Karas Ukrainoje. Šeši šimtai tryliktoji (spalio 29) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

📌Luhansko kryptis

📍 Svatove. Rusai bando pulti šiauriniame flange, bet lyginant su praėjusios savaitės mūšių intensyvumu, spaudimas sumenkęs. Savo ruožtu ukrainiečiai sėkmingai kontratakuoja pietiniame flange. Patvirtinta, kad kelių pastarųjų dienų operacijų išdavoje Ukrainos pajėgos pasiekė taktinę sėkmę prie Serhiivka. Jie įsitvirtino dalyje taktine prasme svarbių aukštumų. Nors dar dalį kalvų ir pačią gyvenvietę kontroliuoja rusai.

📍 Kremina. Antra diena sektoriuje sąlyginė ramybė, vyksta pozicinės kautynės bei artilerijos apšaudymai. Nuojauta kužda, kad tai tik pauzė ir okupantai atnaujins bandymus perimti iniciatyvą.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Rusai pabandė atakuoti prie Khromove, tačiau panašu, kad Ukrainos gynėjai ėmėsi reikalingų žingsnių šiauriniame flange ir agresoriaus ataka buvo atmušta. Tuo tarpu, pietiniame flange tęsiasi kovinė rutina – ukrainiečiai bando įsitvirtinti rytinėje geležinkelio pusėje, o rusai kontratakuoja.

📍 Avdiivka – Mariinka. Ukrainiečiai numušė rusų Su25. Okupantams remti savo vienetus iš oro darosi nelengva. Savo ruožtu, rusai praneša apie sektoriuje suaktyvėjusią ukrainiečių aviaciją. Ji atakuoja rusų puolimui besiruošiančius manevrinius vienetus. Tai yra geras ženklas, tačiau efektas gali būti trumpalaikis. Ukrainiečiai naudojasi išdaužytos rusų oro gynybos spragomis, tačiau tikętina, kad agresorius pritrauks daugiau savo atakos aviacijos (naikintuvų). Vargu ar ukrainiečiai rizikuos veikti tokiomis sąlygomis. Kita vertus, toks progų išnaudojimas dar kartą parodo, jog Ukrainos gynėjai geba prisitaikyti.

📎 Šiaurinis flangas. Agresorius siekia vystyti taktinę sėkmę prie terikono. Okupantai atakuoja į pietus nuo šių aukštumų, link ten esančios cheminių medžiagų gamyklos. Tokiais veiksmais rusai bando ne tik pasigerinti savo taktinę padėtį, bet ir apsunkinti iš čia vykdomas ukrainiečių kontratakas.

📎 Pervomaiske ruožas. Agresoriaus bandymas prasiveržti link Tonenke – Severne vėl žlugo.

📎 Mariinka – Pobeda ruožas. Sektoriuje sunki kovinė rutina, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos toliau atakuoja Robotyne pleišto flanguose, iš esmės mūšis vyksta už geresnes taktines pozicijas, esančias no mans land.

📍 Velyka Novosylka. Agresorius atakuoja palei Mokry Yali upę į šiaurę (Zavetna Bazhanya – Staromayorske). Jam pasistūmėti nepavyksta. Ukrainiečiai ginasi bei radę progą kontratakuoja.

📌 Pietų kryptis

Ukrainos pajėgos vėl įvykdė didelį smūgį dronais. Agresorius skelbia numušęs visus 36 dronus, tačiau:

📎 pataikyta į Afipsky degalų perdirbimo gamyklą Krasnodar srityje;

📎 kilo gaisras prie Feodosya;

📎 „garsūs pokštelėjimai ir nedidelis uždūmijimas” prie Rostovo prie Dono.

