Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimt antroji (Kovo 22 diena)

defence-blog.com

Į kovą su Rusija Ukrainoje įsitraukė užsienio pajėgos iš 50 šalių

Portalo online.ua komanda, padedama Ukrainos gynybos žvalgybos valdybos (GUR), išleido dokumentinį filmą apie užsieniečius, kovojančius prieš Rusiją Ukrainoje nuo visiškos invazijos pradžios.

Dokumentiniame filme online.ua pasakojama, kad 2022 m. kovo mėn. savo kovines misijas pradėjo Tarptautinis legionas. Legiono gretos ir toliau gausėja savanoriais iš daugiau nei 50 šalių, o Ukraina dėkingai priima užsienio gynėjų pagalbą.

Dokumentiniame filme “Tarptautinis legionas. Nepakeliama valia” pasakojama apie savanorius, kurie prisijungė prie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų, kad apgintų Ukrainos nepriklausomybę.

Tarp didvyrių yra kovotojas Haris (kilęs iš Škotijos); apie Rusijos karą prieš Ukrainą jis žinojo nuo 2014 m. ir 2022 m. kovo pradžioje prisijungė prie legiono. Apie rusus jis kalba labai nedviprasmiškai: “Nuo tada, kai čia atvykau, supratau, kad jiems nerūpi, į ką jie šaudo. Jiems nesvarbu, kad miestuose yra civilių, jie tiesiog atidengia ugnį. Jiems [rusams] civilių žūtys nesvarbios. Mes darome viską, ką galime, kad išgelbėtume žmones ir jiems padėtume”.

Legiono kovotojas Erikas mano, kad pagrindinė rusų problema yra jų ego. Jie niekaip negali susitaikyti su savo pralaimėjimu Ukrainoje: “Akivaizdu, kad jie nekariauja su NATO kariais. Jie galėtų susitaikyti su tuo, kad juos nugalėjo NATO, bet jie negali susitaikyti su tuo, kad juos nugalėjo Ukraina.

Maksas metė studijas gimtojoje Brazilijoje, kad įsitrauktų į kovą už Ukrainos ir viso laisvojo pasaulio laisvę: “Atsižvelgiant į tai, ką čia mačiau – tai yra karo nusikaltimai ir genocidas. Nes jie bombarduoja civilius taikinius ten, kur nėra kariuomenės. Nėra jokių abejonių, kad Vladimiras Putinas turėtų už tai atsakyti.

Legiono kovotojai įsitikinę, kad pasaulis turi ir toliau remti Ukrainą, nes tai yra viso pasaulio, o ne tik vienos šalies, demokratijos ir laisvės klausimas.

*****

Locked N’ Loaded

Pasibaigė Kinijos vadovo vizitas Maskvoje. Panašu Xi gavo ko norėjo – kremlius dar labiau ekonomiškai susisaistė su Kinija bei iš esmės pritarė Pekino „taikos planui“ dėl karo Ukrainoje. Daugiau šiuo klausimu turbūt galėsime pasvarstyti savaitinėje apžvalgoje. Tuo tarpu Ukrainos prezidentas V.Zelenskis toliau rodo lyderystę – apsilankė Bakhmute, kariams įteikė valstybinius apdovanojimus. Žiūrim ką turim fronte .

Luhansko kryptis

Svatove. Agresorius nežymiai (apie 700 m.) pasistūmėjo šiauriniame flange. Sunku spręsti, ar tai vakarykščių operacijų rezultatas, ar kontaktinės linijos patikslinimas žemėlapyje.

Kremina. Rusai toliau spaudžia link Zarichne, jiems pavyko nežymiai pasistūmėti no man land, tačiau ukrainiečiai savo pozicijas išlaiko.

Lysychansk. Sektoriuje abipusiai nedideli pasistūmėjimai no man land, kurie esmingai situacijos nekeičia.

