Karas Ukrainoje. Trys šimtai aštuoniasdešimt trečioji (Kovo 13 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis

Svatove. Be pakitimų.

Kremina. Agresoriui pavyko nežymiai pastumti kontaktinę liniją Yampolivka link ir taip išplėsti savo placdarmą prie Dibrova. Tačiau rusų flangai ir toliau yra pažeidžiami, ukrainiečiai bando tuo pasinaudoti vykdydami lokalias atakas Chervonopopivka link. Tikėtina, suprasdami šį ukrainiečių sumanymą ir rusai suaktyvino savo veiksmus Nevske link.

Lysychansk. Be pakitimų.

Donecko kryptis

Bakhmut:

Berhivka – Rozdolivka:

Khromove – Bohdanivka ruože rusai ir toliau karštligiškai spaudžia, labai intensyviai dirba jų artilerija. Ukrainiečiai stengiasi nelikti skolingi. Agresoriui pasistūmėti link minėtų gyvenviečių nepavyksta, tačiau rusai nežymiai plečia savo flangus ir taip verčia ukrainiečius ištempti savo gynybines linijas, kas mažina gynėjų pajėgų ir ugnies tankį.

Orihovo Vasilivka – Zeleznianske – Vasiukivka (link Slavyansk) agresoriui pavyko pastūmėti kelyje Bakhmut – Slavyanks. Tikėtina, pajutę, kad ukrainiečiai pagrindines pajėgas sukoncentravo ties Khromove – Bohdanivka, rusai bando maksimaliai pasistūmėti link Slavyansk ir taip griauti ukrainiečių planus kuriant naują gynybos liniją. Tuo pačiu tikėtina siekiama trikdyti ukrainiečių grupuotės tiekimą ir pajėgų rotacijas tarp kanalo ir kelio Bakhmut – Slavyansk. Tai padarius ukrainiečiams liktų tiekimą, rotacijas Khromove – Bohdanivka ruože ir/ar atsitraukimą iš Bakhmut užtikrinti per kanalą ir keliais likusiais keliais iš Chasiv Yar. Reikia turėti omenyje, kad visa ši teritorija yra apšaudoma agresoriaus artilerijos ugnimi. Atlydžio metu labai tikėtina nedidelis kanalas ir upeliai patvino, žemė virto koše. Beje artimiausiu metu Bakhmut apylinkėse numatomas lietus, tad vandens bus dar daugiau. Tikėtina todėl agresorius vakar ir šiandien atakuoja Minkivka, kad suspėti užimti geresnes pozicijas iki blogesnių oro sąlygų, kuriomis vystyti puolimą bus dar sunkiau.

Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syversk) ukrainiečiai tvirtai laikosi.

Mieste tęsiasi sunkūs mūšiai. Šiaurėje ir šiaurės rytuose pozicijos eina iš rankų į rankas. Agresoriaus soc. tinkluose skelbiama, kad prasidėjo mūšis dėl spalvotųjų metalų apdirbimo gamyklos, tačiau tokios informacijos patvirtinti negalime. Taip pat rusai intensyviai spaudžia ir gyvenvietės pietuose.

Į pietus nuo Chasiv Yar – Ivanivske kelio rusai koncentruoja pajėgas prie Ivanivske. Nustamdami kontaktinę liniją į šiaurę, rusai tikėjosi apsaugoti savo karinius taikinius šioje gyvenvietėje, tačiau čia įsitvirtinti agresoriui nepavyksta. Sunkios kautynės tęsiasi.

Avdiivka – Mariinka:

Nedideliais žingsneliais agresorius plečia savo kontroliuojamą teritoriją šiauriniame Avdiivka flange. Mūšiai Krasnohorivka – Vesele – Kamyanka labai intensyvūs. Taip pat rusai spaudžia ir pietvakariniame ir vakariniame flanguose, tačiau čia gynėjai labai sėkmingai apsigynė. Agresorius patyrė didelius nuostolius ir atsitraukė.

Mariinka. Tęsiasi sunkūs mūšiai, ukrainiečiai išlaikė pozicijas.

Vuhledar. Susidūrimai kontaktinėje linijoje vangesni, daugiau darbo abiejų pusių artileristams. Tarsi iliustracija, kad agresoiaus puolimas čia baigėsi nesėkme, ukrainiečiai šiandien HIMARS raketomis apšaudė Volnovakha (ją atstumdami kontaktinę liniją į šiaurę tikėjosi apsaugoti rusai).

