvyko į Kijevą ir pasakė: „Mes su jais iš viso nieko nepasirašysime ir tiesiog kovokime“, – sakė Arakhamiją. Tuo pačiu metu, anot liaudies deputato, Ukraina nesutiko su paliaubomis, nes „tai prieštarauja jos konstitucijai, kurioje nurodomas šalies… Skaityti daugiau »

Panorama

„Espanjola” būrio kovotojai pranešė apie Avdejevkos greitą išvadavimą. Jau užimta 90% miesto pramoninės zonos. Zelenskio kariai panikoje bėga tekini.

Klausimas

Tai ar mes bijome ruso, ar ne?Ministeris Lansdbergis verkšlenančia veido mina pranešė kad Ukraina nelaimės, nors jis nori kad laimėtų, ir Lietuvos laukia Ukrainos likimas,,, Dabar sakoma kad rusą atgrasys ginklais,,, tai juk metų metais apie tą tankų pirkimą, ginklų ir tegirdime,,, ir vis maža,, atrodo kad jau turėtų tankų Lietuvoje važinėti tiek kiek lengvųjų mašinų,,,

Anušauskas

Žadėjo nupirkti bochsterių. Prancūzyjoje su jais vaiko maištininkus. Prieš vidutinius tankus (100mm patrankos vamzdis) nuo vieno sviedinio dovanų, – šiukšlių krūva su dangun išsiųstu ekypažu…

Kur kontrpuolimas???

NA, SUPISTI TVARTAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Laikraštis

Die Welt: Artimiausiu metu Avdejevka gali būti atiduota rusam, jei neįvyks stebuklas. Ukrainos kariai demonstruoja menką pasiruošimo lygį bei šaudmenų, karinės technikos, rezervo, rotacijos trūkumą.

Hemarojam kaput

Pagoglinkit – “ Военкор сообщил о взятии под контроль российскими войсками промзоны Авдеевки”.
https://lenta.ru/news/2023/11/25/voenkor-soobschil-o-vzyatii-pod-kontrol-rossiyskimi-voyskami-promzony-avdeevki/

Российские войска взяли под контроль промзону Авдеевки. Об этом сообщил в своем Telegram-канале военный корреспондент Юрий Котенок.

«Сегодня вечером Авдеевская промка наконец полностью освобождена от ВСУ», — написал журналист. Котенок отметил, что для Киева это серьезный удар, поскольку промзона является важной частью всего Авдеевского укрепрайона, который украинская сторона называла неприступным.

demskuoja Fedorovskis

„Planeta užgrobta” (A. Fedorovskis) „Планета захвачена. (А. Федоровский)“ https://youtu.be/ZxDjGK1JPTc „Tam kas vyksta pasaulyje, aš skaitau, kad dalis žmonių vienos etninės priklausomybės užgrobė valdžią planetoje ir tai vadinasi kriptoneosionizmas … tai ką turime šiai dienai tai nenormalumas, ko esmę sudaro tai kad  tai kas sudaro mažiau nei vieną procentą gyventojų, kontroliuoja viską ne vienoje šalyje… Sionizmą jie pastatė. Sionizmas tai pastatymas grynos nacionalinės valstybės, … kai tik buvo pastatyta Izraelio valstybė, sionizmo problema užsibaigė. Bet esmė tame kad anksčiau sionistai kalbėjo apie įgijimą pažadėtosios žemės, tai dabar pažadėtąją žeme praktiškai jie padarė visą planetą ir tame pati didžiausia problema… Tai anomali problema … Aš konstatuoju kas yra šią dieną… …Jūs sako kripto ką tai reiškia? Nu va – kriptoukrainiec – tai… Skaityti daugiau »

akurat

akurat, žydas zelenskis kontroliuoja ukrainą ir ukrainos aktyvus

Aleksandr Zelenko

00:06 apie didžiausią dronų ataką Kijeve 00:51 „23 butai, 8 žemės sklypai, 2 namai, 15 automobilių.” Teismas areštavo garsaus Ukrainos liaudies deputato turtą 02:09 „Kleptomanų koncentracija Aukščiausiojoje Radoje artėja prie maksimumo“ 04:26 „Jei Ukraina nori išgyventi, ji turės tai padaryti“ 05:33 „Rusijos žvalgyba labai mėgsta nusikaltėlius“. Apie Rusijos žvalgybos žinias Ukrainoje 07:19 „Visi teisėsaugos pareigūnai dalyvavo nusikaltimuose“ 08:03 „Tai kokybiško Rusijos žvalgybos darbo rezultatas“ 10:57 Kaip viską iš karto sužinoti? Yra vienas būdas 11:34 kodėl jis duoda interviu rusiškai? 12:40 „Jei Farion būtų tai girdėjus, ji būtų sudraskyta“. 13:23 apie tai, kaip Rusijos kariuomenės generolas vadovavo Suomijai 13:34 „Jis buvo sovietų generolas, jo tėvas bendradarbiavo su NKVD“. Apie Džocharą Dudajevą 15:48 „Ičkerija bus pirmoji nepriklausoma šalis po Rusijos žlugimo“ 17:02… Skaityti daugiau »

kaput

kaput ukraina bet kuriuo atveju ir pobiedabiesijos ir periemogabiesijos.

paieškomas nusikaltėlis

POŽYMIAI: Su barzdele, sulinkęs, panašus į ožį. Turėjo gauti
premiją. Gali turėti daug pinigų, nes pavogė Norvegijos žmonių
dovanotą tautos fondą. Galimai neadekvatus-viešai kursto karą ir skerdynes iki apsiputojimo.
Mačiusius arba ką nors žinančius apie jo
buvimo vietą (tvartelyje nerasta, bet gali trintis netoli privačių
vaikų darželių) , prašome pranešti tiesiogiai gen.prokurorei
Grunskienei (galima skambinti ir naktį, kaip L.Graužinienė buvusiam VRM
ministrui S.Skverneliui).

VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”

TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS IŠ PAVOGTŲ IŠ SNORO BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGŲ PASISTATĖ UŽUPYJE SAVO ŠEIMAI NAMĄ, KOLEKCIJAS SUSIPIRKO IR MUZIEJŲ ATIDARĖ! ŠLYKŠTUS TIPAS, VAGIS IR AFERISTAS. TAIGI, VIENAS JAU SUSIKŪRĖ “GEROVĖS VALSTYBĘ”.

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top