Karas Ukrainoje. Trys šimtai aštuoniasdešimt ketvirtoji (Kovo 14 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Sveiki 🙋‍♂️ Žiūrim ką turim 😉

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Be pakitimų.

📍Kremina. Agresoriui pavyko nežymiai pastumti kontaktinę liniją Yampolivka link ir taip išplėsti savo placdarmą prie Dibrova. Tačiau rusų flangai ir toliau yra pažeidžiami, ukrainiečiai bando tuo pasinaudoti vykdydami lokalias atakas Chervonopopivka link. Tikėtina, suprasdami šį ukrainiečių sumanymą ir rusai suaktyvino savo veiksmus Nevske link.

📍Lysychansk. Be pakitimų.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Berhivka – Rozdolivka:

✏️Khromove – Bohdanivka ruože rusai ir toliau karštligiškai spaudžia, labai intensyviai dirba jų artilerija. Ukrainiečiai stengiasi nelikti skolingi. Agresoriui pasistūmėti link minėtų gyvenviečių nepavyksta, tačiau rusai nežymiai plečia savo flangus ir taip verčia ukrainiečius ištempti savo gynybines linijas, kas mažina gynėjų pajėgų ir ugnies tankį.

✏️Orihovo Vasilivka – Zeleznianske – Vasiukivka (link Slavyansk) agresoriui pavyko pastūmėti kelyje Bakhmut – Slavyanks. Tikėtina, pajutę, kad ukrainiečiai pagrindines pajėgas sukoncentravo ties Khromove – Bohdanivka, rusai bando maksimaliai pasistūmėti link Slavyansk ir taip griauti ukrainiečių planus kuriant naują gynybos liniją. Tuo pačiu tikėtina siekiama trikdyti ukrainiečių grupuotės tiekimą ir pajėgų rotacijas tarp kanalo ir kelio Bakhmut – Slavyansk (žiūrėti pridedamą žemėlapį❗️). Tai padarius ukrainiečiams liktų tiekimą, rotacijas Khromove – Bohdanivka ruože ir/ar atsitraukimą iš Bakhmut užtikrinti per kanalą ir keliais likusiais keliais iš Chasiv Yar. Reikia turėti omenyje, kad visa ši teritorija yra apšaudoma agresoriaus artilerijos ugnimi. Atlydžio metu labai tikėtina nedidelis kanalas ir upeliai patvino, žemė virto koše. Beje artimiausiu metu Bakhmut apylinkėse numatomas lietus, tad vandens bus dar daugiau. Tikėtina todėl agresorius vakar ir šiandien atakuoja Minkivka, kad suspėti užimti geresnes pozicijas iki blogesnių oro sąlygų, kuriomis vystyti puolimą bus dar sunkiau.

✏️Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syversk) ukrainiečiai tvirtai laikosi.

📎Mieste tęsiasi sunkūs mūšiai. Šiaurėje ir šiaurės rytuose pozicijos eina iš rankų į rankas. Agresoriaus soc. tinkluose skelbiama, kad prasidėjo mūšis dėl spalvotųjų metalų apdirbimo gamyklos, tačiau tokios informacijos patvirtinti negalime. Taip pat rusai intensyviai spaudžia ir gyvenvietės pietuose.

📎Į pietus nuo Chasiv Yar – Ivanivske kelio rusai koncentruoja pajėgas prie Ivanivske. Nustamdami kontaktinę liniją į šiaurę, rusai tikėjosi apsaugoti savo karinius taikinius šioje gyvenvietėje, tačiau čia įsitvirtinti agresoriui nepavyksta. Sunkios kautynės tęsiasi.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Nedideliais žingsneliais agresorius plečia savo kontroliuojamą teritoriją šiauriniame Avdiivka flange. Mūšiai Krasnohorivka – Vesele – Kamyanka labai intensyvūs. Taip pat rusai spaudžia ir pietvakariniame ir vakariniame flanguose, tačiau čia gynėjai labai sėkmingai apsigynė. Agresorius patyrė didelius nuostolius ir atsitraukė.

📎Mariinka. Tęsiasi sunkūs mūšiai, ukrainiečiai išlaikė pozicijas.

📍Vuhledar. Susidūrimai kontaktinėje linijoje vangesni, daugiau darbo abiejų pusių artileristams. Tarsi iliustracija, kad agresoiaus puolimas čia baigėsi nesėkme, ukrainiečiai šiandien HIMARS raketomis apšaudė Volnovakha (ją atstumdami kontaktinę liniją į šiaurę tikėjosi apsaugoti rusai).