Donecko kryptis

Bakhmut:

Berhivka – Rozdolivka. Kontaktinė linija jau kelinta diena stabili. Dėka sėkmingų ukrainiečių žvalgų ir artileristų veiksmų agresoriui nepavyksta efektyvia ugnimi uždengti paskutinio kelio iš Bakhmut (beje, gana siaurame 2 km pločio ruože). Tai lemia, jog miesto gynėjai toliau pajėgūs vykdyti operacijas. Taip pat rusams nepavyko pasistūmėti link Slavyansk, ką jau kalbėti apie puolimą link Syversk.

Mieste tęsiasi labai sunkūs mūšiai. Ukrainiečiai neleidžia rusams stumtis nei šiaurėje, nei pietuose.

Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje padėtis iš esmės be pakitimų. Rusai nesustodami atakuoja, tačiau ukrainiečiai dėka gerų pozicijos, efektyvios paramos ugnimi ir savalaikių kontratakų neužleidžia pozicijų. Siekdami ištampyti ukrainiečių dėmesį ir pajėgas, rusai tradiciškai ima atakuoti kitose vietose. Antai agresoius vykdė lokalias atakas Mayorske. Jos puolantiesiems nebuvo sėkmingos.

Avdiivka – Mariinka. Rusai ir toliau meta dideles pajėgas siekdami perimti Stepove – Berdychi ruožą ir taip norėdami ukrainiečių Avdiivka įtvirtintam rajonui palikti tik vieną didesnį aprūpinimo kelią. Šios pastangos nebuvo sėkmingos, ukrainiečiai apsigynė. Tuo pačiu rusai suintensyvino Mariinka puolimą. Su nauja jėga atsinaujino mūšiai pačioje gyvenvietėje, bei Pobeda. Priminsime, kad pastaroji gyvenvietė svarbi ukrainiečiams neleidžiant agresoriui apeiti įtvirtinto Mariinka rajono iš pietų.

Vuhledar. Be pakitimų.

Zaporizhia mieste agresorius raketa pataikė į gyvenamą namą. Tuo tarpu visoje kryptyje tęsiasi artilerijos dvikovos, kontaktinėje linijoje sąlyginai ramu.

Pietų kryptis. Pasitvirtino mūsų spėjimas, kad po vakarykščio smūgio Dzhankoi strategiškai svarbi geležinkelio atkarpa bent kuriam laikui išvesta iš rikiuotės. Atsakydami į tai rusai lėktuvais Su35 atakavo Odesos apylinkes, iš kur tikėtina buvo paleisti dronai savižudžiai į Dzhankoi.

Tiesa, viskas gavosi kremliškai – rusai pataikė į gyvenamą namą. Tuo pačiu naktį ir paryčiais ukrainiečiai surengė dar vieną dronų-savižudžių ataką Kryme. Šį kartą oro ir jūrų dronais atakuoti kariniai taikiniai Sevastopolyje. Šis miestas yra esminė rusijos Juodosios jūros laivyno bazė bei kritiškai svarbus logistinis ir vadovavimo centras. FSB būstinės Rostove prie Dono sunaikinimas, smūgiai logistine prasme svarbiems Mariupoliui, Volnovakha, Ilovaisk, atakos Krymo bottle necke (Armiansk), smūgiai agresoriaus tiekimo linijoje Sevastopol – Dzhankoi- Melitopol ir prieš agresoriaus karinius dalinius Kryme, eilinis judėjimo Kerch tiltu sutrikdymas – tai toli gražu nepilnas Ukrainos operacijų sąrašas Zaporizhia ir Pietų kryptyse per paskutinius du mėnesius (pridedame vizualą). Kažkas tikrai bus.

2.3 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
109 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Bjaurybės ruskiai, namo.