Zaporizhia kryptyje aktyviau ėmė dirbti agresoriaus artilerija. Tuo pačiu rusai pabandė pajudėti priekin prie Orihiv, bet po mūšių judančiųjų daug neliko. Tuo pačiu vėl girdėti sprogimai Mariupol, virš miesto dirba agresoriaus oro gynyba.

Pietų kryptyje tradicinės artilerijos dienos. Tuo pačiu vėl problemos su Kerch tiltu. Dalis judėjimo sustabdyta, agresoriaus pajėgos vykdo autotransporto priemonių patikrą. Kažko bijo.

1.8 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
94 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Neverta persiimti nuotaika

Jau telegram mačiau, kaip Aidaras štrumuoja tuščią namą, kurį konservatorių bendruomenės išlaikomos snaigės rodo nuotraukoje. Bučos laikų režisūra klesti.

Pastabus

…tai gal tu snaiges su pleiskanom supainiojai,varguoli…Tavo svarko apykakle,matyt,siaubingai ‘apsnigta’…

Tikrieji pasaulio šeimininkai

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

mus visus mausto kaip mažvaikius

Kam įdomu-tikroji,nesuklastota WW2 istorija:

justice4germans.wordpress.com

http://www.revisionist.net

twelveyearsnotaslave.wordpress.com

jan27.org

holohoax101.org

žodynėlis

– Ką reiškia santrumpa SEIMAS?

– Sauja Etatinių Idiotų,Mąstančių Apie Save.

– Kas yra TSKP?

– tėvynės sąjunga-konservatorių partija.

 -Kas yra TEISMAS?

 -Tarybinio Elito Išaukštintas Sukčių Mafijos Aferistų Susivienijimas.

-kas yra JAV?

-Jungtinis Atmatų Veislynas

-kas yra CŽV?

-Centrinė Žudymo Valdyba

-kas yra VSD?

Valstybės Sunaikinimo Departamentas

 -Kodėl JAV nebūna valstybės pervesmų?

 -Nes ten nėra JAV ambasados.

Pastabus

..nuzudyk zudyneli

Pastabus

NEMIELI KACAPUASAI,KO GI,VARGUOLIAI,TOKIE NEDRASUS,GAL KA SOOOOPA…..

yell…Z.V.O.marine

niku “pastabus” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Pastabus

…AAA,SUPRATAU DABAR….,NUGELLTES VADALAZZAS YRA ICHTIANDRO VAIKAS,GIMES BACKOJ,KALEJIME..,TEN NEKEISDAVO VANDENS,TAI JIS IR AUGO MYZALUOSE BEI EXKREMENTUOSE,TODEL YRA TOKS NEADEKVATUS…PASKUI JI ZURNALIUGOS PAVOGE IR ISMETE I JUUURA,NES TURI SILKES ZABTUS,KAIP NORMALUS ZMOGUS ANAS NEGALI BUTI,AJAAAZAU,VARGSAS GYVIS,REIK KREIPTIS I GYVUNU APSAUGA……..ei,debil,ty slyskom dolgo plaval……,xa xa xa,oi,negaliuuuuu…

Ar.

nepavargsti besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro?

Pastabus

..ne..

Diedas

Vata dėl putino pralaimėjimų kare nušoko nuo bėgių, supyko su protu ir užmiršo savo amžiną temą, kurią girdžiu nuo pat vaikystės.
Ei „nugalėtojai” kur jūsų prognozės apie kitais metais žlungančią Ameriką ir bankrutuojantį dolerį???

Kinija

Antradienį Kinija perspėjo, kad Australija, Jungtinė Karalystė ir Jungtinės Amerikos Valstijos žengia „klaidingu ir pavojingu keliu“, pristačiusios susitarimą dėl branduolinių povandeninių laivų.

Kiniečiai sumals į šūdą

Japoniją su visa Okeanija paėmus kartu su Australija bei visais anglosaksais

Isterija

Lietuvos politikų isterija dėl Vokietijos brigados dislokavimo-nedislokavimo jau tampa juokinga. Ir turbūt labiau skirta ne Vokietijai, bet vietinei auditorijai. Vietiniam pasidraskymui, kovojant dėl asmeninių ir partinių reitingų.