📌Zaporizhia kryptyje aktyviau ėmė dirbti agresoriaus artilerija. Tuo pačiu rusai pabandė pajudėti priekin prie Orihiv, bet po mūšių judančiųjų daug neliko. Tuo pačiu vėl girdėti sprogimai Mariupol, virš miesto dirba agresoriaus oro gynyba.

📌Pietų kryptyje tradicinės artilerijos dienos. Tuo pačiu vėl problemos su Kerch tiltu. Dalis judėjimo sustabdyta, agresoriaus pajėgos vykdo autotransporto priemonių patikrą. Kažko bijo 😊

ℹ️ Rodyklė – agresoriaus ataka link Minkivka, mėlyna – dėl atlydžio patvinudios vsndens kliūtys.

2.8 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
141 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

O ruskynas savo balalaikomis matrioškų spigiais balsais lygiai kaip prieš mėnesį ar du balalaikins, kaip jie visus nugalėjo…
Šiaip, jau sakiau- didžiausias ruskyno priešas yra Čeburaška, kuris pavirto iš vaikiško mielo padarėlio į pabaisą. Jei norit įsitikinti- „Ночь живых чебурашек” portale „grani.ru”

DD plius DD

Iš bejėgio įsiūčio ir intelekto nepajėgybės ruskamyro litofcai teįstengia paminusuot.
Zapalieckisai į žodį neturi ką atsakyti be kvailo buko zirzimo, visai kaip savo laimingais metais, kai trimis radiobokštais Ševčenkos gatvėje Vilniuje jie bukai bandė laisvės balsą užtriukšmauti. Tada jiems ne kaip sekės, tegul ant to grėblio mindo toliau- sėkmės, silpnapročiai.
Šiaip, kuo labiau stengiatės, tuo daugiau pasibjaurėjimo sulaukiat……kartu su jūsų nulaižyta rasiejos kloaka…

AK 74, darbą atlieku visada gerai

Nx eik!!! Ar aiškiai išsireiškiau? Jeigu nesupratai, perklausk.

DD plius DD

O tik žiūū- vienas zapalieckisas nelyg kvailas karosas prūde užkibo. Bet toks, kuris net pasiųsti tipo kietai tipo nx neįgalus. Seniau tokie būdavo vadinami invalidais ir iš tokių nuožmogų šaipytis būdavo tabu.
Bet čia mes turim atvejį, kai subjektas nėra neįgalus, todėl išjuokti tokį galima.
Taigi, tamstele su visais kitais- tinklapyje „natribu.org” rasite visus atsakymus į visus klausimus.

Tadas

Atėjai su eiliniu šūūūdų lagaminėliu, ir tik tiek tesugebėjai prišikt šiandien :))))

Diedas

Snariadov niet!!!
https://youtu.be/qw5t1c9vaRY
.

Pastabus

…i niepriedvydytsja.xa xaxa….,jau vokiski tankai Baxmute.Rf kaput.

AK 74, darbą atlieku visada gerai

Dirbu gerai, be priekaištų, nestringu. O su optika, tai išvis idealiai. Pataikymo procentas – stopudovai. Idealiai veikiu tiek iš pravažiuojančios mašinos, tiek nuo bet kurio stogo. Tai todėl, kad tai RUSIJOS! gamyba! Didžiosios gerosios RUSIJOS!

Labai įdomi diskusija vyko

https://youtu.be/RPhB_02wk64 Valdas Tutkus-Algis Avižienis…net generolas nustebo sužinojęs,jog bus formuojama norinčiųjų koalicija kariauti Ukrainoje ir nereikės NATO sprendimo-bendro 30 valstybių sutarimo konsensuso ir užtenka ministro sprendimo… vakar Rusijos tv diskusijoje dalyvaujantis USA žurnalistas tai patvirtino-bus formuojama pavasariniui puolimui 200-300 tūstančių „najomnikų”samdinių kariuomenė kariauti Ukrainoje o tai tas pats,tik perrengti bus NATO kariai…o ginklus ar ir reikės perrengti,kad nesiskaitytų NATO ginklais.

Surovikinas vėl ukrus sveikina raketomis

Практически во всех регионах Украины в третий раз за день объявлена воздушная тревога. 

https://www.rbc.ru/textonlines/14/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

Smagu

Ukropai vėl slėptuvėse, kaip žiurkės tamsiuose urvuose, tupi.

Kukis

Balvona Surovikina isvijo dar rudeni. Kazko nepastebejei Vania. Dabar karui vadovauja generalinio stabo virsininkas Gerasimovas. Toksai pat nevykelis kaip ir visa ruskiu orda. Saunuoliai ukrainieciai. Musa okupanta kaip dare lietuviu partizanai po karo.