MOSCOW, GO HOME (official audio)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių.
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
Visi ruskiai, dinkit iš Lietuvos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.
Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

VSD samdytam provokatoriui JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vaikeli,greitai eik į tualetą ir gerai apžiūrėk klozetą-jei gerai žiūrėsi, rasi ten rusą su kalašu ir deguonies kauke,jis ten tavęs tyko,nori už kiaušų pagriebęs nužudyt.Dar vienas yra po tavo lova,trečias spintoje,ketvirtas įsirangė į tavo tuščias smegenis,nes ten yra daug vietos.Siūlau puikų receptą-eik į kokio namo 9 aukštą,užlipk ant balkono turėklų,rėk visa gerkle „landsberga ahbar-rusai puola ” !!! tik labai garsiai,ir šok…po šios procedūros rusai tavo lovoje nebesivaidens.

blue yellow zov MARINIE

…ta xuinia tau padiktavo pernai pavasari,tai tu,durneli,metus ir pastini ji….per desimtmeti,ziurek,ir aprimsi,ane…

yell…Z.O.V.marine

dėduliui greit klimaksas, o makaulėj vis dar patrydiotinės spermos potvynis :))) – debilas, nežiūrint į įpareigojančią pavardę/kilmę, rašo kaip voinuškės neprisižaidęs vaiku būdamas :)))) – na, – gal bent dabar prisižais arba prisišauks karą – kartą, ir visam laikui …

blue yellow zov MARINIE

………B U L B U L B U L

Apie nato banditėlių žygdarbius
Tikroji,nesuklastota WW2 istorija

Kam įdomu-galima atsisiųsti:
 
anonfiles.com/y5h6e8g1z4/1BAD_WAR_2017_NEW_pdf

Beretinio durnyno kronikos

Maniakas apipurškė pinigus nuodais ir paaukojo juos Ukrainai. Mirė dvidešimt deputatų, du merai, vienas ministras ir Tapkinas su Kakilaičiu. Paprasti ukrainiečiai nenukentėjo.

Kindziulis

Ukrainos kariai nežūna, juos miegančius šunes apgriaužia, o Zelenskiui jie yra dingę be žinios.

blue yellow zov MARINIE

…durneli,eik i ‘komunista’ dirbt zurnaliuga.Kaip tik tau.

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Dar tikintiems holokausto pasakomis:

holocaustskeptic.blogspot.com

Lašiniai Ukrainai

Ukronaciams ragas, vakar virš 500 ukrosvinų zgnuli vozle BACHMUTO.

U-2

Viskas cia gerai. Rusai savo darba zino ir dirba gerai. Prie Kremennos ka tik utilizuotas ir pas Bandera nusiustas lenkas Pavelas Shadzikowkij o prie Artimovko, jau trecias samdinys is Naujosios Zelandijos!? Kein TeTai. Sveikatos, nabasnykams…

blue yellow zov MARINIE

..ir tu,kacape,lasiniu neatsisakytai….,ne koznam paboznam…

blue yellow zov MARINIE

..norisi tau tu lasiniu,bet tu negausi,eik knistis po siuksliadezes,gal skureliu rasi…

Darijus

Lietuvoje laukiam krovinio 200.

blue yellow zov MARINIE

..tavo vaikiai nuo tavo pliauskalu tapo 200

gražių paveiksliukų galerija LT valdžiagyviams:

liaudiesmenas.livejournal.com
 
P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”