Kita vertus, tiek Lietuva, tiek Vokietija yra NATO valstybės. Todėl krizės metu vienodai turinčios paklusti NATO vadovybei. Tad lietuviška vos ne kasdienė isterija, ką pasakė O.Šolcas, ką atsakė I.Šimonytė, ką pasakė B.Pistoriusas ir atsakė G.Nausėda bei „Der Spiegel”, yra tik vietinių žmogelių bauginimas. Bijojome paukščių gripo, Astravo, teroristų, kovido, pedofilų, o dabar bijosime, kad mūsų negelbės vokiečiai.

Juozapas

Taip, kiekvienais metais zmones kurie pajegia isvaziuoja, kiti myrsta nuo skiepu, gimstamumas mazeja….vyrus baigia kariuomeneje suluosint perdetais kruviais……kitus issiuncia lakstyt po Ukraina….tai ZINOMA REIKIA SVETIMU KARINIU BATŲ, KAD GINTU LIETUVA…

Pastabus

…myrsta myrsta,dziozefai mazaraaaasti…,myyyyyrsta…

Geros naujienos

Pagoglinkit – “Бойцы ЧВК «Вагнер» начали штурм подземной части «бахмутской азовстали»“. 
https://lenta.ru/news/2023/03/13/bahmut_azovstal/

Prigožino privačios karinės grupuotės „Wagner“ kovotojai pradėjo šturmuoti požeminę „Bachmut Azovstal“ dalį – „Artemovsko metalo apdirbimo gamyklą“ (AZOM). Tai savo „Telegram“ kanale pranešė karo korespondentas Aleksandras Simonovas.
Anot jo, vagneriečių šturmo grupės kariai jau pateko į požemines įmonės komunikacijas ir bando prasimušti į šachtą. Spec. karinis korespondentas tuo pačiu pažymėjo, kad mūšiai vyksta iki 320 metrų gylyje.
Tiketina, jog rusų kariams jau artimiausiu metu pavyks išmušti ukrų nacionalistus ir užsienio samdinius iš katakombų bei priversti juos pasiduoti į nelaisvę.

Šlovė našim

Pagoglinkit – “Полковник ДНР заявил о практическом освобождении города Красногоровка”. 
https://lenta.ru/news/2023/03/12/krasnogorovka/ 
Полковник ДНР Эдуард Батурин заявил, что российские силы практически освободили Красногоровку. «Населенный пункт практически освобожден, на окраинах идут зачистки», — рассказал собеседник агентства. По его словам, это продвижение позволит российским войскам сильнее «сжать в тисках» Авдеевку.

Šmikutienis

Menkas šis rašinėlis. Pradedu pasigesti konservatorių-pedofilų bendruomenės fantasto Aurimo Navio pasažų.

tep

Nėra šlykštesnio padaro už konservatorius. Įdomu, ką mąsto balsavusieji už tuos pedofilus?

nuu

Tik pedofilas gali būti tikru patriotu, nes jis myli vaikus – tautos ateitį.

Pastabus

..tai tu cia apie save,pedofile..

Nu jo…

Visas šitas pedofilijos mėšlas, atėjo kartu su landsbergizmu. Pasidomėjus, kada savo veiklą Lietuvoje pradėjo Sorošo išperėta „Gelbėkit vaikus”, jokių klausimų daugiau nebekyla. Todėl, visiškai natūralu, jog su landsbergizmo pabaiga, visa tai ir nunyks. Nes pasikeitus geopolitinės orbitos trajektorijai, bus sudėti ir nauji vertybiniai atskaitos taškai.

Žemaitaitis (Op TV)

Skandalinga: už ką pagrindinis pedopartijos strategas negavo VSD leidimo?

https://www.youtube.com/watch?v=kceyJ7iPDT0&ab_channel=OpTV

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

Tikėtina

Kinijos kariniai ekspertai simuliacijos būdu nustatė karo Ukrainoje pabaigą. Tai turėtų įvykti šią vasarą, kada Rusija nugalės Ukrainą.