Pasiskaityk, d u r n e l i

“Sausio 11 dieną Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu paskyrė Gerasimovą Rusijos Jungtinės karių grupės vadu specialioje karinėje operacijoje. Jo pavaduotojais šiose pareigose paskirti vyriausiasis Aviacijos ir kosmoso pajėgų vadas Sergejus Surovikinas, Sausumos pajėgų vyriausiasis vadas Olegas Saliukovas ir Generalinio štabo viršininko pavaduotojas Aleksejus Kima”.
https://www.gazeta.ru/army/news/2023/01/13/19475257.shtml?updated

Romualdas

Jei NATO žinotų, kad galima laimėti karą, jie nusiųstų visą savo ginkluotę ir nedelstų, bet jie puikiai supranta kad Ukrainai&Co (NATO) laimėti prieš Rusiją be šansų ir dabar tempia laiką, paleido cirką su Tankais, kalbama apie kelis šimtus tankų geriausiu atveju metų laikotarpyje, kai Ukraina prieš metus turėjo 2000+ tankų ir vėliau gavo iš Lenkijos ir kt.šalių ~1000 sovietinių tankų ir viskas išgaravo.

šumanas

buvo šumas dževelinų, buvo šumas bairaktarų, buvo šumas haimersų, dabar šumas leopardų su abramsais ir pasibaigs kaip ir turi pasibaigti šumas… toks gamtos dėsnis

Ekspertas

Dabar praktiškai vyksta NATO demilitarizacija.

Marius

Taip. Kur tie visi Bairaktarai? Kur tie iš Slovakijos, Lenkijos perduoti tankai? Jie jau ko gero sunaikinti, o Bairaktarus rusai išmoko numušti, ir pats gamintojas uždraudė ukrainiečiams juos naudoti ten kur intensyvios kovos, t.y. praktiškai visur, bet pas mus tai nerašo. Su anglų Challenger tankais tas pats cirkas – ten kur aktyvios kovos, patys anglai draus naudoti, tam kad rusai nesužinotų tanko ypatumų, žodžiu cirkas. Ukraina nelaimės, ne dėl to kad nenoriu, o tiesiog objektyviai.

Paskutinį kartą redagavo 13 dienų prieš Marius
V.TOMKUS

Apie Maidano fone nužudytus politikus, žurnalistus, rašytojus, verslininkus ir kitus aktyvius žmones, kada nors bus parašyta knyga. Šie žmonės susidegino, šokinėjo pro langus, nusišovė, pasikorė, retsykiais būdavo nušaunami ar susprogdinami savo automobilyje tiesiog gatvėje. Slava Ukraini! Herojam slava! Ane, patriotai-idiotai?!

Muša nacius kasdien

Pagoglinkit – “Минобороны озвучило потери ВСУ на двух направлениях”.
https://lenta.ru/news/2023/03/14/potery/
Минобороны: на купянском и краснолиманском направлениях ВСУ потеряли около 170 военных, две боевые бронированные машины, одну боевую машину пехоты, пять автомобилей, четыре самоходные гаубицы „Гвоздика”, одну противотанковую пушку МТ-12, самоходную артиллерийскую установку «Акация» и гаубицу Д-30. Помимо этого, ликвидирована артиллерийская система М777.

Praeivis

Потери ВСУ превышают 250 тыс пишет American Thinker, а объективной информации на Западе почти нет. Автор считает, что это приводит США и НАТО к безрассудной политике по Украине, так как замалчивать российские успехи крайне опасно. О состоянии военного конфликта в Украине публика пытается много читать. Но факт остается фактом: пробиться при этом сквозь туман западной пропаганды и откровенной лжи крайне сложно. Хотя постепенно вырисовывается картина решительной, медленной, мучительной и болезненной победы России. Украинские потери почти наверняка находятся на невыносимом, неприемлемом для Киева уровне. Ближайшие к истине предположения располагаются где-то в диапазоне от 250 тысяч погибших военнослужащих ВСУ, что на несколько порядков больше, чем у России, которая к тому же располагает гораздо большим по численности населением. Украина сейчас теряет целое поколение… Skaityti daugiau »

Buržua cinizmas

Mes jums tieksime ginklus, patys nedalyvaudami, o jūs ten kariaukite ir mirkite iki paskutinio ukrainiečio, už mūsų gerovę.”