Tikroji pasaulio istorija

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Koncervų garbei

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

blue yellow zov MARINIE

..nu tikras kubilinskas…

Pranašas

Dar truputį ir įvyks pilna neoliberalizmo pergalė Lietuvoje: armonaitė šers lietuvius narkotikais, šikalienės chebra atiminės iš apkvaišintų šeimų vaikus ir juos tieks homoseksualistų „šeimoms“, o į išvalytą nuo lietuvių teritoriją Vištgaidis PIŠ veš pagal Globalios migracijos paktą laukinius afrikos negrus kolonistus, steigs jų bantustanus nuo NATO poligonų likusioje teritorijoje. Tik lietuviai čia nebegyvens, jeigu mes nesutraiškysime šias Lietuvos kraują siurbiančias utėles armonaites,kitaip jau greit vergai negalės ir p…tis be raštiško valdžiagyvių neadekvatų leidimo… Atrodo, reikia rimtai pradėti domėtis, kokios iš tikrųjų gyvenimo sąlygos Šiaurės Korėjoje, nes jei taip bus ir toliau, pačiu artimiausiu laiku reikės ieškotis saugesnės gyvenimo vietos. Visa ES tiesiog akyse virsta silpnapročių ir iškrypėlių valdoma viena didele griežto režimo koncentracijos stovykla, su spalvotais žviegiančiais prižiūrėtojais ir pavlikais… Skaityti daugiau »

tarp kitko

tarybų sąjungoje buvo Baudžiamojo kodekso straipsnis už „antitarybinę propagandą ir agitaciją”. Buvo tada ir dar vienas straipsnis – „už tarybinės tikrovės juodinimą”. Ir po tais dviem straipsniais galėjo KGB „pakišti” bet ką – kaip sakė Stalinas ar Berija, „…duokite žmogų, o straipsnį mes surasim”. Šiandieniniame liberalmarksistų de facto okupuotame Vakarų pasaulyje yra puiki analogija nuteisti žmogų – tai apkaltini jį „neapykantos kalba” ir taškas. O apkaltinti gali už bet ką – lygiai taip pat, kaip ir Sovietų laikais kad būdavo apkaltinami ir į lagerius sugrūdami kitaminčiai.

blue yellow zov MARINIE

GELSTANTYS BOTAI IR CEBATAI….RYSIUM SU JUSU BACIUSKOS PADVODNYKO BUL BUL BUL,ESATE PALEIDZIAMI MOSKVITANIJOS SORTYRU KRYPTIMI, EIKITE EIKITE EIKITE……ir niekada niekada nesugrizkite…..

kas čia ką iš tiesų žudė?

Žvėriškas išlikusių Vokietijos gyventojų genocidas per karą ir po jo:

justice4germans wordpress.com

http://www.revisionist.net

šiaip smulkmenėlė

Platinkit,kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:

https://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

blue yellow zov MARINIE

…puciniaaaatina po 1e,kaulai po 0.5cnt.Smegenu megejams sabas,ju nera…..

Va už ką tie UA zombiai guldo galvas:
Dalinkitės

https://www.youtube.com/watch?v=4-Z8uPsWSNE
„Смертельная пыль – Это ждёт Украину после применения боеприпасов с обеднённым ураном”

panašu

https://youtu.be/JpSNgAYSB0w
0: 53 Putinas : „panašu kad vakarai iš tiesų nusprendė kariauti su Rusija iki paskutinio ukrainiečio jau ne žodžiais, o darbais..‘

Prašalietis

Kuo toliau tuo yra linksmiau stebėti nuo ryto iki vakaro tik „sala ukraini” mintančių skaičiui sumažėjus, jų dar didesnį komjaunuolišką įkarštį pasakojant vieni kitiems apie tai, kaip šiais metais „ukraina didvyriškai ginasi” visuose frontuose. „Nelabai mėgstantiems ar jau atsivalgiusiems sala ukraini” priminsiu sekančius „patriotinius” faktelius: dar pernai po Rusijos „geros valios” atsitraukimo iš Kijevo apylinkių(Bučės ir karinio oro uosto), priverstinio atsitraukimo iš Charkovo srities ir Chersono visi lansberginio durnių laivo „sala ukraini” pasakojo kaip „pas rusus baigėsi raketos, šoviniai, maistas… ir rusai bėga iš visų Ukrainos pakampių namo”…. Pamenu savo komentaruose rašinėjau, kad neabejoju jog bus dar „maloniau” apie banderinių chalopų „pergales” skaitinėti po kelių mėnesių… Kaip yra kuo toliau tuo linksmiau girdėti debilėjančios jau ne metais, bet mėnesiais pasaulio… Skaityti daugiau »

Naikina nacius kasdien

Pagoglinkit – “Российские военные поразили два ангара ВСУ в районе Одессы”.
https://ria.ru/20230322/spetsoperatsiya-1859800874.html
Российские военные поразили два ангара с украинскими вооружением и военной техникой, расположенные на территории аэродрома „Школьный” в районе Одессы, сообщило в среду министерство обороны РФ.