Gintaras

Kažkam ruošiamasi, kad JAV bombonešis virš Lietuvos skraido? Juk neseniai sklido žinia, kad Lenkija paskelbė mobilizaciją. Laukia, kad Rusija puls? Na, bet ji užsiėmusi Ukraina. Lenkijos kariai padės Ukrainai? Kaip čia pasakius… Vengrijos premjeras Orbanas užsiminė, kad NATO sąjungininkų kariuomenė gali prisidėti prie Ukrainos kariuomenės. Ar Lietuva prisidės? Galima spėlioti. Viena astrologė pasakė, kad mūsų kariai slapta bus siunčiami kovo – balandžio mėn. Įdomu, atspėjo ar ne?

Pastabus

…ka tu cia,podzabornaja drianj,kuzdi…,viskas bus gerai,nebijoook…

nuu

tuoj klumpakojiai tręš žemę naujiems saulėgrąžų laukams! senis ožys jau agituot pradeda, kad klumpiai vyktų į ukropiją kariaut!

Pastabus

…zz a y kka,’klumpakojiai’,xa xa xa….,’gyliau’…tu esi kalbos kulybinas…,nuostabu,is kur tu atsiradai tooooks debiliukas,…iskritai galva i asfalta ir pasiklydai tarp 3 pusu…

tuu

vyras iš Pakarklio, bet snarglys kaip arklio.

lansberga

pilėnai

Muša nacius toliau

Pagoglinkit – “Минобороны озвучило потери ВСУ на двух направлениях”.https://lenta.ru/news/2023/03/14/potery/
Минобороны: на купянском и краснолиманском направлениях ВСУ потеряли около 170 военных, две боевые бронированные машины, одну боевую машину пехоты, пять автомобилей, четыре самоходные гаубицы „Гвоздика”, одну противотанковую пушку МТ-12, самоходную артиллерийскую установку «Акация» и гаубицу Д-30. Помимо этого, ликвидирована артиллерийская система М777.

Saulius

Pažiūrėkit kokias kapines patys ukrainiečiai filmuoja ir deda į telegramą , šviežūs kapai šimtais atgulė , jei ne tūkstančiais. 16 metų vaikus jau ima į mėsmalę. Čia ne rusų propoganda , pažiūrėkit koks šauktinių amžius pakeistas Ukrainoje. Zelenskis kaip Hitleris pabaigoje jau šiaudo griebėsi , tuoj apsiuostęs kokso , stumdys nematomas armijas…

Šmikutienis

Sakykite, ką gali “užkariauti” paprasti chocholai , 60-ies metų, sugaudyti gatvėse?

Pastabus

..ot ir nesakysim…

Diadia Vasia

pagugoliuokit  https://www.voltairenet.org/article218790.html

„byla xanterio baideno ir igorio kolomiskio”-

„Это та самая группа, которую президент Владимир Путин назвал «кучкой наркоманов и неонацистов»“.

Pastabus

…vaska,kur buvai nuklydes,morcius ir tau,matyt.Nagi,palok,tu taip mooooki,na,vaska,balsa….

V.TOMKUS

Apie Maidano fone nužudytus politikus, žurnalistus, rašytojus, verslininkus ir kitus aktyvius žmones, kada nors bus parašyta knyga. Šie žmonės susidegino, šokinėjo pro langus, nusišovė, pasikorė, retsykiais būdavo nušaunami ar susprogdinami savo automobilyje tiesiog gatvėje. Slava Ukraini! Herojam slava! Ane, patriotai-idiotai?!

Tą ir vaikai supranta

Ukrainoje turi kaboti ukrainos vėliavos, Lietuvoje lietuviškos.

tep

O Lietuva bus pervadinta į Novaukrainą ir pagaliau bus įteisinta nauja valstybinė vėliava – mėlynai geltona.

lansberga

pilėnai

Lietuva - tik teritorija

Pagoglinkit – “МИД России назвал Прибалтику полигоном для военного присутствия США”. 
https://ria.ru/20230209/pribaltika-1850936478.html

Pastabus

..zinok.,Nery vanduo jau tinkamas praustis.Tau jau laikas…

Akivaizdu, kad

Pats laikas Kuboje atsirasti Rusijos hipergarsinėms raketoms.

Amerikėnų hipergarsinės raketos

Kol kas tik Holivudo fantastiniuose blobasteriuose.