Ponams patinka

Kada baudžiauninkai už jų gerovę didvyriškai miršta.

pranašas

Visi draudimai turi priešingą poveikį – Kristus nieko nedraudė, bet kantriai aiškino. Sankcijos ir draudimai duoda priešingą poveikį – tą suprato žmonės prieš du tūstančius metų.

tep

O jūs galvojote, kad remdami karą Ukrainoje, jūs neremiate jo Lietuvoje? Jūs manote Rusija nesmogs Lietuvai, kada smogs Lenkijai? Bijote? O kada Bayraktarui rinkote pinigus nebijojote, kad karas ateis į Lietuvą? :))))

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

Tikėtina

Kinijos kariniai ekspertai simuliacijos būdu nustatė karo Ukrainoje pabaigą. Tai turėtų įvykti šią vasarą, kada Rusija nugalės Ukrainą.

Man labai patinka vasario 28d. straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.

a man tai

prikošin ir jo политический каминг-аут – atskris sviedinys – prezidentas zelia, neskris sviediniai prezidentas prikošin

https://youtu.be/GyTVt5zpmYg

Kukis

Jis ramiai ruko ir planuoja , kiek teks jam sendien paskerst rusisku kiauliu !!

O tu

eik ramiai miegoti, d u r n e l i …

Pastabus

..o tu ramiai eik naxui,kretine..

Pastabus

TAVARYSCIAI RAUDONIEJI VARGUOLIAI…..JUSU VARGAI BAIGTI……RF KAPUT………GALIT EIT MIEGOT.

tu nepastabus

https://kyivindependent.com/news-feed/zelensky-russia-occupies-1-877-ukrainian-cities-and-villages
„Zelensky: Russia occupies 1,877 Ukrainian cities and villages“
 
pergalė, pergalė, pergalė Rusijos, viso 1877 pergalės

Pastabus

NESISKAITO

yell…Z.V.O.marine

niku “pastabus” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuką dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Vasiliec

„Дмитрий ВАСИЛЕЦ выступил в ООН и обвинил Зеленского в ТЕРР0РЕ против РУССКОГО языка „https://youtu.be/LrdwItSyaT4

Nebenze JTO

Василий Небензя ОСАДИЛ западных колег на Совете безопасности ООН
https://youtu.be/KEoyKSOWoh8

Pastabus

..xa,cia tas,kuris apie ginkluotus uodus verke…,tas tai ypatingas proto varguolis…

Neseniai

„Kelis kartus prieš susidūrimą su JAV dronų , naikintuvai Su-27 „neapdairiai, aplinkai nekenksmingu būdu ir neprofesionaliai“ apipylė droną degalais.Bepilotis lėktuvas kurio sparnų ilgis 20 metrų nukrito į Juodąją jūrą.”

Sky News https://youtu.be/dXz1Q8C0mDA

Pagoglinkit

“Russian fighter jet forces down US drone over Black Sea after intercept”

”Rusijos naikintuvas po perėmimo numušė JAV droną virš Juodosios jūros”

Rusai liepė jankiams “nekišti nosies”

Pagoglinkit – “Посол предостерег самолеты и корабли США от приближения к границам России”. https://lenta.ru/news/2023/03/15/antt/ Посол Анатолий Антонов заявил, что американским самолетам и кораблям «нечего делать» вблизи российских границ.

Prašalietis

Vietiniams „sala ukrini” kariniams vadams laukiantiems savo eilės „duoti ruskiui garo” turėtų kilti sekantis karinis klausimas: kurioje rankoje laikė savo šlangą Su 27 pilotas, kai apipylinėjo savo „degalais” amerikono 56$ kainuojantį droną, kuris nukrito į jūrą???

Vasiliec

Сайт для голосования за Декларацию защиты украинского народа: http://www.nrvch.com

galima prabalsuoti bet kuriam Ukrainos piliečiui bet kurioje pasaulio šalyje per paso vierefikaciją

Vasiliec
Pastabus

..ne vasiliec,o pyzzdiec..

tu nepastabus

tu nepastabus

Pastabus

..ZEIDI MANO GARBE IR ORUMA

tu nepastabus

neturi nei orumo nei garbės

Pastabus

..o tu nemoki rasyt,ot…

Pastabus

MANO BOTAI BUVO DU,ABU BAIS BALBATAVO CEPUKU…

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

..maloooniai kvieciam i saugumo agentura,trolinsim kacapus ir bus velniskai linksma

Ar.

nepavargsti besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro?

Pastabus

…SVARBU,kad tu mano produkta nuryji,xa xa xa,gero apetito,kacaaaape,nem nem…

Pastabus

SVEIKI NEGYVI,ZZOMBIAI…

Lora

Prieš kelias dienas iššoko vokiečių kažkoks ministeris ir paskelbė, kad dujotiekį NETYČIA susprogdino žvejai, kurie jūroje gaudė žuvį, ją sprogdindami. Tiesos portalas vėluoja su info. Dabar belieka kovoti su brakonieriais. O mes kažin ko prisigalvojome.