Surovikinas iš pat ryto kaholus sveikina raketomis

Pagoglinkit – “Воздушная тревога объявлена на всей территории Украины”.
https://radiosputnik.ria.ru/20230323/trevoga-1859970865.html
На всей территории Украины объявлена воздушная тревога, следует из данных онлайн-карты, опубликованной на сайте Минцифры страны.

Xxxx

Tikrai, kas draugauja su USA yra isduriami, isduodami, numelziami ir pastatomi poza rakom, o USA tik prakaituoja… Ir tai vadinasi „Niekas nepralosia”.

Blogos naujienos kaholams

Pagoglinkit straipsnį – “Čekijos prezidentas: Vakarų parama Ukrainai mažės”.
Ukraina, anot Čekijos prezidento Petro Pavelo, turi nusiteikti, kad Vakarų parama šaliai mažės. „Turime nepamiršti karo nuovargio ir ką tai reikš Vakarų valstybių paramai. Ji su laiku mažės“, – sakė P. Pavelas Vokietijos laikraščiui „Süddeutsche Zeitung“.

Singeris

Suėjo 80 metų, kai Chatynėje (Baltarusija) hitlerininkai kartu su vietiniais banderų baltaraiščiais kaimo daržinėje sudegino 149 gyvus žmones, iš kurių 75 buvo vaikai iki 16 metų amžiaus. Bandžiusius pabėgti, nacistai sušaudė kulkosvaidžiais.

Linas Kulvietis

Šiandien telegram kanale galite lengvai susirasti neseniai išslaptintus archyvinius dokumentus, kurie byloja, kad Chatynės gyventojų egzekuciją vykdė Kijeve surinkti banderovcai.

blue yellow zov MARINIE

…pyzdys,kasoi,tai buvo riuzzofasistai…

blue yellow zov MARINIE

..issikrapstytai sudus bent is akiu,ka nors gal iziuretai…

Istorikas

Kažkodėl tai Raudonoji Armija nesušaudė 100000 vokiečių vermachto kareivių ir karininkų, paiimtų į nelaisvę Stalingrade. Galvoju, kad be reikalo. Dabar nacistų galimai būtų daug mažiau.

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Military Media Center оценил количество оружия, переданного Западом Украине”.
https://ria.ru/20230315/oruzhie-1858115462.html?in=t

Западные партнеры передали Киеву более ста тысяч единиц современного оружия, сообщил украинский ресурс Military Media Center в своем в Telegram-канале.
„117 575 единиц современного вооружения и средств поражения — столько ориентировочно Вооруженные силы Украины получили от международных партнеров в течение прошлого года”, — говорится в публикации.

Tai kur tie tūkstančiai ginklų dingo, kad dabar Zelenskio karinė chunta vis verkšlena dėl jų trūkumo? Net galingoji Nato, neva, nebespėja jų tiekti?
Negi, ta “atsilikusi” Rusijos armija ir tie driskiai orkos bei Prigožino zekai juos visus ėmė ir iišdaužė???

blue yellow zov MARINIE
  1. AR JUS CYPSIT,AR NECYPSIT,JUMS A.A.
labas

d e b i l e

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

blue yellow zov MARINIE

..teisinga diagnoze labusui,kreeeeegzde

Diedas

Vata, jus mulkina, kaip paskutinius ablavūkus, o jūs vis tiek myžalais aotaškytus kerzus bučiuojat.
Rusų valdžia aprengė putinu ir į Mariupolį nusiuntė kažkokį bomžą nukarusiu pagurkliu.
Propagandonų pravalas.
Bet vatai limpa.