Tad labai tikėtina, kad numušė ne visus 😃

1.6 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
trumpas sakė

„Trampas pareiškė, kad Ukraina turi atiduoti Rusijai regionus, kuriuose gyvena rusakalbiai“
https://bukimevieningi.lt/trampas-pareiske-kad-ukraina-turi-atiduoti-rusijai-regionus-kuriuose-gyvena-rusakalbiai/

po planū

jei putinas šaldytuve tai nėra kam vykdyti plano

po planū

rusijai vadovauja dyp steitas su rodšildgalviais ir kisindžeriu ir dyp steitas kontroliuoja edinaja rosija per šaugu/ kapą maltos ordino kavalierių, arba trumpai viskas po planū

po planū

rusijai vadovauja dyp steitas su rodšilgalviais ir žydu kisindžeriu ir dyp steitas kontroliuoja edinaja rosija per šaugu/ kapą maltos ordino kavalierių, arba trumpai viskas po planū. Spalio 31 paskutinė uabo izraelio diena – kur padės dyp steitas izraelį pagayvensim pamatysim

Herojukas

Hamas pasaulį pagydė nuo Zelenskio. Tik vietiniai litovcai niekaip negali pagyti.

Kibaldžiukas

O Putinas išgydė pasaulį nuo Covido. Tik ne visi tą nori pripažinti.

autoriui

Atėjai su eiliniu šūdu lagaminėliu ir kodėl tik tokį menką straipsnelį prišikai ?

tep tep

nema peremogų, nema ir ką rašyti

Kontranastūpas nustipo

Pagoglinkit – “ Зеленского обвинили в сокрытии провала контрнаступления ВСУ“.
Президент Украины Владимир Зеленский скрывает правду о провалах ВСУ на передовой и об их тяжелом положении. Об этом заявил бывший советник экс-президента Украины Леонида Кучмы Олег Соскин в своем блоге на YouTube.

По его словам, на фронте нет никаких продвижений. «Мы с вами имеем ситуацию фактически тупика, а 4 ноября будет уже пять месяцев так называемого абсолютно бездарного, проигрышного, кровавого, убойного для украинской армии контрнаступления», — заявил политик.

https://lenta.ru/news/2023/10/29/zelenskogo-obvinili-v-sokrytii-provala-kontrnastupleniya-vsu/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 30

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 30

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti valkatos okupantai visi ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

kokia gėda būti rusu

Siaubas !
labiausiai degradavusi tauta pasaulyje tie rusai

Jadzė

Geriau būti rusu, nei čiulpti ožio nudžiuvusį pimpalą

Pagarba Putinui

Pagarba Putinui. Vienas stipriausių pasaulio lyderių. Tik pagalvokit, Putinas prijungė prie Rusijos Krymą ir Rusijos teritorija padidėjo 27 tūkst. kv. km, po to prijungė Donecko ir Lugansko liaudies respublikas, prijungė Zaporožės ir Chersono sritis, ko pasiėkoje šalies teritorija padidėjo dar 108 tūkst. kv. km, o visai neseniai į Rusijos teritoriją prijungta Azovo jūra su visa ekvatorija, – tai papildomai dar 39 tūkst. kv. km. Tik Putinas gali pasigirti tokiais laimėjimais!!!

o mūsų kiemo banditas vasia

pradžiai pavogė dviratį
paskui motociklą
dar paskui žigulius
bandė vogti volgą, bet sėdo

bet visas kiemas juo žavisi, ypač Petia su Ivanu.
VOT!!

Erika Svenčionienė

Įsikalkit į galvą, debilai, – tokios šalies, kaip Ukraina – n ė r a !!! Ir n e b u s !!!

Otto fon Bismarkas

„Su rusais verta sąžiningai žaisti, arba visai nežaisti”.

Otto fon Bismarkas

„Rusijos galybė gali būti pažeista tik atskirus nuo jos Ukrainą… būtina ne tik atskirti bet ir supriešinti Ukrainą su Rusija. Tam reikia elito tarpe surasti ir užauginti išdavikus ir jų pagalba pakeisti didžiosios tautos vienos dalies žmonių savimonę, kad jie pradėtų nekęsti visa, kas yra rusiška, nekęsti savo giminės, patys to nesuvokdami”.

Sun Czi pasakė:

Karas – tai apgaulės kelias, nuolatinių klaidingų išpuolių organizacija, dezinformacijos skleidimas, gudrybių panaudojimas”. ______

Per parą 900+ ukrų tapo trąšomis saulėgrąžoms

Общие потери ВСУ за сутки в Минобороны оценили в более чем 900 человек. Среди уничтоженной военной техники в сводке упомянуты в том числе четыре танка (в том числе два Leopard), четыре артиллерийские системы М777, САУ «Гвоздика», САУ Krab.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top