Zelia vien boboms vadovauja?

Kaip praneša “Ukrinform”, 2023 metų kovo 1 d. Ukrainos kariuomenėje jau buvo 60 538 moterys.

nuu

Šaunu, bus Prigožino zekams ant ko pasismaginti :)))

Pagal Džordžą Orvelą

„Taikos Fondas” skyrė Ukrainos karui 8 milijardus eurų.

ACHUJET !

CINIZMO VIRŠŪNĖ.

yell…Z.V.O.marine

o bučoje (ir kitur (?!!!) ) buvo kažkookios žudynės ???? – ar turime kažkokioos, daugiašalės , bent jau deklaruojamai nepriklausomos komisijos ar tyrėjų komandos išvadas, jog toj bučoj buvo būtent “žudynės“, t.y. specialus, tikslingas kažkokių žmonių žudymas ????! – kokio šolco reikia kasdien kartoti šizoukropų ir viso pindosyno propagand0nines fekalijas, per kurias jau ir taip nėra kuo kvėpuoti ???

Pastabus

..taigi tu vadalaaaazas..,prisipildei baliona xuilo bezdalu ir kvepuoji,nugelltees marazzmatike.Todel ir gliukai tavo karsinciaus makaulej vyksta non stop..A da neatrodo,kad jau zygiuoji pergales parade Kyjeve,ichtiandro buozgalvi,xa xa xa..

Tas žmogelis

gerokai kvankt

Pastabus

….stis,varliagyvi,tu dar cia po kojom painiosies…

Iki paskutinio ukrainiečio…

Artiomovske beveik nesigirdi ukrainiečių kalbos. Ten jau pilnu tempu kariauja NATO valstybių reguliariosios armijos kareiviai, kol kas prisidengę ukrainietiškais ševronais, kalbantys lenkiškai, angliškai taip pat arabiškai. Prigožinas neduos sumeluoti.

kaminkaut

prigožinas bus Ukrainos prezidentas jeigu jį išrinks

pranašas

Yra liaudies patarlės ,,ką pasėsi tą ir pjausi, kaip pašauksi, taip ir atsilieps” gal reikėtu jas neužmiršti. Reikėtų mūsų dalbajobams nepamiršti.

Denacifikacija vyksta pilnu tempu

Skaitykite – “Per karą jau žuvo 161 Ukrainos sportininkas” /lrytas/.

Ukrainos tinklalapyje „Sporto angelai“ paskelbta informacija apie 161 šalies sportininką, žuvusį per Rusijos sukeltą karą, praneša naujienų agentūra „Interfax – Ukraina“.

Gruodžio 22 d. tinklalapis informavo apie 116 Ukrainos sportininkų, kurie įvairiomis aplinkybėmis žuvo prasidėjus Rusijos plataus masto agresijai. Tad nuo to laiko šį liūdną sąrašą papildė 45 nauji vardai.

Tarp žuvusiųjų – irkluotojas Romanas Minakovas, plaukikas Maksymas Kovalenka, biatlonininkas Michailas Barybinas, boksininkas Romanas Zacharovas, futbolininkas Viktoras Tkačukas, kiti sportininkai.

TIESIOG SMAGU

Pagoglinkit – “Visoje Ukrainoje – oro pavojus: rusai smogė Charkovui”.
Rytas visuose Ukrainos regionuose prasidėjo oro pavojaus paskelbimu.
Kaip liudija alerts.in.ua žemėlapis, visi regionai „paraudo“ dėl pavojaus iš oro.
Charkovo gubernatorius Olehas Synehubovas paragino gyventojus likti slėptuvėse oro pavojaus metu ir „Telegram“ parašė, kad „okupantai vėl smogė“.
Ukrainos valstybinis transliuotojas „Suspilne“ pranešė, kad „Charkove nugriaudėjo sprogimas“. Internautai praneša, kad danguje matyti juodas dūmų stulpas.

Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

Ivan Dulin

Pažiūriu BACHMUTO šaudyklos įrašus ir gera nuotaika visai dienai garantuota.