Kindziulis

Diedai, geriau eik miegoti, jau išgirdom tavo anekdotą.

blue yellow zov MARINIE

..kin dza dza,tu geriau aitai nachui…,taip bus geriau,zinooook…

boba

putino nėra, ožiai nugraužė

blue yellow zov MARINIE

..nu,nors karta teisybe ir tuei pasakei..

blue yellow zov MARINIE

EI,BUL BUL PADVODNYKE,AR MATAI DUGNE RIUZZKYJ KORABLIU ‘MOSKVA’…A LABAI KRAAAABAI RIEBUUUUS,XA XA XA

nuu

Apie ką čia tu, D E B I L E ?

blue yellow zov MARINIE

…yk yk yk …apie nugelltusi kuuuuusi….

Rusai pradeda ir laimi

ISTORIJĄ rašo NUGALĖTOJAI !

blue yellow zov MARINIE

…rf panaikinama,istorija nuo siol rasys Si pingvinas…..xa xa xa…skarabejeva jau buciuoja xi bata……,oi,nemaguuuuuuuuuu,dierzaaavai kirdyk..

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

blue yellow zov MARINIE

…xuilo saitan…

Man labai patinka vasario 28d. straipsnio foto

“Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę”.

blue yellow zov MARINIE

…man tai nelabai…

tuu

tu, D E B I L E, nieko nesupranti

blue yellow zov MARINIE

…yk yk yk….logopedas taves laukia,zayka…

Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

blue yellow zov MARINIE

…oxujytelnyjie zzasrancy v gavnie…

???

Nespėjai pampersą pasikeisti? A?

blue yellow zov MARINIE

…ar spejai su kraaabais riuzzkai pagavarytj,nugellteli,xa xa xa..

Jau ir tiems kralikai galvoje pisas…

“Kariuomenės vadovybė kalba apie tankų poreikį Lietuvai” /Respublika/.

gal geriau

pampersų ir auksinių šaukštų?

geriau

raudonų gvazdikų

blue yellow zov MARINIE

..gereu baltu dzyku…

Ajajai…

…”gereu”…”gereu”… nu, ir D E B I L A S !

blue yellow zov MARINIE

…gereu,sutrauka,gereu.Ale tu ir durnas.Turbut,nuo prigimimo…..

yell…Z.O.V.marine

-tai kad akcija vadinosi Ra Darom. PasiDarė pinigų, pasidalino su kuo reikia ir pralošė. Boba nespėjo atimti, nes tam ir išsiskyrė, kad nebūtų, kas prižiūri.

blue yellow zov MARINIE

..tu,nugellteli,geriau krabus skaiciuok,pakalbink juos,anys atsakys tau …po riuzzkyj…..xa xa xa

Ajajai…

jau su marsiečiais kalbėsi?…

blue yellow zov MARINIE

..’kalbesi’,priekvaisi..Skac,gnyda,nuo manes,da apkreeeeesi kokia zaraaaza…

Tai gi jau

vieną atsivežėt. Kiek kainavo tas praras mokesčių mokėtojams?

blue yellow zov MARINIE

..ar supranti,ka cia parasei,varijote…

Kareivėliai

Į kokį karą josit? Su kuo kariaut susiruošėt? Ar gyvent atsibodo?

blue yellow zov MARINIE

…balnoooookit,blolei,zyyyyrgus,leiks liuzza mus ti….

ir vėl

vaistukus pamiršai išgerti?

blue yellow zov MARINIE

..nea,tau palikau,tau labiau reik….

blue yellow zov MARINIE

…padvodnyko kusys labai tankus…

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

…kas tau ta bybi vis priznyba,kad amziais pameles,a….