Kažkas nesueina

Ruskių driskiai turi hipergarso technologijas, o Amerikos superinė technologija dar tik turės ir tai galimai, nors durniukams grasinasi, jog kažką nuveš ir patalpins Japonijoje (hipergarsines raketas, kurių neturi?!). Kaip čia gaunasi, negerbiami Sovietinio profesoriaus ir žydo Žemaklynio gerbėjai? Akli kaip kačiukai miauksit ir panašu , kad tuoj būsite paskandinti mužikų?

Arūnas

O jūs galvojote, kad remdami karą Ukrainoje, jūs neremiate jo Lietuvoje? Jūs manote Rusija nesmogs Lietuvai, kada smogs Lenkijai? Bijote? O kada Bayraktarui rinkote pinigus nebijojote, kad karas ateis į Lietuvą? :))))

tep

Galite tikėti, galite netikėti, bet pamatysite, kad galutiniame rezultate po Ukrainos bus demilitarizuota Lenkija, po to Baltijos šalys, įskaitant Lietuvą, ir gale bus Suomija. Ko pasėkoje Rusija turės saugias šalies vakarines sienas.

teouii

gabrieliaus liga

ltepui

žydo zelenskio propoganda

Dalinkitės

guglinkit „Vytautas Landsbergis paskui save sugalvojo nusitempti visą Lietuvą”.

https://youtu.be/N3UxNO5C3vc

Nori siųsti mūsų vyrus į karą Ukrainoje. Jau nebejuokinga.

nuu

Lietuva ne Ukraina. Sukabinėti mėlyni- geltoni skudurai dar nereiškia kad Lietuva Ukraina.
Lietuvos vyrų prievartiniui siuntimui į Ukrainą – Ne.

programavimas

geltonas-mėlyna pasamonės nunulinimas, nederančios spalvos nunulina pasąmonę todėl ir po jomis galima prakišti bet ką. Tą pačią technologiją naudoja kakakola, spalvų derinys raudona -juoda taip pat nunulina pasąmonę, ir rezultatą matome – nei skonio, nei patrauklumo o prakišama kaip gėris ir geras skonis ir verslas klęsti.

yell…Z.V.O.marine

kol nebus vėliavos su svastika, šizolitchūanija jausis nepilnai prisivėliavinusi :)…

Pastabus

..tavo motka,Ichtiandriene,buvo vardu Marina,tai todel tu,bebenciuk,vis su birbyne jos saukiesi……ZOV MARINY’,o,susirges gelltllige,prisipazisti,kad esi jielou….puti i xuilo birbyne…’jellou zov Marinie’,varguoli.Bet ji nepasirodys,nabage,Ichtiandras ja uzplumpino ir nuskandino Barenco juroj….

Pastabus

p.s. istorija tavo backos,Ictiandro,liudna…,ji xuilo su soiga vis tik pagavo tinklais ir cia pat,ant juros kranto,issivire zuviene…,uxa riuzzkai,vadinasi.Apsvaigo ir paskelbe kara Ukrainai.Stai kaip viskas buvo,buozgalvi….

jo jo

Svarbiausia lanzberginiams nepamirsti aprupinti tualetiniu popieriu ir slapkelnemis. Na dar, lėktuvą paruosti Zuokniuose, kai reikes skubiai begti rusui atėjus.

Pastabus

..tu,pingvine,tik tupejai ant lyties ir tupai spoksojai,kai tavo akyse xuilo su soigioku jelou zov marinie teva,Ichtiandra,isdarinejo ir zuviene issivire.Tu gi paddielnykas,iseina.Tave reik zdatj v polikliniku,na analyzy….

Pastabus

…TT A A IPP..

Šauktinis

Dėjau skersą, tarnaukit patys lanzbergui.

Alach akbar

Neužmirškit kiekvienam šauktiniui po auksinį šaukštą įteikti!

Pastabus

…zinokit,jau nebejokinga.Clienas nuo 1971m.Skiepytas be saiko.Siuo metu invalidas.

Man labai patinka vasario 28d. straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.

Surovikinas vėl ukrus sveikina raketomis

Visoje Ukrainos teritorijoje paskelbtas oro pavojus!
Ukrainos skaitmeninės plėtros ministerijos internetinis žemėlapis pažymėtas raudona spalva.
Departamento interneto svetainėje paskelbtame pranešime teigiama, kad „oro antskrydžio pavojaus signalas paskelbtas 14 val. (Maskvos laiku)“.