J.Stalinas:

“Наше дело правое, враг будет разбит, победа будет за нами!”.

stal/plienas

Savo knygoje«Экономические проблемы социализма в СССР»/ „Socializmo ekonominės problemos SSRS“ Stalinas paskelbė, kad turi būti pasiekta penkių valandų darbo diena. Stalinas pasiūlė veikti etapais. Pirmiausia įveskite 6, o paskui 5 valandų darbo dieną. Tai padės žmonėms tobulėti, kelti kultūrinį lygį, labiau susieti su šeima, vaikų ugdymu. O tai reiškia tapti laimingesniu, ir tai turėtų būti pagrindinis bet kurios valstybės tikslas.
Dėl poreikių tenkinimo nereikia daug dirbti ir gaminti daug žemos kokybės ir žemo patikimumo produkcijos, alinant gamtą ir žmogų.

graudu

graudu…rotšildai su kokfeleriais kažką dalijasi o mes nežydai/ gojai mirti turime, va matai žydas zelianskis tėvus izraelin išvežė, žmoną su vaikais londonan ir akina atomines bombas mėtyti ir mus gojus/ nežydus gyvus ugnimi pleškinti

Pastabus

..OHO,BOTU HITLERIS UZLEIDO BOTU BRIGADA.smugis butu ispudingas,deja,visi botai nusene,sulopyti gandonai,jokio poveikio nedaro,perdziama i vandeni ir megaujamasi savo nuosavu tvaiku…,bhweeeeeeeeeeeeeeeee…

labas

d e b i l e

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Pastabus

…studijuok zemiau isdestyta savo diagnoze,labuse.Gydykis…,nors vargu ar kas bepades.Arba,sok i Neri..

Viktoras

Po incidento virš Juodosios jūros, kai Rusijos naikintuvas „Su-27“ numušė JAV žvalgybinį bepilotį orlaivį “MQ-9 Reaper“, ko pasėkoje pastarasis sudužo Juodojoje jūroje, JAV aukščiausi kariniai pateigūnai yra didžiausioje panikoje.
Socialinėje žiniasklaidoje platinami garso įrašai rodo, kad Rusija vykdė kažkokią paieškos operaciją ir galimai yra suradę nukritusį į jūrą amerikiečių karinį bepilotį orlaivį.
Akivaizdu, kad Vašingtonas nebūtų patenkintas, jei tokia jautri stebėjimo technologija patektų į Rusijos rankas, kurie, aišku, stengsis surasti ir surinkti visas Juodojoje jūroje išsibarsčiusias karinio drono detales pirmieji.

Kaip kuprius sako

Kas gali paneigti, kad JAV tiesiogiai nedalyvauja kare Ukrainoje???

Pastabus

as

Amerikėnai prišiks į pampersą

Pagoglinkit – “Россия попытается достать из Черного моря обломки дрона, заявил Патрушев”.
https://ria.ru/20230315/bespilotnik-1858082104.html
Россия будет пытаться достать остатки упавшего в Черное море американского беспилотника, заявил секретарь Совета безопасности Николай Патрушев журналисту Павлу Зарубину в программе  „Москва. Кремль. Путин”.
„Я не знаю, сумеем ли мы достать или нет, но то, что это делать надо, и будем этим заниматься, обязательно”, — сказал он.
Патрушев добавил, что надеется на успех операции.

Vidmantas

Nesuprantu, kodęl niekas nebekalba ir net komentaruose nebeužsimena apie bunkerinį niūchą Zelią su varvančia nuo kokso nosimi, negi jis jau “nurašytas”? Visi šiandien, kalbėdami apie karinį konfliktą Ukrainoje, jau mini tik Rusiją, JAV ir Kiniją. Kodėl?

Pastabus

…tu per kvailas ka nors suprast,todel…

Anonimas

Qrwa, kaip tu nusibodai su savo beverčiu kiauksėjimu vos ne po kiekvienu žodžiu. P*sk na*ui iš čia.

Pastabus

..ononime rommmma,apsiramink,nesibaaark taip negraziai.Negi motka nepyzdino taves uz riuzzkus keiksmus….,negerai,romka,labai negerai….

Pastabus

ORKAI BAXMUTO PELEKAUTUOSE….KAPUT KACAPELIAMS,VISISKAS KAPUT…….

Durniau,

pasižiūrėk telegram kanaluose krūvas ukrosvinų lavonų, besimėtančių BACHMUTO gatvėse ir miesto prieigose, patys kaholai prifilmavę, ir suprasi, kas iš tikrųjų pelėkautuose :))))

Pastabus

..kacapiuk,…..gimes durnium,protingu nebebuuuusi,negi imt daba ir ka nors tau,asiliuk,aaaiskint…Lik su savo kretino ‘maaatymu’…,kas tokius ir isperi,trenktus i asfalta….,klaidzioja paskui tarp triju pusu….

Megzta beretė su bumbulu

Su tuo durnium eičiau į žvalgybą !

Povilas

Nu čia gerai ant to rudo šūdžiaus paperdė, nors ne nuo kovido, bet teisingai.

Pastabus

….pavyliuuuk,a is kuriaaas durgryciaaaas cy laaaaji,ajaaaazau,kakis duurnaaaaaas…..