Per parą nukauta virš 650 ukrosvinų

Как заявил журналистам официальный представитель Минобороны генерал-лейтенант Игорь Конашенков за минувшие сутки Вооруженные силы Украины (ВСУ) потеряли на купянском направлении до 90 военнослужащих, на краснолиманском — свыше 80, на донецком направлении — более 250, на южнодонецком и запорожском — до 150, а на херсонском — до 100.
https://lenta.ru/news/2023/03/23/mo_map2303/

blue yellow zov MARINIE

..bhweeeeeeeee…

nuu

A V I N E, ar tik tiek beišgali?

blue yellow zov MARINIE

..ne ,zayka,da galiu …prrrrrrrrrrrrrrr…

Šlovė rusų kariams

По данным Минобороны РФ, всего с начала спецоперации российские войска уничтожили:

9073 единицы военной автомобильной спецтехники,
4415 орудий полевой артиллерии и минометов,
1071 боевую машину реактивных систем залпового огня,
8384 боевых бронемашины,
414 зенитных ракетных комплексов,
3544 беспилотника,
404 самолета,
224 вертолета.

blue yellow zov MARINIE

NESLOVE RIUZZKIU XUILEEEMS

Gyvenimo taisyklė

Nereikia bijoti to, kas neišvengiama.

blue yellow zov MARINIE

jo,nereik bijot rf isnykimo…

Puikios naujienos!

Ateina permainos, kurių nebuvo 100 metų, ir permainas mes darysime kartu – tokiais žodžiais Putinui savo vizitą Maskvoje užbaigė Kinijos prezidentas Xi Jinpingas.
Anot net mūsų šalies užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio, šie žodžiai reiškia, kad pasaulyje jau aiškiai formuojasi du poliai – ir tai jau yra neišvengiama.
https://www.tv3.lt/naujiena/video/kinijos-prezidentas-ateina-permainos-kuriu-nebuvo-100-metu-n1225621?recombee_recomm_id=4418499ae208b3776b4a189b01f2b730

va va

tik esant dviems poliams prasideda judėjimas. Kaput globaliai vienapolijai

blue yellow zov MARINIE

..VA VA,LIKS DU POLIAI,JAVAI IR XI.RF ISNYKO.

nuu

bybis tau sūnau į akį, tėvas mirdamas pasakė!

blue yellow zov MARINIE

…bybis bybis tau akin..senai su fingalu bevaiksciojai,pirdakliete..

blue yellow zov MARINIE

PADLOS FUFAIKES,SILPNOOKAI BEEZZDAT,ZIRNIU NEBEIPERKAT,AR KAA…

Ar.

nepavargsti besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, senuk?

blue yellow zov MARINIE

..NEM NEM PRODUKTA,GAISENA…

Nuomonė

Autorius Tiesos.lt redakcija savo straipsnelyje tiesiai šviesia prašė, kad “įį kovą su Rusija Ukrainoje įsitraukė užsienio pajėgos iš 50 šalių”. Bet juk net JAV vadovai: alzhaimieriu sergantis senukas Bidenas ir pižonas Blinkenas ir ES vadovė Uršula von der Lerva ar Vokietijos užsienio reikalų ministrė Baerbock, visi kaip vienas viešai neigia, jog su Rusija kovoja visas NATO blokas. Tai kaip čia yra? Kodėl šis portalas skleidžia akivaizdų melą? Manau, jog Nacionalinis susivienijimas, kaip Tiesos.lt portalo šeimininkai, turėtų nedelsiant ištaisyti šią klaidą ir ateityje jų nekartoti bei neklaidinti skaitytojų.

Praeivis

Geras tamstos jumoro jausmas! :))))

blue yellow zov MARINIE

…ale ir pabezzdeeeejooooo,bhweee

blue yellow zov MARINIE

…bhweeeeeeee…..prrrrrrrrrrr,bhweeeeeeeeee bhweeeeeeeeee

blue yellow zov MARINIE

…FANTAZIERIAI CEBOTAI,KELKITES IR EIKIT PLIURPAUT GENSTABO KVAILYYYYSCIU.LABAI IDOMU….

109
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top