Gera žinia

Практически во всех регионах Украины в третий раз за день объявлена воздушная тревога.
https://www.rbc.ru/textonlines/14/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

Verslas

Mažiausiai 20  Kongreso narių asmeniškai investuoja į geriausiasJAV ginklų rangovų kompanijas, gaminančias ginkluotę,kurią Amerika ir vakarų sąjungininkai siunčia į Ukrainą. Pranešama,kad JAV “derasi” su Lotynų Amerikos ir Azijos šalimis,kad jos taip pat „paremtų” Ukrainą savo turima ne visai nauja ginkluote. //The Members of Congress Who Profit From War/.

Pastabus

..MANO BOTAI BUVO DU,VIENAS DINGO,NERANDU…

ir vėl

atėjo rudas šūdas ir pridrabstė bei pritapšnojo visur rudai :((((

Pastabus

..o tu kuris botas,desinys ar kairys….,xa xa xa

Jokio karo nebūtų buvę

Ukraina praranda savo vyriškos lyties jaunimo kartą – visa tai remia smunkančią JAV planetos hegemoniją. Pikti, sumišę, nusikalstamai beatodairiški tironai, vykdantys JAV politiką ir sąmoningai ilginantys šį destruktyvų ir nepaprastai pavojingą, neįveikiamą konfliktą, yra abejingi Ukrainos žlugimui ir masinėms jaunų žmonių žūtims, o tik patrankų mėsa tiems, kurie vaikšto šalies koridoriais. Valstybės departamentas ir Pentagonas. Kadangi jie yra abejingi neįsivaizduojamai pasekmei, kuri gali būti paskutinė šio karo problema. Šis karas niekada nebūtų įvykęs, jei Kissingerio ir daugelio kitų pasiūlymą dėl neutralios, NATO nepriklausančios Ukrainos JAV būtų priėmusios 2021 m., kaip pagrįstai prašė Rusija, ir jei Ukraina, Amerikos nurodymu, būtų nutraukusi savo aštuonerius metus vykdomą ir JAV remiamą karą prieš Donbaso rusakalbius ir rusų etninius sluoksnius ir būtų įgyvendinusi Minsko II… Skaityti daugiau »

Pastabus

vnimanijie,pucyyyno birbynes putikams…..TIKRASIS XUILO NUDVESE GERMANIJOJ,2006M,FRYCU MEDIKAI TA PATVIRTINO.PUCIAT LZIEXUILO BIRBYNE,DURAKAI…

labas

d e b i l e

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Pastabus

MALADIEC,DAKTARE,SI SYK NEAPSIRIKAI…..

Pastabus

..AR GIRDEJAI,LABUSE,SAVO DIAGNOZE,XA XA XA…

Norbertas

Kadangi nuobodžiauju, pažeisiu savo paties taisyklę- su silpnapročiais nesiginčyti, nes tokiame ginče silpnapročiais tampa abi pusės.
Bet štai patrioto-idioto egzempliorius, save vadinantis „pastabus” įsižeidė ir prašneko. Tiek prašneko, jog visur pridergė.
Apie psichinę ligą, smegenis ir masturbaciją, kuriose- akivaizdu- jis/ji gerai nutuokia tik apie masturbaciją. Čia aš pripažinsiu patrioto-idioto neabejotinas dastižienijas ir, visas nugalėtas pasiduodu.
Jei komentatorius „pastabus” dar norės padiskukuoti, galiu pažadėt nebent apie smegenis. Apie ligas mažai nutuokiu…

Romualdas

Jei NATO žinotų, kad galima laimėti karą, jie nusiųstų visą savo ginkluotę ir nedelstų, bet jie puikiai supranta kad Ukrainai&Co (NATO) laimėti prieš Rusiją be šansų ir dabar tempia laiką, paleido cirką su Tankais, kalbama apie kelis šimtus tankų geriausiu atveju metų laikotarpyje, kai Ukraina prieš metus turėjo 2000+ tankų ir vėliau gavo iš Lenkijos ir kt.šalių ~1000 sovietinių tankų ir viskas išgaravo.

šumanas

buvo šumas dževelinų, buvo šumas bairaktarų, buvo šumas haimersų, dabar šumas leopardų su abramsais ir pasibaigs kaip ir turi pasibaigti šumas… toks gamtos dėsnis

Ekspertas

Dabar praktiškai vyksta NATO demilitarizacija.