Pastabus

..nebepargriztum,kvaileli,ne ne…ir nesprasyyyyk..

Kindziulis

Tai jau pergalė? Ukraina laimejo? Tai ginklų ir pinigų jau nesiųsime?

Pastabus

…ka tu gali siusti,varguoli,gi tik sluota teturi…

Kažinkevičiau,

užsikoduok nuo durnumo. Sakyk: daktare, man visur norisi kišti savo trigrašį, nors esu kvailas kaip čebato aulas!

Pastabus

..bybi tau,kacapuase,in aki….

Pamanykit, negras supyko

Virš Juodosios jūros sudužus amerikiečių kariniam dronui, JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas apkaltino Rusiją agresyviu elgesiu.

Putinas

56 milijonus dolerių kainavęs JAV dronas „MQ-9 Reaper” buvo paleistas iš Sigonella NATO bazės Sicilijoje, Italijoje.
Skrenda į Krymą su išjungtu atsakikliu.
Rusai jį užblokavo, atjungdami jo palydovinio orientavimo kanalą.
Avarija 🙂 🙂 🙂
Drono kompiuterio/telemetrijos atminties mikroschemas pagrobė Juodosios jūros laivynas…

Ha-ha-ha !

Pagoglinkit – “Atsilikusi Rusija atjungė 56 mln. dolerių kainavusio US drono ryšių sistemą, ir jis tėškėsi į jūrą”.https://www.laisvaslaikrastis.lt/atsilikusi-rusija-atjunge-56-mln-doleriu-kainavusio-us-drono-rysiu-sistema-ir-jis-teskesi-i-jura/

Pastabus

..NEOMERESJEVAS TARANAVO BEZPILOTNIKA GALVOOOODAMAS,KAD TEN TUPI PRAKEIKTAS JAVAS….IR PATS UZSIMUSE….IR JAVO NENUZUDE…….GLUPYJ MASKALJ…AMYNJ…

Vilhelmina

KVAILIAMS uždrausti save naikinti neįmanoma. 
Tai būtų žmogaus teisių pažeidimas.
Mąstyk toliau su subine, KVAILY!

Pastabus

…oi,tu ciuciundra selma,otdaisija,ozolocuuuuu,kacapke cap cap cap….,o gal tu ….caplia,a,,hellmans…

labas

d e b i l e

Pastabus

..biski palauk,tuoj dokas tau diagnoze israsys…

“Express”

Pagoglinkit – “Express: Путин получил возможность потопить НАТО в случае агрессии альянса”.
https://ria.ru/20230117/nato-1845581407.html?in=t
Россия может устроить цунами странам НАТО с помощью новейших ядерных торпед „Посейдон”, написал обозреватель британской газеты Express Джек Уолтерс.
„Российские ядерные торпеды <…> способны погрузить Великобританию в морскую пучину”, — говорится в статье.
Автор публикации отметил, что оружие производит минимум шума и маневрирует — это делает его уничтожение силами Североатлантического альянса невозможным. 
Каждая атомная подводная лодка может нести до шести таких торпед, напомнил Уолтерс.

kaput

užbaigs miortvaja ruka

Pastabus

PONAI RIEBJAAATOS TAVARYSCIAI,MUMS XANA,PUTLERIS MUS KVASINS CUNAMIU.VILNIUS BUS NUSLUOTAS BAISIOS VILNELES BANGOS….

“Reuters”

Kinija, Rusija ir Iranas Omano įlankoje vykdo bendras karines pratybas. Pratybos vyks nuo šio trečiadienio iki sekmadienio, pranešė Kinijos gynybos ministerija. Tikslas esą yra gerinti „praktinį bendradarbiavimą“ tarp dalyvaujančių šalių karinių jūrų laivynų, informuoja agentūra „Reuters”.
Pratybos yra dalis vis glaudesnių ryšių, kuriuos Vakarai su nerimu stebi ir Rusijos invazijos į Ukrainą akivaizdoje.

Dzeikas

Dabar imu suprasti A.Hitleri taip isikibusi i ideja fix butinai uzimt visa Stalingrada. Juk atrodo, nahier tie griuvesiai 1942m rudeni, juk kur kas svarbiau ismesti rusus uz Kaukazo kalnagubrio ir uzimti Baku su bene vienintelemis naftos verslovemis Sovietijoje (80% naftos gavybos tuo metu). Nezinantiems, vyrukai is kalnu divizijos „Edelveisas” perejo kalnu perejas ir isiverze i Abchazija ties Suchumi, issaude NKVD specnaza pasiusta pries juos ( rusu vojakos neturejo daliniu mokanciu kautis kalnuose) kaip putpeles ir….grizo gave isakyma radiorysiu. Bet, 1942m rudeni Stalingrado pavadinimas jau tapo brendu ir fiureriui buvo „zapadlo” neuzimti jo visiskai nors jokiu strateginiu uzdaviniu tai nesprende, o jegu taip reikalingu Kaukaze ateme daug. Panasiai ir su Bachmutu. Rusams sprendziant pagal kaina kuria jie moka uz puolima ,… Skaityti daugiau »

???

Apie ką čia tu, d u r n e l i ?

Pastabus

..tu,nugelltusi bezdzione,jau savo apkakoto nicko gedyjies..,tu ,kretinizuotas nugelltes podvodnyke,aik miegot,ryt tau anksti keltis,eisi gatviu sluot ir po siuksliadezes knaisiotis,taigi,glazky zakryvai,ba ju bai,durienj….

???

Apie ką čia tu, K V A I L Y ?

Pastabus

..durnas bote,gal paziuretum i piktograma…,kokie jus,kacapuasai,kretinai,oi,negaliu..

Pasiskaityk, d u r n e l i

На Украине в Бахмуте функционировало 64 промышленных предприятий.

  • ЗАО Артёмовский машиностроительный завод «ВИСТЕК» (ул. Мира, 6);
  • ОАО «Макеевский завод металлоконструкций» (бывший завод «Дориндустрия») (ул. Сибирцева, 3);
  • Артёмовсктрансстрой (ул. Космонавтов, 6);
  • ЗАО «Артёмовский завод шампанских вин» («Артёмовск Вайнери»; ул. П. Лумумбы, 87);
  • ООО Артёмовский машиностроительный завод «ПРОММАШ» (ул. Героев Труда, 15);
  • ООО «Завод цветных металлов» (ул. Героев Труда, 42);
  • ОДО «СИНИАТ» (2-й переулок Ломоносова, 3);
  • ООО «Экопродукт» (ул. Корсунского, 73).
  • и т.д.

Объём реализованной промышленной продукции (2019) — 7,8 млрд грн.

Pabaigos diena arti

Pagoglinkit – “”Царь-бомба была игрушкой”. В Британии началась паника из-за решения Путина”.
https://ria.ru/20230315/reshenie-1858131020.html

Daily Mail: в Британии началась паника после решения Путина вооружить армию „Посейдонами”. Это заставило британских экспертов смоделировать разрушительный эффект в случае удара по Соединенному Королевству.

Западные аналитики уверены, что установка может нести заряд, который будет в два раза мощнее „Царь-бомбы”, испытанной Советским Союзом на Новой Земле в 1961 году..
Если Россия запустит „Посейдон” с „подлодки Судного дня” и она взорвется, например, в устье Темзы, то приливная волна полностью уничтожит Лондон, предположили военные эксперты.

išjungė

bespilotniką išjungė kaip ir bidono donaldą kuką magnetiniu impulsu?

Parduotos vertybės

Jau beveik pusė milijono ukrainiečių nukauta, o Zelenskis nesusitiko su jų motinomis, žmonomis, slapstosi, pinigų artimiesiems neišmoka už žuvusius karius.

Pastabus

…nu,xuilo nors kailinius palaikyt leido….vias 5 minutes.Prisimins sia laime visa gyvenima…xa xa xa

Su karo pabaiga, kaip ir aišku

Natūralu. Saulė leidžiasi vakaruose (NATO), o kyla – rytuose (Rusija).

Apie galutinę Rusijos pergalę

Nereikia bijoti to, kas neišvengiama.

Pastabus

..jo,rf kaput.

Pastabus

…tai vis pijokauji.Pasiziurek i veidrodi,i ka tu panasus pasidarei….

Vadimas iš Norvegijos - dabar Bachmute

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Kur jūsų pergalės mūšio lauke???
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?

cha cha cha…

Bunkerinis niūchas Zelia, kai tik padvigubina kokso takelį, tai jau galvoja, kad Kryme jūroj maudos…

Pastabus

RF BAUDZIAUNINKAMS FSIO,15M. UZ ANEKDOTA APIE FTARAJA ARMIJA.demokratija ru ir tocka xa xa xa

Diadia Vania

Gav gav gav gav…… Pyst iš lazdos – aūūū aūūū, ajajajajaj!

dingo

ale kur dingo trendai slava ukraine – xerojam slava? išnyko kaip dūmai.

uuuu

Koks beraštis čia rašė, Šurajevas? xD Net Google vertėjas taisyklingiau verstų: „Mariupolio“, o ne „Mariupol“ kaip čia.

141
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top