Pastabus

..rommma,nelapauk….

teoui

nevaryk žydo zelenskio propogandos

Labai įdomi diskusija vyko

https://youtu.be/RPhB_02wk64 Valdas Tutkus-Algis Avižienis…net generolas nustebo sužinojęs,jog bus formuojama norinčiųjų koalicija kariauti Ukrainoje ir nereikės NATO sprendimo-bendro 30 valstybių sutarimo konsensuso ir užtenka ministro sprendimo… vakar Rusijos tv diskusijoje dalyvaujantis USA žurnalistas tai patvirtino-bus formuojama pavasariniui puolimui 200-300 tūstančių „najomnikų”samdinių kariuomenė kariauti Ukrainoje o tai tas pats,tik perrengti bus NATO kariai…o ginklus ar ir reikės perrengti,kad nesiskaitytų NATO ginklais…

Oficialu: žuvo 257 tūkst. ukrosvinų

Pagoglinkit – ““В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/ 
Buvęs Pentagono patarėjas McGregoras: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas paskelbė praradęs 257 tūkst. karių. Pentagono eks-patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras sakė, kad vizito JAV metu Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj slapta informavo departamento atstovus apie Kijevo nuostolius nuo karinio konflikto pradžios. McGregoras apie tai paskelbė savo „YouTube“ kanale. McGregoras atskleidė detales apie Zalužno vizitą ir paskelbė, jog jis buvo susitikęs su Pentagono vadu Lloydu Ostinu ir generolu Milley, Jungtinio štabo vadų pirmininku. Informatoriai pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas JAV kariškiams pranešė apie 257 tūkst. žuvusius ukrainiečių karius.

Gintas

Pagoglinkit – “На Украине сообщили о расценках на откуп от отправки на передовую”. 
https://lenta.ru/news/2023/02/09/otkup/ 
Страна.ua: солдат или сержант ВСУ может откупиться от передовой за 10-15 тысяч гривен. «За 10-15 тысяч гривен (приблизительно 270-400 долларов США) солдат или сержант может „купить” возможность не быть направленным на передовую», — говорится в материале. Кроме того, за половину «боевой» надбавки в 100 тысяч гривен (около 2,7 тысяч долларов США) солдат ВСУ может числиться на передовой, однако в действительности служить на второй или третьей линиях фронта.

Smalsumas

-Ar yra dar tikinčių ukronacių pergale?
-Nebent koks girtas Nato majoras dar tiki…

O gyvenimas juk gražus

Nebenori bandera būt nušautas. Kęsti siaubingas kančias apkasuose. Purve įkišęs kojas. Tarp išdarkytų žarnų ir šūdų. Lavonų ir degančios mėsos smarvėje.

Karas tai mirtis

Eilinis ukrainietis nebenori mirti siaubingose kančiose, sudarkyta skeveldrų mėsa. Išdegusiais plaučiais. Purve ir šūduose, kraujo balose. O kontūzijantys sviedinių sprogimai, skeveldros lakstančios ir mirtinai žalojančios kūną. O tie ugnies sprogimai 3000 laipsnių temperatūros, nuo kurių niekur neįsikasi žemėje. Ir išlikusių dar gyvų klajonės po išdegusių miestų ir ksimų griuvėsius. Siaubas ir kančios.

Kubos mafija

Po teroro akto prieš “Nord Stream” supratome, jog JAV yra banditų, žudikų ir teroristų valdoma valstybė.

Lietuvą valdo

Vagių ir pedofilų šaika. O juos saugo Nato.

Tikrai taip

Lietuvių tauta laukia brolių-rusų, kad išvaduotų nuo jankių genocido, išvežtų į Sibirą lanzbergo banditus, atkurtų Lietuvą!

Sekantis įvykius

Rusų duomenimis šiam savaitgaliui ukrosvinų užmuštų 285000, sunkiai sužeistų (neteko kūno dalies) 465000, viso 750000 artimų žydšaudžių Benderos ir Šukevičiaus palikuonių Ukrainoje jau pas arba netoli savo idealų. O jei pavyks tai ir Adolfą Hitlerį ten pamatys savo kompanijoje, juk verta buvo dėl to gyvent, pridurkams.

Bus paradas

Gegužes 9-ąją bus paradas. Ožių kinkinys trauks branduolinę galvutę “Anūkas”.

94
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top